بچه های شب امتحانی..............کم کردن استرس

MEHRNOOSH.D

عضو جدید
کاربر ممتاز
شوور سابق پس زنات مردن برات شام بپزن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!

MEHRNOOSH.D

عضو جدید
کاربر ممتاز
زنا الان که زن نیستن خوااااهر......زمان ما بود شوور میومد تو مثل فنر از جامون براش بلند میشدیم...............!!!!!!!!!!!!

خخخخخخخخخخخخخ..تا جایی ک من یادمه املت سوخته میزاشتم جلو وهاب....

حرم سرایم را پلومپ کردن
زنانم را به غارت بردن

اخی...حرم سرایی نوب ساز...پدر سوخه ها با زنات چ کار داشتند...قضیه ناموسی شدااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

yaldayi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
حا لا سه نده یه چی پروندم.....
بعله آقا وهابو میبینی از مردای گل روزگارههههههه....میاد خونه عربده میکشه مث فیل...........اصن ازش خوشم میاد

MEHRNOOSH.D

عضو جدید
کاربر ممتاز
بعله آقا وهابو میبینی از مردای گل روزگارههههههه....میاد خونه عربده میکشه مث فیل...........اصن ازش خوشم میاد

ههههههههههههه...یادش بخیر ی بار کمربندشو دراورد منوبزه کمربندو ازش گرفتم سیاه و کبودش کردم....یاه یاه یاه

yaldayi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ههههههههههههه...یادش بخیر ی بار کمربندشو دراورد منوبزه کمربندو ازش گرفتم سیاه و کبودش کردم....یاه یاه یاه

بهله بهله....دقیقا این جذبش بود منو دلباخته ی خودش کرد....هی عاشقی!!!!!

vahab**

اخراجی موقت

اخی...حرم سرایی نوب ساز...پدر سوخه ها با زنات چ کار داشتند...قضیه ناموسی شدااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
ای خاک تو اون سرت
خجالت نمیکشه هنوز میگه
خوشوم میادددددد.......
ها ....پ چی!!
عشم شرمنده می کنی

عزیزمی
من فیل دریای توم

MEHRNOOSH.D

عضو جدید
کاربر ممتاز
واسه جهازه تو بود .... من شبا به عشق وهاب تو تنهایی میزدمو گریه می کردم....!!!!!!به امید گوشه چشمی..!!!!(اوغ)

ببر بابا چیزی ک زیاده جاهاز...البته هوو ام زیاه هااااااااااااااااااااااااااااااااااا.........ههههههههههه

yaldayi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ببر بابا چیزی ک زیاده جاهاز...البته هوو ام زیاه هااااااااااااااااااااااااااااااااااا.........ههههههههههه

داری قرض بدی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟..............آره والا مردم خدا این چشای ناپاکو از بعضیا نگیره...........