بچه های تهران جواب بدن

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
اقااز بچه های تهران کسی میدونه منی که تو شهرستانم چجوری میتونم کتاب لاتین گیربیارم؟؟؟
چون این کتب لاتین که انتشارات ایرانی ندارن که زنگ بزنیم انتشاراتشون
راهنمایی کنین بی زحمت
ممنون

mirza_seraj

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ما که به دور از قانون کپی رایت هستیم.
من هر کتابی بخوام اینترنتو میگردم اگر پیدا کردم که فبها (بیشتر سایتها خرید و اینجور بحثا رو دارن)
ولی در نهایت اگر نشد میتونیم بریم و
نمایشگاه کتاب (بخش لاتین) + نماینگی در ایران
کتابو تهیه کنیم

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ما که به دور از قانون کپی رایت هستیم.
من هر کتابی بخوام اینترنتو میگردم اگر پیدا کردم که فبها (بیشتر سایتها خرید و اینجور بحثا رو دارن)
ولی در نهایت اگر نشد میتونیم بریم و
نمایشگاه کتاب (بخش لاتین) + نماینگی در ایران
کتابو تهیه کنیم
دور زدن که هیچ
تا نمایشگاه کتابم که خیلی مونده
چه کنم پس؟

mirza_seraj

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دور زدن که هیچ
تا نمایشگاه کتابم که خیلی مونده
چه کنم پس؟

مطمئنی اینترنتو کامل ورانداز کردی .... میتونی از سایتای مختلف کمک بگیری
مثلاً من خودم کتاب bioseparation هیچ جا تو اینترنت پیداش نکردم (یعنی بود ولی نیاز به خرید داره) در نهایت انتشارات دانشگاه تو دیتابانکش داشت
ولی کامل اینترنتو شخم بزن
اگه پیدا نشد با جزوه برو به سمت افق ....
نه افق نه فعلاً قرمزِ خوب نیس

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مطمئنی اینترنتو کامل ورانداز کردی .... میتونی از سایتای مختلف کمک بگیری
مثلاً من خودم کتاب bioseparation هیچ جا تو اینترنت پیداش نکردم (یعنی بود ولی نیاز به خرید داره) در نهایت انتشارات دانشگاه تو دیتابانکش داشت
ولی کامل اینترنتو شخم بزن
اگه پیدا نشد با جزوه برو به سمت افق ....
نه افق نه فعلاً قرمزِ خوب نیس
ن داداش.منظور من این بود که نمیخام کتابای مردمو ی جورایی ب د ز د م
وگرنه توی نت که بودش.منتها میخام بخرمش
حالا از کجا باید بخرمش؟ اینو میخام بدونم.یعنی کجا زنگ بزنم؟؟انتشارات و..

BULGARIA

کاربر بیش فعال
سلام
اقااز بچه های تهران کسی میدونه منی که تو شهرستانم چجوری میتونم کتاب لاتین گیربیارم؟؟؟
راهنمایی کنین بی زحمت
ممنون

ب سختی:biggrin:

ali hoseini

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

قیمت کتابای تکست خیلی بالاست ها. مخصوصا اگه علوم فنی و مهندسی و مرجع باشن.
در مورد تهران هم شاید انتشاراتی پیدا بشه که بازم بدون مجوز از ناشر خارجیش کپی کرده و بفروش برسونه.

BULGARIA

کاربر بیش فعال

چ کاریه کتابای لاتین خیلی گرونن گنج پیدا کردی مگه ک حتما میخوای بخری؟؟؟/////

محمودپور

عضو جدید
کاربر ممتاز
قیمت کتابای تکست خیلی بالاست ها. مخصوصا اگه علوم فنی و مهندسی و مرجع باشن.
در مورد تهران هم شاید انتشاراتی پیدا بشه که بازم بدون مجوز از ناشر خارجیش کپی کرده و بفروش برسونه.

پیدا میشه، خوشبختانه کم هم نیست.

سلام
راهنمایی کنین بی زحمت
ممنون

سلام، چیزی که شما دنبالشین اصطلاحاً می گن افست لاتین و قیمتاشون هم گاهاً کم هست. سمت دانشگاه تهران و میدون های اطرافش به خصوص یه بخشی از انقلاب که کتابفروشیه زیاد و یه چیزایی دارن. اما اینی که بهت می گم راهکار شگفت انگیز خودمه. من در طول تحصیلات کارشناسیم به جز مبانی برق و ریاضی 1و2 و دیفرانسیل هیچ کتاب فارسی دیگه ای نخوندم همشون هم موجود بود.

1) اول برو کتاب فروشی های جهاد دانشگاهی که شاید در خیلی از شهر ها هست و سفارش بده اگر در ایران افست کتابت چاپ شده باشه به احتمال خیلی زیاد واست میارن اون هم با یک قیمت ارزون (شاید حتی ارزون تر از فارسی- خدا خیرشون بده.)
2) اگر راهکار اول نشد برو از اینترنت دانلود کن و پرینت بگیر ( این کاریه که من در مورد کتاب های بعد از کارشناسی انجام دادم و باور کن به ندرت پیش اومد که یک کتا 700 تا 1000 صفحه ای بیش از 15 هزار تومن بشه اونم تازه سیمی شده!)
3) بازم اگر پیدا نشده از کتابخونه بگیر و کپی کن ( احتمالاً حدود 20 تا 30 هزار تومانی واست تموم شه ولی به نظر من می ارزه.)

والا از یکی پرسیدم گفت که خیلی فرقی بین کتابای ترجمه شده با لاتینشون از لحاظ قیمتی نیست

به شرط اینکه افست باشه نه اصلی.

راکتور لونشپیل لاتین 35تومنه فارسیش حداکثر 10تومن http://www.www.www.iran-eng.ir/images/smilies/biggrin.gif

من رشته ام شیمی نیست ولی این کتابی که گفتین 35 تومنه احتمالاً دلیل اصلیش چاپ hard cover در ایران بوده، معمولاً یه مدت بعد چاپ ارزون ترشون هم می یاد. اما گرونی کتاب لاتین رو در ایران قبول ندارم چون همین کتابی که افستش 35 تومنه احتمالاً چاپ اصل انتشاراتش بیش از 500 هزار تومن باشه.

آخرین ویرایش:

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
پیدا میشه، خوشبختانه کم هم نیست.

سلام، چیزی که شما دنبالشین اصطلاحاً می گن افست لاتین و قیمتاشون هم گاهاً کم هست. سمت دانشگاه تهران و میدون های اترافش به خصوص یه بخشی از انقلاب که کتابفروشیه زیاد و یه چیزایی دارن. اما اینی که بهت می گم راهکار شگفت انگیز خودمه. من در طول تحصیلات کارشناسیم به جز مبانی برق و ریاضی 1و2 و دیفرانسیل هیچ کتاب فارسی دیگه ای نخوندم همشون هم موجود بود.

1) اول برو جهاد دانشگاهی و سفارش بده اگر در ایران افست کتابت چاپ شده باشه به احتمال خیلی زیاد واست میارن اون هم با یک قیمت ارزون (شاید حتی ارزون تر از فارسی- خدا خیرشون بده.)
2) اگر راهکار اول نشد برو از اینترنت دانلود کن و پرینت بگیر ( این کاریه که من در مورد کتاب های مقاطع بالاترم انجام دادم و باور کن به ندرت پیش اومد که یک کتا 700 تا 1000 صفحه ای بیش از 15 هزار تومن بشه اونم تازه سیمی شده!)
3) بازم اگر پیدا نشده از کتابخونه بگیر و کپی کن ( احتمالاً حدود 20 تا 30 هزار تومانی واست تموم شه ولی به نظر من می ارزه.)

به شرط اینکه افست باشه نه اصلی.

من رشته ام شیمی نیست ولی این کتابی که گفتین 35 تومنه احتمالاً دلیل اصلیش چاپ hard cover در ایران بوده، معمولاً یه مدت بعد چاپ ارزون ترشون هم می یاد. اما گرونی کتاب لاتین رو در ایران قبول ندارم چون همین کتابی که افستش 35 تومنه احتمالاً چاپ اصل انتشاراتش بیش از 500 هزار تومن باشه.

دمت گرم داداش/ولی من تهران نیستم.این جهاد دانشگاهیو که گفتی چجور بپرسم ازشون؟؟
میخام اول بچرسم ببینم قیمتشون تو چه حوالیه

محمودپور

عضو جدید
کاربر ممتاز
دمت گرم داداش/ولی من تهران نیستم.این جهاد دانشگاهیو که گفتی چجور بپرسم ازشون؟؟
میخام اول بچرسم ببینم قیمتشون تو چه حوالیه

کتاب فروشی جهاد دانشگاهی این روز ها در خیلی از شهر ها است. احتمالاً مرکز استانتون حداقل یک شعبه از کتاب فروشی جهاد دانشگاهی باشه و راستش برخورداشون هم احتمالاً دوستانه هست. هیچی می ری اونجا می گی کتاب لاتین فلان رو می خواستم سفارش بدم، امکانش هست قبل از سفارش قیمتش رو بدونم. بعد اونا همون جا یا بعد از شما زنگ می زنن مرکز تهران و اگر کتاب چاپ شده باشه سفارش میدن بعد از دو هفته هم احتمالاً از همون کتابفروشی تحویل می گیری. احتمالاً نهایتاً یه بیعونه ای چیزی ازتون بگیرن.

ارش کمان گیر

عضو جدید
کاربر ممتاز
توی انقلاب ..کتاب فروشی زبان اصلی...فنی مهندسی هست...
ولی نمی دونم ...این کتاب را داشته باشه یا نه..

zalzalak_amir

عضو جدید
مهندس اگر پول داری برو یک پیپال یا هر حساب دیگه خارجی بخر.گیر میاد تو اینترنت بخری البته قبلش ببین قمت کتاب هم چنده به دلار و بخرش pdfاشرو
همین...
خسته نباشی...;)