بچه هاي دانشگاه آزاد قوي ترند يا دانشگاه سراسري؟

بچه هاي دانشگاه آزاد قوي ترند يا دانشگاه سراسري؟

• مجموع رای دهندگان
    41

ali-javan

عضو جدید
سلام دوستان باتوجه به اينكه دانشگاه آزاد بسيار گسترده و بزرگ شده است ميخايم ببينم كه بنظر شما كدام از نظر سطح علمي بالاترند؟
همانطور كه ميدونيد دانشگاه آزاد مشهد چندين سال تو اكثر مسابقات مهندسي از دانشگاه فردوسي رتبه اش بالاتر ميشه! و همچنين دانشگاه آزاد قزوين مخصوصا تيم روباتيكش كه توش حرفي نيست! ديگه دانشگاه آزاد تهرانم كه جاي خود دارد!

pedestrian

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
به نظر من بچه هاي دانشگاه سراسري در كل بهترن. البته در دانشگاه آزاد افرادي هم هستن كه خيلي خوبن، شكي هم نيست. ولي در كل سراسري ها بهترن.

hd_memar

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
فک نمیکنم بشه کلی به این سوال جواب داد! بستگی به شهر و رشته ی دانشگاهی داره!
دقیقا درسته
و خوب
کلا به نظر من بستگی به اون واحد دانشگاهی هم داره
و بعضی موارد دیگه
مثلا تو رشته ی پزشکی
با اینکه دانشگاه سراسری
معمولا بیمارستانهایی با مراجعان بیشتر داره
ولی بچه های آزاد بهترن
خیلی هم بهتر تخصص قبول می شن
چون خیلی هزینه کردن
کلا به خاطر پولی که بچه های ازاد می دن
خیلی وقتها بهتر درس می خونن
خیلی پیش میاد بچه ای که تو دبیرستان خیلی درس خون نبوده که خوی سراسری قبول نشده رفته ازاد
اونجا زرنگ تر شده
و کسی که زرنگ تر بوده و سراسری قبول شده
نسبت به اونی که بوده ضعیف تر شده
ولی در کل نمیشه جواب قاطعی داد

ali-javan

عضو جدید
کاملا حرف شما درست هستش هیچ وقت نمیشه بطور کلی به یک جامعه آماری بزرگ نگاه کرد!!!
بنظر من هر دوتاشون خوبن و کسی که یک دانشگاه متوسط قبول شده دلیل نمیشه که از یک دانشجوی شریف پایینتر باشه!!!

arash-gh

عضو جدید
به نظر منم بستگی به واحد دانشگاهی داره و جواب قطعی نمیشه گفت که کودوم بهتره.

افشـین

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
فکر نکنم بشه رو این نظرسنجی حساب کرد چون هرکدوم از بچه ها اونی رو انتخاب می کنن توش درس خوندن. چون به هر حال تعصب دانشگاهشون رو دارن .

simon amiri0069

عضو جدید
سلام بابا من تو پیام نور غوغا می کنم.ما چه؟آدم نیستیم؟ای باببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببا

hadinextnext

عضو جدید
سلام، زاویه نگاه من، چه کسی پیش تو نشسته، نشستن دو دانشجو پرتلاش و با سواد بهتر انرژی می دهد به شما یا نشستن در یک محیط بی روح، که فقط گوش دارند، گاهی مواقع لازم است ما دانشجوها به اساتید خود انرژی بدیم، و آن ها را شاداب و سرزنده کنیم، این که در هر دانشگاه هستیم، مهم نیست، مهم این است، چقدر تلاش می کنیم، چقدر انرژی صرف درس های خود می کنیم و ...

~Alchemist~

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
واقعا نمیشه گفت
ولی حداقل تو رشته خودم
میدونم که اگه شاگرد اول دانشگاه آزاد بیاد تو آزمایشگاه کار کنه، اکثرا حداقل روزهای اول شوت میزنن، چون دانشگاه آزاد روی پژوهش کار نمیکنه به دلیل هزینه بالایی که داره و بیشتر رو آموزش کار کرده. ممکنه تئوریسین های خوبی بیرون بدن ولی پژوهشگر خوب نه!

ahmadpashaei

عضو جدید
نمیشه قطعی نظر داد و همه جا استعدادهای خوب وجود داره ولیییییی اینا استثنا هستند و استثنا قابل استناد نیست. ورودی سراسری قویتره بنابراین خروجی قویتری هم داره.

hassan2010

عضو جدید
کاربر ممتاز
معلومه که سراسری!
ابن دیگه پرسیدن داره؟؟؟!!!!!

آیا شما مطمئن هستید که همه ی بچه های سراسری سطح علمی بالاتری دارند .
خود من دانشگاه آزاد درس خوندم و 7 ترمه مدرک لیسانسمو گرفتم و جزء ممتازین دانشگاه بودم آیا شما هم به این شکل عمل کرده اید که اینقدر با صراحت این حرف رو می زنید.
نمیشه با صراحت این حرفو زد که کدوما بهتره .

*ستاره آسمان*

عضو جدید
نمیشه قطعی نظر داد و همه جا استعدادهای خوب وجود داره ولیییییی اینا استثنا هستند و استثنا قابل استناد نیست. ورودی سراسری قویتره بنابراین خروجی قویتری هم داره.
قعطا در همه دانشگاه ها دانشجوهای خوب وجوددارن و همه چیز بستگی به دانشجو داره ولی عموما بهترینها در دو سال اول دانشگاه چون کنکور تازه دادن در دانشگاه های دولتی هست حالا بعد از ورودبه دانشگاهممکنه خصوصیات افراد تغییر کند و در دوران تحصیل در دانشگاهشون بیشتر درس بخونن و یه دانشجوی دانشگاه سطح پایین از دانشجوی صنعتی شریف خیلی با سواد تر بشه

بالا