کمک از بچه های رشته ی انسانی!

*دختر باران*

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همه ی دوستای گل
نماز روزه همگی قبول باشه
واسه ی دوستام کمک میخوام،رشتشون انسانیه
یکی 7 هزار شده و یکی 19 هزار جفتشون منطقه یک
اون 7 هزاریه میخواد بدونه دانشگاه تهران،یا شبانه های استان تهران چیزی قبول میشه یا نه؟
اون 19 هزاریه هم میخواد بدونه پیام نور استان تهران و یا اطراف تهران قبول میشه یا نه؟
ممنون میشم کمک و راهنمایی کنید

Miss World

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
در مورد اون 7 هزاریه چیزی نمیدونم
اما اون 19 هزاریه...
رتبش واسه پیام نور خوبه...تهرانیه دوستتون؟
باید ببینه چه رشته ای میخواد و پیام نور مورد نظرش سال قبل تا چه رتبه ای پذیرش داشته
در مورد اینکه اطراف تهران پیام نور قبول میشه چیزی یا نه...شما بی زحمت بگید کودوم منطقه تهران هستن تا من بگم قبول میشن یا نه!
مثلا:
واحد کهریزک؟...طالقان؟...باقر شهر؟ و...

*دختر باران*

عضو جدید
کاربر ممتاز
در مورد اون 7 هزاریه چیزی نمیدونم
اما اون 19 هزاریه...
رتبش واسه پیام نور خوبه...تهرانیه دوستتون؟
باید ببینه چه رشته ای میخواد و پیام نور مورد نظرش سال قبل تا چه رتبه ای پذیرش داشته
در مورد اینکه اطراف تهران پیام نور قبول میشه چیزی یا نه...شما بی زحمت بگید کودوم منطقه تهران هستن تا من بگم قبول میشن یا نه!
مثلا:
واحد کهریزک؟...طالقان؟...باقر شهر؟ و...

تهرانه عزیزم
کلا میشه منطقه یک
واحد پیام نور تهران مرکز جنوب یا غرب قبول میشه؟

Miss World

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بذارید یه نگاهی به جدولم بندازم..خبرتون میکنم

راستی من انسانی بودم ...واسه من لینک زدی؟:D

Miss World

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
[FONT=&quot]خب سلام مجدد[/FONT]

[FONT=&quot]دوستتون اگه مرکز تهرانه ...فقط میتونه واحد تهران و شمیرانات درس بخونه[/FONT]
[FONT=&quot]خارج از استان نمیتونه[/FONT]
[FONT=&quot]رشته های مدیریت صنعتی..مدیریت دولتی...مدیریت جهانگردی...مدیریت بازرگانی.......علوم اقتصادی...حسابداری...[/FONT]
[FONT=&quot]همگی این رشته ها مجتمع تهران ـ غرب برگزار میشه[/FONT]
[FONT=&quot]کتابداری و اطلاع رسانی...مجتمع تهران جنوب کلاساش برگزار میشه[/FONT]
[FONT=&quot] [/FONT]
[FONT=&quot]اینکه از من میپرسی دوستم قبول میشه یا نه؟...نمیتونم صد در صد بگم...قبول شدن یا نشدن یه چیز نسبیه[/FONT]
[FONT=&quot]دوستتون بر حسب علاقه رشته هاشو اولویت بندی کنه...ایشاا... قبول میشه

[/FONT]:)[FONT=&quot]
[/FONT]

*دختر باران*

عضو جدید
کاربر ممتاز
بذارید یه نگاهی به جدولم بندازم..خبرتون میکنم

راستی من انسانی بودم ...واسه من لینک زدی؟:D

مرسی عزیزم
به هرکی پیام دادم نمیدونست
شرمنده میدونستم اینجوریه بهت پیام میدادم تاپیک دیگه نمیزدم!:sweatdrop:

*دختر باران*

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب سلام مجدد

دوستتون اگه مرکز تهرانه ...فقط میتونه واحد تهران و شمیرانات درس بخونه
خارج از استان نمیتونه
رشته های مدیریت صنعتی..مدیریت دولتی...مدیریت جهانگردی...مدیریت بازرگانی.......علوم اقتصادی...حسابداری...
همگی این رشته ها مجتمع تهران ـ غرب برگزار میشه
کتابداری و اطلاع رسانی...مجتمع تهران جنوب کلاساش برگزار میشه

اینکه از من میپرسی دوستم قبول میشه یا نه؟...نمیتونم صد در صد بگم...قبول شدن یا نشدن یه چیز نسبیه
دوستتون بر حسب علاقه رشته هاشو اولویت بندی کنه...ایشاا... قبول میشه

:)

ممنون عزیزم بابت کمکت:w27:
دوستان دیگه اگه میدونن هم نظر بدن ممنون میشم

جین ایر

عضو جدید
رتبه هفت هزار تهران قبول میشه به زیر گروه هایی که تو کارنامه اش هست توجه کنه معمولا زیر گروه ها خیلی تعیین کنند ه است.البته رشته های خیلی خوب تهران قبول نمیشه (شهید بهشتی و تهران)ولی میتونه بعضی از مدیریت ها رو با توجه به زیر گروه درسهاش قبول شه.دانشگاه تهران و شهید بهشتی امسال ظرفیت روزانه و شبانه اش کمتر شده به اونا توجه کنه رشته های خیلی بالا رو بزنه قبول نمیشه .19 هزار تمام غیر انتفاعی به ها رو بزنه انتخاب اولش ظرفیت هاشون خیلی خوبه امسال و پیام نورها هم اگه اطراف تهران بزنه نه پیام نور مرکز تهران رشته های خوب رو می تونه قبول شه اصلا هم با زدن روزانه و شبانه به عنوان انتخاب اول فرصت هاش رو از دست نده چون رشته های خوب رو می تونه با این کار قبول شه .هر دو تاشون قبول میشن اما باید به انتخاباشون و ترتیبش خیلی توجه کنن دیگه .

*دختر باران*

عضو جدید
کاربر ممتاز
رتبه هفت هزار تهران قبول میشه به زیر گروه هایی که تو کارنامه اش هست توجه کنه معمولا زیر گروه ها خیلی تعیین کنند ه است.البته رشته های خیلی خوب تهران قبول نمیشه (شهید بهشتی و تهران)ولی میتونه بعضی از مدیریت ها رو با توجه به زیر گروه درسهاش قبول شه.دانشگاه تهران و شهید بهشتی امسال ظرفیت روزانه و شبانه اش کمتر شده به اونا توجه کنه رشته های خیلی بالا رو بزنه قبول نمیشه .19 هزار تمام غیر انتفاعی به ها رو بزنه انتخاب اولش ظرفیت هاشون خیلی خوبه امسال و پیام نورها هم اگه اطراف تهران بزنه نه پیام نور مرکز تهران رشته های خوب رو می تونه قبول شه اصلا هم با زدن روزانه و شبانه به عنوان انتخاب اول فرصت هاش رو از دست نده چون رشته های خوب رو می تونه با این کار قبول شه .هر دو تاشون قبول میشن اما باید به انتخاباشون و ترتیبش خیلی توجه کنن دیگه .

ممنون از راهنماییت
خیلی ممنون عزیزم