بچه درسخون های مکانیک !(تاپیک انرژی دهی برای مطالعه !)

M.ARIABOY

عضو جدید
دلیل و توضیح نمی دین این افکار به ذهن من چسبیده است. و باید فکر درست را جایگزین ان کنم

میدونی فرق یه مهندس حرفه ای با ی اماتور چیه؟؟
مهندس حرفه ای انقد مطمئنه بخودش که ضریب اطمینان رو کم میگیره ولی ی مهندس تازه کار میاد ضریب اطمینانشو زیاد میگیره
راه حل این نشکستن قطعات ضریب اطمینانه

خیال شیشه ای

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام ببخشید که اینجا لینک تاپیک میزارم.
مدیر محترم تالار مکانیک میتونه بعد پست منو پاک کنِ.
ممنون

eghbali66

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام، دوستان گل مکانیک یه نفر میتونه خیلی ساده با شکل کاربرد واشر فنری رو برام توضیح بده؟ ممنون

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دلیل و توضیح نمی دین این افکار به ذهن من چسبیده است. و باید فکر درست را جایگزین ان کنم

ببین اول از همه باید رو اعتماد به نفست کار کنی....وقتی اینو درست کردی بعد برو به سمت کارای دیگه.
من پستاتونو نخوندم ولی میتونم فقط از همین پست قبلت بگم که برو به سمت رشته ای که دوستش، گذر زمان مسیر رو برات مشخص میکنه.زیاد از آینده نترس.سخت نگیر به خودت.

yosoufe

متخصص خودرو
کاربر ممتاز
دیگه حالم داره از باشگاه به هم می خوره! همه جاش شده تبلیغ! این چه وضعشه آخه! کم مونده جای آواتارها هم تبلیغ بزارن بعد می گن تبلیغ نکنید! این جوری پیش بره من یکی دیگه از باشگاه می رم! حالا تبلیغش بدرد بخور بود، یه چیزی! ولی هیچ ربطی ندارن خیلی هاشون!

oxygen07

عضو جدید
سلام دوستان.میخاستم بدونم دقیقاباید چند واحد پاس کنیم تا مهندس بشیم؟!😊

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام دوستان.میخاستم بدونم دقیقاباید چند واحد پاس کنیم تا مهندس بشیم؟!

سلام...دقیقا رو نمیدونم...ولی تا آنجایی که یادمه نزدیک 144 واحد هست...همین تعدادا هست.

behzadk2019

کاربر فعال تالار مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز
سلام

بچه ها میشه یکی روش حل از روش راث ( کنترل اتوماتیک ) رو برام عکس بگیره بذاره ؟؟

یکم قاطی کردم داخلش . همون جدوله هست که میکشیم براش

mymechanic92

عضو جدید
من ترم چهار هستم.تازه عضو انجمن شدم.زیاد درس خون نیستم ولی خوب از الان قراره مطالعاتم رو خییییییییییییییییلی بیشتر کنم.بچه ها بهترین کتاب مرجع برای طراحی اجزا و مکانیک سیالات و دینامیک ماشین چیه از نظر شما؟لطفا اسم بهترین مترجم اون کتاب رو هم بگید...;)

coentrao

عضو جدید
من ترم چهار هستم.تازه عضو انجمن شدم.زیاد درس خون نیستم ولی خوب از الان قراره مطالعاتم رو خییییییییییییییییلی بیشتر کنم.بچه ها بهترین کتاب مرجع برای طراحی اجزا و مکانیک سیالات و دینامیک ماشین چیه از نظر شما؟لطفا اسم بهترین مترجم اون کتاب رو هم بگید...;)[/QUOT

سلام.ایشالا که ترم های دیگه خوب درس بخونی به عنوان نصیحت نمیگم ولی تلاش کن.باور کن معدل بالا آوردن کاری نداره مث ما نباش که وقتی ترم آخر درست و تموم می کنی خدای نکرده حسرت بخوری
راجع ب کتاب ها ب نظر من برای سیالات کتاب سیالات وایت فوق العاده است.راجع ب طراحی اجزا و دینامیک ماشین چون تو به فاز هستن ب نطر من کتاب خیلی جواب نمیده.من با کتابایی ک واسه ارشد میخونن بیشتر موافقم.مخصوصا طراحی اجزا
البته اگه بتونی جزوه خوب هم پیدا کنی جواب میده
موفق باشی مهندس

behzadk2019

کاربر ممتاز
سلام

بچه ها کسی حل مسائل درس ترمودینامیک 2 رو داره ؟؟

بهم بدیدش :دی

behzadk2019

کاربر ممتاز

شادی زهره

عضو جدید
سلام
منم امسال ارشد دارم.دوس دارم از الان شروع کنم اما واقعا نمیدونم از کجا شروع کنم و چی بخونم.لطفا راهنمایی کنید.

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام،،،میبینم که دوستان قدیمی همه رفتن و فقط من موندم ،،،یادش بخیر،،،تابستون قبل تابستون خوبی بود،،
عجب دنیایی هستا،،،،خودمونم سرمون شلوغه،،،،
هر جا هستین موفق باشین،،،،(احمد و مهدی و سعیده خانم و غزاله خانم)

mehdi Mohammedi

عضو جدید
سلام،من خودم امسال دارم واسه کنکور میخونم وکلا س کنکور هم رفتم.به نظر من وکسانی که رتبه‌های تک رقمی داشتن میگن برای کسب رتبه‌های زیر 100، 4الی5 ماه مانده به کنکورباید کل باکس ریاضی رو تموم کنی بعد هر روز سوالات یک سال رو جواب بدی البته این حرف رو استاد آغاسی و کریمی هم بهم میگفتن.با اینکه من پارسال یک دور خوندن بودم امسال تابستان کل وقتم رو فقط ریاضی گرفت فورد عادی برای یادگیری مفهومی یک سال باید وقت بذاره.اگر کسی ریاضیش متوسط و رو به. پایین باشه آگه بخواد پاییز شروع کنه باید وقت زیادی بگذاره که که دوتا نتیجه بد دارد یکی اینکه باوجود وقت زیاد چون تسلط نداره ریاضی رو خراب میکنم دوم که وقت درسهایی دیگرو صرف ریاضی کرد ودرنهایت نتیجه مطلوب نمیگره

mehdi Mohammedi

عضو جدید
سلام. برای بالا رفتن بازدهی تنها راه ورزشه درسته که محیط تاثیر داره نباید روش زیاد حساس باشی.موفق باشی

mojtaba1899

عضو جدید
دوستان سلام.
من تازه واردم!
راسته که میگن برای شروع هیچوقت دیر نیست؟

از این ترم برنامه ریزی کردم بخونم
خیلی از صفحات این تاپیک رو هم خوندم. مفید بود. ممنون

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوستان سلام.
من تازه واردم!
راسته که میگن برای شروع هیچوقت دیر نیست؟

از این ترم برنامه ریزی کردم بخونم
خیلی از صفحات این تاپیک رو هم خوندم. مفید بود. ممنون

سلام.

بله که دیر نیست.

ایشالله موفق باشی.

به تاپیک زیر رجوع کن و استفاده کن از دوستان:

[h=1]ارشد94[/h]

mamad74

عضو جدید
--------تازه وارد این رشته ام کمک کنید-------

--------تازه وارد این رشته ام کمک کنید-------

سلام به همه دوستان
تازه نتیجه انتخاب رشته اومد و من مهندسی مکانیک قبول شدم
حالا میخوام بدونم که برای ترم های اولیه چی کار کنم؟ چه نرم افزاری رو یاد بگیرم و چه درسیم رو بیشتر از همه قوی کنم؟
خلاصه نیاز به کمک و تجربه شما دارم
ممنون میشم کمک کنید :gol::cry: