به نظر شما یه پسر خوت میتونه با یه دختری که 1 سال بزرگتره ازدواج کنه

shila_kt

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب بودن مهمترین چیزه!
برای پسر اتفاقا خیلی خوبه ک زنش بزرگتر باشه اما برای دختر کمی سخته.چون باید با یه سری موضوعاکنار بیاد که این بستگی به دختر داره ک تحملش چقدره!!
دخترا هرچقدرم مستقل باشن و قوی ، بازم دوست دارن به همسرشون تکیه کنن و اگه این همسر یه مرد جوان باشه که هنوز خوبو بد رو راحت تشخیص نمیده یا اینکه نیازای زنش رو تشخیص نده خب مطمئن باشید مشکل ساز میشه.
شابد خیلیا بگن مگه1 سال زیاده؟؟
باید بگم ک آره! بین خیلی از دختروپسرای همسن هم تفاوت زیاده به دلیل تفاوت نگاه این دو جنس و یک سال گاهی واقعا فاصله زیادی از لحاظ رفتاری بوجود میاره!
اما در کل دو نفر رو باید باهم مقایسه کرد این چیزا رو باید انفرادی بررسی کرد...

zahra az iran

کاربر بیش فعال
فکر کنم برا دختر سخت باشه پذیرفتنش

چون دختر ا زودتر از پسر ها به بلوغ فکری می رسند بنابراین یک حس مادرانه در روابط این جور زوج ها انتظار میره که این استقلال مرد رو تهدید می کنه و به سود روابط زناشویی نیست

ازاده جان

عضو جدید
نميشه پسر دوست داره برتر باشه غرورش اجازه نميده وقتي از پسره سنت بيشتره تجربه ات بيشتره و ناخدااگاه تو سر ميشه و اون اينو دوست نداره.من خاستگار كوچكتر از خودم يه بار داشتم پسر خوبي بود اما اسال ازم كوچكتر بود نشد به تفاهم برسيم......

ros.

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
به نظر من میتونه اگه سطح درک ادما از زندگی بالا باشه و اون دوتا هردوشون کاملا به بلوغ فکری رسیده باشن و واقعا همو دوس داشته باشن چرا که نه خیلی هم خوبه
البته خودم حاضر به انجام چنین کاری نیستم هههههه

fati24

کاربر فعال تالار هنر ,
کاربر ممتاز
پسر باید از دختر 4 5 سال بزرگتر باشه...
:Dچیه کوچیکتر...

ahmadpashaei

عضو جدید
سلام یاسین جان
بله می تونه و میتونه هم خوشبخت بشه ولی مهمولا می گن بهتره اینکارو نکنه! آخه دختری که ازت بزرگتره برات چای میاره؟:biggrin:حرفتو ممکنه زیاد گوش نده،استقلالش خیلی زیاده و ...

عشقولانه

کاربر بیش فعال
نیس که این همه مردا بزرگتر بودن همه ازدواجا موفق بوده.........
تا40 سال جا داره........
زندگی و عشق است.....
سن و سال همش باد هواس....:w18:

زهره ه

عضو جدید
کاربر ممتاز
ب نظر من اشتباهه...
نمونه های زیادی رو از نزدیک دیدم ک ب خاطر سن و سال ب مشکل برخوردن، ربطی هم ب بد و خوبِ پسرا نداره.

mohanna360

عضو جدید
کاربر ممتاز
خیــــــــر اصلن نمیشه فهم و درک دخترا تو هر سنی بالاتر از پسراست اگه پسر کوچیکتر باشه ک دیگه واویلا!

"Coral"

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
به نظــر من اصلن نمیشه
این یه اشتباه خیلی بزرگه که یه پسر با دختری که از خودش بزرگتره ازدواج کنه
پســرا 6 سال بعد از دخترا به بلوغ میرسن(منظروم بلوغ فکریه)پس وقتی یه دختر بزرگتر از پسر باشه،خواه ناخواه در نقش مادر اون پســر ظاهر میشه تا همســر

بالا