ایا نمیتوانید دوست دختر یا پسر انتخاب کنید ؟؟ انجمن راه اندازی شد ( زیر نظر ایران)

وضعیت
موضوع بسته شده است.

behzadk2019

کاربر فعال تالار مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز
به تازکی یک سایتی تاسیس شده که سریع ترین روش برای پیدا کردن دوست پسر دوست دختر رو نشون میده و توسط ایران هنوز ***** نشده است .سایتی که در حال حاضر لینکشو قرار میدم خودش میگه که فقط یک راهکار برای پیدا کردن دوست ارائه میده که تنها با عضو شدن در اون بهترین گزینه رو برای شما پیشنهاد میکنه .
عضو شدن در ان بسیار ساده میباشد و هیج گونه عواقبی نخواهد داشت
بازم میگم توسط دولت مجاز شده است
یکی از دوستان عضو شده و برای راحتی کسانی که ممکنه نخان اطلاعاتشون دست کسی بیفته ...
این دوست میخاد از همین جا تمام اطلاعاتی که به دست اورده در اختیار شما قرار بده ..
من از زبون اون دوست تمام ماجرا رو تعریف میکنم ..البته به گفته ایشون این روش 100 % جواب میده

ماجرا از زبان ان دوست:

ماجرا پیدا شدن این سایت از چند هفته پیش شروع میشه ..به طور اتفاقی با این سایت اشنا شدم ..ثبت نام این سایت به بقیه سایتا یه اختلافی داره ... چون که باید یک میزان پولی جزیی بریزد به حسابشون .
ثبت نام رو انجام دادم و بعد از چندین رفت اومد در سایت ..توسط ادمین این سایت یک چند پیشنهاد به ما شد .
که سریعن قبول کردم .در حین ناباوری همون قولی که سایت انجام داد شکل گرفت ... من به شما توصیه میکنم حتما به این سایت سری بزنید و اشتفاده کنید ..سیستم 100 % جواب میده

ممکنه شماها بپرسید که روشی که میگن چیه ( بازم میگم این یک روش تنها هست که برای همه جواب میده )
..برای اینکه شک ها برطرف بشه روش رو اینجا کامل توضیح میدم ( روش کوتاهی هست ) ..بعدن اگر خواستید همون پولی که قرار تو چیب اون سایت بره ..شماره حساب میدم به من بدید

روش:

اولش که مهمترین اضلش نیت است که همگی کسایی که میخان این کار رو کنن دارن ...تا اینجا نصف راه رفتید ..نصفه دوم راه که به اراده شماها بستگی داره و کاری بسیار اسان و برای هر کس قابل دسترس ..
کار اصلی از اینجا شروع میشه که کوچکترین محسابه و خطایی پول شما بر باد میره
کار اصلی :
همانطور که گفتم نیت اولین کار است و دوم در هر سن و شغل و مقام هستید فقط وفقط خودکشی کنید ..
همانطور که میدانید بعد از خودکشی اگر دختر هستید یک اقا پسر و اگر پسر هستید یک دختر خانم جلوی پای شما سبز میشه ..

به همین راحتی به همین خوشمزگی

لطفا هر کس این مطلب رو خوند ...به جای اینکه به حساب اون سایت پول بریزه به شماره حسابی که خودم میدم مبلغ ناچیز 10 هزارتومن رو واریز کنه

behnam.95

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
گوم با بینم چ فک کوردیه سر مو داده کشی نخوم خوسوم به تو ربطی نداره ایششششش
په هونا چه کوردی؟
هر چی مو گوفتم وا گویی چشم.ایسون هم رو گر خوفتک..رو دیگه

چقدر تو مخی منه غشق شدی...وحسوووووووووووو
..............
فهمیدی؟

behnam.95

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
منه غشق شدی اینو نفهمیدم
سی چه وا گوم چشم گومبا
بهنام ای شرشرات با یعنی چی؟
منه غشق دهیی(اشتباهیی نوشته بودم شدی) یعنی= چقدر میخوای منو اذیت کنی

غشق=اذیت
.....................
پرستو من رفتم بخوابم.مواظب خودت باش...بای بای(تاپیک بهزاد رو منفجر کردیم):دیییییییییییییی

masoud71

عضو جدید
کاربر ممتاز
بهزاد از تو بعیده ........این تاپیک هایی چرت و الکی چیه میزینی..........

babi charlton

عضو جدید
کاربر ممتاز
نمردیم تبلیغ این سایتارم دیدیم
خودشم زیر نظر ایران اونورم گفتی هنوز ***** نشده !!!!!!

وضعیت
موضوع بسته شده است.