به نظر شما کدوم یکی از این افراد، آدم خوبیه ؟

به نظر شما کدوم یکی از این افراد، آدم خوبیه ؟

• مجموع رای دهندگان
    39

hiva13

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
با این لحنتون کاملا معلومه که خودتون نفر bرو ترجیح میدین
هرچند از نظر من هر دوتاشون مشکل اساسی دارن

pir mard

اخراجی موقت
شخص a :

ایشون خیلی جوان مومن و با ایمان و مذهبی و با بصیرتی هستند ، هر روز و همیشه به مسجد میروند و نماز را به جماعت و اول وقت میخونند و در کل هیچ نماز قضا ندارند ... در هیئت های مذهبی شرکت میکنند ، همیشه میگه ارادت خیلی زیادی به امامان شیعه داره .... در ایام محرم عزاداری میکنه و شب و روز به دسته ها و هیئت ها و .... میره ایام ماه رمضان روزه میگیره .... آهنگ گوش نمیده .... فیلم نگاه نمیکنه .... سخنرانی های نماز جمعه رو همیشه میبینه .... به آخرت و اینها هم خیلی اعتقاد داره ......... به مشهد و کربلا هم میره .... مداحی زیاد گوش میده ... در جلسات اسلامی و مذهبی زیاد شرکت میکنه ... قیافه و تیپ ش هم خیلی معمولی و سادست .... با پدیده ی بی حجابی بسیار بسیار مخالفه ... بقدریکه اعتقاد داره زن و دختر بی حجاب باید اعدام بشند و یا شکنجه شوند :confused: .... توی خیابون هم که میاد همیشه سرش پایینه و به خانوما نگاه نمیکنه .... کلا اعتقاد داره که پسر یا مرد باید با هیچ دختر و زن نامحرمی هیچ رابطه ای نداشته باشد .... اگر بدونه که من با دختری رابطه دارم با من دعوا میکنه :cry:

هیچوقت دروغ نمیگه ، به کسی توهین نمیکنه ، با همه مهربونه :smile: ، همه رو دوست داره ... به کسی آزاری نمی رسونه و کسی رو اذیت نمیکنه .... اگه پیرمررد و پیرزنی رو توی خیابون ببینه و احساس کنه که اونها به کمک نیاز دارند سریع میره کمکشون کنه ... به بچه ها و کودکان همیشه محبت میکنه ... خیلی دست و دل باز هم هست ... اصلا حسود نیست ... خلاصه خیلی با معرفته و پسر فهمیده و خوبیه....:smile:

شخص b

به خدا و نماز و روزه و حج و کربلا و نماز جماعت و نماز جمعه و بصیرت و ...... اعتقادی به اون صورت نداره ...
1 بار که نماز بخونه چند بار نمیخونه (یعنی میخام بگم نمازش کامل نیست و اینا ....)
هیچوقت به مسجد نمیره .... هیئت های مذهبی که اصلا ... از ب...سی*جی ها و مذهبی ها هم خیلی بدش میاد ....
اما هیچوقت دروغ نمیگه ، به کسی توهین نمیکنه ، با همه مهربونه :smile: ، همه رو دوست داره ... به کسی آزاری نمی رسونه و کسی رو اذیت نمیکنه .... اگه پیرمررد و پیرزنی رو توی خیابون ببینه و احساس کنه که اونها به کمک نیاز دارند سریع میره کمکشون کنه ... به بچه ها و کودکان همیشه محبت میکنه ... خیلی دست و دل باز هم هست ... اصلا حسود نیست ... خلاصه خیلی با معرفته و پسر فهمیده و خوبیه....:smile:

شخص c :

ایشون خیلی جوان مومن و با ایمان و مذهبی و با بصیرتی هستند ، هر روز و همیشه به مسجد میروند و نماز را به جماعت و اول وقت میخونند و در کل هیچ نماز قضا ندارند ... در هیئت های مذهبی شرکت میکنند ، همیشه میگه ارادت خیلی زیادی به امامان شیعه داره .... در ایام محرم عزاداری میکنه و شب و روز به دسته ها و هیئت ها و .... میره ایام ماه رمضان روزه میگیره .... آهنگ گوش نمیده .... فیلم نگاه نمیکنه .... سخنرانی های نماز جمعه رو همیشه میبینه .... به آخرت و اینها هم خیلی اعتقاد داره ......... به مشهد و کربلا هم میره .... مداحی زیاد گوش میده ... در جلسات اسلامی و مذهبی زیاد شرکت میکنه ... قیافه و تیپ ش هم خیلی معمولی و سادست .... با پدیده ی بی حجابی بسیار بسیار مخالفه ... بقدریکه اعتقاد داره زن و دختر بی حجاب باید اعدام بشند و یا شکنجه شوند :confused: .... توی خیابون هم که میاد همیشه سرش پایینه و به خانوما نگاه نمیکنه .... کلا اعتقاد داره که پسر یا مرد باید با هیچ دختر و زن نامحرمی هیچ رابطه ای نداشته باشد .... اگر بدونه که من با دختری رابطه دارم با من دعوا میکنه :cry:
اما ........
اما همیشه به هر کسی که ازش بدش بیاد توهین میکنه ... حتی با برخورد فیزیکی و تجاوز جنسی هم موافقه ... دروغ زیاد میگه ... غرور داره .... توی جمع همیشه با شخصیت افرادیکه ازشون خوشش نمیاد بازی میکنه و حرفهای ناپسند میزنه ... با دزدی و دروغ و نادانی و .... مشکلی نداره .... نظافت رو رعایت نمیکنه (توی خیابون و جوی آب و ... آشغال میریزه ....) ... خیلی خسیسه ... حسود هم هست ، اهل مطالعه نیست ... خیلی .... خیلی هم بد اخلاقه :(

شخص d
:
به خدا و نماز و روزه و حج و کربلا و نماز جماعت و نماز جمعه و بصیرت و ...... اعتقادی به اون صورت نداره ...
1 بار که نماز بخونه چند بار نمیخونه (یعنی میخام بگم نمازش کامل نیست و اینا ....)
هیچوقت به مسجد نمیره .... هیئت های مذهبی که اصلا ... از ب...سی*جی ها و مذهبی ها هم خیلی بدش میاد ....

همیشه به هر کسی که ازش بدش بیاد توهین میکنه ... حتی با برخورد فیزیکی و هم موافقه ... دروغ زیاد میگه ... غرور داره .... توی جمع همیشه با شخصیت افرادیکه ازشون خوشش نمیاد بازی میکنه و حرفهای ناپسند میزنه ... با دزدی و دروغ و نادانی و .... مشکلی نداره .... نظافت رو رعایت نمیکنه (توی خیابون و جوی آب و ... آشغال میریزه ....) ... خیلی خسیسه ... حسود هم هست ، اهل مطالعه نیست ... خیلی .... خیلی هم بد اخلاقه :(

حالا کدوم گزینه رو انتخاب میکنین؟
1- a
2- b
3- c
4- d
5- هیچکدام.

گزینه ی b

zumurrud

عضو جدید
مورد اول انگشت شماره و داره کمتر میشه شاید منقرض بشه می گن خدا هم از این جور آدم خوشش نمی یاد

مورد دوم قسمت اولش زیاده اما قسمت دوم منقرض شده منکه خیلی وقته اینجوریشو نددیدم خودم هم اینجوری نیستم شاید خوبی ها هم داره منقرض می شه

مسعود.م

متخصص والیبال باشگاه ورزشی
کاربر ممتاز
هیچ کدوم! یکی افراط میکنه یکی تفریط! چه توی برخورد و چه توی امر به معروف اصل مهم رعایت اعتداله نه افراط پس اولی بیشتر تظاهر به ایمان می کنه دومی هم که شاید انسان خوبی باشه اما کامل نیست پس گزینه مناسب تلفیقی از هر دو نفره