یه سوال ؟ به نظر شما کدوم رشته بازار کار بهتری داره؟؟؟؟

omidvarshoei

عضو جدید
این روزا من هر جا میرم همه از رشته خودشون به نوعی مینالن و میگن بازار کار نداره ؟
به نظر تو دوست عزیز کدوم رشته بازار کارش خوبه ؟
میشه دلیلتم بگی

mario22

عضو جدید
من رشته ام ارتباطاته و خدا رو شکر با یه کم جنم از خود نشون دادن کار برای رشتم زیاده. البته این رشته چند تا شرط داره. از داشتن روابط عمومی و حاضر جوابی گرفته تا مسلط شدن به مباحث روزنامه نگاری و بحث و چالش و آگاهی داشتن از مسائل روز.
من رشتم رو با آگاهی انتخاب کردم و خدا رو شکر تا الان که ترم 8 هستم هم ازش راضی ام و اگه خدا بخواد تو ارشد هم ادامش می دم.
البته گفته باشم که تعداد دانشگاه های معدودی پذیرش داره. چند تا دانشگاه آزاد و دانشگاه تهران و علامه طباطبایی

arayeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
من اینو تو صفحه م. شیمیام گفتم، فرق نداره رشتت چی باشه پارتی که نداشته باشی کار نداری.
اون موقع که ما انتخاب رشته میکردیم همه میگفتن مهندسی شیمی خیلی بازار کار داره، حالا که درسمون تمومیده ااااااااااااااااااااایییییییییییییی چی بگم که خودتون خوب میدونید چه اتفاقی افتاده.:w06::w09::wallbash:

zohre7

عضو جدید
هزار و یک آیتم واسه بازار کار وجود داره
اینکه کدوم کشور؟
کدوم شهر؟
دختر یا پسر در بعضی موارد
به اینکه چه انتظاری داشته باشی
و مهم تر از اون باید تو اون رشته خوب باشی
ولی فکر کنم کامپیوتر اگه وارد باشه ادم خوب گیر بیاد کار:D

omidvarshoei

عضو جدید
من اینو تو صفحه م. شیمیام گفتم، فرق نداره رشتت چی باشه پارتی که نداشته باشی کار نداری.
اون موقع که ما انتخاب رشته میکردیم همه میگفتن مهندسی شیمی خیلی بازار کار داره، حالا که درسمون تمومیده ااااااااااااااااااااایییییییییییییی چی بگم که خودتون خوب میدونید چه اتفاقی افتاده.:w06::w09::wallbash:

خداییش بازار کارتون خوبه

Tutulmaz

عضو جدید
کاربر ممتاز
بیکاری محض رشته ش عالیه!
فقط یکم سخته،
کارش هم که همیشه بالاسرتون!

اگه می خواید یکم رشته تون آسونتر بشه بیکاری کاربردی رو همی می تونید انتخاب کنید والا ما که راضی هستیم خدا ازشون راضی باشه،

فقط دوتا ایراد داره
یکی اینکه تعطیل نداره
یکی هم اینکه دس توش زیاده

Sarp

مدیر بازنشسته
بیکاری محض رشته ش عالیه!
فقط یکم سخته،

اگه می خواید یکم رشته تون آسونتر بشه بیکاری کاربردی رو همی می تونید انتخاب کنید والا ما که راضی هستیم خدا ازشون راضی باشه،

فقط دوتا ایراد داره
یکی اینکه تعطیل نداره

پيرمرد فروم

عضو جدید
بیکاری محض رشته ش عالیه!
فقط یکم سخته،

فقط دوتا ایراد داره
یکی اینکه تعطیل نداره
:biggrin: :biggrin:
;) :gol::gol::gol::gol:

arayeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
خداییش بازار کارتون خوبه

کجا خوبه بابا!!!!!!!
یه سر برو تالار م.شیمیا ببین چند نفریم که از بیکاری مینالیم، اگر خوب بود که من بعد یک سال بیکار نبودم، تازه رفتم کاریابی میگه شیمی کار نداره، بابا مهندسی شیمی. چی بگیم دیگه، هیشکی مارو نمیفهمه.:wallbash:

mohammad sabri

کاربر بیش فعال
همه رشته ها بازار كارشون خوبه . اگر پارتي داشته باشي . كسي رو ميشناسم كه با ليسانس مهندسي كشاورزي تو يه كارخونه تو بخش طراحي بدنه خودرو كار مي كنه . اونوقت ريخته مهندس مكانيك بيكار . اگر خوب دورو برمونو نگاه كنيم از اين موارد زياده ....
ميخوام بگم اگر دوست و آشنا و پارتي داشته باشي براي استخدام شدن چندان تفاوتي نداره كه چي خونده باشي

omidvarshoei

عضو جدید
بیکاری محض رشته ش عالیه!
فقط یکم سخته،

فقط دوتا ایراد داره
یکی اینکه تعطیل نداره

حقوقم میدن ؟
اگه میدن اسم منم ردکن منم هستم

omidvarshoei

عضو جدید
کجا خوبه بابا!!!!!!!
یه سر برو تالار م.شیمیا ببین چند نفریم که از بیکاری مینالیم، اگر خوب بود که من بعد یک سال بیکار نبودم، تازه رفتم کاریابی میگه شیمی کار نداره، بابا مهندسی شیمی. چی بگیم دیگه، هیشکی مارو نمیفهمه.:wallbash:

بابا یه روزنامه همشهری بگیر ببین چه خبرهههههههههههههههههههههههههه
براتون کار ریخته
اگرم پیدا نشد عیب نداره به قول دوستمون
بیکاری محض رشته ش عالیه!
فقط یکم سخته،

فقط دوتا ایراد داره
یکی اینکه تعطیل نداره

Tutulmaz

عضو جدید
کاربر ممتاز
حقوقم میدن ؟
اگه میدن اسم منم ردکن منم هستم

اگه محل سکونتتون سوئیس هست بله حقوقم می دن
ولی نه اگه شما هم مثل ما اینجا(اسمش به دلایل امنیتی نامرعی ست) زندگی می کنی،حقوق رو می خوای چیکار!؟ بچه های بالا عوض 18 نفر حقوق می گیرن کفایت می کنه...

زيگفريد

عضو جدید
کاربر ممتاز
در مملکت ما بهترین رشته ای که بازار کار خوب و مطمئنی داره فوق لیسانس پارتی داشتن هستش ! :surprised:

ردخور نداره ! :smile:

omidvarshoei

عضو جدید
در مملکت ما بهترین رشته ای که بازار کار خوب و مطمئنی داره فوق لیسانس پارتی داشتن هستش ! :surprised:

ردخور نداره ! :smile:

آی گفتی من چقدر دنبالش بودم مدرکشو بگیرم ولی نشد که نشد
هر جا که میرفتم ثبت نام کنم میگفتن شما صلاحیت جیبیتون کافی نیست که نیست

simiar

عضو جدید
هر کی به بازار کار و درآمد بالا فکر می کنه بهتره دنبال درس و دانشگاه نره که بعداً دچار افسردگی بشه.
طبیعیه که وقتی تعداد فارغ التحصیل های رشته ها زیاد بشه بازار کار کم و پارتی بازی بیشتر میشه. هنوز هم دیر نشده کسانی که جوونن و به فکر درآمد و کار هستن بهتره برن دنبال یه فن و حرفه تا اینکه بشینن زانو غم بغل کنن.

omidvarshoei

عضو جدید
هر کی به بازار کار و درآمد بالا فکر می کنه بهتره دنبال درس و دانشگاه نره که بعداً دچار افسردگی بشه.
طبیعیه که وقتی تعداد فارغ التحصیل های رشته ها زیاد بشه بازار کار کم و پارتی بازی بیشتر میشه. هنوز هم دیر نشده کسانی که جوونن و به فکر درآمد و کار هستن بهتره برن دنبال یه فن و حرفه تا اینکه بشینن زانو غم بغل کنن.

بههههههه سلام خیلی وقت بود نبودین چه خبر خوبین
اخرین تایپیو که برام زدین یادتون هست در مورد چی بود
اونوقت یه چیزی اینقدر بچه هارو نا امید نکن بچه درس میخونن تا یه روز برا خودشون کسی بشن تو که همرو پشیمون کردی از درس خوندن

simiar

عضو جدید
بههههههه سلام خیلی وقت بود نبودین چه خبر خوبین
اخرین تایپیو که برام زدین یادتون هست در مورد چی بود
اونوقت یه چیزی اینقدر بچه هارو نا امید نکن بچه درس میخونن تا یه روز برا خودشون کسی بشن تو که همرو پشیمون کردی از درس خوندن
من همیشه هستم ، کم سعادت بودم که در خدمت شما نبودم. آخریش چی بود؟!! یادم نمیاد آخه دروغگو کم حافظه است!!

ضمناً حرف شما درسته که همه با یه امیدی درس میخونن که واسه خودشون کسی بشن ولی خب الان دیگه زمونه فرق کرده ؛ باید با واقعیت ها روبرو بشیم.

aminrokh

عضو جدید
براشون فرق نمیکنه رشتت چی باشه میگه سابقه کار داشته باش.

اگه سابقه کار داشته باشی فرق نمیکنه چه رشته ای باشی، کار گیرت میات.

ولی بازار مکانیک بد نیستا.از بقیه هم خبری ندارم.

کاپتا

اخراجی موقت
:biggrin:چرا صرفه جویی نمیکنید!!!!
مثل اونایی که تو تلویزیون مصاحبه میکنن یارانه رو پس انداز هم میکنن!!!!!!دیگه کار میخای چیکار؟؟؟فعلا که هم پس انداز داری هم پول تو جیبی...:biggrin::biggrin:

omidvarshoei

عضو جدید
:biggrin:چرا صرفه جویی نمیکنید!!!!
مثل اونایی که تو تلویزیون مصاحبه میکنن یارانه رو پس انداز هم میکنن!!!!!!دیگه کار میخای چیکار؟؟؟فعلا که هم پس انداز داری هم پول تو جیبی...:biggrin::biggrin:

بابا چی میگیییییییییییییییییییییییی؟؟؟؟؟؟؟؟؟

siavash@dt

عضو جدید
به نظر من بازار کار رشته پارتی داری بهتره بازار کارشم خوبه.

Takesh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اشتباه نکن برای سر کار رفتن باید سه بند پ موجود باشه
1- پر رو باشی
2- پولدار باشی
3- پارتی داشته باشی

دادا کسی که پولداره چه نیازی به شغل و.. داره؟
:confused:
خودش میتونه شغل ساز باشه

ramin.11

عضو جدید
امروزه پارتی حرف اول رو میزنه
ولی اگر پارتی نداری باید تخصص داشته باشی
تو هر رشته ای کار هست (مخصوصا رشته های برق و مکانیک و عمران چون رشته مادر هستند.............)

A N A H I T A

عضو جدید
کاربر ممتاز
امروزه پارتی حرف اول رو میزنه
ولی اگر پارتی نداری باید تخصص داشته باشی
تو هر رشته ای کار هست (مخصوصا رشته های برق و مکانیک و عمران چون رشته مادر هستند.............)

چطور تخصص کسب کنیم؟
بازم پارتی حرف اول رو میزنه....

Takesh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
چطور تخصص کسب کنیم؟
بازم پارتی حرف اول رو میزنه....

تخصص که دیگه به پارتی ربط نداره :surprised: از اون حرفا بودآ:confused:
تخصص یعنی شما از اینهمه درسی که خوندی چی بلدی؟ حالا بسته به رشتت داره
برخی رشته ها پارتی هم نداشتی میتونی با توجه به دانشت خودمحور فعالیت کنی ولی برخی خیر