به نظر شما چجور پسرهایی یا دخترهایی مناسبن واسه ازدواج؟؟؟؟؟؟؟

Sahar Gh

عضو جدید
کاربر ممتاز
به مرور زمان نظرت عوض میشه!!!
منم از این حرفا میزدم اما سحرجان چنین پسرایی یا پیدا نمیشند یا اینکه خیلی کمیابند.
میدونم حقیقت تلخه ولی .... باید قبول کرد

بزن از این حرفا بازم عزیزم.فوقش تجرده دیگه .....اونقدرها هم که فک می کنیم کم نیستن ..می دونی چرا؟...چون تو چشم نیستن ...سرشون تو کار خودشونه ...یا دارن درسشونو می خونن ..یا کارشونو می کنن....خیابون متر نمیکنن که ما هر روز تو کوچه خیابون ببینیمشون. ولی خدایی هم هست .اگه ام که خداوند نخواد حتما خیر من در این بوده که ازدواج نکنم .ولی زندگی که با شک و دلهره و ریسک شروع بشه یک لحظه آرامش خاطر نیست توش ...حتی فرصت عاشق شدنم از آدم می گیره. من نمیگم پسری که اونجوری که گفتم باشه خوب و عالیه و بی نقص ولی حداقلش من بدبین نمیشم بهش از اول زندگی.

lireza@

عضو جدید
به مرور زمان نظرت عوض میشه!!!
منم از این حرفا میزدم اما سحرجان چنین پسرایی یا پیدا نمیشند یا اینکه خیلی کمیابند.
میدونم حقیقت تلخه ولی .... باید قبول کرد
شما بازم شروع کردی؟؟؟؟؟؟
نمیخوای این عینک بدبینیتو دربیاری یا حداقل جمع نبندی؟؟؟؟

ReD_CoDE

متخصص REVIT
کاربر ممتاز

این پیله از نظر شما چیه؟
و چه کسی این پیله را باز کرده کسی که با جنس مخالف دوسته؟

باید یه تعریف از دوستی بکنیم، دوستی رو شما چی میدونید؟
پیله همون محدود کردن خوده، هر محدودیتی، به نظر من اونایی که خودشون رو محدود میکنن به تواناییاشون شک دارن، به خودشون شک دارن
خیلی دخترهای خوب و پاک و نجیب رو دیدیم خصوصا تو محیط دانشگاه، باهمه دوست بودن اما در حد و حدود مشخصی، باهم میگفتن میخندیدن اما هیچکی در موردشون فکر بدی نمیکرد، همیشه به خوبی و باشخصیتی ازشون یاد میشد، و هیچکی به خودش اجازه نمیداد پاشو فراتر از خواهر و برادری بذاره مگر اینکه مستقیم بره خواستگاریش، خیلیام بودن سلامم بهشون میکردی میترسیدن جواب سلامتو بدن انگار که جواب سلامتو بدن چیزی ازشون کم میشه، اینا همونایین که به خودشون شک دارن نه به دیگران

ممنون مرسی:gol:

شاید شما درست میگی ولی من نمیتونم حتی با اون 3 نفر که گفتی دوست بشم و اگه بد بودن ولشون کنم برم دنبال نفر دومی اگرم بخوام هم نمیتونم شاید مشکل از منه ولی من وجدانم اجازه نمیده وممکنه طبق گفته ی شما بعد یه مدت دوستی فهمیدم که طرف بدردم نمیخوره اونوقت نمیتونم ولش کنم, گناه داره.آخه ممکنه از نظر اون من خوب باشم وتو مدت آشناییمون با کارهام و رفتارم تو دلش جا بازکرده باشم اصلا وجدانم راضی نمیشه که اون بنده خدا رو ناراحت کنم واسه همین ریسک نمیکنم و بیخیال دوستی میشم

شاید باورت نشه بدون اغراق میگم.بعضی وقتا خواهرم از شکست عشقی نزدیکترین دوستاش میاد بهم میگه و اینکه چقدر دپرس شدن و من شبا موقع خواب وقتی به حالشون فکر میکنم اشک از چشام سرازیر میشه(البته جای برادری و همچنین میدونم مرد نباید گریه کنه ولی در مورد افراد احساساتی باید اثتثنا قائل شد;)) و اون پسرها رو نفرین میکنم
نمیدونم باید چطوری اون شناخت عمیق و عمیق و کسب کرد. چیبگم والله بازم ممنون دوست خوبم:gol:

همین هم جواب شماست، من میگم شما باید قدرت تشخیصت بره بالا، چندتا دختری رو که تو زندگیت دیدی و میشناسی و مطمئنی دخترای خوبین رو انتخاب کنی از بین اینا سر یکیشون مطمئن تر شی و بری جلو و مرد و مردونه بگی اومدم بشناسمت برای خواستگاری، اون دختره هم دختر خوبی باشه و یکمم فهمیده و خودشم ارت خوشش بیاد میگه بفرمایید برای شناخت هم اما زیر نظر خانواده هاف چند ماهی شناخت و بعدم خواستگاری اصلی و بعدم یه مدت 6 تا 1 ساله نامزدی و بعدم مراسم عروسی و ......
شما که میگی کلی دختر خوب میشناسی، خب یکی از اونها رو انتخاب کن، یکیشم به من معرفی کن :دی

یه چیز دیگه:

دوستان، هرکی که این پستو میخونی، تا واقعا آماده ازدواج نشدی جلو نرو و خودت و دیگران رو به دردسر ننداز، از روی عواطف و احساساتم تصمیم نگیر، بحث عمری زندگیه پس تا میتونی دقت کن

havij139

عضو جدید
کاربر ممتاز
باید یه تعریف از دوستی بکنیم، دوستی رو شما چی میدونید؟
پیله همون محدود کردن خوده، هر محدودیتی، به نظر من اونایی که خودشون رو محدود میکنن به تواناییاشون شک دارن، به خودشون شک دارن
خیلی دخترهای خوب و پاک و نجیب رو دیدیم خصوصا تو محیط دانشگاه، باهمه دوست بودن اما در حد و حدود مشخصی، باهم میگفتن میخندیدن اما هیچکی در موردشون فکر بدی نمیکرد، همیشه به خوبی و باشخصیتی ازشون یاد میشد، و هیچکی به خودش اجازه نمیداد پاشو فراتر از خواهر و برادری بذاره مگر اینکه مستقیم بره خواستگاریش، خیلیام بودن سلامم بهشون میکردی میترسیدن جواب سلامتو بدن انگار که جواب سلامتو بدن چیزی ازشون کم میشه، اینا همونایین که به خودشون شک دارن نه به دیگران

همین هم جواب شماست، من میگم شما باید قدرت تشخیصت بره بالا، چندتا دختری رو که تو زندگیت دیدی و میشناسی و مطمئنی دخترای خوبین رو انتخاب کنی از بین اینا سر یکیشون مطمئن تر شی و بری جلو و مرد و مردونه بگی اومدم بشناسمت برای خواستگاری، اون دختره هم دختر خوبی باشه و یکمم فهمیده و خودشم ارت خوشش بیاد میگه بفرمایید برای شناخت هم اما زیر نظر خانواده هاف چند ماهی شناخت و بعدم خواستگاری اصلی و بعدم یه مدت 6 تا 1 ساله نامزدی و بعدم مراسم عروسی و ......
شما که میگی کلی دختر خوب میشناسی، خب یکی از اونها رو انتخاب کن، یکیشم به من معرفی کن :دی

یه چیز دیگه:

دوستان، هرکی که این پستو میخونی، تا واقعا آماده ازدواج نشدی جلو نرو و خودت و دیگران رو به دردسر ننداز، از روی عواطف و احساساتم تصمیم نگیر، بحث عمری زندگیه پس تا میتونی دقت کن
l
ممنون من میگم رابطه نباید داشته باشه ,منظورم اینی که الان ذکر کردی نبودا منظورم دل و قلوه دادن الکی و روابطه 2 طرفه بود و گول زدن همدیگه.
اتفاقا من همچین روابطی که گفتی مدنظرمه و باید در همین حد باشه. از اونا هم که حتی جواب سلام هم نمیدن بدم میاد

بعدشم بابا دست از سر کچلم بردارییید من نمیخوام ازدواج کنم هنوز به سن ازدواج نرسیدممممممممممممم:surprised::smile::biggrin:

ملسی

lireza@

عضو جدید
l
ممنون من میگم رابطه نباید داشته باشه ,منظورم اینی که الان ذکر کردی نبودا منظورم دل و قلوه دادن الکی و روابطه 2 طرفه بود و گول زدن همدیگه.
اتفاقا من همچین روابطی که گفتی مدنظرمه و باید در همین حد باشه. از اونا هم که حتی جواب سلام هم نمیدن بدم میاد

بعدشم بابا دست از سر کچلم بردارییید من نمیخوام ازدواج کنم هنوز به سن ازدواج نرسیدممممممممممممم:surprised::smile::biggrin:

ملسی
بچه ها موفق شدیم...............
اخر پشیمون شد بنده خدا.:biggrin:

بوگاتی رنسانس

عضو جدید
کاربر ممتاز
ینی روزی میشه که شرط اولم که با کسی نبوده باشه و دومم که اخلاقش خوب باشه رو ندید میگیرم؟ بابا بیخیاللل

آدم باید یه دیوار دور قلبش بکشه و هر کسی
رو تو زندگیش راه نده و یه نگهبان بزاره واسه قلبش به اسم عقل که فقط به بهترین ها اجازه بده که وارد قلبت بشن اونایی که هیچ وقت قلبتو نمیشکنن . بعد هر کی از این نگهبان رد بشه تا آخر عمر دیگه عقل باهاشون کاری نداره و با دلت در موردشون تصمیم میگیری و عاشقشون میشی
.از کجا می دونی هر کسی که آروم آروم خودشو وارد زندگیت میکنه لیاقتتو داره؟

خیلیا رو میشناسم که گول این حرفا رو خوردن (مخصوصا دخترا) و بدون تحقیق و فکر با هرکسی که یه شاخه گل بهشون داد دوست شدن بعد چند ماه فهمیدن یارو تظاهر به عاشقی میکرده و با کسای دیگه هم دوست بوده

مخصوصا یک دختر(وضع مالیشونم خوب بوده) رو میشناسم که 2 سالی با یکی دوست بوده طرف اومده خواستگاری بعد تازه رفتن سراغ تحقیق متوجه شدن طرف با چند نفر دیگه هم بوده.. خوب دختره شاخ درآورد و ناراحت یه گوشه افتاده
یکی نمیگه بابا عقلت کجا بود نمی تونستی همون اول عقلتو بکار بندازی و احساساتتو واسه هر کسی خرج نکنی؟ 1% احتمال ندادی یارو بخاطر پول پدرت اومده طرفت؟ یه تحقیقی چیزی بابا عقل هم خوب چیزیه

بعضی ها هم میدونن دوستشون قبلا با یک نفر دیگه بوده و قبلی رو ول کرده ولی بازم براشون مهم نیست یکی نیست بهشون بگه از کجا مطمئنی تو رو ول نمیکنه؟
ماشاالله چه چونه گرمیم داری
اگه اونطوری که هر ننه قمری پاشه بیاد و بهت یه شاخه گل بده و چند ماه بات باشه و آخرشم بره تو قلبت که سنگ رو سنگ بند نمیشه بنده خدا...
بهتر نبود قبل اینهمه داستان سرایی قشنگ یکم به جمله ای که گفتم فک می کردی
لابد هرکیم با تومانینه بیاد نباید راهش بدی !!!
متن تاپیک گفته چه جور پسرایی یا دخترایی به درد ازدواج می خورن ، نگفته که شرایط خوتو بگو !!!!

من اینی که گفتم جواب تاپیک بود نه جواب معیار های شما برای ازدواج ...

چیزیه که وجود داره ، کلی میای درمورد آشناییتونو قیافه شو اخلاقه شو و ... نظر میدی بعد اونی که ازش خوشت میاد شاید خیلی فرق کنه با اون چیزی که می خواستی ، البت شاید ، شایدم کپی رنگی اون چیزی باشه که توقع داشتی
آره دادا

behzad-hr

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببخشید وسط بحث هاتون اومدم ولی شرط من اینه که:
1-مهندس باشه
2-باباش مهندس باشه
3-مامانش دکتر باشه
4-خواهرش 5 سال کمتر داشته باشه
5-برادر نداشته باشه
6-خانوادش تعدادشون کم باشه
7-یه چیزی تو مایه های تیلور یا سلنا یا مایلی باشه
8-همشهریم نباشه

havij139

عضو جدید
کاربر ممتاز
ماشاالله چه چونه گرمیم داری
اگه اونطوری که هر ننه قمری پاشه بیاد و بهت یه شاخه گل بده و چند ماه بات باشه و آخرشم بره تو قلبت که سنگ رو سنگ بند نمیشه بنده خدا...
بهتر نبود قبل اینهمه داستان سرایی قشنگ یکم به جمله ای که گفتم فک می کردی
لابد هرکیم با تومانینه بیاد نباید راهش بدی !!!
متن تاپیک گفته چه جور پسرایی یا دخترایی به درد ازدواج می خورن ، نگفته که شرایط خوتو بگو !!!!

من اینی که گفتم جواب تاپیک بود نه جواب معیار های شما برای ازدواج ...

چیزیه که وجود داره ، کلی میای درمورد آشناییتونو قیافه شو اخلاقه شو و ... نظر میدی بعد اونی که ازش خوشت میاد شاید خیلی فرق کنه با اون چیزی که می خواستی ، البت شاید ، شایدم کپی رنگی اون چیزی باشه که توقع داشتی
آره دادا

شما لطف دارید

داستان سرایی قشنگ؟!!!!!!!!! ینی همچین داستان هایی تخیلیه دیگه؟ ینی می خوای بگی وجود نداره؟! عججججب

هرکیم با تومانینه هم بخواد بیاد میبینم شرایط همسر آیندمو داره یا نه.معلومه که راش نمیدم اگه اون شرایط و نداشته باشه یا فوقش 80% و داشته باشه

متن تاپیک گفته به نظر شما چه جور پسرهایی یا دخترهایی مناسب واسه ازدواج هستند که منم همین کارو کردم!! نگفته که چه جور پسرهایی یا دخترهایی به درد ازدواج می خورن.لطفا با دقت بخونید

بعد این بود نظر شما

همچین یه لیست بلندبالا برای کیس مورد نظرت انتخاب می کنی ، کلی روش فکر می کنی و برای تک تکش هزارتا دلیل میاری .... ، اونوقت یه نفر از راه میرسه و خیلی خوب و آروم همراه با تومانینه میاد و همچین میره تو قلبت که لیستت از یادت میره...
اینه رسم عاشقی
(پس زیاد زور نزنید)

که چون من و بقیه ی دوستان که شرایط و خصوصیاتی رو مشخص کرده بودن فکر کردم یه جورایی با من ودوستان هستید (که البته اگه منظورتون با ما نبود باید ببخشی)
که منم جواب شما رو با دلیل دادمو ردش کردم که اصلا هم داستان سرایی نبود و تمام شخصیت هایی که ذکر کردم هر ننه قمری نبودن و به قول شما با تومانینه وارد زندگی دختره شده بودن و این جور رسم عاشقی زود سرد میشه شاید حداکثر تا 10 سال.دیدم که میگم

وچیزی که وجود داره ممکنه این باشه وممکن هست نباشه که اکثرن هم نیست(البته اگه آینده نگر باشی).
نباید با قطعیت بگید

والان اصلاح کردید و گفتید شاید و ممنون

آخرین ویرایش:

بوگاتی رنسانس

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما لطف دارید

داستان سرایی قشنگ؟!!!!!!!!! ینی همچین داستان هایی تخیلیه دیگه؟ ینی می خوای بگی وجود نداره؟! عججججب

هرکیم با تومانینه هم بخواد بیاد میبینم شرایط همسر آیندمو داره یا نه.معلومه که راش نمیدم اگه اون شرایط و نداشته باشه یا فوقش 80% و داشته باشه

متن تاپیک گفته به نظر شما چه جور پسرهایی یا دخترهایی مناسب واسه ازدواج هستند که منم همین کارو کردم!! نگفته که چه جور پسرهایی یا دخترهایی به درد ازدواج می خورن.لطفا با دقت بخونید

بعد این بود نظر شما

همچین یه لیست بلندبالا برای کیس مورد نظرت انتخاب می کنی ، کلی روش فکر می کنی و برای تک تکش هزارتا دلیل میاری .... ، اونوقت یه نفر از راه میرسه و خیلی خوب و آروم همراه با تومانینه میاد و همچین میره تو قلبت که لیستت از یادت میره...
اینه رسم عاشقی
(پس زیاد زور نزنید)

که چون من و بقیه ی دوستان که شرایط و خصوصیاتی رو مشخص کرده بودن فکر کردم یه جورایی با من ودوستان هستید (که البته اگه منظورتون با ما نبود باید ببخشی)
که منم جواب شما رو با دلیل دادمو ردش کردم که اصلا هم داستان سرایی نبود و تمام شخصیت هایی که ذکر کردم هر ننه قمری نبودن و به قول شما با تومانینه وارد زندگی دختره شده بودن و این جور رسم عاشقی زود سرد میشه شاید حداکثر تا 10 سال.دیدم که میگم

وچیزی که وجود داره ممکنه این باشه وممکن هست نباشه که اکثرن هم نیست(البته اگه آینده نگر باشی).
نباید با قطعیت بگید

والان اصلاح کردید و گفتید شاید و ممنون
شما یکم مطلبو دیر میگیری یعنی اینی که گفتم با تومانینه ، یه جور تیکه بود ، البت به معنای جسارت نبود ، گفتم که اینم از قلم انداختی
اگه می خواستم جواب شماهارو بدم ، خوب نقل قول می گرفتم ، درسته ؟؟؟ حالا شما بیشتر دقت کن....
بعد این متنی که نوشتی ((که منم جواب شما رو با دلیل دادمو ردش کردم که اصلا هم داستان سرایی نبود و تمام شخصیت هایی که ذکر کردم هر ننه قمری نبودن و به قول شما با تومانینه وارد زندگی دختره شده بودن و این جور رسم عاشقی زود سرد میشه شاید حداکثر تا 10 سال.دیدم که میگم

نباید با قطعیت بگید

والان اصلاح کردید و گفتید شاید و ممنون )) رو اگه بیشتر توضیح بدی ممنون می شم چون خیلی برداشتها میشه از این متن کرد ، منم برای اینکه جواب شما رو درست بدم باید بدونم دقیق منظورت چی بوده :smile: