به نظر شما رئیس جمهور در ژنو موفق بوده یا...

وضعیت
موضوع بسته شده است.

amin.1988

عضو جدید
کاربر ممتاز
در همون زمان هم کسانی بودند که میریختند توی خوابگاه دانشجو ها رو لت و پار میکردند و رئیس جمهور کاریشون نداشت :)
منظورتون 18 تيره؟
اونايي كه ريختند توي خوابگاه، لباس شخصي هايي بودند كه از طرف جناح راستي ها اومده بودند و به خاطر اينكه دانشجوها به يك مساله اعتراض كردند اون بلا رو سرشون اوردند.
اين چه ربطي به خاتمي داشت؟!

الانه كه دانشگاهها تبديل به پادگان شده و دانشجوها به خاطر كوچكترين اعتراض يكي يكي مي فرستند زندان!

FZ.H

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب بهتره برید یه سر تو آمریکا هم بزنید و ببینید که اونجا همه جاش بالا شهر نیست و خانوادگی واسه فقر خودکشی می کنند.مشکلات ما که قبلش بیشتر بود.نبود؟انصاف داشته باشید.وقتی راجع به موضوعی بحث می کنید لطفا انصاف داشته باشید.فقط همین.راجع به آمریکا هم همین بس که کلی دروغای کثیفش رو شده.برجهای دو قلوی خودشو میزنه تا یه بهانه واسه حمله به افغانستان پیدا کنه.همین آمریکا تو جنگ تسلیحات نظامی(شیمیایی)به عراق میداد تا دید صدام حسین یه کم زیادی داره تو منطقه قدرتمند می شه موضع رو عوض می کنه حرف از سلاحهای هسته ای عراق میزنه!!!خیلی بچه گانه همه رو دارن به بازی میگیرن.مگه ما چی کم داریم که محتاج تائید کشورهای دیگه باشیم؟ما باید خودمون یه ابر قدرت باشیم.نه یه مستعمره!!!!

amin.1988

عضو جدید
کاربر ممتاز
اولا تا دیدیم حق همیشه در اقلیت بوده
دوما اگه چند تا باغیرت عراقی دیگم اونجا بودن حتما تعداد کفش ها بیشتر می شد :biggrin: سوما تظاهرات میلیون ها آدم رو ندیدی که کفش شون رو به طرف بوش و ... پرتاب کردند .
راستی این آدم بدا چه خوب پشت همدیگر رو دارن با اینکه به نظر من به خودشون گند زدن ! کاشکی یکم یاد بگیریم :(

همين به قول شما حرف حق رو ميشه از راه صلح و گفتگو طوري بيان كرد كه وسط گفتن حرف حق، نماينده هاي كشورهاي ديگه پا نشن برن.
وقتي شما با كشورهاي اروپايي و آمريكايي و ... سر دشمني داري و باهاشون رابطه خوبي نداري، معلومه حرف حقت خريدار نداره!

اول مثل راهي كه خاتمي داشت مي رفت، برين روابطتونو با بقيه خوب كنين، بعد حرف حقتونو بزنين. اونوقت ببينين چقدرحرفتون خريدار داره!

Thagheb

عضو جدید
اولا منظور من اين بود كه وقتي دبير كل سازمان ملل حرف رئيس جمهورو محكوم ميكنه، خودت تا آخرشو برو

دوما فكر كنم از كره جنوبي.
پس اين آدم درست و حسابي رو به كي ميگين؟! شما كه از سازمان ملل گرفته تا كشورهاي آمريكايي و اروپايي ... با همه سر جنگ دارين و با همه مخالفين و هيچ كس رو آدم حساب نمي كنين!

مثلا چی میشه ؟

:biggrin::biggrin::biggrin::smile: منو نخندونید از قیافش معلومه کجاییه منظورم اینه که کی اونو آورده سر کار ؟!
بعد هم اینکه ما طرفدار هر بشر سیاه و سفید و مسیحی و یهودی و مسلمونی هستیم که حرف حق رو بگه و از مظلوم دفاع کنه .

FZ.H

عضو جدید
کاربر ممتاز
آخه!!!!!!معیار خوب بودن بر اساس رابطه با آمریکا شده!!!!!همون آمریکایی که تو جنگ کلی علیه ما فعالییت داشت و باعث کشته شدن چندین هزار نفر شد!چقدر حیف که آمریکا با ما خوب نیست1چقدر حیف که اگه آمریکا خوب بود با ما،ما مجبور نبودیم تو سایتهای هسته ای کار کنیم.درشو تخته می کردیم می رفت.چقدر حیف که ما با آمریکا خوب نیستیم وگرنه همه چیزمون از اونور جور بود.مغزمون هم یه کم استراحت میکرد.فقط مشکل اینجا بود به ازای اینکار هر چی می خواستند بی چون و چرا باید قبول می کردیم!!
آمریکا دیگه کیه؟!ما باید برگردیم به اون دوره ای که برترین تمدن جهان بودیم.ما برترین تمدن جهانیم.نیاز به تائید کسی نداریم.ما هستیم .بی خواهش و بی منت!

sambol

عضو جدید
همين به قول شما حرف حق رو ميشه از راه صلح و گفتگو طوري بيان كرد كه وسط گفتن حرف حق، نماينده هاي كشورهاي ديگه پا نشن برن.
وقتي شما با كشورهاي اروپايي و آمريكايي و ... سر دشمني داري و باهاشون رابطه خوبي نداري، معلومه حرف حقت خريدار نداره!

اول مثل راهي كه خاتمي داشت مي رفت، برين روابطتونو با بقيه خوب كنين، بعد حرف حقتونو بزنين. اونوقت ببينين چقدرحرفتون خريدار داره!

من یه سوال از شما دارم؛شما به جز تورم30 درصدی و روش خاتمی بلد نیستی حرف دیگه ای بزنی؟فکر کنم اگه آقای خاتمی نظرات شما رو درباره ی خودش می دونست هرگز از ترس رای نیاوردن به نفع هیچ بنی بشری انصراف نمی داد و حتما شما رو به سمت مشاور در امور خیانت منصوب می کرد!!!!! ;)

amin.1988

عضو جدید
کاربر ممتاز
این هم عکس یه به اصطلاح املی بود که دوستمون اون بالا خطاب کردن!!این عکس کسیه که جونش رو به خاطر ما داده و حالا شده امل؟!!!واقعا متاسفم برای ....خوشا به حالشون که رفتند و ندیدند .....
من واقعا ممنونم از ریس جمهور کشورم که مقتدرانه وایساد و حرف ملت خودشو زد.نمی خوام تبلیغات کنم اما آیا این رو قبول دارید؟که تو دوره قبل ریاست جمهوری ما چقدر ضعیفانه هر چی که غرب می گفت بی چون و چرا قبول می کردیم و فعالییت هسته ای خودمون رو متوقف کردیم.اما تو همین دوره با اقتدار تمام وایسادیم و به بهترین موفقیتها رسیدیم؟آیا فکر نمی کنید موفقیتهایی که دست پیدا کردیم خیلی بیشتر از دوره قبل بوده؟و به اضافه حفظ شرف ایرانیمون؟!

چرا خودتونو هي به شهيدا مي چسبونيد؟! مطمئن باش اگه اونا مي دونستن چنين سوء استفاده هايي ازشون ميشه، هرگز شهيد نمي شدند!

واقعا چه موفقيتهايي؟! با وجود تحريم و بالا رفتن نرخ تورم موفقيتي مي بينيد؟ وقتي تو 8 سال دوره خاتمي قيمت مسكن 2 برابر شد ولي تو اين 4 سال 5 برابر، ديگه خودت تا آخرشو برو ...!

Thagheb

عضو جدید

به نظر شما چند سالی که خاتمی در صلح و مصالحه حرف زد کافی نبود نتیجه چی شد ؟ شما بفرمایید خوبه به اندازه ی عمر .... مثلا یاسر عرفات صلح و گفتگو داشته باشیم ببینیم نتیجه چی میشه :(:razz::surprised:
تا بوده حرف حق به مذاق طرفش هیچ وقت خوش نیومده :gol:

amin.1988

عضو جدید
کاربر ممتاز
مثلا چی میشه ؟

:biggrin::biggrin::biggrin::smile: منو نخندونید از قیافش معلومه کجاییه منظورم اینه که کی اونو آورده سر کار ؟!
بعد هم اینکه ما طرفدار هر بشر سیاه و سفید و مسیحی و یهودی و مسلمونی هستیم که حرف حق رو بگه و از مظلوم دفاع کنه .

از چه راهي بايد از مظلوم دفاع كرد؟!

اگه بخواي خودت تك و تنها دربياي كه همه جلوت در ميان و منزوي ميشي كه! مثل الان ايران!

amin.1988

عضو جدید
کاربر ممتاز
من یه سوال از شما دارم؛شما به جز تورم30 درصدی و روش خاتمی بلد نیستی حرف دیگه ای بزنی؟فکر کنم اگه آقای خاتمی نظرات شما رو درباره ی خودش می دونست هرگز از ترس رای نیاوردن به نفع هیچ بنی بشری انصراف نمی داد و حتما شما رو به سمت مشاور در امور خیانت منصوب می کرد!!!!! ;)

حرف خارج از بحث نزن. جواب داري بگو وگرنه كه بي خيال بحث شو!

خاتمي قبل از اينكه كانديدا بشه گفت يا من يا موسوي!!! و بعد از آمدن موسوي به حرفش عمل كرد!
حتما استقبالي كه از خاتمي در 3 شهري كه رفت رو نديدين كه ميگين خاتمي از ترس راي نياوردن كنار رفت!

amin.1988

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظر شما چند سالی که خاتمی در صلح و مصالحه حرف زد کافی نبود نتیجه چی شد ؟ شما بفرمایید خوبه به اندازه ی عمر .... مثلا یاسر عرفات صلح و گفتگو داشته باشیم ببینیم نتیجه چی میشه :(:razz::surprised:
تا بوده حرف حق به مذاق طرفش هیچ وقت خوش نیومده :gol:

من دارم به روش خاتمي اشاره مي كنم وگرنه تو اين مملكت اونقدر اختيار به رئيس جمهور داده نميشه كه افكارشو پياده كنه و به نتيجه برسونه!

Thagheb

عضو جدید
از چه راهي بايد از مظلوم دفاع كرد؟!

اگه بخواي خودت تك و تنها دربياي كه همه جلوت در ميان و منزوي ميشي كه! مثل الان ايران!

بگما من طرفدار شخص خاصی نیستم ولی تا این تک تک ها نخوان هیچ اتفاقی نمی افته چون ممکنه نشه هیچ کاری نکنیم " از تو حرکت از خدا برکت" نا امید نباش جوون .

" اگر تنهاترین تنهایان باشم بازهم خدا هست
او جانشین تمام نداشتم های من است "

FZ.H

عضو جدید
کاربر ممتاز
مشکل اینجاست تو مملکت ما همه سیاستدان میشن!جالبه.تا حرف حق میاد یه معرکه راه میندازن که نگو.واسه حرفای خودشون دلیل ندارند اما واسه حرف دیگران باید مدرک ارائه بشه خدمتشون.تا بحث دین میاد وسط بحث امل بودن و ...پیش میارن.اگه حرف هست که باید منطقی باشه نه اینکه بخوایم جدل!!!!!راه بندازیم.

amin.1988

عضو جدید
کاربر ممتاز
خجالت بکشید !کسی از شهدا سوء استفاده نکرد.این شماها هستید تا حرف از شهدا میاد خفه می کنید صدا رو.ببخشید اونا نرفتند تا فقط بمیرن.رفتن واسه سر افراز بودنمون.فکر کنم هنوز این راه ادامه داشته باشه.

هر وقت مي خواين كاراتونو توجيه كنيد ميگيد ما راه شهدا رو ميريم. اين سوء استفاده نيست؟!

اونا نرفتن بميرن كه اينقدر ايران جايگاهش تو دنيا پايين بياد كه وسط حرف زدن رئيس جمهورش، نماينده هاي كشورها جلسه رو ترك كنند!

amin.1988

عضو جدید
کاربر ممتاز
بگما من طرفدار شخص خاصی نیستم ولی تا این تک تک ها نخوان هیچ اتفاقی نمی افته چون ممکنه نشه هیچ کاری نکنیم " از تو حرکت از خدا برکت" نا امید نباش جوون .

" اگر تنهاترین تنهایان باشم بازهم خدا هست
او جانشین تمام نداشتم های من است "

در صورتي كه به مملكت و مردم آسيب وارد نشه، اشكالي نداره! ولي وقتي اين كارت باعث لطمه هاي جبران ناپذيري به كشور بشه، همچين كاري منطقي به نظر نميرسه و منصفانه نيست!

FZ.H

عضو جدید
کاربر ممتاز
هر وقت مي خواين كاراتونو توجيه كنيد ميگيد ما راه شهدا رو ميريم. اين سوء استفاده نيست؟!

اونا نرفتن بميرن كه اينقدر ايران جايگاهش تو دنيا پايين بياد كه وسط حرف زدن رئيس جمهورش، نماينده هاي كشورها جلسه رو ترك كنند!
کسی نخواست کاری رو توجیه کنه.شما بهتره به جای غوغا به پا کردن و توهین به دیگران منطقی صحبت کنید.در ضمن افتخار می کنم به شهدا بچسبم!!!
دینداری سخته دوست خوبم!و همچنین سربلند بودن.باید به خاطرش فحش شنید و وسط حرفت کسی بپره وسط!!!
وگرنه منم الان خیلی باید خوشحال باشم که چون از خونه بیرون نمیام و علیه چیزی که قبول ندارم حرفی نمیزنم و اعتراضی به کسی نمی کنم و کسی هم منو آدم حساب نمیاره و بهم تو دلشون به به و چهه چهه می کنند!!
اعتراض نشونه شجاع بودن آدماست.افتخار به آسونی و با بله قربان گفتن بدست نمیاد باید تلاش کرد و رنج کشید!

Thagheb

عضو جدید
در صورتي كه به مملكت و مردم آسيب وارد نشه، اشكالي نداره! ولي وقتي اين كارت باعث لطمه هاي جبران ناپذيري به كشور بشه، همچين كاري منطقي به نظر نميرسه و منصفانه نيست!

شرمنده من که کار خاصی نکردم هنوز اتفاقی هم نیفتاده ولی اونایی که می تونن کاری انجام بدن و انجام ندن حساب اون دنیاشون که با کرام الکاتبینه این دنیاشون که بماند بعد هم این یه بحثیه برای خودش که چه چیزهایی به یه کشور یا اجتماع صدمات جبران ناپذیر می زنه باید مشخص بشه البته نه از روی سلیقه .

ysiahsarani

عضو جدید
ا.ه

ا.ه

به نظرم این روش اصلا خوب نیست.
گر خواهی نشوی رسوا همرنگ جماعت شو

shadmehrbaz

عضو جدید
کاربر ممتاز
اولا تا دیدیم حق همیشه در اقلیت بوده
دوما اگه چند تا باغیرت عراقی دیگم اونجا بودن حتما تعداد کفش ها بیشتر می شد :biggrin: سوما تظاهرات میلیون ها آدم رو ندیدی که کفش شون رو به طرف بوش و ... پرتاب کردند .
راستی این آدم بدا چه خوب پشت همدیگر رو دارن با اینکه به نظر من به خودشون گند زدن ! کاشکی یکم یاد بگیریم :(

گويا شما جز اخبار شبكه 1 تلويريون ، هيچ كانال ديگه اي رو نميبيني !! سفرهاي استاني رييس جمهورو ديدي فكر كردي همه ي مردم دنيا اينجوري واسه احمدي نژاد ميميرن؟!! بله تظاهرات ميليوني عليه بوشو ديدم ولي اگه مردم كشور ما واسه تظاهرات آزاد بودن توي همين داخل كشور (بقيه ي دنيا رو اصلا كار ندارم) تعداد افرادي كه عليه احمدي تظاهرات ميكردن از اون ميليونها آدمي كه ميگي سر تاسر جهان عليه بوش تظاهرات كردن بيشتر بود !

shadmehrbaz

عضو جدید
کاربر ممتاز
در همون زمان هم کسانی بودند که میریختند توی خوابگاه دانشجو ها رو لت و پار میکردند و رئیس جمهور کاریشون نداشت :)

عجب !! اونايي كه لت و پار ميكردن از طرف كي بودن؟؟!! از طرف رييس جمهور يا گروه هاي راست افراطي؟؟ :mad:

پیرجو

مدیر ارشد
مدیر کل سایت
مدیر ارشد
اولا منظور من اين بود كه وقتي دبير كل سازمان ملل حرف رئيس جمهورو محكوم ميكنه، خودت تا آخرشو برو

دوما فكر كنم از كره جنوبي.
پس اين آدم درست و حسابي رو به كي ميگين؟! شما كه از سازمان ملل گرفته تا كشورهاي آمريكايي و اروپايي ... با همه سر جنگ دارين و با همه مخالفين و هيچ كس رو آدم حساب نمي كنين!

دبیر کل سازمان ملل کیست؟! یک دست نشانده و بازیچه شیاطینی می باشد که به زور با تسخیر کشورها می پردازد. چطور این دبیر کل در زمان جنگ نفت و جنگ با افغانستان خاموش بوده؟ اما به خاطر بیان حقایق یک آزاد مرد.....

amin.1988

عضو جدید
کاربر ممتاز
مشکل اینجاست تو مملکت ما همه سیاستدان میشن!جالبه.تا حرف حق میاد یه معرکه راه میندازن که نگو.واسه حرفای خودشون دلیل ندارند اما واسه حرف دیگران باید مدرک ارائه بشه خدمتشون.تا بحث دین میاد وسط بحث امل بودن و ...پیش میارن.اگه حرف هست که باید منطقی باشه نه اینکه بخوایم جدل!!!!!راه بندازیم.

مشكل شما اينه كه فكر مي كنيد حرف منطق رو فقط شما مي زنيد! دينم شده بازيچه شما!

کسی نخواست کاری رو توجیه کنه.شما بهتره به جای غوغا به پا کردن و توهین به دیگران منطقی صحبت کنید.در ضمن افتخار می کنم به شهدا بچسبم!!!
دینداری سخته دوست خوبم!و همچنین سربلند بودن.باید به خاطرش فحش شنید و وسط حرفت کسی بپره وسط!!!
وگرنه منم الان خیلی باید خوشحال باشم که چون از خونه بیرون نمیام و علیه چیزی که قبول ندارم حرفی نمیزنم و اعتراضی به کسی نمی کنم و کسی هم منو آدم حساب نمیاره و بهم تو دلشون به به و چهه چهه می کنند!!
اعتراض نشونه شجاع بودن آدماست.افتخار به آسونی و با بله قربان گفتن بدست نمیاد باید تلاش کرد و رنج کشید!
نه توهين كردم و نه حرف غير منطقي زدم. اشكالي نداره بهشون بچسبي ولي اونا رو بازيچه خودت قرار نده!
اين طوري بخواي دينداري كني كه 2 روزه بر بادش ميدي! وقتي كه به رئيس جمهور يك مملكت اسلامي اينطوري توهين شه، اونوقت ارزش دين اسلام مياد پايين كه! اونوقته كه مملكت و دين و خلاصه همه چيز نابود ميشه!

در مقابل با گفتگوي تمدنها و روابط خوب با بقيه ميتوني دينداري رو به نحو احسن اجرا كني!

shadmehrbaz

عضو جدید
کاربر ممتاز
من خودم یکی از دانشجوهای برتر صنعتی شریفو میشناسم که در زمان آقای خاتمی فقط به خاطر اینکه رفته تو جمع مخالفا ببینه چه خبره و از شانس بد شناسایی شده از دانشگاه اخراجش کردن،اونوقت تو میگی در زمان ایشون تریبون آزاد تو خیابونها گذاشته بودند،برو آقا یکم تحقیق کن !واقعا از خودت خجالت نمی کشی که حرف از سر خم کردن جلوی استعمار میزنی،شماهایی که اینقدر به تمدن باستان مینازید حداقل یه جو غیرت ایرانی داشته باشید و یادتون بیارید که ایرانی جماعت هیچ وقت عادت به نوکری نداشته؛تو رو خدا چشماتونو باز کنین ،من نمیخوام بگم ایران مدینه ی فاضله است ولی اگه همه سعی و تلاش خودمونو برای پیشرفت انجام بدیم و از نوکری برای ابرقدرت ها حرف نزنیم اونوقت میتونیم کشورمونو به سطحی که دوست داریم نزدیک تر کنیم ولی با این حرفها و میدون رو خالی کردن من مطمئنم به هیچ جایی نمیرسیم.:victory:

واقعا تو خودت ميشناسي؟؟؟ :eek: !!
همچين ميگه يكي رو تو شريف ميشناسم انگار شريف مريخه !
منم 100 نفرو تو شريف ميشناسم كه ميتونن بيان بگن اين حرفي كه داري ميزني مفته !

نه اينكه الان سرمون جلو كسي خم نيست ! از سوريه گرفته تا كشوراي گدا گشنه آفريقايي سرمون جلوشون خمه !

FZ.H

عضو جدید
کاربر ممتاز
اين طوري بخواي دينداري كني كه 2 روزه بر بادش ميدي! وقتي كه به رئيس جمهور يك مملكت اسلامي اينطوري توهين شه، اونوقت ارزش دين اسلام مياد پايين كه! اونوقته كه مملكت و دين و خلاصه همه چيز نابود ميشه!

در مقابل با گفتگوي تمدنها و روابط خوب با بقيه ميتوني دينداري رو به نحو احسن اجرا كني![/quote]

خیالت تخت دوست خوبم.من تازگیها البته 2،3ساله دیندار شدم!!تونستم حداقل تو این 3سالی دیندار بمونم.به خیلی ها توهین شده!دلیل نمی شه با اهانت کسانی مثل آمریکا بخواد آبروی اسلام بره!!!که اگه دوباره نگید که باز دین رو کشوند وسط و...باید بگم پیامبر برای اسلام کلی توهین شنید،اذیت شد.البته قبل از اینکه شما ایراد بگیری بگم که خودم میدونم پیامبر کجا و احمدی نژاد کجا....
حتما تو رابطه خوب با دیگران از عهده این کار بر میام،نیاز به یاد آوری شما نیست.

Thagheb

عضو جدید
گويا شما جز اخبار شبكه 1 تلويريون ، هيچ كانال ديگه اي رو نميبيني !! سفرهاي استاني رييس جمهورو ديدي فكر كردي همه ي مردم دنيا اينجوري واسه احمدي نژاد ميميرن؟!! بله تظاهرات ميليوني عليه بوشو ديدم ولي اگه مردم كشور ما واسه تظاهرات آزاد بودن توي همين داخل كشور (بقيه ي دنيا رو اصلا كار ندارم) تعداد افرادي كه عليه احمدي تظاهرات ميكردن از اون ميليونها آدمي كه ميگي سر تاسر جهان عليه بوش تظاهرات كردن بيشتر بود !

راستش مامانم اجازه نمی ده :cry: من که گغتم طرفدار شخص خاصی نیستم ولی آدم باید همیشه حق رو بگه بعدهم خواهشا بحث رو به تخمین های احتمالی و آینده ی نامعلوم مستند نفرمایید که مقبول نمی افتد .

shadmehrbaz

عضو جدید
کاربر ممتاز
این هم عکس یه به اصطلاح املی بود که دوستمون اون بالا خطاب کردن!!این عکس کسیه که جونش رو به خاطر ما داده و حالا شده امل؟!!!واقعا متاسفم برای ....خوشا به حالشون که رفتند و ندیدند .....
من واقعا ممنونم از ریس جمهور کشورم که مقتدرانه وایساد و حرف ملت خودشو زد.نمی خوام تبلیغات کنم اما آیا این رو قبول دارید؟که تو دوره قبل ریاست جمهوری ما چقدر ضعیفانه هر چی که غرب می گفت بی چون و چرا قبول می کردیم و فعالییت هسته ای خودمون رو متوقف کردیم.اما تو همین دوره با اقتدار تمام وایسادیم و به بهترین موفقیتها رسیدیم؟آیا فکر نمی کنید موفقیتهایی که دست پیدا کردیم خیلی بیشتر از دوره قبل بوده؟و به اضافه حفظ شرف ایرانیمون؟!

:eek:

يه لحظه از خودم بدم اومد كه دارم با چه كسايي بحث ميكنم !

حتما هو كردن رييس جمهور تو دانشگاه هم جهاد در راه خدا به حساب مياد كه شما بسيجي هاي املو با شهدا يكي ميكنيد !!! تازه توي بسيجي ها هم آدم حسابي پيدا ميشه من منظورم با كل بسيجيها نبود اصلا بسيج اولش كه تشكيل شد محبوب مردم بود نه مثل الان كه با چماق ميفتن دنبال مردم !

مطمئن باش اونايي كه رفتن اگه الان بودن به حال ايران گريه ميكردن ... رفتنشونم بيهوده بود چون 8 سال فقط واسه اين جنگيديم كه غرورمون نشكنه كه آخرشم شكست !

amin.1988

عضو جدید
کاربر ممتاز
دبیر کل سازمان ملل کیست؟! یک دست نشانده و بازیچه شیاطینی می باشد که به زور با تسخیر کشورها می پردازد. چطور این دبیر کل در زمان جنگ نفت و جنگ با افغانستان خاموش بوده؟ اما به خاطر بیان حقایق یک آزاد مرد.....
من فكر مي كردم مدير ارشد قوانين باشگاه رو به خاطر اعتقاداتش زير پا نميزاره ولي ...

دست نشانده هر كي هست، فعلا دبير كل سازمان ملله!

اولا آمريكا اومد عراق تا صدام رو بركنار كنه، اومد افغانستان تا طالبان و القاعده رو از بين ببره وگرنه افغانستان چي داره كه آمريكا بخواد بهش حمله كنه!

دوما اينطوري كه شما ميگين بايد ايرانو ونزوئلا دو سه تا كشور ديگه (البته اگه اينا هم بيان) جمع بشن برن به جنگ اين ابرقدرتها ! همچين چيزي امكان پذير هست؟! خواهشا اين افكار تند رو بزارين كنار

shadmehrbaz

عضو جدید
کاربر ممتاز

نگران نباش حالا احمدي نژاد رييس جمهور ميشه شمارم به عنوان نمكدون يارانه اي ميفرسته سر سفره هاي مردم !!!! ;)

shadmehrbaz

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب...از لطف بحث تو اين تاپيك فعلا يه اخطار خوشگل نصيبم شد :w17:

هر وقت محيطي فراهم شد كه بدون تهديد و اخطار و...آزادي بيان وجود داشت بگيد بياييم تا باهاتون هرچقدر دوس داشتين بحث كنم.... اينجوري شرمنده تون ميشم...يا علي

شب خوش

Thagheb

عضو جدید
من فكر مي كردم مدير ارشد قوانين باشگاه رو به خاطر اعتقاداتش زير پا نميزاره ولي ...

اولا آمريكا اومد عراق تا صدام رو بركنار كنه، اومد افغانستان تا طالبان و القاعده رو از بين ببره وگرنه افغانستان چي داره كه آمريكا بخواد بهش حمله كنه!

مگه مدیر ارشد دل نداره :(

جان هرکی دوست داری باور می کنی آمریکا " آخه نازی " اینقدر خیر خواه باشه :biggrin: اینو دیگه جایی نگی ها خیلی بده
راستی اگه کشور همسایه افغانستان بفهمه اینطوری دستکم می گیریشون چی میگه :eek:
پس مواد مخدر چیه پسر جان اولین شاید هم دومین تجارت دنیاس البته رتبشو دقیق نمی دونم .

وضعیت
موضوع بسته شده است.