به نظر شما بهترین مارک نوت بوک چیست؟

به نظر شما بهترین مارک نوت بوک چیست؟

• مجموع رای دهندگان
    321

moji5

کاربر فعال كامپيوتر و اينترنت
متاسفانه یا خوشبختانه در حال حاضر لپ تاپ ها از لحاظ نوع کارایی به دلیل بالا رفتن ظرفیت اسمی و توانایی قعات دیگه زیاد با هم فرقی ندارن
تنها چیزی که باید در نظر داشت اسمبل اون هست که من از hp خیلی راضی هستم
یه جورایی تا حالا شرمندم نکرده واسه هرکی هم خریدم کلی دعام کرده
البته مدل های بالای یک میلیون
چون زیر یک میلیون مثلا" واسه مدل های 600 700 تومانیش زیاد وقت نزاشته
یه چیز دیگم که خیلی ادم رو اذیت میکنه افزایش سایزشونه
نمیدونم چرا جدیدا" هر چی میاد 18 شده
منتظریم مدل های 14 یا کوچیکترش بیاد که رم 6 داشته باشه ببینیم میشه با پول خرید یا باید بریم وام بگیریم

talalo

عضو جدید
میخوام لپ تاب بگیرم

میخوام لپ تاب بگیرم

سلام من میخوام لپ تاب بگیرم با 1 تومن چی میتونم بخرم؟
اصلا برا کسی که ارشد ( کامپیوتر) می خونه لازمه یا pc کافیه؟
البته من اصلا بازی کامپیوتری یا کارای گرافیکی نمی کنم یرا ارشد و کلاسای شبکه میخوام.

آخرین ویرایش:

roshanak69

عضو جدید
دوستان مي شه كمك كنيد من كه گيج شدم. يه لپ تاپ مي خوام و اسه برنامه نويسي .حدود 900،950 هم پول دارم.مي خوام دل بگيرم اما شنيدم زياد خراب مي شه.راهنمايي كنيد لطفا

salam.6864

عضو جدید
دوستان مي شه كمك كنيد من كه گيج شدم. يه لپ تاپ مي خوام و اسه برنامه نويسي .حدود 900،950 هم پول دارم.مي خوام دل بگيرم اما شنيدم زياد خراب مي شه.راهنمايي كنيد لطفا
با این قیمت میتونید 1520 vostro بگیرید زیرا مشخصاتش همونیه که شما می خواهید

roshanak69

عضو جدید
مرسي دوست عزيز اما مشكل من مدل نيس..مشكلم ماركه.يه عده مي گن دل بگير يه عده ايسر رو پيشنهاد مي كنن.بوده كسي كه 1500 پول به دل داده و شديدا به مشكا خورده و كسيكه 700 تومن ايسر خريده و راضيه.بين اين دو مدل كمك كنيد لطفا.

talalo

عضو جدید
مرسي دوست عزيز اما مشكل من مدل نيس..مشكلم ماركه.يه عده مي گن دل بگير يه عده ايسر رو پيشنهاد مي كنن.بوده كسي كه 1500 پول به دل داده و شديدا به مشكا خورده و كسيكه 700 تومن ايسر خريده و راضيه.بين اين دو مدل كمك كنيد لطفا.

سلم من هم درست در شرایط شمام ولی دیگه میخوام اسوس بگیرم آخه dell گارانتی معتبری نداره باز اگه کسی راهنمایی کنه ممنون میشم

neteng

کاربر فعال
سلام دوست عزیز
من که همون دل روپیشنهاد می کنم چون من خودم یه مدت accer داشتم تقریبا تمام accer ها مشکل باتری دارن اگر ازش صرف نظرکنی بهتره خودتو درگیر accer ها نکن باتری های این مدل معمولا 15min بیشتر کار نمیکنه من خودم همین مشکل رو یه مدت داشتم که حتی با عوض کردن باتری هم رفع نشد من دل 5010 رو پیشنهاد می کنم
ولی در کل به خودت و سلیقهات بستگی داره
در مورد گارانتی هم که باید بگم زیگورات که این مشکل رو حل کرده الان با یه مقدار بیشتر پول دادن زیگورات لپ تاب رو گارانتی می کنه
موفق باشی

m-r-n

عضو جدید
سلام بچه ها من یک لپ تاپ دل دارم الان یک هفته هست که خرید م و همه کاری باهاش می کنم از بازیهای گرافیک بالا گرفته مثل fifa , call of dutyتا اینترنت و برنامه نویسی ولی می ترسم با بازی کردن براش مشکل پیش بیاد میشه کمکم کنید و از نگرانی نجاتم بدین

pira_sa

عضو جدید
سلام بچه ها من یک لپ تاپ دل دارم الان یک هفته هست که خرید م و همه کاری باهاش می کنم از بازیهای گرافیک بالا گرفته مثل fifa , call of dutyتا اینترنت و برنامه نویسی ولی می ترسم با بازی کردن براش مشکل پیش بیاد میشه کمکم کنید و از نگرانی نجاتم بدین
سلام
بازي كردن با لپ تاپ با تو جه به اينكه تمام حواس به گيم است شايد با عجله يا عصبانيت دكمه ها را فشار دهيم و استفاده بيش از حد از كيبرد لپ تاپ مي تواندبه لپ تاپ آسيب برساند
در زمان بازي كردن شايد زمان بيش از حدي جلوي لپ تاپ باشيم كه روشن ماندن زياد لپ تاپ به لپ تاپ آسيب مي رساند .
در ضمن نشستن بيش از حد جلوي لپ تاپ به گفته دانشمندان به پوست آسيب مي رساند

m-r-n

عضو جدید
سلام
بازي كردن با لپ تاپ با تو جه به اينكه تمام حواس به گيم است شايد با عجله يا عصبانيت دكمه ها را فشار دهيم و استفاده بيش از حد از كيبرد لپ تاپ مي تواندبه لپ تاپ آسيب برساند
در زمان بازي كردن شايد زمان بيش از حدي جلوي لپ تاپ باشيم كه روشن ماندن زياد لپ تاپ به لپ تاپ آسيب مي رساند .
در ضمن نشستن بيش از حد جلوي لپ تاپ به گفته دانشمندان به پوست آسيب مي رساند
مرسی از راهنمایی تون پس اگه مدت زیادی نباشه مشکلی پیش نمیاد

rezazd

عضو جدید
دوست من بهترین مارک در ایران و جهان سونی وایو است
1- شیک
2- خیلی با دوام
3- ساپورت 100 درصد از طریق سایت
4- برای پرستیج ! خلاصه مارک داره البته پول مارکشو میگیره !
5- 100 درصد سازگار با ویندوز چون ویندوز اختصاصی اورجینال خودشو داره
6- امکان ریکاوری ویندوز در هر لحظه
7- شبکه گیگا بیت - پورت 1394 - اچ دی ام ای - بلوتوس - 2 تا رم ریدر - وای فای
8- کیفیت فوق العاده تصویر ال سی دی

معایب

قیمت
تقلبی بودن
لوازم جانبی گران تر خودشه !
مصرف باطری 30 درصد از برند دیگر بیشتره البته بخاطر فن پر قدرت و کیفیت ال سی دی است که میتونید یه باتری یدک همزمان بخرید
بهتره مدل های ساخت امریکا رو بگیرید سری های "سی اس" هم قلابی اند میتونید از طریق سایت اورجینال بودن اونو مطمئن بشید
شامل تحریم امریکا نیست ( مدل های ساخت امریکا) و هر لحظه میتونید اپدیتش کنید

rezazd

عضو جدید

یه کی بورد یو اس بی اسلیم مثل فراسو 1100 بخر و با اون کار کن این کی بورد حدود 20 تومنه و خیلی نازک و جمع جوره

teach_ravansar

عضو جدید
dell

dell

با توجه به قیمت و با در نظر گرفتن مشخصات قطعات، فکر کنم dell بهتر باشه

emreh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
یکی از بچه های ما دوره ی تعمیرات لپ تاب رو گذرونده و به قول اون
از همه جهات اگه بخواد بررسی بشه
اول سونی بعد hp
بعد توشیبا
بعد ایسر
بعد Dell
چون بیشتر لپ تابهای خراب برای شرکت Dell هستن
مثلا یه موردش این بود که یه لپ تاب چیپست شارژ باطری رو نداشت
چون اگه اطلاع داشته باشید لپ تابهای دل با شارژر مخصوص به بازار ارایه میشن
با تشکر

HaMiD.TcI

مدیر تالار موبایل متخصص سیستم عامل Apple
مدیر تالار
مساله ی بهترین مارک توی هر جایی میشه بحث مرغ و تخم مرغ که اگه تاپیک هزاران صفحه هم بشه به یه نتیجه نمیرسه

دلیلشم اینه که هر مارک خصوصیات خوب و بد خاص خودشو داره و هر آدمی بسته به شرایطش و پولش مارک مورد نظرشو انتخاب میکنه

پس بهتر بود میگفتید شما چه مارک نوت بوکیو دوست دارید و چرا؟

hamedbie

عضو جدید
بدون شک بهترین لپ تاپ ها رو شرکت DELL تولید میکنه , اصلا شک نکنید.

[

m-d75

عضو جدید
کی این نظر سنجی رو راه انداخته اخه بهترین مارک ها رو تو گزینه ها نداره مثل اپل و در وحله بعدی ام اس ای
کابرای سایت هم ................... چون هیچ کدوم از اینا جز بهترین لپ تاپ ها نیستن و گزینه سایر باید رتبه اول رو کسب کنه
علاوه بر این مارک دل جز بدترین مارک های بازاره ولی چون قیمتش خوبه خیلی ها دل دارن و به لپ تاپ خودشون رای می دن لپ تاپ به این اشغالی رو به رتبه دو میرسونن
تاسف می خورم به حال انجمن که چنین نگرشی دارن

emreh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
کی این نظر سنجی رو راه انداخته اخه بهترین مارک ها رو تو گزینه ها نداره مثل اپل و در وحله بعدی ام اس ای
کابرای سایت هم ................... چون هیچ کدوم از اینا جز بهترین لپ تاپ ها نیستن و گزینه سایر باید رتبه اول رو کسب کنه
علاوه بر این مارک دل جز بدترین مارک های بازاره ولی چون قیمتش خوبه خیلی ها دل دارن و به لپ تاپ خودشون رای می دن لپ تاپ به این اشغالی رو به رتبه دو میرسونن
تاسف می خورم به حال انجمن که چنین نگرشی دارن
سلام...
اولا تاسف برای چی؟؟؟
دوما هرکسی هر مدل لپ تاپی داره به خودش مربوط هستش... و این حق رو هم داره که فکر کنه لپ تاپ خودش جز بهترین مدل های لپ تاپ هستش...
اگه از نظر کیفیت و هماهنگی بخوای ..خوب حرف شما میتن است ...اپل بهترین تویه دنیا هستش....ولی خوب هرکسی پول اون رو نداره... وگرنه لپ تاپ های خفن تر با وزن بیشتر و قیمت بیشتر و گارانتی های ۵ ساله هم تویه بازار هست... حتی لپ تاپ دیدم که از سی پی یو های سرور استفاده می کنه....
بعد از اپل HPبهترین مارک هستش ... چون نسبت به قیمت ... هم کیفیت و هم هماهنگی و هم قطعات بهتری توش به کار رفته.... ولی خوب... همه مدل هاش تویه بازار نیست..مخصوصا مدل های ارزون قیمتش...
بعد از اون Sonyهستش.... ولی خوب نسبت به قیمت ..کیفیت نستا خوبی داره.... بیشتر داره نون اسمش رو می خوره...
ASUSهم بد نیست...
Lenovoهم بدک نیست ...ولی نسبت به کیفیت متوسطش ...قیمت بالایی داره...
در مورد فراسو هم حرفی ندارم ..چون ندیدم...
در مورد ACERهم نسبت به کیفیت و کارایی و هماهنگ بودن سیتمش... قیمت خیلی مناسبی داره... ولی بازم ... چون مدل های قوی ترش وارد بازار نمیشه و خدمات جانبیش تویه کشور کم هستش ..کسی سراغش نمیره...
در مورد DELLهم باید بگم که بعضی از مدلهاش خیلی خوب هستند... مثل ۱۵۱۰ یا سری N5010 و مدل های گرو قیمتش...
این مارک رو برای اینکه بدونی که واقعا خوب هستش باید یا این مدل ها رو بخری یا اینکه مارک های گرون قیمتش رو بخری... تا ارزش داشته باشه....
راستش یکی از رفیقام تویه کار تعمیر لپ تاپ هستش و میگه بیشترین خرابی لپ تاپ ....برای مدل های دل هستش...که بعضی اوقات بعضی از خرابی هاش واقعا وحشتناک هستند... مثل نبودن چیپست شارژ باتری لپ تاپ...
ولی من حتی بعضی از مدل های دل رو دیدم که استاندارد ارتش آمریکا رو دارن... که شامل سالم موندن از سخره ی ۳۰۰ متری و خراب نشدن در صورت رفتن به زیر تانک و داشتن امنیت کامل هستند... که البته اون مدل ها هم فقط و فقط برای ارتش ساخته میشن...
به هرحال...سعی کنید... منصفانه نظر بدید...
با تشکر:smile::smile::smile::smile:

یک متفکر...

عضو جدید
سلام خدمت دوستان.
چند روز پیش از کنار یک فروشگاه کامپیوتری رد میشدم که نوشته ای نظرم رو جلب کرد. گفتم شاید برای شما هم جالب باشد. البته من از آن متن عکس گرفتم، ولی مجبور هستم آن را تایپ کنم.

ASUS قابل اطمینان ترین لپ تاپ بازار شناخته شد

براساس نتایج تحقیقات منتشر شده از سوی شرکت خصوصی Rescuecom آمریکا که وظیفه سرویس دهی، خدمات و تعمیرات رایانه های شخصی و لپ تاپ را در این کشور بر عهده دارد، لپ تاپ های تولیدی ASUS به عنوان قابل اطمینان ترین و با کیفیت ترین محصولات موجود در بازار این کشور شناخته شدند.
این تحقیقات به روشی ساده و قابل اطمینان انجام شده است. به این ترتیب که میزان اعلام ایراد و خرابی محصولات موجود در بازار نسبت به میزان محصولات فروخته شده از هر کمپانی در بازار مقایسه شده و درصد نسبی آمار ایراد محصولات هر شرکت بدست آمده است.
البته شاید امتیازی که این شرکت به میزان قابل اطمینان بودن هر شرکت داده است دقیقا نمایانگر کیفیت ظاهری محصولات آنها نباشد، اما اطلاعات معتبری در میزان خرابی و کم ایراد بودن هر برند بیان میکند. در این تحقیق محصولات ASUS که 3/5 درصد بازار آمریکا را در اختیار دارند، با میزان گزارش خرابی کمتر از 0/2 درصد در جایگاه نخست، محصولات Apple با در اختیار داشتن 9 درصد کل بازار و میزان گزارش خرابی 1/3 درصد در جایگاه دوم و محصولات Lenovo از شرکت IBM نیز با در اختیار داشتن حدود 5 درصد بازار و میزان گزارش خرابی حدود یک درصد در جایگاه سوم بیشترین امتیاز قابلیت اطمینان قرار گرفتند.
محصولات شرکت های Toshiba، HP، Sony، و Acer نیز در جایگاه های بعدی قرار گرفتند. لازم به ذکر است محصولات شرکتهای SAMSUNG و Dell نیز در پایین این لیست جای گرفتند.

دوستان لطفا قبل از قضاوت ابتدا به دقت متن را مطالعه نموده و به اعداد و ارقام ذکر شده توجه کافی داشته باشند. البته به این نکته هم توجه کنید که 90 درصد لپ تاپ های موجود در ایران توسط تجار منفعت طلب از محصولات درجه nام کشور چین با نازلترین قیمت وارد میشود و به قیمتی نزدیک به محصول اصلی به خریدار تحمیل میشود.
پس میتوان نتیجه گرفت که فاصله بهترین در کشور ما با بهترین در سایر نقاط دنیا تفاوت از زمین تا کهکشانهاست!!!

emreh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام خدمت دوستان.
چند روز پیش از کنار یک فروشگاه کامپیوتری رد میشدم که نوشته ای نظرم رو جلب کرد. گفتم شاید برای شما هم جالب باشد. البته من از آن متن عکس گرفتم، ولی مجبور هستم آن را تایپ کنم.

ASUS قابل اطمینان ترین لپ تاپ بازار شناخته شد

براساس نتایج تحقیقات منتشر شده از سوی شرکت خصوصی Rescuecom آمریکا که وظیفه سرویس دهی، خدمات و تعمیرات رایانه های شخصی و لپ تاپ را در این کشور بر عهده دارد، لپ تاپ های تولیدی ASUS به عنوان قابل اطمینان ترین و با کیفیت ترین محصولات موجود در بازار این کشور شناخته شدند.
این تحقیقات به روشی ساده و قابل اطمینان انجام شده است. به این ترتیب که میزان اعلام ایراد و خرابی محصولات موجود در بازار نسبت به میزان محصولات فروخته شده از هر کمپانی در بازار مقایسه شده و درصد نسبی آمار ایراد محصولات هر شرکت بدست آمده است.
البته شاید امتیازی که این شرکت به میزان قابل اطمینان بودن هر شرکت داده است دقیقا نمایانگر کیفیت ظاهری محصولات آنها نباشد، اما اطلاعات معتبری در میزان خرابی و کم ایراد بودن هر برند بیان میکند. در این تحقیق محصولات ASUS که 3/5 درصد بازار آمریکا را در اختیار دارند، با میزان گزارش خرابی کمتر از 0/2 درصد در جایگاه نخست، محصولات Apple با در اختیار داشتن 9 درصد کل بازار و میزان گزارش خرابی 1/3 درصد در جایگاه دوم و محصولات Lenovo از شرکت IBM نیز با در اختیار داشتن حدود 5 درصد بازار و میزان گزارش خرابی حدود یک درصد در جایگاه سوم بیشترین امتیاز قابلیت اطمینان قرار گرفتند.
محصولات شرکت های Toshiba، HP، Sony، و Acer نیز در جایگاه های بعدی قرار گرفتند. لازم به ذکر است محصولات شرکتهای SAMSUNG و Dell نیز در پایین این لیست جای گرفتند.

دوستان لطفا قبل از قضاوت ابتدا به دقت متن را مطالعه نموده و به اعداد و ارقام ذکر شده توجه کافی داشته باشند. البته به این نکته هم توجه کنید که 90 درصد لپ تاپ های موجود در ایران توسط تجار منفعت طلب از محصولات درجه nام کشور چین با نازلترین قیمت وارد میشود و به قیمتی نزدیک به محصول اصلی به خریدار تحمیل میشود.
پس میتوان نتیجه گرفت که فاصله بهترین در کشور ما با بهترین در سایر نقاط دنیا تفاوت از زمین تا کهکشانهاست!!!

سلام...
خوب ببین حرف شما متین ....
ولی وقتی که تویه بازار ایرن انحصار طلبی هستش!!!!!!!!!!!
یعنی اینکه یه عده ای از آدما .... فقط یه مدل لپ تاپ رو میارن!!! خوب نمیشه منطقی رویه یه موضوع نظر داد....میشه؟؟؟
درضمن... ما تویه بازار ایران وقتی بهترین مارک رو کله گنده های بازاری تعیین می کنند...پس دیگه جایی برای انتخاب بهترین مدل نمیمونه....
وگرنه همین لپ تاپ HP و یا Dell و ACER خودشون هزار تا مدل دارن...
مثلا شما برو تویه بازار و بگو یه لپ تاپ HP با CPU ی AMD می خوام...
میگه اصلا تویه بازار نیست....
خوب این یعنی چی؟؟؟ .............. یعنی یکی از این کله گنده ها ..هرچی که به صرفش باشه وارد میکنه...
به هر حال...
با تشکر از اطلاع رسانی خوبتون....

c#2010

عضو جدید
این طرز وارداد وفروش لب تاب لطمه اصلی را به خریداران می زند به نظر من الان لب تاب های apple وhp بهترین هستن البته در دی وی رایتر اچ پی کمی ضعیف عمل کرده نسبت به سونی اپل هم برای کسانی که رشته کامپیوتر هستن بیشتر قابل پسنده هم به خاطر سیستم عامل وهم کارایی

emreh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
این طرز وارداد وفروش لب تاب لطمه اصلی را به خریداران می زند به نظر من الان لب تاب های apple وhp بهترین هستن البته در دی وی رایتر اچ پی کمی ضعیف عمل کرده نسبت به سونی اپل هم برای کسانی که رشته کامپیوتر هستن بیشتر قابل پسنده هم به خاطر سیستم عامل وهم کارایی

سلام...
خوب حرف شما هم میتن هستش... ولی برای کسی که داره لپ تاپ وارد می کنه چه فرقی داره که کدوم مدل بهتر هستش و کدوم مدل زیاد کارایی نداره؟؟؟
هرچند باید به این نکته هم اذعان کرد که خیلی از بچه های رشته ی کامپیوتر هم نمی تونن تشخیص بدن که لپ تاپ خوب کدوم هستش ...و کدوم لپ تاپ برای کار و موارد کاری اونها بهتر هستش.... فقط سرشون رو میندازن پایین و چون مثلا فلان کس بهشون گفته که اون ورژن لپ تاپ خوبه... بعد از ورد به فروشگاه مثل بچه های اول ابتدایی میگن اووووووووووون....
همین و بس...
به هرحال......
با تشکر...............

emreh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
قدرت خرید

قدرت خرید

سلام...
ولی از هرچی که بگذریم ...بهترین کارک نوت بوک و نت بوک همونی هستش که قدرت خرید شما و یا به عبارتی جیب شما تعیین می کنه....
بعضی اوقات بهترین مارک میشه ایسر....بعضی اوقات اپل و بعضی اوقات اچ پی و بعضی اوقات هم اینکه بری تویه مرکز خرید لپ تاپ و اون رو از پشت شیشه مغازه نگاه کنی(مثل خودم...:cry: :cry::cry: )......خوب من هم لپ تاپ می خوام.... :crying::crying::crying::crying:
به هرحال....
با تشکر......