به نظر شما بهترین مارک نوت بوک چیست؟

به نظر شما بهترین مارک نوت بوک چیست؟

• مجموع رای دهندگان
    321

elmira@

عضو جدید
به نظر من بستگی به کارایی که میخواین باهاش انجام بدین داره
مثلا واسه کارای گرافیکی اپل خوبه . واسه استفاده های معمولی دل خوبه
اما اگه ظاهر لپ تاپ هم واستون مهمه حتما سونی بخرید
من که به شخصه سونی رو به همه ترجیح میدم:smile:

Farasystem

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظر من بستگی به کارایی که میخواین باهاش انجام بدین داره
مثلا واسه کارای گرافیکی اپل خوبه . واسه استفاده های معمولی دل خوبه
اما اگه ظاهر لپ تاپ هم واستون مهمه حتما سونی بخرید
من که به شخصه سونی رو به همه ترجیح میدم:smile:

:gol:

mohammadis

عضو جدید
خوب معلومه دیگه توی ایران سونی بهتره بدلیل ساپورتهایی که ازش میشه . از لحاظ زیبایی باز هم سونی اما شرکت اچ پی هم به تازگی لپ تاپ های شیکی زده . اما به نظر من اگه دور گارانتی رو خط بکشیم اپل از همه بهتره .

Javad Joon

عضو جدید
bESt nOTe bOOk

bESt nOTe bOOk

به نظر من بهترین Brand یا مارک نوت بوک، اسوس هستش.

فقط یه نکته مهم اینجا می مونه :

اگه در قسمت نظر سنجی دقت کنید به جای ASUS به اشتباه نوشته شده ASUSe.

حالا این e از کجا اومده و داستانش چیه، خدا میدونه!

Farasystem

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظر من بهترین Brand یا مارک نوت بوک، اسوس هستش.

فقط یه نکته مهم اینجا می مونه :

اگه در قسمت نظر سنجی دقت کنید به جای ASUS به اشتباه نوشته شده ASUSe.

حالا این e از کجا اومده و داستانش چیه، خدا میدونه!

:biggrin:

دقتت خوبه. باورت می شه من نمایندگی رسمی محصولات اسوس هستم. :surprised::biggrin:
اون موقع که نظر سنجی رو نوشتم به جای Asus می نوشتم Asuse همین چند وقت پیش فهمیدم که اشتباه می نویسم.

Asus هم لپ تاپ های خیلی خوبی داره.

sohrabibroker

عضو جدید
به نظرم سونی بهتر از همه می باشد

به نظرم سونی بهتر از همه می باشد

كدام لپ تاپ را بخرم ؟
برای انتخاب یك لپ تاپ مناسب ، نخست باید برای خودمان مشخص كنیم كه از آن چه استفاده هایی خواهیم كرد . می توان مصارف مختلف لپ تاپ را به دسته های زیر تقسیم نمود :

1- لپ تاپی برای كاربران خانگی : تعداد روز افزونی از دارندگان كامپیوتر های شخصی و كاربران خانگی در حال گرایش به لپ تاپ هستند . آنها مایلند لپ تاپ شان قابلیت ها وامكاناتی همچون Pc رومیزی شان داشته باشد و بتوان آنرا به سادگی از یك اتاق به اتاق دیگری جابجا كرد . بسته به سلیقه و استفاده كاربران خانگی ، لپ تاپ آنها می تواند متفاوت باشد . با توجه به آنكه به طور معمول این دسته افراد از Pc های قدرتمندی بهره می برند ، بهتر است از Cpu های دو هسته ای استفاده نمود . میزان Ram حداقل 1 گیگا بایت و صفحه نمایش بزرگتر از 15 اینچ ضروری به نظر می رسد . همچنین ظرفیت هارد لپ تاپ نیز بهتر است بالا باشد و وجود Dvd رایتز هم ضروری خواهد بود .

2- لپت تاپی برای دانش آموزان و دانشجویان : این دسته افراد با توجه به آنكه بودجه محدودی در اختیار دارند بایستی به دنبال لپ تاپی بگردند كه حداكثر قابلیتها را با حداقل قیمت در اختیارشان بگذارد . این دسته نیاز دارند لپ تاپشان به قدری كوچك باشد كه به راحتی در كیفشان جا شود و همچنین آنقدر محكم باشد كه در مقابل ضربات احتمالی به سادگی آسیب نبیند . Cpu مورد نیاز این دسته با توجه به بودجه ای كه دارند می تواند تك هسته ای یا دو هسته ای انتخاب شود . اندازه مانیتور هم در حد 13 اینچ به نظر مناسب می رسد و برای اتصال به شبكه بایستی تجهیزات كافی را داشته باشد .

3- لپ تاپی برای مسافران : اگر شما از آن دسته از افرادی هستید كه بیشتر وقت خود را در جاده ها می گذرانید ، اندازه و وزن دو عامل حیاتی در انتخاب لپ تاپ شما هستند . حتی برای این دسته افراد با توجه به كاربردشان ، انتخاب یك Netbook نیز می تواند مناسب قلمداد شود . استحكام لپ تاپ نیز یكی از فاكتورهای مهم برای این سری می باشد . مانیتوری 13 اینچی و یا كوچكتر و یك لپ تاپ با توانایی شارژ زیاد باتری ، ضروری به نظر می رسد. سعی كنید اگه جزو این دسته افراد هستید ، همیشه یك باتری اضافه را نیز بهمراه خود داشته باشد .

4-لپ تاپی برای كاربران تجاری و حرفه ای : در صورتیكه می خواهید یك نوت بوك در سفر ، خانه و محل كارتان همیشه یار و یاور شما باشد ، نیاز به سیستمی متعادل دارید . ضمن اینكه این لپ تاپ بایستی طیف گسترده و وسیعی از برنامه های مورد نیاز شما را پشتیبانی كند . با این تفاصیل یك نوت بوك نازك و سبك ، مناسترین گزینه به نظر می رسد .

5- لپ تاپی برای عاشقات بازی : اگر به این سری از افراد تعلق دارید بایستی به سراغ یك لپ تاپ گرانقیمت بروید . به طور معمول این سری از نوت بوكها دارای هیبت بزرگی نیز هستند و برای همین جابجایی آنها كار جندان ساده ای نیست. Cpu مورد استفاده بایستی دو هسته ای با فركانس پردازشی بالا و حتی چهار هسته ای انتخاب شود . وجود یك كارت گرافیكی قدرتمند و میزان Ram بالا هم برای این دسته از نوت بوكها ضروری به نظر می رسد .

queenlove

عضو جدید
با سلاممن یک لپ تاپ میخوام بخرم در حد 1200 مدل SONY یا ASUS. سرعت و حجم برام خیلی مهمه.شما چه لپ تاپی رو پیشنهاد می کنید.چیزی میخوام که حالا حالا نیاز به تعویض نداشته باشه و به صرفه باشه.آخه مدل ها با مشخصات یکسان از مارک های مختلف قیمت های متفاوت دارند.برام مهمه درست هزینه کنم.ممنون میشم جواب بدین چون واقعا گیج شدم.

eng.morteza

عضو جدید
تو ایران که هر کسی رو میبینیم تامیگیم از لحاظ گرافیکی بهترین نوت بوک چیه بدون هیچ اطلاعی میگه sony
حالا ازش بپرسید چرا ؟
میگه خوبه دیگه !!!!!!!!!!!!!!!!
اگر از لحاظ قدرت گرافیکی نوت بوک بخواهید یک مدل از asus میگم اگر قویتر از این مدل تو برندsony دیدید من شخصا اسمم رو میزارم غضنفر
asus g73j فقط میتونم بگم تو گوگل سرچ کنید ویا به سایتasus برید میبینید با چه عظمتی روبرو هستید وگرافیکش ati 5870 هست و جون میده برای بازی های کامپیوتری

ashkan_y

عضو جدید
سلام
به نظر من لپ تاپ توشیبا از نظر ظاهر شاید ساده ترین باشه که حتی تو لیست هم اسمش نیست ولی من 3 ساله توشیبا سری تکرا گرفتم واقعا ازش راضی ام و تا حالا هیچ مشکلی نداشته و فک میکنم مدل هایی که شما اسمشو رو بردید فقط اسم در کردن مخصوصا سونی و دل که از نظر قیمتی هم واقعا گرونن . ولی هر لپ تاپی واسه کاری که باش داریم مناسبه :w20:در ضمن تمام قطعات لپ تاپ ها هم مال یه شرکت که نیست :que::warn::warn::warn:یعنی برداشون ، سی پی یو هاشون ، گرافیگشون و... شرکت های محدودی داریم که همه لپ تاپ ها از اینا استفاده می کنن. پس زیاد هم با هم فرقی نداره ( به جز ظاهر و شدت و نوع تبلیغ شون ):cowboy::Ph34r::king::w13:

moderator

عضو جدید
دوستان ميخوام لپ تاپ بخرم بخرم بنظرتون چي بخرم؟؟؟ چه ماركي؟؟؟ لپ تاپ كار كرده ميخوام بخرم بنظرتون به چه چيزائي دّقت كنم؟؟؟ آيا خريد لپ تاپ كار كرده رو پيشنهاد ميكنين يا نه؟؟؟
ممنون ميشم راهنمائيم كنين

hadi.mech85

عضو جدید
سلام
به نظر من اگه سیستم توی خونه داری و این لب تاپو برای کارت می خوای من اینو بهت پیشنهاد می کنم
asus1201T
قیمتش با گارانتی 499 تومنه
مشخصاتشم اینه:
cpu 1.66 atmm
ram 2 GB
hard 320GB
grafik 256 MB
az hame mohemtar vazn 1.47kg
البته لب تاپای ایسر هم خوبه(البته نسبت به قیمتش)
یه مدل ایسر خوب سراغ دارم با مشخصات خیلی بالا
فکر کنم aser 5635
باشه البته تو وب بگردی پیدا می کنی
قیمتشم فکر کنم 570 بود
اگه بخای یه سونی با این مشخصات بخری باید بالا 1متیون پول بدی.

hadi.mech85

عضو جدید
سلام
به نظر من اگه سیستم توی خونه داری و این لب تاپو برای کارت می خوای من اینو بهت پیشنهاد می کنم
asus1201T
قیمتش با گارانتی 499 تومنه
مشخصاتشم اینه:
cpu 1.66 atmm
ram 2 GB
hard 320GB
grafik 256 MB
az hame mohemtar vazn 1.47kg
البته لب تاپای ایسر هم خوبه(البته نسبت به قیمتش)
یه مدل ایسر خوب سراغ دارم با مشخصات خیلی بالا
فکر کنم aser 5635
باشه البته تو وب بگردی پیدا می کنی
قیمتشم فکر کنم 570 بود
اگه بخای یه سونی با این مشخصات بخری باید بالا 1متیون پول بدی.
http://www.www.www.iran-eng.ir/images/statusicon/user_online.gif http://www.www.www.iran-eng.ir/images/buttons/reputation.gif http://www.www.www.iran-eng.ir/images/buttons/report.gif http://www.www.www.iran-eng.ir/images/misc/progress.gif http://www.www.www.iran-eng.ir/images/buttons/edit.gif

amir888

عضو جدید
من خودم Dell vostro 1510 دارم و اصلا راضي نيستم ، چه از نظر شكل ظاهري چه سخت افزاري چون از نظر فني اشكالات سخت افزاري زيادي داره

mostafa2010

عضو جدید
سلام
بچه ها نظرتون درمورد لپ تاپ lenovo چیه ؟؟ من یه چن نفری ازدوستانو دیدم گرفتن ؟
خوبه برای استفاده ؟
ممنون

Farasystem

عضو جدید
کاربر ممتاز
من خودم Dell vostro 1510 دارم و اصلا راضي نيستم ، چه از نظر شكل ظاهري چه سخت افزاري چون از نظر فني اشكالات سخت افزاري زيادي داره

:surprised: این مدل که خیلی خوبه. مخصوصاً اگه از سری های قدیمی که توی بازار بود ( تولید مالزی ) باشه. البته 1 سالی می شه که دیگه تو ایران نمیان.

esmaeili60

عضو جدید
کاربر ممتاز
من 2 ساله يه inspiron 1520 خيلي هم ازش راضيم

وسترو هم خوبه ولي صفحه اون تاره

partin

عضو جدید
من با نظر دوستمون موافقم نیستم که بسته به کارایمون چه لپتاپی خوبه.همه برندا بسته به نوعشون خوبن ولی من بشخصه asus بعد toshiba رو میپسندم.در ضمن همه قطعات سیستماهم چینیه پس زیاد فرقی ندارن.