به نظرتون دلیل اینکه جوانان امروزی میل کمتری برا ازدواج دارن چیه؟

alborz_3000

اخراجی موقت
خیلی از دخترا فیلم بازی میکنن تا پسر رو خام کنن بعد معلوم میشه چه گرگی بودن!!!
پسرای طفله معصوم چه گناهی کردن؟؟
من پسر داییم با نیت خیر رفت واسه یه دختری و بعد از مدتی عقد کردن و زیر یه سقفم نرفتن که پسر داییم گفت منو بکشن باهاش زیره یه سقف نمیرم و...
یه چیزایی ازش فهمید که هیشکی باورش نمیشد اون موشه مرده اینقد گرگ باشه و اینا همش فیلمشه!!!
الان داره ماهی یه سکه میده به اون دختره...
اوله زندگیش 100 میلیون رفت تو پاچش...
خودتون بگین این چ.لا خوردن داره؟؟
نمیشه یه مورد به کل تعمیم داد که دادشه گلم. بعدشم شاید پسر دایی شما شوت بازی در اورده

alirad

عضو جدید
این خیلی خوبه ولی فکر نمیکنی اگه یه نفرم باشه که بهت کمک کنه بهت امید بده همیشه تو یختیا و اسونیا کنارت باشه به دست اوردن این چیزا لذتش بیشتر میشه؟
اره ولی من هیچوقت نمیخوام یکی اگه نیمه گمشدمه سختی بکشه.فقط میخوام اگه یکی قرار باشه همراهیم کنه همه چیز براش اسون باشه.!

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نمیدونم، شاید حق با شما باشه، ولی بازم ترجیح میدم تو رویا باشم، تا واسه تشکیل زندگی از کسی کمک بگیرم
داداش منکه بابام نداره واسم بخره ولی خوش بحاله اونایی که دارن...
تا 40 سالگی باید جون بکنم تا ماشین بخرم...
میخوام این ماشین نباشه 100 سال...
عشقه ماشین اینه که آدم تو جوونیش داشته باشه و الا 40 سالت شد حاله گشت و گذار رو با ماشینت نداری!!!

atimehr

عضو جدید
من پسر داییم با نیت خیر رفت واسه یه دختری و بعد از مدتی عقد کردن و زیر یه سقفم نرفتن که پسر داییم گفت منو بکشن باهاش زیره یه سقف نمیرم و...
یه چیزایی ازش فهمید که هیشکی باورش نمیشد اون موشه مرده اینقد گرگ باشه و اینا همش فیلمشه!!!
خودتون بگین این چ.لا خوردن داره؟؟
شاید اگه بیشتر دقت میکرد اینطوری نمیشد.

atimehr

عضو جدید
اره ولی من هیچوقت نمیخوام یکی اگه نیمه گمشدمه سختی بکشه.فقط میخوام اگه یکی قرار باشه همراهیم کنه همه چیز براش اسون باشه.!
اتفاقا نیمه ی گم شده ی تو با تو تو سختیا و اسونیا لذت میبره.چون مهمترین چیز براش باتو بودنه.اخه زندگی که بدون مشکل معنی نداره.

alborz_3000

اخراجی موقت
داداش منکه بابام نداره واسم بخره ولی خوش بحاله اونایی که دارن...
تا 40 سالگی باید جون بکنم تا ماشین بخرم...
میخوام این ماشین نباشه 100 سال...
عشقه ماشین اینه که آدم تو جوونیش داشته باشه و الا 40 سالت شد حاله گشت و گذار رو با ماشینت نداری!!!
اخ گفتی، عشق خیلی چیزا تو جوونیه، رد که شد، 100 برابرشم داشته باشی،2زار نمیارزه، ولی خوب چه میشه کرد، شرایط اینه، باید خوش بود همینجوری. فقط زودتر نتایج کنکور بدید جون منف تکلیفمون مشخص بشه

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اخ گفتی، عشق خیلی چیزا تو جوونیه، رد که شد، 100 برابرشم داشته باشی،2زار نمیارزه، ولی خوب چه میشه کرد، شرایط اینه، باید خوش بود همینجوری. فقط زودتر نتایج کنکور بدید جون منف تکلیفمون مشخص بشه
آره داداش گرفتی؟؟؟خوبه..

alirad

عضو جدید
اتفاقا نیمه ی گم شده ی تو با تو تو سختیا و اسونیا لذت میبره.چون مهمترین چیز براش باتو بودنه.اخه زندگی که بدون مشکل معنی نداره.
اره ولی منظورم مشکلات قبله ازدواجه.به هر حال این نظر شخصیه منه.
شب همگی خوش.شاد باشید و سلامت.

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اصلا اینطوری نیست.همه مثل هم نیستن.
معمولا مردا دوس دارن خودشون رو نشون بدن و خودشون باشن چون اعتماد به نفس دارن...
اما زنها و دختران نه!!!!!؟؟؟؟
هنگامه خروج از خانه هزارتا بلا سره خودشون میارن تا از خودشون فاصله بگیرن و یه نفر دیگه بشن...
آرایش معنیش همینه دیگه!!!
1000تا رنگ دارن زنها...

aznavarta

اخراجی موقت
باور کن اگه زندگی موفقی داشته باشی و انتخابت درست باشه مشکلی پیش نمیاد.

ما دوره دوم راهنمائی یک مبصر داشتیم ادم باحال و سالمی بود

سالها بعد توی میدان انقلاب تهران دیدمش حالش رو پرسیدم گفت مهندسی عمران خوند و زد توی کار ساخت و ساز و وضعش خوب یک
ازدواج کرد
یه دفه میزنه و ورشکست میشه! زنش میگه دیگه به درد من نمیخوری و ازش جدا میشه میره!

اینه هنر دختران مدعی!

کجایند دختران بی ادعا؟!

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ما دوره دوم راهنمائی یک مبصر داشتیم ادم باحال و سالمی بود

سالها بعد توی میدان انقلاب تهران دیدمش حالش رو پرسیدم گفت مهندسی عمران خوند و زد توی کار ساخت و ساز و وضعش خوب یک
ازدواج کرد
یه دفه میزنه و ورشکست میشه! زنش میگه دیگه به درد من نمیخوری و ازش جدا میشه میره!

اینه هنر دختران مدعی!

کجایند دختران بی ادعا؟!
تشکر ندارم که برات بذارم....
اما خوب گفتی...
دخترا امروزی فقط بلدن به خودشون برسن بزنن بیرون!!!
کو عاطفه و مهربونیشون؟؟؟
کو معصومیت پنهان در نگاهشون؟؟یه جور با چشم آدمو ورانداز میکنن که آدم میترسه بخدا !!!!!!!1

alborz_3000

اخراجی موقت
تشکر ندارم که برات بذارم....
اما خوب گفتی...
دخترا امروزی فقط بلدن به خودشون برسن بزنن بیرون!!!
کو عاطفه و مهربونیشون؟؟؟
کو معصومیت پنهان در نگاهشون؟؟یه جور با چشم آدمو ورانداز میکنن که آدم میترسه بخدا !!!!!!!1
داداشه گلم، عینک دودیت تقریبا مشکیه مشکیه، خیلی دیدت منفیه ها! همه که اینجوری نیستن. راستی مگه شب بخیر نگفتی؟

aznavarta

اخراجی موقت
اوهههههههههههه این طرز فکر خیلی اشتباهه پس مثلا شوهر من دیگه باید بره سر به بیابون بذاره از خجالت که
نسبت به ادای مهریه من داره
نه بهتره اول از همه توکل به خدا کنید و بعد هم بگردید دنبال نیمه دیگه تون
مطمئن باشید اگه مرد زندگیش باشید هیچ وقته هیچ وقت این حرفا زده نمیشه
حتی به خودتون هم می خندید که چقدر به ازدواج مثل یه معامله فکر می کردید مطمئن باشید

اره شماها همه تون حقه بازین!

اولش همینو میگین وقتی پای مهریه میاد میگین هزار تا سکه یه دو سه سالی که زندگی کردین بعدش مهریه رو اجرا میزارین!

توی یکی از تاپیکها یکی نوشته بود که مسئولین ایران اعلام کرده اند تعداد زندانیهای مرد ایرانی که به خاطر مهریه زنان شان به زندان افتاده اند
از تعداد زندانیان فلسطینی توی اسرائیل بیشتره!

عین متن رو براتون نقل قول میکنم: توی گوگل جستجو کنید ببینید کی این امار رو اعلام کرده:

در حالی که کل زندانیان فلسطینی در اسرائیل 6 هزار نفر است،
در ایران 36‌ هزار نفر از جوانان ایرانی
فقط به خاطر عدم توان پرداخت مهریه در زندان به سر می‌برند!

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
داداشه گلم، عینک دودیت تقریبا مشکیه مشکیه، خیلی دیدت منفیه ها! همه که اینجوری نیستن. راستی مگه شب بخیر نگفتی؟
نه انگار با اینکه 27 سالته اما نمیدونی دورو برت چه خبره!!!؟؟؟؟
من کاملا آنتی گیرل هستم...
ازشون متنفرم اما نه همشون...
تا کسیو نشناسم قضاوت نمیکنم....
من تو دانشگاه 10000تا دختر میبینم در روز نمیتونم یکیشونو بگم این یکی خوبه برم آمارشو دربیارم واسه ازدواج....
آدمایی که مثل من دنباله کثافت کاری نیستن خیلی ازین دخترا گله دارن...
و الا میشه مثل خودشون فقط به فکره دوستی بود و کلی حال کرد...

aznavarta

اخراجی موقت
خودتون بگین این پولا خوردن داره؟؟

من بودم دختره رو میکشتم نود میلوین دیه میدادم ده میلیون کاسب میشدم میذاشتم توی جیبم! :D

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اره شماها همه تون حقه بازین!

اولش همینو میگین وقتی پای مهریه میاد میگین هزار تا سکه یه دو سه سالی که زندگی کردین بعدش مهریه رو اجرا میزارین!

توی یکی از تاپیکها یکی نوشته بود که مسئولین ایران اعلام کرده اند تعداد زندانیهای مرد ایرانی که به خاطر مهریه زنان شان به زندان افتاده اند
از تعداد زندانیان فلسطینی توی اسرائیل بیشتره!

عین متن رو براتون نقل قول میکنم: توی گوگل جستجو کنید ببینید کی این امار رو اعلام کرده:

در حالی که کل زندانیان فلسطینی در اسرائیل 6 هزار نفر است،
در ایران 36‌ هزار نفر از جوانان ایرانی
فقط به خاطر عدم توان پرداخت مهریه در زندان به سر می‌برند!
آره داداش منم شنیدم....تشکره فراوان....

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من بودم دختره رو میکشتم نود میلوین دیه میدادم ده میلیون کاسب میشدم میذاشتم توی جیبم! :D
پسر دایی من آذارش به مورچه هم نمیرسه...
بیچاره یتیمم هست...
هیشکیو نداره کمکش کنه!!
اون با نیت خیر رفت جلو نقره داغش کردن....
جوون اول زندگیش این همه بدهکار بشه!!!!
چقدر واسه آیندش نقشه داشت...
خودتون رو بذارین جاش...
نگین دقت نکرد و ....
کفه دستشو بو نکرده بود که!!!

aznavarta

اخراجی موقت
دادش دیه زن که نصفه، در ضمن اومدیمو دیه نخواستن، قصاص خواستن، خیلی ضایع میشیا

ببخشید نصف شبی بیخوابی زده ای کیو محاسباتی ام اومده پائین حق با شماست!

چهل و پنج میلیون میدادم و پنجاه و پنج میلیون کاسب میشدم!

میرفتم از پنجاه و پنج میلیون بیست و پنج میلیون میدادم به یه راننده تریلی اشتباهی زیر بگیردش! :D

سی میلیون واسه خودم کاسبی میکردیم! :D