بهترین معلمتون کی بوده؟

saminaz

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام با تشکر از همه ی معلمای زحمت کش بهترین معلمتونو بگین کی بوده؟؟؟:)یه خاطره ازشونم بگین؟

Sarp

مدیر بازنشسته
آقای اسماعیلی
معلم شیمی دوم دبیرستان
هم بهترین تدریس و هم اخلاق عالی

تو کلاسش بساط خنده مهیا بود
البته نه اینکه سرکارش بذاریم
با شرکت خود ایشون

تو اون کلاس صندلیها رو وسط کلاس جمع میکردیم و کنارها خالی میشد
یه بار تو کلاس دنبال یکی از بچه ها کرده بود
صندلیها رو هی دور میزدند
میخواست بگیره بزنتش :D
خلاصه بمب خنده

یکی دو سال بعد ما بازنشسته شد
الان هم گاها باهاشون تلفنی صوبت میکنم

parastoo kh

عضو جدید
کاربر ممتاز
معلم اول دبستان خانم ملکی
دختر خیلی منو دوست داشت همیشه واسم خوردنی میخرید

م مژگان

عضو جدید
کاربر ممتاز
خانم شیرین کلاس چهارم دبستان خیلی دوسش داشتم همیشه می گفت من پشته سرمم چشم دارم برمی گردم حرف نزننیااااااااااااااااااااااااا منم همیشه دوست داشتم مقنعه شو درمیاورد ببینم چشم داره یا نه چقدر ساده و اسکل بودم بچه گیامماااااااااااااا.یه پاذل پلاستیک بهم داد داد نقشه ایران بود ولی ساله بعد مامانم داد به بچه همسایمون که ساکتش کنه اونم برد برا خودش آیییییییی من گریه کردم ....

Ice Dream

عضو جدید
کاربر ممتاز
خانم محبوبی
معلم کلاس اولم...
البته من از بس بیست ردیف می کردم:hate::hate::thumbsup2: همه ی معلما باهام خوب بودن... اما معلم کلاس اول همیشه یه فرقی با بقیه داره... هم تو خوب بودنش هم تو بد بودنش
.
و آقای مهدوی شیمی دبیرستان... بخاطر اخلاق فوق العاده و شاد بودن همیشگی جو کلاسش تو یادم می مونه همیشه

faezeh_00

عضو جدید
من دلم واسه هیچ کدوم از معلمام تنگ نشده!!!!!!!! نه ابتدایی نه راهنمایی نه دبیرستان!!!!! باز تو پیش دانشگاهی یکی دوتا دبیر خوب داشتیم ولی اسمشون یادم نیس:redface:
معلمایی که بدون هیچ عشقی میاومدن تو کلاس و فقط میخواستن یه درسی داده باشن!!!!:razz:

faezeh_00

عضو جدید
این خاطره هیچ وقت یادم نمیره ، کلاس دوم ابتدایی بودیم روز معلم بود وقتی کادوهامونو دادیم به معلم ،میدونین به جای تشکر چی بهمون گفت؟؟؟!!!!گفت:چقدر کادو کم آوردین !!!!!!:eek:پارسال انقدر بچه ها واسم کادو آورده بودن که من با آژانس کادوهاشونو بردم خونه!!!!!!بعدشم یکی از بچه ها بهش یه سینی کادو داده بود،گفت از این سینی ها خونه زیاد دارم!!!!:razz:سینی رو جلوی چشم ما انداخت تو سطل آشغال :cry::exclaim:

ie222

عضو جدید
به نظر من بهترین معلم برای هر کس مادرش است.
.
.
..
.
.
مادر

Ice Dream

عضو جدید
کاربر ممتاز
این خاطره هیچ وقت یادم نمیره ، کلاس دوم ابتدایی بودیم روز معلم بود وقتی کادوهامونو دادیم به معلم ،میدونین به جای تشکر چی بهمون گفت؟؟؟!!!!گفت:چقدر کادو کم آوردین !!!!!!:eek:پارسال انقدر بچه ها واسم کادو آورده بودن که من با آژانس کادوهاشونو بردم خونه!!!!!!بعدشم یکی از بچه ها بهش یه سینی کادو داده بود،گفت از این سینی ها خونه زیاد دارم!!!!:razz:سینی رو جلوی چشم ما انداخت تو سطل آشغال :cry::exclaim:
:eek::eek::eek:جل الخالق...
باور کن هی می خونم هی باورم نمی شه...!!!
یعنی معلمی اینقد _ _ _ بوده؟؟؟

sephr

عضو جدید
اقاي بذري معلم عربي دبيرستان
هر وقت ميومد تو ميگفت رديف اخر حوصله ندارن ميتونن برن من غيبت نميذارم
واسه همين من و چندتا از بچه ها هميشه ميرفتيم و هميشه هم تو امتحان خودش كاري ميكرد كه تقلب كنيم و سال بعد دوباره چشش به ما نيوفته

mr.yaser

عضو جدید
آقای محمدرضا برمک، استاد فیزیک دبیرستانمون!
که به معنای واقعی هم آموزش می داد و هم پرورش !!!!!!!
که این روزا ازین معلما خیلی کمه.........خیلی. . . . . . . .!!!!!!!

sisi_eng

کاربر فعال
خانم ارمی - معلم اول ابتدایی
خانم امیری-معلم پنجم ابتدایی
خانم موحدیان-معلم ادبیات د.راهنمایی
خانم فرهادی-معلم جغرافی دبیرستان
خانم درّی-معلم شیمی د.دبیرستان
آقای طبی-معلم تاریخ دبیرستان
امیدوارم هر جا که باشند سالم و تندرست و شاد باشند!
اما بعضی از این معلما نه!!!!! شاد نباشند.

بالا