بهترین مارک گوشی از نظر شما چیست؟؟؟؟

بهترین مارک گوشی از نظر شما چیست؟؟؟؟

• مجموع رای دهندگان
    17

mahya72

عضو جدید
سامسونگ گوشی خوبی هست ولی نمیدونم چرا از این برند متنفرم... نفرتش تو خونمه و از کسایی که سامسونگ دستشونه خوشم نمیاد...:razz::razz:

hamed_majhool

عضو جدید
کاربر ممتاز
باید قبول کرد سامسونگ به راحتی بازار رو از چنگ رقیبای سرسختی مثل نوکیا و اریکسون درآورده...
انصافا گوشی های خوب و شیکی هم ارائه کرده
اگه با s3 یا نوت سامسونگ کار کرده باشین میبینین واقعا روی این گوشی ها کار شده...
الان رقبای اصلی سامسونگ و اچ تی سی هستند که htc هم گوشی های خوبی داره ولی یکم مشکل داره شده و خیلی ها رو دیدم که با گوشی های خوب این برند مشکل پیدا کردند و توی ایران بنظرم خوب پشتیبانی نمیشه...

morteza ghaffari

عضو جدید
به نظر من مهم اینه که چه کارایی بخواین از گوشیتون. ولی الان htc و samsung گوشی های خوبی میزنن. البته بعد از خرید امتیاز اریکسون توسط سونی جدیدا گوشیهای سونی طرح xperia هم قابلیت های خوبی دارن:)

LEGEND.MM

کاربر فعال تالار موبایل
کاربر ممتاز
به نظر من مهم اینه که چه کارایی بخواین از گوشیتون. ولی الان htc و samsung گوشی های خوبی میزنن. البته بعد از خرید امتیاز اریکسون توسط سونی جدیدا گوشیهای سونی طرح xperia هم قابلیت های خوبی دارن:)
متاسفانه سونی بعد از جدا شدن از اریکسون هیچ تکونی نخورده و همچنان درپیت باقی مونده !
اگه با محصولات جدیدش کار کرده باشین کاملا منظورمو متوجه میشین

AH1365

عضو
سلام دوستان ...
آیا بهتر نیست به جای اینکه بحث سر این باشه که کی از کی قطعه میگیره و کی از کی نرم افزار
و کدوم از کدوم شکایت کرده یا از هم دارن کپی میکنن ...
هر کی از هر گوشی که داره استفاده میکنه الان ...یه توضیح در مورد مشخصات و کارکردش و امکاناتش بنویسه ؟
اینجوری بهتر میشه باتوجه به امکانات مورد نیاز هر کس گوشی مناسب رو انتخاب کنه .

من خودم iPhone دارم وازش راضیم ... اول اینکه بدنه مقاومی داره . اس ام اس ها جداشده و ورودی و خروجی اس ها کنار همه . سرعت اینترنت خوبی داره . کلاس خوب و شیک و بادوام .
به لحاظ نرم افزاری من کلی نرم افزار روش دارم که حرف نداره . دیکشنری . آفیس .بازی های مختلف وویس رکوردر عالی . صفحه نت های عالی . برنامه های مالی و حسابداری . کیف پول
و اکسفورد و کلی نرم افزار های ریاضی و معادلات و فرمولهای فیزیک و اینا ....

Coraline

مدیر تالار پزشکی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
من خودم iPhone دارم وازش راضیم ... اول اینکه بدنه مقاومی داره . اس ام اس ها جداشده و ورودی و خروجی اس ها کنار همه . سرعت اینترنت خوبی داره . کلاس خوب و شیک و بادوام .
به لحاظ نرم افزاری من کلی نرم افزار روش دارم که حرف نداره . دیکشنری . آفیس .بازی های مختلف وویس رکوردر عالی . صفحه نت های عالی . برنامه های مالی و حسابداری . کیف پول
و اکسفورد و کلی نرم افزار های ریاضی و معادلات و فرمولهای فیزیک و اینا ....
سرعت اينترنت افتضاح :|

يه ياهومسنجر باهاش ميري 200بار قطع و وصل ميشه:razz:

AH1365

عضو
من که صبح تا شب با اینترنت سر و کار دارم ، خوبه ازش راضیم .هیچ موقع هم قطع و وصل نمیشه ....

Coraline

مدیر تالار پزشکی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
به هزار و یک دلیل !
دوست گلم این موضوع به خیلی چیزا میتونه ربط داشته باشه !

ما که آیفون داشتیم . هیچ مشکلی هم باهاش نداشتیم !
مثلاً به چه چيزايى؟!

يادش بخير نيمباز رو گوشي قبليم.. چه لذتي داشت:d
ولي رو اين آيفون يه بار نشد با نيمباز بيشتر از ربع ساعت آنلاين موند

LEGEND.MM

کاربر فعال تالار موبایل
کاربر ممتاز
مثلاً به چه چيزايى؟!

يادش بخير نيمباز رو گوشي قبليم.. چه لذتي داشت:d
ولي رو اين آيفون يه بار نشد با نيمباز بيشتر از ربع ساعت آنلاين موند
به شبکه ! به فیرموری که روی دستگاه هست و ...
حتما اینو میدونین که آنتن های گوشی ها در جاهای مختلف با هم فرق میکنه ! ;)

ali 254

اخراجی موقت
گرچه تو نظر سنچی نیست ، ولی هر چی می خرید اچ تی سی نخرید

sinasamand2002

عضو جدید
سامسونگ
داشتن گوشی برای هر رده
پشتیبانی بهتر نسبت به سایرین
سخت افزار مناسب گوشی ها

jentle man

عضو جدید
هیچ وقت نمیشه بگی بهترین مارک چیه هرکی یک سلیقه ای داره از یک چیز خوشش میاد مثل خودم خیلی ایفون دوست دارم یا یکی سامسونگ باید ببینی کدومش نیازتو برطرف میکنه

MoHaNDeS E-E

عضو جدید
جالبه بدونید تو اروپا بیشتر از گوشی های لمسی نوکیا مثل لومیا استفاده میشه بدلیل قدرتمند بودن windows phone
;)

jentle man

عضو جدید
من lg g3 گرفتم ازش خیلی راضیک نسبت ب سامسونگ سونی بغیه خیلی بهتره

baran 2012

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام دوستان
یه گوشی تو رنج 500 تا 600 می خوام چه گوشی رو پیشنهاد می کنید؟ دلیلشم بگید لطفا

بالا