بهترین مارک گوشی از نظر شما چیست؟؟؟؟

بهترین مارک گوشی از نظر شما چیست؟؟؟؟

• مجموع رای دهندگان
    17

mamad_tanha_2006

عضو جدید
سلام به همه
من الان حدود شش هفت ساله كه همش از نوكيا استفاده ميكنم خيلي هم ازش راضيم ولي الان ده روزيه آيفون گرفتم واووووووووووو
اصلا بنظرم مقايسه نوكيا و محصولات اپل اشتباهه چون تو دو تا سطح ديگن
مثه اين كه شما محصولات سيتروئن رو با محصولات سايپا مقايسه كنين
بعنوان مثال من n95 داشتم كه دوربينش 5mp هست ولي دوربين آيفون كه 3.2mp هست خيلي از دوربين n95 سرتره . بعد Nokia n8 هم داشتم كه تمام لمسيه ولي آيفون رودستشو زده . تازه رو گوشيم يه كامپايلر ++c هم دارم كه ميتونم باهاش برنامه بنويسم
تا امتحان نكنين باورتون نميشه .حيف كه كمي جا اجازه مقايسه بيشترنميده .
ولي پيشنهاد ميكنم اگه بودجه بالاي ٦٠٠ تامين كردين يه آيفون بگيرين حتي اگه شده كاركرده

s_h_a_h_a_b

عضو جدید
هر گوشی یه حسنی داره ولی نوکیا با دوام تر و با امکانات تره!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:gol:

cpu 2011

عضو جدید
همه گوشی ها هم خوبی دارن هم بدی...

مثلا نوکیا برای افرادی که میخوان با بودجه زیر 200 تومن گوشی بخرن جواب میده... چون واقعا گوشی های نوکیا حرفه ای نیستن، که اینم بخاطر سیستم عامل سیمبینش هست. نوکیا واسه کسایی هست که نهایت انتظارشون از گوشی عکس گرفتن و موزیک گوش کردن و مکالمست... به نظر من نوکیا به خواسته بازار توجه نمیکنه و با سیاست خودش پیش میره...

HTC با اینکه گوشی های خیلی شیک و حرفه ای و زیبا طراحی میکنه ولی همیشه گوشی هاش تو لیست سرطان زا ترین گوشی های دنیاست. (واسه حرفم سند دارم)

سامسونگ تو طراحی بدنه و جنس استفاده شده تو بدنه ضعیف عمل میکنه ولی از لحاظ سخت افزاری حرف اول و تو دنیا میزنه... فعلا هم گوگل و سامسونگ بازار و تو دست گرفتن... من به شخصه از طرفدار های سامسونگ هستم... ولی خودمونیم سامسونگ کم کپی نزده :biggrin:

سونی اریکسون هم که الان اصلا حرفی واسه گفتن نداره... چون هم گوشی هاش مثل HTC تو لیست برندهای خطرناک و سرطان زا هست هم که تازه بعد از مدت ها تونسته به تکنولوژی پردازنده های دو هسته ای برسه... در صورتی که بقیه برندها دارن رو پردازنده های 4 هسته کار میکنن.. :D

در مورد موتورولا نمیشه حرف خاصی زد...

اپل هم که اصلا واسه ایرانیا ساخته نشده... پس بهتر در موردش حرف نزنم... کسایی که میرن اپل میخرن تقریبا مثل طرفدارای نوکیا همون انتظارات از گوشی دارن با این فرق که حاضرن با خرج کردن پول بیشتر چشم اطرافیانشون و در بیارن.. واقعا گوشی به اون خوبی که هیچ کدوم از امکاناتش داخل ایران قابل استفاده نیست ارزش خریدن نداره...

LEGEND.MM

کاربر فعال تالار موبایل
کاربر ممتاز
سونی اریکسون هم که الان اصلا حرفی واسه گفتن نداره... چون هم گوشی هاش مثل HTC تو لیست برندهای خطرناک و سرطان زا هست هم که تازه بعد از مدت ها تونسته به تکنولوژی پردازنده های دو هسته ای برسه... در صورتی که بقیه برندها دارن رو پردازنده های 4 هسته کار میکنن.. :d
البته دوست گلم افزایش هسته که کار سختی نیست . مهم اینه که اون سیستم عامل بتونه از سخت افزار حداکثر استفاده رو ببره !
الان مشکل یه شرکت مثل سامسونگ اینه که سخت افزارهاش از نیاز بازار جلوترن . این سخت افزار قویتر فقط توی بنچمارک گرفتن و کل کل کردن به درد میخوره !
اگه سامسونگ یه سیستم عامل مثل IOS داشت اونوقت هیچ برندی نمیتونست در برابرش حرفی برای گفتن داشته باشه !

اگه تست های 4S و گلکسی اس 2 رو دیده باشین میبینین که امتیاز های 4S از گلکسی اس 2 بهتر بوده . درصورتی که GPU گلکسی اس 2 فعلا تو دنیا حرف اول رو میزنه !

سرطان زایی هم به نظر من ملاک مهمی برای خرید گوشی نیست .

تا جایی که یادمه هنوز نتونستن به طور صد در صد ثابت کنن که امواج تلفن همراه سرطان زاست !

cpu 2011

عضو جدید
البته دوست گلم افزایش هسته که کار سختی نیست . مهم اینه که اون سیستم عامل بتونه از سخت افزار حداکثر استفاده رو ببره !
الان مشکل یه شرکت مثل سامسونگ اینه که سخت افزارهاش از نیاز بازار جلوترن . این سخت افزار قویتر فقط توی بنچمارک گرفتن و کل کل کردن به درد میخوره !
اگه سامسونگ یه سیستم عامل مثل IOS داشت اونوقت هیچ برندی نمیتونست در برابرش حرفی برای گفتن داشته باشه !
اگه تست های 4S و گلکسی اس 2 رو دیده باشین میبینین که امتیاز های 4S از گلکسی اس 2 بهتر بوده . درصورتی که GPU گلکسی اس 2 فعلا تو دنیا حرف اول رو میزنه !
سرطان زایی هم به نظر من ملاک مهمی برای خرید گوشی نیست .
تا جایی که یادمه هنوز نتونستن به طور صد در صد ثابت کنن که امواج تلفن همراه سرطان زاست !

کلا حرفاتون و قبول دارم...
ولی خوب اینجوری که شما میگین (افزایش هسته کار سختی نیست) هم نیست... بالاخره مستلزم یه تکنولوژی هست که فعلا سامسونگ توش حرف اول و میزنه...
گوگل (اندروید) هم باید وظیفه خودش و به خوبی انجام بده تا سیستم عاملش همگام با سخت افزارها بهینه سازی کنه.
ولی در مورد سرطان زا بودن گوشی با شما مخالفم... البته اشتباه از من بود که از کلمه سرطان زا بجای فرکانس های مضر استفاده کردم.
این موضوع کاملا ثابت شده اما متاسفانه اکثر مدل های HTC و Sony Ericson جز مضر ترین گوشی های حال حاضر دنیا برای بدن انسان هستند و از سطح استاندارد سلامت خیلی پایین ترن.

ali hoseini

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آقا این فرکانسهای مضر خیلی قضیه اش جدیه؟
اگه اینجوریه میشه بگید کدوم گوشیها و یا برندها کمتر ضرر دارند.

HaMiD.TcI

مدیر تالار موبایل متخصص سیستم عامل Apple
مدیر تالار
آقا این فرکانسهای مضر خیلی قضیه اش جدیه؟
اگه اینجوریه میشه بگید کدوم گوشیها و یا برندها کمتر ضرر دارند.
هیچ چیزی به اندازه ی حرص خوردن و عصبی شدن انسان رو از بین نمیبره. شاید این فرکانس ها مضر باشه. ولی شک نکن که تاثیری روی بدن ندارند. اگه اینطوری بود الان تمام کارمندای مخابرات که ده ها bts کنارشونه و فاصله ی 5 6 متری باهاشون دارن تا الان باید مرده بودن!
غیر از اینه؟

ali hoseini

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
هیچ چیزی به اندازه ی حرص خوردن و عصبی شدن انسان رو از بین نمیبره. شاید این فرکانس ها مضر باشه. ولی شک نکن که تاثیری روی بدن ندارند. اگه اینطوری بود الان تمام کارمندای مخابرات که ده ها bts کنارشونه و فاصله ی 5 6 متری باهاشون دارن تا الان باید مرده بودن!
غیر از اینه؟
شاید،
چی بگم
مثلا استاندارد خاصی ندارند که بگه کدوم گوشی این فرکانسای مضرش پایینتره؟

neegahin

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
فرکانسهای گوشی در زمانهای طولانی مضره من تو یه مجله خوندم که اگه یه تخم مرغ رو بزاری کنار یه گوشی در حال ارتباط در حدود 2ساعت بعدش تخم مرغ میگیره یا اگه 4 ساعت بزاریش تو یه فنجون قهوه ، قهوه جوش میاد

cpu 2011

عضو جدید

HaMiD.TcI

مدیر تالار موبایل متخصص سیستم عامل Apple
مدیر تالار
شاید،
چی بگم
مثلا استاندارد خاصی ندارند که بگه کدوم گوشی این فرکانسای مضرش پایینتره؟
چرا. استاندارد هایی وجود داره. بزارید یه جور دیگه واستون توضیح بدم. این مساله مثل این میمونه که شما بیای بگی بدنه ی ماشین بر اثر وجود رطوبت خراب میشه و زنگ میزنه و کلی بیای از لحاظ ضد رطوبت بودن مقاوم سازیش کنی در حالی که میتونی همون هزینه رو برای امنیتش در مقابل تصادفات خرج کنی و نتیجه ی بهتری بگیری, یعنی بدنه ی ماشین شما خیلی بیشتر از اینکه بر اثر رطوبت ضربه ببینه ممکنه با توجه به نداشتن یه ترمز خوب تصادف کنه و داغون بشه. نمیدونم منظورمو فهمیدین یا نه.
بهتره اصلا" به این فرکانس های مضر فکر نکنید.

این پارازیت هایی که میوفته روی فرکانس های ماهواره از تمام این فرکانس ها فوق العاده مضر تره, جدای از اون آدم داره با ضررهایی دست و پنجه نرم میکنه که این فرکانس های مضر توشون هیچند.

در یک کلام. حداکثر ضرری که میتونن بهتون برسونن. وقتی که گوشی حدود 48 ساعت دقیقا" کنار سرتون باشه امکان داره یه سر درد جزئی چند دقیقه ای رو بهتون هدیه بده. همین ....

PADIDE 89

عضو جدید
به نظر من نوكيا بهترينه چون گوشي تو همه حدود قيمتي داره و اون امكاناتي رو كه از يه گوشي خوب به طور معقول مي خواي برآورده مي كنه
من خودم 3 تا گوشي نوكيا تا حالا داشتم
در كل راضي بودم

elisa.ff

عضو جدید
کاربر ممتاز
معمولا نوكيا خيلي كيفيتش بالاست htc هم بد نيست ولي اگه امكانش براتون هست اپل خيلي بهتره.

blackviper210

عضو جدید
کاربر ممتاز
شماها به اينا ميگيد گوشی اگه htc evo 3d رو ببينيد چی ميگيد؟حتما ميگيد سفينه.بابا نوكياو سوني اريكسون و سامسونگ هم شد گوشی.....!!!

افشـین

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
شماها به اينا ميگيد گوشی اگه htc evo 3d رو ببينيد چی ميگيد؟حتما ميگيد سفينه.بابا نوكياو سوني اريكسون و سامسونگ هم شد گوشی.....!!!

تاریخ ایجاد این تاپیک و نظرسنجیش زودتر واسه 5 سال پیشه !

یعنی قبل از تأسیس شرکت HTC !

robolan

عضو جدید
نوكيا‏ ‏كوشيهاي‏ ‏خيلي‏ ‏با‏ ‏كيفيتي‏ ‏ميسازه.‏ ‏يعني‏ ‏اكه‏ ‏يه‏ ‏نوكيا‏ ‏بكيري‏ ‏10‏ ‏سال‏ ‏بعد‏ ‏هم‏ ‏همون‏ ‏كيفيت‏ ‏روز‏ ‏اول‏ ‏رو‏ ‏داره‏ ‏اما‏ ‏سوني‏ ‏اريكسون‏ ‏متاسفانه‏ ‏اينجوري‏ ‏نيست‏ ‏و‏ ‏معمولا‏ ‏بعد‏ ‏از‏ ‏6-7‏ ‏ماه‏ ‏خراب‏ ‏ميشه.اينو‏ ‏خودم‏ ‏تجربه‏ ‏كردم.‏ ‏الان‏ ‏5‏ ‏ساله‏ ‏n70دارم‏ ‏تا‏ ‏حالا‏ ‏خراب‏ ‏نشده‏ ‏ولي‏ ‏جند‏ ‏ماه‏ ‏بيش‏ ‏يه‏ ‏ويواز‏ ‏خريدم‏ ‏بعد‏ ‏از‏ ‏5‏ ‏ماه‏ ‏خاموش‏ ‏شد‏ ‏ديكه‏ ‏روشن‏ ‏نشد.تازه‏ ‏تو‏ ‏اين‏ ‏مدت‏ ‏رنكش‏ ‏هم‏ ‏رفته‏ ‏بود

nilgoon13

عضو جدید
هیچ کدوم!!!!
اچ تی سی از همه ی اینا بهتره .. نوکیا واقعا از چشمم افتاده!

LEGEND.MM

کاربر فعال تالار موبایل
کاربر ممتاز
دوستان فکر کنم اگه دلایلتون رو هم بگین خیلی بهتر باشه ! ممنون ... ;)

blackviper210

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان فکر کنم اگه دلایلتون رو هم بگین خیلی بهتر باشه ! ممنون ... ;)
سلام چون سامسونگ و نوكياو ال جی ...عمرا به پايه گوشيهايه آمريكايی مثله اچ تی سی و اپل و موتورولا و بلك بری برسن....من با همشون كار كردم اينو ميگم

LEGEND.MM

کاربر فعال تالار موبایل
کاربر ممتاز
سلام چون سامسونگ و نوكياو ال جی ...عمرا به پايه گوشيهايه آمريكايی مثله اچ تی سی و اپل و موتورولا و بلك بری برسن....من با همشون كار كردم اينو ميگم
جان ؟!!؟؟!؟! :eek:
HTC کی آمریکایی شد و ما خبر نداریم !؟؟!؟! :eek:
عزیزم HTC یه شرکت تایوانی هستش که هیچی از خودش نداره . نه سخت افزاراش مال خودشه نه سیستم عاملش !!! کلا هیچی نداره . جدیدا سامسونگ بهش سوپر امولد داده و داره میمیره از خوشی ... :D:D
با عرض پوزش ولی من اصلا HTC رو جزء سازندگان گوشی به حساب نمیارم . :D
سامسونگ که به کل برندا داره سخت افزار میفروشه . از اپل بگیر تا نوکیا و موتورولا
دلیلتون قانع کننده نیست . منم با تمامی برندا کار کردم . ولی نمیتونم بگم چون کار کردم میگم فلان چیز بهتره . این میشه نظر شخصی ... ;)

blackviper210

عضو جدید
کاربر ممتاز
يعنی چی اچ تی سی آمريكايی نيست؟؟!!حالا چون چين اپل ميسازه چينيه؟؟!!جون بلك بري و مكزيك و مجارستان ميسازن آمريكايی نيست؟؟!!!اصلا آمو ال ای دی بدرد نميخوره...مگه جا قحطه آمريكا از كره سخت افزار بگيره؟؟!!خود ژاپن كه خيلی خيلی تكنولوژيش از كره بالاتره اصلا قابل مقايسه نيست سخت افزاراشو از آمريكا وارد ميكنه.....در مورد سيستم عامل كه اصلا حفشو نزن كه اپل بهترينه تو دنيا...هر چند من خودم به دلايلی از اپل خوشم نمياد...

بالا