بهترين دانشگاه آزاد

بهترين دانشگاه آزاد

• تهران مركز

رای: 41 10.3%
  • قزوين

رای: 140 35.0%
  • علوم و تحقيقات تهران

رای: 129 32.3%
  • تهران جنوب

رای: 55 13.8%
  • علوم وتحقيقات فارس

رای: 28 7.0%
  • شهر ري

رای: 7 1.8%

• مجموع رای دهندگان
    400

bladder buster

عضو جدید
پروفسور ماتس الريک آگارد مسوول امور بين الملل دانشگاه سوئد:امکانات دانشگاه آزاد اسلامي قزوين در حد فوق استاندارد است

در بين کشورهاي خاورميانه تاکنون چنين دانشگاهي و با اين امکانات مشاهده نکرده ام .

ها ها.عجب پس که این طور.بله بنده هم با نظر ایشون موافقم امکانات و سطح علمی دانشگاه آزاد (مخصوصا قزوین) از هاروارد ، آکسفورد و مک گیل بالاتره.

pedramstalker

عضو جدید
دانشگاه بین المللی به دانشگاهی میگن که حداقل یک سوم دانشجوهاش از کشورای دیگه اومده باشن برو ازدانشجوی کشور دیگه سوال کن اصلا اصفهانا نمیشناسن چه برسه به دانشگاه ازاد نجف اباد
شما كه مثلا دانشجويي توهين نكن هيچ چيزي نميدوني يه نيگا فقط يه نيگا به دفترچه ي ترازها بنداز ببين چه دانشگاه آزادي هست كه رشته پزشكيش 7300 بخواد .... يه سرچي هم بزني بد نيست اطلاعاتت زياد ميشه :razz:
http://najafabad.aronco.net/index.php?option=com_content&view=category&layout=blog&id=150&Itemid=184

آخرین ویرایش:

ALI0069

عضو جدید
کاربر ممتاز
ها ها.عجب پس که این طور.بله بنده هم با نظر ایشون موافقم امکانات و سطح علمی دانشگاه آزاد (مخصوصا قزوین) از هاروارد ، آکسفورد و مک گیل بالاتره.

البته میدونید که دانشگاه هایی که شما گفتید تو خاورمیانه نیستند؟

با نظر ایشون موافق هم نباشید فرقی نمیکنه .واقعیات نیازی به گفتن نداره

اسفندماه با افتتاح پارک علم و فناوری دانشگاه آزاد قزوین باز هم به اعتبار این دانشگاه افزوده میشه

danialfx

عضو جدید
کاربر ممتاز
چه بحث علمی و قشنگی
حالا اینقدر دعوا نکنید
اصلا همه ی دانشگاههای ازاد جزو بهترین دانشگاههای جهان هستن .

panjareh_hossein

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اینا رو ولش کن وقتی اقا عبدول میگه علوم تحقیقات تهران خونه دوم منه دیگه چی میگین؟دوم اساتیدی که برامون میارن
سوم جز 9 تا دانشگاه اولیم چهارم مساحت دانشگاه ما اولی تو خاورمیانه پنج دومین کتابخانه توی ایران رو داریم
شیش ترازهای اول میان اینجا هم تو لیسانس و هم توی ارشد هفت رشته هوا فضا داریم.......................................................................................................................................................................................................................

aynazzz

عضو جدید
به نظرم دانشگاه آزاد قزوین می تونه جز بهترین باشه.......ولی شنیدم اونجا زیادی سخت می گیرند

علوم تحقیقات هم خوبه چون بعضی رشته هاش حتی تو سراسری هم وجود نداره مثل ارشد سیستم های انرژی و ...

Mkvisual

عضو جدید
دانشگاه آزاده نجف آباد چند ساله که داره به طوره پیاپی به عنوانه بهترین دانشگاه آزاده کشور برگزیده میشه ، اونوقت شما هیچ گزینه ای را نذاشتید براش !!!!
::عصبانی !!!
یه مقایسه ای بین عکس هاش هم بندازین میفهمین که حداقل حداقل حداقل باید جزوه این ها باشه :::ناراحت

yjalilian

عضو جدید
دانشگاه آزاد قزوین جزو رده ی الف دانشگاههای معتبر ایران و هم رده صنعتی شریف و امیر کبیر هستش.
برای اثبات این موضوع کافیه به این لینک ها مراجعه کنید:
http://iscanews.ir/fa/ShowNewsItem.aspx?NewsItemID=191992
http://iscanews.ir/fa/ShowNewsItem.aspx?NewsItemID=241604
در ضمن یه سرچی در اینترنت هم بکنین به این موضوع پی می برین. امکاناتش هم که با دانشگاههای اروپا برابری می کنه. کافیه فقط یکبار دیدن کنین!

شوخي نكن. يعني يه دانشگاه آزاد وجود داره كه با دانشگاهي كه من توش درس ميخونم هم سطحه! جل الخالق!

yjalilian

عضو جدید
برای امثال شماهایی که مدرکتون رو از دانشگاه دولتی کچل اباد میگیرید و ادعا دارید متاسفم.
هر دانشگاهی با توجه به اساتید و بار علمی انها و دانشجویان و امکانات و درصد قبولی در ارشد مقایسه میشود.
من خودم از خوابگاه دانشگاه دولتی یاسوج دیدن کردم.یه مسافرخونه داده بودن به عنوان خوابگاه(بهتره میگفتیم طویله).همه دیوارا سیاه و کثیف و کمبود بخاری و ...
خوش باشید.

اينهايي كه شما شمرديد كدومشون جزو شاخصهاست؟ اصلاً شاخص سنجش ميدونيد چيه؟

yjalilian

عضو جدید
موش چيه كه كله پاچش چي باشه؟!
ازرك بودنم ناراحت نشيدولي يه نكته جالبي بگم كه خودم تجربش كردم
من تودانشكده فني دانشگاه تهران مدرك مهندسيموگرفتم.
الانم دارم تويكي ازهمين دانشگاههاي برترآزادارشدميخونم.
اصلا دچارسردرگمي شدم،اگه اين دانشگاهه پس اونجاچي بود،
اگه اونجادانشگاس اينجا چيكارميكنن؟!

دمت گرم. خوب اومدي.

yjalilian

عضو جدید
تورا به خدا بس کنید.کم اعصاب مردم رو با این جور چیز ها خورد کنید.هیچ کدوم از دانشگاه های آزاد ارزشی ندارند که بخواید 4 سال عمرتون رو تلف کنید،بعد 4 سال تلف کردن عمر بشید یه آدم لیسانس نمای بیسواد.من خودم دانشگاه آزاد درس خوندم.یک چیز هایی توی دانشگاه آزاد دیدم که اگر بگم آبروی کل دانشگاه ازاد میره زیر سوال.یا ایهاالناس اگر میتونید 20 سال کنکور بدهید اما اگر دانشگاه آزاد ثبت نام نکنید.با تشکر خدانگهدار.

تأييد ميشه.

f.magic

عضو جدید
ادعا های بیخودی و از روی تعصبتون رو بذارید کنار و با مدرک و سند حرف بزنید ..
اولین دانشگاه آزا ایران از نظر رتبه دانشگاه تهران جنوب هستش که تو رتبه 18 کشوری و 2534 جهانی هست ..
و اولین دانشگاه ایران هم دانشگاه تهران هست با رتبه جهانی610!!
(در حالیکه کشور همسایمون ترکیه دارای دانشگاهی با رتبه 36 جهانی هست..دانشگاه صنعتی استانبول)!

اینم لینک اصلی منبع ، رتبه بندی برای سال 2011 هستش :

http://www.4icu.org/ir/

FREE DOOM

عضو جدید
ادعا های بیخودی و از روی تعصبتون رو بذارید کنار و با مدرک و سند حرف بزنید ..
اولین دانشگاه آزا ایران از نظر رتبه دانشگاه تهران جنوب هستش که تو رتبه 18 کشوری و 2534 جهانی هست ..
و اولین دانشگاه ایران هم دانشگاه تهران هست با رتبه جهانی610!!
(در حالیکه کشور همسایمون ترکیه دارای دانشگاهی با رتبه 36 جهانی هست..دانشگاه صنعتی استانبول)!

اینم لینک اصلی منبع ، رتبه بندی برای سال 2011 هستش :

http://www.4icu.org/ir/

درسته واحد تهران جنوب در رتبه 18 قرار داره و واحد قزوین در رتبه 20.
اما توجه به موارد زیر خالی از لطف نیست:

1. ملاک بهتری وبرتری یه واحد نسبت به واحد دیگه فقط رتبه بندی نیست.
2. واحد قزوین رتبه 20 رو فقط با رشته های مهندسی و چند تا رشته دیگه بدست آورده.( اگر فقط بر اساس رشته های مهندسی رتبه بندی میکردن شک نکن که واحد قزوین اگر اول نمیشدحداقل تو سه تای اول بود.)
3. واحد تهران جنوب در سال 1364 افتتاح شده و واحد قزوین در سال 1374 این نشون میده که رشدو پیشرفت واحد قزوین خیلی بهتر و سریع تره .
4. امکانات واحد قزوین خیلی بیشتر و بروز تر وپیشرفته تره.(وقتی صفیرای 20 کشور جهان از امکانت این دانشگاه بازدید میکنن قابل پیشبینی هست که امکانات این دانشگه در چه سطحی قرار داره)
5. امکان داره این اختلاف رتبه فقط به خاطر قرار گرفتن واحد تهران جنوب در پایتخت باشه.
6. واحد قزوین در ابتدای راه توسعه قرار داره و هنوز دانشکده علوم پایه و ... ساخته نشده و با ساخته شدن این دانشکده ها و هم چنین افتتاح چند طرح بزرگ در اسفند همین امسال از قبیل پارک علم و فناوری و مجموعه های ورزشی 2و3 و ...در رتبه بندی پیشرفت چشم گیری خواهد داشت.(اگر چه همین الان هم واسه خودش یه شهره( 1.فست فود مجزا2.سلف سرویس مجزا 3.بوفه مجزا 4. رستوران سنتی مجزا 5. بوتیک 6. خشک شویی 7.نانوایی8.فروشگاه لوازم تحریری و فروشگاه مواد غذایی9. انتشارات10.بزرگ ترین مجموعه خوابگاهی کشور 11.مجموعه ورزشی 12.مسجد امام رضا (ع) که نمونش در جهان فقط یکی در مالزی هست13.مرکز تحقیقات مکاترونیک14. مرکز تحقیقات بتن 15. مجتمع آزمایشگاه ها و کارگاه ها 16. یکی از مجهز ترین کتابخونه های دانشگاهی 16.سایت مرکزی 17. بوستان مطالعه18. دانشکده برق رایانه وفناوری اطلاعات 19 دانشکده مدیریت و حسابداری 20 دانشکده صنایع و مکانیک 21.دانشکده عمران و معماری و ....)
7. افتخارات جهانی و کشوری این دو واحد اصلا قابل مقایسه نیست.
8. من در خصوص رئیس و هیئت علمی واحد تهران جنوب اطلاعاتی ندارم ولی ریاست واحد قزوین با دکتر موسی خانی رئیس مرکز تحقیقات رباتیک ایران هست و هیئت علمی بسیار قوی داره.
9. در آخر باید این نکته رو یاد آوری کنم که من برای نظر همه دوستان ارزش قائل هستم واین درست نیست که شما نظرات دیگرانو ادعای بیخودی و... خطاب کنید.

sepehr2222

اخراجی موقت
فکر کنم دیگه حرفی واسه گفتن نموند دوسته بالایی همه چیزو گفت.من واقعآ بدون تعصب میگم دانشگاه قزوین بهترین دانشگاه آزاد و حتی بهتر از خیلی دانشگاههای سراسری هستش.اگه کسی شک داره میتونه 1بار بره دانشگاه رو از نزدیک ببینه و فقط دیدن ظاهر دانشگاه گفته های منو تأیید میکنه.دیگه کسب مقام در دوره های مختلف مسابقات رباتیک و انتخاب دکتر موسی خانی به عنوان بهترین مدیر و ...وسایر دستاووردهای این دانشگاه بماند.از نظر امکاناتام که به جرأت میگم هیچ دانشگاهی چه سراسری چه آزاد قابل مقایسه با قزوین نیست.اگه شک دارید برید ببینید.

sepehr2222

اخراجی موقت
قابل توجه دوستانی که این گفته هارو ادعای بیخودی میدوونند اول برید ببینید پرس و جو و تحقیق کنید بعد اگه قانع نشدید بگید ادعاست.من نمیگم دانشگاههای دیگه خوب نیستن ولی میگم دانشگاه قزوین بهتره.

sepehr2222

اخراجی موقت
من یه چیز جالب تو صفحات قبل خوندم که از پرند طرفداری کرده بود میخواستم به اون دوست خوبم بگم پرند بین دانشجویان قزوین به راه در رو معروفه هرکس نمیتونه تو قزوین واحد پاس کنه به هر زحمتی شده کاراشو ردیف میکنه بره پرند.من یکی از دوستای خودم تو 7 ترم 50 تا پاس کرده بود رفت پرند تو یه ترم 20 تا پاس کرد

ALUK

عضو جدید
به نظرم شما که اومدید دانشگاههای برترو معرفی کردین بیاین یه نظرسنجی راجع به بدترین دانشگاه ازاد بزارین تا بچه ها اگاه بشن گول تراز بالای هر دانشگاهی و نخورن من از الان اعلام میکنم بدترین دانشگاه ازاد ایران دانشگاه ازاد اسلامی واحد اراک هستش از اون بدتر گروه الکترونیکش

pedram.mma09

عضو جدید
محمد

محمد

اینو نگین چی بگین؟!!! :biggrin: هر چند واقعا سعی میکنم درکتون کنم:Dمیدونی بعضی ار دانشگاه آزادا !!!مثل طبل تو خالین فقط سرو صداشون گوش همه رو آزار می ده(البته فقط بعضیاشون!!!)در مورد دانشگاه قزوینم اطلاع چندانی ندارم اگه خوبه مبارک صاحبش باشه:w15:
عزیز جان من خودم الکترونیک صنعتی اصفهان هستم ولی از لحاظ امکانات بعضی از دانشگاه های ازاد مثل قزوین واقعا قوی هستن.

pedram.mma09

عضو جدید
این نظر سنجی از همه لحاظ دچار مشکله
حتی به جدول همترازی دانشگاه آزاد هم توجهی نشده
لازم بذکر که دانشگاه آزاد واحد کرج اولین دانشگاه آزاد و بیستمین دانشگاه ایران شناخته شده و تنها واحد دانشگاه آزاد که در بین 6000 دانشگاه معتبر جهان قرار داره
این در حالی که در نظر سنجی شما اسمی از دانشگاه کرج برده نشده و حتی نام دانشگاه قزوین که هنوز رتبه جامع بودن رو نداره قرار دادین
در ضمن از لحاظ هیئت علمی نیز دانشگاه کرج رتبه نخست رو داره
شما مثل اینکه اعضای هیئت علمیه قزوین رو ندیدین (البته برق و مکانیکش)

sun-shade

عضو جدید
دانشگاه آزاد قزوين امكانات و سطح علميه خوبي داره . ام مسلما دانشگاه علوم تحقيقات بهتره .

بالا