بهترين دانشگاه آزاد

بهترين دانشگاه آزاد

• تهران مركز

رای: 41 10.3%
  • قزوين

رای: 140 35.0%
  • علوم و تحقيقات تهران

رای: 129 32.3%
  • تهران جنوب

رای: 55 13.8%
  • علوم وتحقيقات فارس

رای: 28 7.0%
  • شهر ري

رای: 7 1.8%

• مجموع رای دهندگان
    400

eng.morteza

عضو جدید
من تا اونجایی که میدونم دانشگاه ازاد قزوین از همشون بهتره
هم امکانات بالایی داره و هم استاد های سخت گیر که 25صدم هم نمره نمی دهند

nazanin1811

کاربر فعال
چه بحث جالبی هرکی از دانشگاه خودش تعریف میکنه یکم واقع بینانه اعلام نظر کنین..........
اگه این دانشگاههای شهرستان خوبن پس چرا همه سر و دست میشکنن بیان تهران درس بخونن؟(سوء تفاهم نشه فقط یک سواله نه کرکری خوندن باور کنین...)

iPooria

عضو جدید
خوب تمرکز جمعیت تو تهران خیلی بالاتره و هرکی ترجیح میده تو شهر خودش باشه با این وجود اکثریت قاطع دانشجوهای قزوین بچه های تهران و کرح هستند

eng.morteza

عضو جدید
چه بحث جالبی هرکی از دانشگاه خودش تعریف میکنه یکم واقع بینانه اعلام نظر کنین..........
اگه این دانشگاههای شهرستان خوبن پس چرا همه سر و دست میشکنن بیان تهران درس بخونن؟(سوء تفاهم نشه فقط یک سواله نه کرکری خوندن باور کنین...)

کی گفته دانشگاه شهرستان خوبه؟؟
تو دانشگاه های ازاد قزوین از نظر سطح علمی و امکانات اموزشی و امکانات رفاهی و حتی امکانات رفت و امد برای دانشجویان تهرانی و کرجی که 80درصد دانشجویان قزوین رو تشکیل میدهند عالیه;)

mohsen victor

عضو جدید
کاربر ممتاز
این نظر سنجی از همه لحاظ دچار مشکله
حتی به جدول همترازی دانشگاه آزاد هم توجهی نشده
لازم بذکر که دانشگاه آزاد واحد کرج اولین دانشگاه آزاد و بیستمین دانشگاه ایران شناخته شده و تنها واحد دانشگاه آزاد که در بین 6000 دانشگاه معتبر جهان قرار داره
این در حالی که در نظر سنجی شما اسمی از دانشگاه کرج برده نشده و حتی نام دانشگاه قزوین که هنوز رتبه جامع بودن رو نداره قرار دادین
در ضمن از لحاظ هیئت علمی نیز دانشگاه کرج رتبه نخست رو داره

صد در صد دانشكده فني كرج

حرف اول فني هاي ازاد بريد ببينيد كدوم تيم 10 ساله حرف اول بتن رو ميزنه و تو دانشگاه هاي تهران قبوليي ارشد ميده از نظر بزرگي و جامع بودن وهمه اين چيزا اوله بي شك

mohsen victor

عضو جدید
کاربر ممتاز
چرا دانشگاه آزاد واحد کرج بین گزینه ها نیست!؟:eek:
من حسابی موقع انتخاب واحد و رشته پیگیر این قضایا بودم. بین توصیه ها خبری از واحد شهر ری نبود! دانشگاه واحد نجف آباد چرا فراموش شده!؟ فکر کنم طراح این نظرسنجی دانشجوی واحد شهر ری بوده که خواسته واحدشو یه طوری مطرح کنه!
راستی امسال طبق رده بندی :evil:واحد کرج فکر کنم بین تمام دانشگاه های دولتی و آزاد رتبه ی بیستم شده بود. رتبه ای که از خیلی از دانشگاه های اسم و رسم دار مثل الزهرا بالاتر بود. بین تمام واحدهای آزاد هم اول بود.

موافقم دانشگاه كرج خودشونم ميدونن اوله اين حرفاروشونو جدي نگير زياد

eng.morteza

عضو جدید
درسته که دانشگاه کرج دانشگاه خوبیه ولی هیچ دانشگاهی به رباتیک (MRL) دانشگاه قزوین نمیرسه

ALI0069

عضو جدید
کاربر ممتاز
بتن هم امسال قزوین اول شد نه؟

بله

دانشگاه آزاد قزوین در مسابقات بتن ، رباتیک و حتی خودروی الکترونیکی بالاتر از تمام دانشگاه های معروف تهرانی رتبه ی اول رو به دست اورد . خیلی از اساتید این دانشگاه هم از اساتید دانشگاه های معروف تهران هستن . برای نمونه برای صنایع اقای سلماسی و شوندی که از اساتید شریف هستند قزوینم تدریس میکنن .

کلا شکی نیست که یه دانشگاه هایی بی نظیره .

یه پروفسور خارجی هم اومده بوده میگفت امکانات این دانشگاه در خاورمیانه نظیر نداره .

امکانات رفاهی هم که در حد فوق استثنایی : میوه فروشی، نون وایی ، بوتیک ، کافی شاپو شیرینی فروشی ، سوپر مارکت ، بوفه ، فست فود ، سرویس رفت وامد ، استخر ، سالن های ورزشی ، وایرلس ، مسجدی خیره کننده و ...

raminbabak

اخراجی موقت
یعنی همه دانشگاه های آزاد ایران به جز تهرانیا و قزوین کشکن؟ شما ها به چه معیاری داریدسنجش می کنید؟چون تهران هستن حتما خوبن؟؟؟؟؟

iPooria

عضو جدید
منم قبول دارم این نظرسنجی همه واحدها رو نزده باید واحد های بیشتری رو بزنه

پرتو سخن

عضو جدید
من نمیدونم این 23 نفر بر چه اساسی به واحد علوم تحقیقات فارس رای دادن
این واحد یکی از بدترین واحد های دانشگاه ازاد است
یه دانشگاه تو بیابون بدون هیچ امکانات

آخرین ویرایش:

ALI0069

عضو جدید
کاربر ممتاز
برید رنکینگ رو ببینید میفهمید دانشگاه کرج کجاست

فنی کرج

اون رنکینگ معیارهای خاصی داره .از وسعت گرفته و تعداد رشته و چیزایی که زیاد به خوب بودن داشنگاه ربطی نداره .اگه اشتباه نکنم دانشگاه شریفو هم رتبه ی 4یا 5 تو ایران نوشته که خیلی خنده داره

دیگه امکانات بی نظیر دانشگاه ازاد قزوین و اساتید معتبرش چیزی نیست که ما بخوایم اثباتش کنیم . این رتبه هم که تا این لحظه به دست اورده نشون دهنده ی همین مطلب هست

raminbabak

اخراجی موقت
دانشگاه آزاد در سطح علمی هر رشته فرق میکنه... مثلا طراحی جامدات تاکستان واقعا عالیه چون استادای خوبی داره حتی کرج به پاش هم نمیرسه یا ساخت تولید نجف آباد یا کامپیوتر قزوین که خیلی معروفه یا مکانیک اراک ......یه چیزی روخدمت دوستانی که قصد سف خارج از کشور برای تحصیل دارند بگم من دانشجویی میشناسم که کارشناسی طراحی جامدات دانشگاه آزاد سسندج بود apply طراحی مکانیزم جی سی میل کانادا رو گرفته بود ...بس زیاد رو او رنکینگها حساب نکنید Read the lesson!!!!!!

amin.1988

عضو جدید
کاربر ممتاز
من خودم ساکن تهرانم ولی تو دانشگاه آزاد قزوین امتحان دادم و قبول شدم. رفتم سازمان مرکزی که تو خیابون پاسداران هستش و بدلیل سخت بودن درسها تو قزوین خواستم انتقالی (3دانشجویی) بگیرم بیام تهران، تو سازمان مرکزی گفتند انتقالی بهت میدیم ولی مدرک دانشگاه آزاد قزوین خیلی از تهران معتبرتره و قبول شدن تو اون دانشگاه کار هر کسی نیست!

iPooria

عضو جدید
من خودم ساکن تهرانم ولی تو دانشگاه آزاد قزوین امتحان دادم و قبول شدم. رفتم سازمان مرکزی که تو خیابون پاسداران هستش و بدلیل سخت بودن درسها تو قزوین خواستم انتقالی (3دانشجویی) بگیرم بیام تهران، تو سازمان مرکزی گفتند انتقالی بهت میدیم ولی مدرک دانشگاه آزاد قزوین خیلی از تهران معتبرتره و قبول شدن تو اون دانشگاه کار هر کسی نیست!

درسته، قزوین واقعا سخت گیره... یعنی من کسانی رو میشناسم که ریاضی 1 رو چهار بار برداشته... اینجا مثلا تو کلاس های فیزیک 1 شاید قبولی ها از یه کلاس 30 نفره 7 نفر بیشتر نباشه...
اینجا ورودش خیلی خیلی خیلی آسون تر از خروجشه...
اینجا ورودی زیاد داره ولی خروجی خیلی خیلی کم داره

4610026279

عضو جدید
شما که راجع به دانشگاه قزوین اطلاع ندارین لطفا در مورد بقیه دانشگاههای آزاد اظهار نظر نفرمایید.

با تشکر دانش آموخته دانشگاه آزاد شهرضا.
شما که در مورد بقیه ی دانشگاه ها اطلاع ندارین لطفا در مورد قزوین اظهار نظر نکنید

rezajavaher

عضو جدید
به نظر من هر دانشگاهی تو یه رشته خواص یا چند رشته بهترینه نمیشه گفت که یکی از همه بهتره پس بیایدبه نظرات همدیگه احترام بزاریم مشهد هم خوبه تهران هم خوبه همه جای ایران سرای من است

pedramstalker

عضو جدید
خوب اين كه معلومه فقط 2 دانشگاه آزاد مدرك بين المللي دارند:
1: علوم تحقيقات تهران
2: نجف آباد اصفهان
وديگر هيچ!:D

ALI0069

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب اين كه معلومه فقط 2 دانشگاه آزاد مدرك بين المللي دارند:
1: علوم تحقيقات تهران
2: نجف آباد اصفهان
وديگر هيچ!:D

مدرک دانشگاه آزاد قزوین هم بین المللی هست

و بینظیر ترین دانشگاه از لحاظ امکانات در خاور میانه

bladder buster

عضو جدید
تورا به خدا بس کنید.کم اعصاب مردم رو با این جور چیز ها خورد کنید.هیچ کدوم از دانشگاه های آزاد ارزشی ندارند که بخواید 4 سال عمرتون رو تلف کنید،بعد 4 سال تلف کردن عمر بشید یه آدم لیسانس نمای بیسواد.من خودم دانشگاه آزاد درس خوندم.یک چیز هایی توی دانشگاه آزاد دیدم که اگر بگم آبروی کل دانشگاه ازاد میره زیر سوال.یا ایهاالناس اگر میتونید 20 سال کنکور بدهید اما اگر دانشگاه آزاد ثبت نام نکنید.با تشکر خدانگهدار.

bladder buster

عضو جدید
من از يه منبع موثق شنيدم علوم تحقيقات جز 20 دانشگاه برتر خاور ميانه است
تاحالا ديدي علوم تحقيقات و ؟
يه كشوري يه واسه خودش
اگه برترين نبود كه خودِ جاسبي رييسش نمي شد!
ای خدا چه آدمهایی پیدا میشنود.چه کسی یک همچین حرفی زده؟خواهش میکنم منبع را هم ذکر کنید.نه من با نظر شما مخالفم.بنده فکر میکنم دانشگاه علوم و تحقیقات رتبه ی سوم رو بعد از هاروارد و آکسفورد تو دنیا داره.

ALI0069

عضو جدید
کاربر ممتاز
بنده با حرف شما هم مخالفم.چرا بینظیر ترین در خاور میانه بفرمایید بی نظرین ترین در جهان.

پروفسور ماتس الريک آگارد مسوول امور بين الملل دانشگاه سوئد:امکانات دانشگاه آزاد اسلامي قزوين در حد فوق استاندارد است

در بين کشورهاي خاورميانه تاکنون چنين دانشگاهي و با اين امکانات مشاهده نکرده ام .

ALI0069

عضو جدید
کاربر ممتاز
تورا به خدا بس کنید.کم اعصاب مردم رو با این جور چیز ها خورد کنید.هیچ کدوم از دانشگاه های آزاد ارزشی ندارند که بخواید 4 سال عمرتون رو تلف کنید،بعد 4 سال تلف کردن عمر بشید یه آدم لیسانس نمای بیسواد.من خودم دانشگاه آزاد درس خوندم.یک چیز هایی توی دانشگاه آزاد دیدم که اگر بگم آبروی کل دانشگاه ازاد میره زیر سوال.یا ایهاالناس اگر میتونید 20 سال کنکور بدهید اما اگر دانشگاه آزاد ثبت نام نکنید.با تشکر خدانگهدار.

چه جالب

حالا شما یه چیزایی بدی تو دانشگاهتون دیدید دلیل نمیشه بگید همه بد هستن

شما دارید دانشگاه تاکستان رو با دانشگاه قزوین مقایسه میکنید؟!!!!!

4610026279

عضو جدید
دانشگاه بین المللی به دانشگاهی میگن که حداقل یک سوم دانشجوهاش از کشورای دیگه اومده باشن برو ازدانشجوی کشور دیگه سوال کن اصلا اصفهانا نمیشناسن چه برسه به دانشگاه ازاد نجف اباد

بالا