بهانه شما برای ادامه زندگیتون چیه؟

اقیانوس

عضو جدید
کاربر ممتاز
بهانه؟ انگیزه؟

وای ی ی ی ی! من سرشار از انگیزه هستم. کدومش رو بگم؟
1. شاد کردن دل روبروییم!
2. پیدا کردن بهونه ای برای شاد بودن!
3. خلاقیت و ایجاد هر چیز جدید و مفید برای بشریت
4. ...

در کل خدمت به بشریت!

fifa

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
من هيچ بهونه اي براي زندگي ندارم مخصوصا اين اواخر كه از دست همه شاكيم.قبلا بهانه ام اين بود كه راه زندگيمو پيدا كنم و ماندگار شم ولي هر چقدر بيشتر تلاش كردم كمتر به نتيجه رسيدم از خدا هم خواستم كه راهمو نشونم بده چون معتقدم هر كسي رو خدا براي هدف والايي آفريده ولي افسوس كه حتي خدا هم تحويلم نگرفت. حالا هم به اجبار زنده ام و چون خودكشي هم گناهه دارم اين دنياي لعنتي رو تحمل ميكنم.باور ميكني اين دو روز آخر واقعا داشتم به خودكشي فكر ميكردم.به هر حال بازم اميدم به خداست تا ببينيم بعد چي پيش مياد.

اقیانوس

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
من هيچ بهونه اي براي زندگي ندارم مخصوصا اين اواخر كه از دست همه شاكيم.قبلا بهانه ام اين بود كه راه زندگيمو پيدا كنم و ماندگار شم ولي هر چقدر بيشتر تلاش كردم كمتر به نتيجه رسيدم از خدا هم خواستم كه راهمو نشونم بده چون معتقدم هر كسي رو خدا براي هدف والايي آفريده ولي افسوس كه حتي خدا هم تحويلم نگرفت. حالا هم به اجبار زنده ام و چون خودكشي هم گناهه دارم اين دنياي لعنتي رو تحمل ميكنم.باور ميكني اين دو روز آخر واقعا داشتم به خودكشي فكر ميكردم.به هر حال بازم اميدم به خداست تا ببينيم بعد چي پيش مياد.

منم یه روزی مثل تو بودم. هی می گفتم آخه برای چی خلق شدم؟ هدف از آفرینشم چیه؟ از خدا می پرسیدم و خدا تا چند سال جوابم رو نداد. ولی آخرش جوابم رو داد. خود خودش جوابم رو داد. مطمئنم که راهم رو پیدا کردم. صبوری کن! خدا از شوخی کردن با ما لذذذذذذذذت می بره. دوست داره اول که با کلی اعتماد به نفس می ریم پیشش، آخرش به دست دو پاش بیفتیم و بگیم. باشه بابا تسلیم! تو بردی! تو قدرت مطلقی و من بی ناتوان مطلق. وقتی به این جا رسیدیم، لبخند شیرینی میزنه و دستمون رو می گیره و به آغوش می کشوندمون! من بارها و بار ها این مراحل رو تجربه کردم.

انشاءالله شما هم شیرینی اون لحظه ی تسلیم شدن رو بچشی. :gol: واقعا شیرینه. واقعا! :redface:

Unknown_S

متخصص سیستم های قدرت
کاربر ممتاز
من زیاد از این دلایل فلسفی و عشقی ندارم.
فقط میخوام بیشتر بدونم. علمم زیاد بشه و در آخر از این علم به نفع بشریت استفاده کنم.
انگیزه ام همینه. زندگیم خیلی یکنواخت و مزخرفه و فقط بهانه ای که واسه فریب خودم دارم همینه

mona 23

عضو جدید
من میخوام زندگی کنم
میخوام عاشق باشم
میخوام درس بخونم
پیشرفت کنم
میخوام هر روز یه چیز جدید یاد بگیرم
میخوام مفید باشم
میخوام از خودم راضی باشم

• Like
واکنش ها: ayja

dokhtare bala

عضو جدید
همه ما انسانها برای زیستن و یا زندگی کردن بهانه هایی داریم. این بهانه ها هم , همزمان با بزرگتر شدن ما رنگ و بوی دیگری بخود میگیرند , اما کم نمیشن و همیشه هستن.
جدای از سیاست و سیاست بازی لطفآ بگویید بهانه شما برای ادامه زندگی تون چیه؟
لطفآ در حوزه معنویت بنویسید و سیاست را وارد این بحث نکنید.
شعر هم ننویسید. عاشقانه ها البته جالب تر خواهند بود.
طنز و شوخی البته تاپیک ها رو زیبا میکنه ولی اگر طنز هم نوشتید لطفآ در کنار اون , مطلبی جدی از بهانه هاتون هم بنویسید.
مرسی از استقبال شما .

فقط و فقط زندگی

• Like

R3iHan3H

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوست دارم از دوستانی که نوشتن "عشق" بپرسم عشق به چی یا کی؟؟!
بهونه من برای ادامه زندگی اجباره
به نظر من زندگی مثل یه قهوه ی تلخ میمونه که به زور سر میکشی تا تهش فالت رو ببینی.ماهم این زندگی رو به زور طی میکنیم تا تهش ببینیم چه جوری قراره بمیریم...

fifa

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
منم یه روزی مثل تو بودم. هی می گفتم آخه برای چی خلق شدم؟ هدف از آفرینشم چیه؟ از خدا می پرسیدم و خدا تا چند سال جوابم رو نداد. ولی آخرش جوابم رو داد. خود خودش جوابم رو داد. مطمئنم که راهم رو پیدا کردم. صبوری کن! خدا از شوخی کردن با ما لذذذذذذذذت می بره. دوست داره اول که با کلی اعتماد به نفس می ریم پیشش، آخرش به دست دو پاش بیفتیم و بگیم. باشه بابا تسلیم! تو بردی! تو قدرت مطلقی و من بی ناتوان مطلق. وقتی به این جا رسیدیم، لبخند شیرینی میزنه و دستمون رو می گیره و به آغوش می کشوندمون! من بارها و بار ها این مراحل رو تجربه کردم.

انشاءالله شما هم شیرینی اون لحظه ی تسلیم شدن رو بچشی. :gol: واقعا شیرینه. واقعا! :redface:

من خيلي وقته به پاي خدا افتادم از اولش هم اعتماد به نفسي در برابر خدا نداشتم از اول اونو به عنوان قدرت مطلق قبول داشتم هنوزم قبول دارم ولي هنوز دستمو نگرفته مثل آدميم كه تو تاريكي مطلق به دنبال نور باشه ولي دريغ از يه ذره نور.هر چقدر بيشتر تلاش ميكنم بيشتر به مانع برميخورم.اميدوارم منم مثل شما راهمو پيدا كنم و به جايي كه بايد برسم.

Hamid MB

مدیر تالار زنگ تفریح
مدیر تالار
کاربر ممتاز
والا عشق کیلو چند من میخوام شهر دار تهران شم !!
کلی هم برنامه دارم برین خودتونو اماده کنین ! :دی

• Like

E.lahe

عضو جدید
کاربر ممتاز
بابا بهانه نمیخاد که

مگه دست خودتونه که بهانه داشته باشین یا نداشته باشین ؟!

حالا اگه بهانه نداشته باشین چکار میکنین ؟

sahar-architect

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
من معتقدم توی این دنیا برای هر کسی یک نقطه والا هست که فقط و فقط مخصوص خودشه ولی اینکه چجوری بهش برسی به همت خودت بستگی داره زندگی فرصتیه که در اختیار تو قرار داده شده که به عنوان اشرف مخلوقات بتونی به بهترین وجه خودت رو به تکامل برسونی
یه جایی نوشته بود برای ماندن بهانه میخواهم برای رفتن پر از بهانه ام من خیلی این جمله رو دوست دارم من بهانه های زیادی برای موندن دارم و بهانه های دیگه ای برای رفتن ولی حالا که هستم دوست دارم به بهترین وجه ممکن کارهایی رو که میتونم انجام بدم

rm_arch

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بهانم واسه زندگی دوست داشتنام هستن کسایی که دوسشون دارم و دوسم دارن....

• Like

f.mohebbi

عضو جدید
امید به لطف خدا
رسیدن به کمال و ساختن آخرت
شاد بودن
مثبت فکر کردن
موفقیت
این سایت خوب که خیلی دلم واسش تنگ شده بود

• Like

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
استاتر این تاپیک نمیتونه وارد سایت بشه. یعنی سایت راه نمیده. چیکار میشه کرد؟

blue bee

عضو جدید
کاربر ممتاز
اختیاری در مردن نیست ! پس دلیل زندگانیم اجبار است نه عشق و...!
درسته و همين طور در زندگي...
این درست. حالا میشه بگی بهانه شما برای ادامه زندگی چیه؟ چه با اجبار و چه با عشق
...
نتونستن جمله ایی بهتر از این بگم!
...

y_h

عضو جدید
رسيدن به كمالي كه شايسته اون هستم

استفاده كردن از همه توانايي هايي كه خدا بهم داده

شناخت خودم و به اين وسيله رسيدن به شناخت خدا

و اصلا رسيدن به خود خدا