بلوتوث سیاه باز هم امد

hadifar

عضو جدید

پسري كه از احساسات يك دختر جوان سواستفاده كرد و براي اين كه به خواسته‌اش برسد و بتواند با او ازدواج كند از در تهديد وارد شد. ماجرا را از زبان مهشيد ـ دختر فريب‌خورده ـ بخوانيد: حدود يك سال قبل به طور اتفاقي با مجتبي آشنا شدم و مدتي با هم دوست بوديم تا اين كه تصميم گرفتيم با هم ازدواج كنيم.

مجتبي طبق قولي كه داده بود مادرش را به خانه‌مان فرستاد مادرم با شنيدن حرف‌هاي او و فهميدن اين كه

من نيز به مجتبي علاقه‌مند هستم برخورد خوبي كرد و فقط فرصت خواست تا موضوع را با پدرم در ميان بگذارد. پدربزرگم وصيت كرده بود من با پسرعمويم ازدواج كنم به همين دليل راضي كردن پدرم كار سختي بود به هر حال من و مجتبي از آن به بعد هر از گاهي يكديگر را ملاقات مي‌كرديم تا اين كه او يك روز مرا به خانه‌اش دعوت كرد چون قرار بود با هم ازدواج كنيم فكر نمي‌كردم مشكلي پيش بيايد ما با هم رابطه برقرار كرديم مدتي بعد من فهميدم مجتبي معتاد است براي همين از ازدواج با او منصرف شدم بعد از آن بود كه مجتبي گفت مخفيانه از من فيلمبرداري كرده است و اگر بخواهم از بله گفتن به او منصرف شوم بلوتوث را در سطح شهر پخش مي‌كند مجتبي واقعا از احساسات و اعتماد من سواستفاده كرده است.

مهشيد كه ساكن مشهد است عليه خواستگارش شكايت كرده و پرونده‌اي در اين خصوص تشكيل شده است پيش از اين نيز شاهد پرونده‌هاي مشابه بوده اما به خاطر حساسيت اين موضوع بار ديگر خواستگار شيطان‌صفت را به عنوان شخصيت منفي انتخاب كرده ايم تا شايد ديگر دختران دم‌بخت در روابط و برخوردهاي خود هوشياري بيشتري به خرج بدهند.

sami1984

عضو جدید
کاربر ممتاز
چون قرار بود با هم ازدواج كنيم فكر نمي‌كردم مشكلي پيش بيايد ما با هم رابطه برقرار كرديم.
هميشه براي من اين سوال بوده چرا دخترا قبل از اينكه از ازدوجشون مطمئن بشن حاضر ميشن رابطه برقرار كنن؟چرا فكر مي كنن با برقراري رابطه مشكلي پيش نمياد؟؟؟
:que::que::que:
:w20::w20::w20:

entezar89

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
او يك روز مرا به خانه‌اش دعوت كرد چون قرار بود با هم ازدواج كنيم فكر نمي‌كردم مشكلي پيش بيايد ما با هم رابطه برقرار كرديم

حالم از این جمله توجیه کننده به هم خورد.

AVINA

عضو جدید
همه فکر میکنن شرایطی که دارن با دیگران فرق داره
واسه همین تو لحظه تصمیم میگیرن و ...

mahyam68

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
وای..خدایا..کمکون کن تو شرایط سخت عاقلانه تصمیم بگیریم...
به فرض که مطمئن بودی ازدواج میکنید..
نباید کمی صبر میکردی!!

vafaaa

عضو جدید
کاربر ممتاز
دیوونه

درسته اون سوء استفاده کرده
ولی
اگه دختر ذره ای حیا داشته باشه حاضر به چنین کاری نمیشه

mirror_life2006

عضو جدید
دیوونه

درسته اون سوء استفاده کرده
ولی
اگه دختر ذره ای حیا داشته باشه حاضر به چنین کاری نمیشه

ای بابا از چی حرف میزنی؟؟؟؟؟؟؟
90 در 100 دخترا این نوع دوستیارو قبل از ازدواج دارن البته متاسفانه
:(

mario22

عضو جدید

نظر منم تا حدودی همینه.
دختری که به خودش این اجازه رو بده که به اسم اینکه قراره ازدواج کنن، قبل از هر چیزی با هم رابطه داشته باشن. حقش همینه.
به نظرم خریت از جفتشون بوده. و از یه آدم معتاد هم نمیشه بیشتر ازین توقع داشت.
اگرچه در نهایت جایی هم باید برای ترحم باز کرد. ترحم به خاطر همین ساده لوحی