برگرداندن نام خليج فارس به نقشه ماهواره اي و آنلاين گوگل ارت(نیاز به كمك همه ایرانیان)كلیك كنید ...حیثیت ایران در خطره....بیاین تو ...کمک.........

MOSHIRGSM

عضو جدید
برگرداندن نام خليج فارس به نقشه ماهواره اي و آنلاين گوگل ارت(نیاز به كمك همه ایرانیان)كلیك كنید ...حیثیت ایران در خطره....بیاین تو ...کمک.........

برگرداندن نام خليج فارس به نقشه ماهواره اي و آنلاين گوگل ارت(نیاز به كمك همه ایرانیان)كلیك كنید!!!!
برای برگرداندن نام خليج فارس به نقشه ماهواره اي و آنلاين گوگل ارت نياز به 1 ميليون امضا داريم. به عنوان يک ايراني خواهشمندم روي لينک زير کليک کرده و براي حذف نام خليج عربي آنرا امضا نماييد. کار سختي نيست http://www.petitiononline.com/sos02082/petition.html اين پيام را براي تمامي دوستانتان ارسال نماييد

MOSHIRGSM

عضو جدید
بابا بچه های گل ایرونی بیاین و امضا بزنین ...فردا بگن خلیج عربی خوبه..........:mad:
مرگ من....
من اولوم.........
امضا لیین...........:gol:ترکی نوشتم که جلب توجه کنه....تبریزیها ..اردبیلیهای باشگاه ...آذری های با صفا..
کجایین پس.......آقا بیورین...بفرمایین....

vahid4268

عضو جدید
سلام

عزیزان جهت تسریع در این امر می توانند به دیگر دوستانشان با ایمیل اطلاع رسانی کنند ...........

somayeh_63

عضو جدید
کاربر ممتاز
بابا تو رو خدا رای بدین آخه من تازه نفر 109هزارم بودم.........دلتون مییاد همین یه اسم فارسم از کره زمین حذف بشه!!!!!!!!!!!!!!!!!:cry:

oxision

عضو جدید
کاربر ممتاز
واقعا که من نفر 122621 بودم. یعنی همینقدر ایرانی داریم ؟:cry:
یا فقط همین تعداد دسترسی به اینترنت دارن ؟

• Like
واکنش ها: JRG

artemiss

عضو جدید
کاربر ممتاز
واسه من که مشکلی نداشت
اما اگه قرار باشه به امضا باشه عربا تعدادشون خیلی بیشتر از ایرانیاس:cry:
من که فکر نمی کنم با یه میلیون امضا این کار انجام بشه:(

• Like
واکنش ها: JRG

BAGHLANI

عضو جدید
سلام

سلام

دوستان برای این کارها باید پول خرج کرد
شعار دادن فایده ای نداره زیاد خودتون رو خسته نکنید
هر چند خودم هم شرکت کردم !!!

vafajo_2005

عضو جدید
خليج فارس يا خليج عرب

خليج فارس يا خليج عرب

سلام به همه دوستای گلم
امیدوارم خوب و خوش و سلامت باشید

سایت گوگل خلیج فارس رو به خلیج عرب تغییر داده و در این مورد یه چیزی تو مایه های نظر سنجی راه انداخته
شما میتونید برید اسم و ایمیل تون رو وارد کنید و در جای خالی که وجود داره بنویسید

Persian Gulf

اگه این کار رو انجام بدید گوگل مجبور به تغییر این نام میشه
یاهو که اسم ایران رو برداشت و ما هیچ کاری نتونستیم بکنیم
حداقل از خلیج فارس دفاع کنیم نه؟

http://www.petition online.com/ sos02082/ petition- sign.html

وارد سایت بشید و
اسم و ایمیل خودتون رو وارد کنید و
Persian Gulf
رو وارد کنید
میتونید گزینه
Private
رو انتخاب کنید که ایمیلتون مخفی بمونه
این ایمیل رو به همه ایرانی هایی که میشناسید ارسال کنید

Aros.kabir

عضو جدید
سلام به همه دوستان ...

ببینید اگه هفتاد میلیون ایرانی هم بیان تو این آدرس ایمیل ثبت کنن ... مطمئن باشید هیچ فرقی نمی کنه ... چون اونا بخاطر مردم عرب ( کشورهای عرب حاشیه خلیج فارس ) این اسم رو تغییر ندادن که حالا بخوان بخاطر مردم ایران اسم رو برگردونن ...

این تغییر فقط و فقط توسط مسئولان دیپلماتیک طبق رو کردن اسناد به مدیران گوگول انجام می گیره ...

پس خودتونو خسته نکنید ...

موفقیت و پیروزی ایران آرزوی هر ایرانیست ... ;)

Oorina

عضو جدید
من نفر 370245 بودم:cry: یعنی از هفتاد میلیون ایرانی یک میلیون نفر نمیتونن امضا کنن به خدا کار سختی نیست only persian gulf;)

* فریبا *

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم رای دادم . تنها جایی بود که از اینکه با انگشتهایم حماسه آفریدم خوشحال شدم.

archi_arch

مدیر بازنشسته
لطفا قبل از ارسال هر مطلبی با جستجو تو سایت از نبودش مطمئن شین.تاپیکها ترکیب شد.

sohrabi_never

عضو جدید
خیلی کار ارزشمندی رو شروع کردید
من نفر [FONT=Helvetica,Arial][SIZE=+6]655920[/SIZE][/FONT] بودم

نازي_مو

عضو جدید
کاربر ممتاز
اي بابا اين روزها فقط مونده بيان بگن اسم كشورتون ديگه ايران نيست بايد بزاريد عرب يا عجم من نمي دونم اين اعراب هنوز در 1400 سال پيش زندگي مي كنن چطوري اين همه مهم شدن

اشکان فروتن

مدیر بازنشسته
چی؟؟؟؟؟؟
یعنی دیگه خداحافظ خلیج فارس؟
راستی من نمی دونم چرا اینقدر این رای دهی طول کشیده، اینهمه ایرانی!!!
نمی شه چند بار رای داد؟:razz:
سخنگوى شركت گوگل در لندن تأكيد كرد سياست هاى اين شركت در زمينه نامگذارى گذرگاه هاى دريايى دنيا و مناطق مورد مرزى اختلاف تغيير نكرده است.

به دنبال انتشار گزارش هايى مبنى بر برگزارى تظاهرات در مقابل سفارت امارات در تهران در اعتراض به اقدام گوگل در خليج عربى نام نهادن خليج فارس، سخنگوى اين شركت تأكيد كرد كه گوگل سياست هاى خود را در زمينه نامگذارى گذرگاه هاى دريايى تغيير نداده است.

در همين حال مقر شركت گوگل در شهر لندن با ارسال بيانيه اى به دفتر روزنامه "الشرق الاوسط" شيوه جست وجوى موتورهاى جست وجوگر در موضوع نامگذارى گذرگاه هاى دريايى و مناطق مرزى مورد اختلاف را توضيح داد و تأكيد كرد اين موتورهاى جست وجوگر از اسامى رايج تر در هر منطقه اى استفاده مى كند و بنابراين در موارد مورد اختلاف، اين موتورها دو اسم براى مناطق مورد اختلاف را انتخاب و ارائه مى دهد.

سايت گوگل پس از نشريه نشنال جئو گرافيك دومين رسانه متعلق به آمريكا است كه در بخش گوگل ارث خود به تحريف نام تاريخى خليج فارس اقدام كرد.

منبع خبر: سایت خبری ایران