بررسی سوالات آزمون کارشناسی ارشد آزاد 94

فرح نوش

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها من دانشگاه تهران شمال ازاد زنگ زدم !
به من گفت شما باید بهمن ماه برای ثبت نام اقدام کنید !:razz:
بچه هایی هم که ورودی بهمن قبول شدند زنگ بزنند و زمان ثبت نام ورودی بهمن از دانشگاه بپرسند !
می ترسم میخواهیم ورودی بهمن ثبت نام کنیم اینها گیربدهند بگویند شما باید مهرماه ثبت نام می کردید .
الان هم هیچی معلوم نیست ! :)

مسجد جامع

کاربر فعال
ببخشید شما فکر کنم مثل من پردیس قبول شدید من داخلی قبول شدم ،تبریک میگم بعد میدونید دانشگاه کجاست ؟ چطور میشه رفت ،مترو...
بله بنده هم پردیس قبول شدم از اتوبان تهران پردیس برید ضلع غرب پارک علم و فن آور ی است . همین لب خط ، کنار مسیر ورودیش هستش.

efel2000

عضو جدید
بله بنده هم پردیس قبول شدم از اتوبان تهران پردیس برید ضلع غرب پارک علم و فن آور ی است . همین لب خط ، کنار مسیر ورودیش هستش.[/
معماری معماری قبول شدید؟در ضمن من با مترو میخوام برم نمیدونم چطوریه ؟ یک ساعت بیشتره؟

مسجد جامع

کاربر فعال
بله بنده هم پردیس قبول شدم از اتوبان تهران پردیس برید ضلع غرب پارک علم و فن آور ی است . همین لب خط ، کنار مسیر ورودیش هستش.[/
معماری معماری قبول شدید؟در ضمن من با مترو میخوام برم نمیدونم چطوریه ؟ یک ساعت بیشتره؟
بله معماری معماری قبول شدم پردیس مترو نداره. اگه بخواین برید می بایست در این مراحل ابتدایی با وسایل شخصی مثلاً برید حین تحصیل هم که سرویس داره حتماً.

pendasht

عضو جدید
....میخواستم بپرسم که قبولی های نیمسال دوم باید الان ثبت نام کنن و تا بهمن منتظر بمونن یا اینکه همون بهمن ماه باید ثبت نام کنن ......و یا اینکه ممکنه بتونن مهر ماه برن سر کلاس بجای تکمیل ظرفیتی ها یا نه ....؟؟.......

.راستش امروز موفق به تماس با دانشگاه واحد نجف آباد نشدم یعنی تلفن قسمت پذیرش جواب نمیداد و توی سایت این واحد هم که چیزی در این مورد نگفته .......

از مرکز آزمون هم که سوال کردم این پاسخ رو دادند:

-ان دسته از داوطلبینی که قبولی انها مربوط به نیمسال دوم(بهمن ماه) می باشد،با واحد دانشگاهی قبولی هماهنگی نمایید.

خلاصه نفهمیدم هماهنگی یعنی چه؟!!

مسجد جامع

کاربر فعال
بله معماری معماری قبول شدم پردیس مترو نداره. اگه بخواین برید می بایست در این مراحل ابتدایی با وسایل شخصی مثلاً برید حین تحصیل هم که سرویس داره حتماً.
از تهرانپارس تا پردیس حدوداً بیست وسه کیلومتره یعنی با هشتاد تا سرعت حدود یک ربع بیست دقیقه حالا شما بگو نیم ساعت از تهرانپارس تا پردیس با وسیله شخصی

مسجد جامع

کاربر فعال
111111

nahamya

کاربر فعال
سلام
برای انتقالی حتما باید 12 واحد تو دانشگاه قبولی پاس کنیم ؟

بعد برای ثبت نام قبل از 24 و 25 ام تو سایت دانشگاه هم باید بریم ؟

مسجد جامع

کاربر فعال
سلامت باشید من شرمنده ام در حد توانم گفتم اگر ضعیف گفتم ببخشید پی دی اف دو تا بود که نقشه پارک علم و فناوری را نشون میداد. و بزرگراه یاسینی تهران هم توی اون مشخص بود.

efel2000

عضو جدید
ی سوال اگه بریم ثبت نام کنیم و بعد تکمیل ظرفیت ی جای دیگه قبول شیم . تکلیف چطور میشه ؟ میذارن بریم دانشگاه جدید؟

baris25akarsu

عضو جدید
ی سوال اگه بریم ثبت نام کنیم و بعد تکمیل ظرفیت ی جای دیگه قبول شیم . تکلیف چطور میشه ؟ میذارن بریم دانشگاه جدید؟

آره میشه از این دانشگاهی که ثبت نام کردی انصراف میدی از دانشگاهی که قبول شدی تو تکمیل ظرفیت میری ثبت نام می کنی و در مورد شهریه هم اگه از امکانات دانشگاه و کلاس هاش استفاده نکنی شهریه ای که ریختی بهت پس میدن در غیر این صورت نصف شهریه رو بهت میدن

pendasht

عضو جدید
سلام به دوستان

لینک راهنمای ثبت نام پذیرفته شدگان کارشناسی ارشد :

http://sanjesh.iau.ac.ir/Index.aspx...niquemodule_sample_main_block44&isPopUp=false

دوستان عزیز تا تکلیف ثبت نامها کاملا مشخص نشده لطفا اطلاعات ثبت نام واحدهای دانشگاهی که قبول شدید رو توی این این تاپیک به اشتراک بگذارید مممنون

لینک :pdf

http://sanjesh.iau.ac.ir/dorsapax/userfiles/file/helparshad94.pdf

آخرین ویرایش:

S.AVISA

عضو جدید
برای من پیام اومد که از طرف دانشگاه اول ثبت نام غیر حضوری انجام بشه و بعد در روزهای تعیین شده مراجعه حضوری بشه

*green*

عضو جدید
سلام
برای انتقالی حتما باید 12 واحد تو دانشگاه قبولی پاس کنیم ؟

بعد برای ثبت نام قبل از 24 و 25 ام تو سایت دانشگاه هم باید بریم ؟

شما از قضیه انتقالی خبر دارین؟ به جواب سوالتون رسیدین؟ سوال منم همینه. یکی از دوستام یه ترم اهواز خوند و ترم بعد واسه قزوین انتقالی گرفت. اما می گفت واحد درس ها با هم فرق داره تو دانشگاه های مختلف و احتمال زیاد آلاخون والاخون میشید و دوباره باز باید درس پاس کنین. بهتره همون جا که قبول شدین ثبت نام کنین و ترم اول مرخصی بگیرین بعدترم بعدش که وقت انتقال شد برید دانشگاه مورد نظر و از اول ثبت نام کنین. اما یه شهریه ثابت که پول کمی هم نیست رو باید بدیم اینجوری و یه ترم هم ضرر میکنیم. من میخوام بدونم راهی نداره از اول بریم انتقالی بگیریم؟ من از تهران میخوام برم شیراز!

آره میشه از این دانشگاهی که ثبت نام کردی انصراف میدی از دانشگاهی که قبول شدی تو تکمیل ظرفیت میری ثبت نام می کنی و در مورد شهریه هم اگه از امکانات دانشگاه و کلاس هاش استفاده نکنی شهریه ای که ریختی بهت پس میدن در غیر این صورت نصف شهریه رو بهت میدن

شما مطمئنین پولمون رو پس میدن؟ من شنیدم شهریه ثابت رو نمیدن دیگه.

*green*

عضو جدید
توجه توجه. کمک کمک :)

توجه توجه. کمک کمک :)

بچه ها کسی هست بدونه چجوری میشه منی که تهران قبول شدم از همون ترم اول واسه شیراز انتقالی بگیرم. یا با کسی جابجا بشم؟ آیا اصلاً شدنی هست که کسی رو توی شیراز پیدا کنم و باهاش جابجا شم؟

کسی درباره انتقالی خبر داره؟
کسی رو میشناسید که شیراز قبول شده باشه و بخواد بره تهران؟
لطفاً اگه خبری داشتین به من پیغام بدین. خیلی ممنون میشم.:gol::redface:

من تهران جنوب قبول شدم. ترم مهر.

pendasht

عضو جدید
بچه ها کسی هست بدونه چجوری میشه منی که تهران قبول شدم از همون ترم اول واسه شیراز انتقالی بگیرم. یا با کسی جابجا بشم؟ آیا اصلاً شدنی هست که کسی رو توی شیراز پیدا کنم و باهاش جابجا شم؟

لینک نقل و انتقالات: در این لینک همه چی توضیح داده شده است و پایین صفجه هم آیین نامه ها بصورت pdf گذاشته شده

http://transfers.qom-iau.ac.ir/

نقل و انتقال برای دانشجویان جدیدالورود امکانپذیر نیست مگر در مواردی مثل خانواده شاهد و یا فرزند اعضای هیئت علمی و ......

تا اونجا که من اطلاع دارم تعویض دانشجو هم در قدیم مرسوم بود و الان دیگه نمیشه..........

شما با هیچ کدوم از قوانین و آیین نامه ها کاری نداشته باش اگه روابط داشته باشی همه کار میتونی بکنی......مخصوصا اینکه میخواهی از تهران بری...برعکسش امکانپذیر نیست به این سادگیا :redface:

araghon

عضو جدید
دوسان عزیز این تفاوت در ترم ثب نام چیه داستانش؟بعضی از بچه ها مهر قبول شدن بعضیا بهمن

holooooooo

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
شما از قضیه انتقالی خبر دارین؟ به جواب سوالتون رسیدین؟ سوال منم همینه. یکی از دوستام یه ترم اهواز خوند و ترم بعد واسه قزوین انتقالی گرفت. اما می گفت واحد درس ها با هم فرق داره تو دانشگاه های مختلف و احتمال زیاد آلاخون والاخون میشید و دوباره باز باید درس پاس کنین. بهتره همون جا که قبول شدین ثبت نام کنین و ترم اول مرخصی بگیرین بعدترم بعدش که وقت انتقال شد برید دانشگاه مورد نظر و از اول ثبت نام کنین. اما یه شهریه ثابت که پول کمی هم نیست رو باید بدیم اینجوری و یه ترم هم ضرر میکنیم. من میخوام بدونم راهی نداره از اول بریم انتقالی بگیریم؟ من از تهران میخوام برم شیراز!

شما مطمئنین پولمون رو پس میدن؟ من شنیدم شهریه ثابت رو نمیدن دیگه.
کل شهریه ثابت نیس برا مرخصی نصف شهریه ثابتو میدی...
بعدشم انتقالی به همین راحتی نیستا!!
تازه مهمانم شرایط خاص داره ازدواجو ..طلاقو..فوت پدر و مادر خدایی نکرده.. بیماری های خیلی خاص...ثبت نامشم اینترنتی شده...مگه دیگه یه پارتیه کله گنده داشته باشین یاااا خانواده ی هیات علمیو جانبازانو اینا باشین

pendasht

عضو جدید
دوسان عزیز این تفاوت در ترم ثب نام چیه داستانش؟بعضی از بچه ها مهر قبول شدن بعضیا بهمن

راستش ما هم هنوز نفهمیدیم هر کی یه چیزی میگه ......

جوابیه مرکز آزمون :

-ان دسته از داوطلبینی که قبولی انها مربوط به نیمسال دوم(بهمن ماه) می باشد،با واحد دانشگاهی قبولی هماهنگی نمایید.

فرح نوش

عضو جدید
کاربر ممتاز
مشاهده پیوست Arshad-form-94-95-1_2.pdfمشاهده پیوست azmoon-arshad.pdfبچه ها تهران شمال ازاد ثبت نام اول مهر !!!
بچه های ورودی بهمن هم باید تشکیل پرونده بدهند تو این روز !!!
اگر روز ثبت نام ریز نمرات نبریم بعدا ببریم ایرادی دارد ...
اخه دانشگاه من درگیر ثبت نام بچه های کاردانی تا دکتری فکر نکنم اموزش الان ریزنمرات بدهند ! . :D

آخرین ویرایش:

holooooooo

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز

این به خاطر ترازه اونایی که ترازشون پایین تر بوده رو ترم بهمن گرفته درواقع یه جورایی همون تکمیل ظرفیته

شما که شیرازو میخواستی چرا اول تهرانو زدی!!
ببین من ترم 1 ماده 24 گرفته ام ولی برا من شانسی شد چون ترم 1 رو اصلا نمیشه ...ماده 24 هم یعنی 8 واحد دانشگاه جدید 2 واحد دانشگاه خودت میخونی که میتونی اونو نری...
شرایط مهمانیو اینارم که تو پست قبل گفتم

pendasht

عضو جدید

این به خاطر ترازه اونایی که ترازشون پایین تر بوده رو ترم بهمن گرفته درواقع یه جورایی همون تکمیل ظرفیته

پس یعنی هر دانشگاهی دو برابر دانشجو گرفته که نصفشونو گذاشته برای بهمن ماه.......بله درسته احتمالا در مهرماه تکمیل ظرفیت اعلام نشه......

masou2169

عضو جدید
سلام ودرود دوستان من تهرانغرب نیمه دوم قبول شدم الان فرصت نمیکنم برم ثبت نام خواستم بدونم میشه همون بهمن ماه برم واسه ثبت نام؟

efel2000

عضو جدید
ممنون از راهنماییتون