بررسی سوالات آزمون هنر های ساخت ارشد 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

منامنا

عضو جدید
بچه ها 154 چی میشه کسی یه عکسی چیزی داره برا یه توضیح مختصر راجع به انواع این اتصالا؟

nani_67

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها توروخدا الان تستای امرورو بزنم یا تاریخ مرور کنم،؟؟؟؟میشه کسی جوابای فن رو بذاره کلن همش

سجی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بچه ها توروخدا الان تستای امرورو بزنم یا تاریخ مرور کنم،؟؟؟؟میشه کسی جوابای فن رو بذاره کلن همش
تاریخو مرور کن من دارم اینکارو میکنم...................البته بهتره شب قبل چیزی نخونی ولی خب نمیشه دیشب ساختمان بلند و فن اوری خوندم کلی از سوالای امروزو تونستم ج بدم

mahyarSAMSUNG

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
تاریخو مرور کن من دارم اینکارو میکنم...................البته بهتره شب قبل چیزی نخونی ولی خب نمیشه دیشب ساختمان بلند و فن اوری خوندم کلی از سوالای امروزو تونستم ج بدم

این نخوندن شب قبل از کنکور یه اعتقادی قرون وسطاییه (حدودا گوتیک آغازین:D. ) ک بعدها منسوخ خواهد شد . شب قبل از کنکور یکی از زمانهای طلاییه ک باید خوند

mahyarSAMSUNG

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بچه ها سوال 137،152و153 چی زدین؟

152 من زدم ۴ . چون اول و دوم ک کاملا ساده هستن و در مقابل زلزله پایدار. گزینه ۴ اون نوک تیزش سیستم سازه ای رو کمی به هم میریده ک این نوک تیز تو ۳نیست
153. من زدم3 چون خودش گفته تیرچه و بلوک . یعنی بلوک روی تیر چه میشینه و تیرچه هم یه تیر فرعی هستش ک روی تیر اصلی میشینه و خداروشکر تو همه گزینه ها دال مسطح رو نوشته بود
137 هم زدم ۲ چون با این کار نیروی ستوت رو با انکربولتها یا همون میل مهار ها به شبکه تیر های داخل انتقال میدیم

mahyarSAMSUNG

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
137-2
152-1
153-3
130-144-147 چی ؟!!

ببخشید 152چرا یک میشه ? نما به اون ساده ای . بانک تجارت رو مگه ندیدی برش عرضیش مثل گزینه یک

130 من نزدمش چون ریکش بالا بود و گزینه های گیج کننده

144 من زدم یک .چون کلا سازه های فضا کار نزدیک ترین راه رو برای انتقال استفاده میکنم و دهانه کمتر انرژی کمتر و این همه جا حتی تو تیر ساده هم صدق میکنه
147هم 4 رو زدم ولی شک دارم .تنها موردی ک میخورد بهش.احتمالا درسته

آخرین ویرایش:

mahyarSAMSUNG

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
127 3
129. 2
141. 2
146 اول یک رو زدم ولی پاک کردم
اینارو من با شک زدم کسی دقیقشو میدونه?

hanimemar

عضو جدید
کاربر ممتاز
137-2
152-1
153-3
130-144-147 چی ؟!!

152 من زدم ۴ . چون اول و دوم ک کاملا ساده هستن و در مقابل زلزله پایدار. گزینه ۴ اون نوک تیزش سیستم سازه ای رو کمی به هم میریده ک این نوک تیز تو ۳نیست
153. من زدم3 چون خودش گفته تیرچه و بلوک . یعنی بلوک روی تیر چه میشینه و تیرچه هم یه تیر فرعی هستش ک روی تیر اصلی میشینه و خداروشکر تو همه گزینه ها دال مسطح رو نوشته بود
137 هم زدم ۲ چون با این کار نیروی ستوت رو با انکربولتها یا همون میل مهار ها به شبکه تیر های داخل انتقال میدیم

تشکرام تموم شده...خیلیییییییی ممنون که جواب دادید.:gol::gol::gol::gol:

باران طلایی

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها میشه یه خواهش بکنم هرکی جواب سوالها رو بلده و مطمئن که درسته از اول بزاره تا ما هم بخونیم:cry::cry:

BIODESIGN

عضو جدید
میشه لطفا یکی سوالات تنظیم رو بگه؟ حتی اگه کسی شرکت هم نکرده اما اونایی که بلده رو بگه ممنون میشم

ozra69

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها کسی نمی تونهجوابپاسخ نامهدکترا لااقل 4گزینه ای اش بزاره بابا من که با تشریحی بهجاهی نرسیدم اصلا معلوم نی جواب چیه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

nani_67

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه هایی ک امروز رفتن کارت ملی هم باید ببرم ؟؟؟؟

سجی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بچه هایی ک امروز رفتن کارت ملی هم باید ببرم ؟؟؟؟
بعله...........آخر جلسم جواباتو بنویس پشت کارتی که چسبوندن رو نیمکت که بتونی کلیدا اومد چک کنی..آب باهاتون باشه
و شکلات
من امروز کلی خوراکی بردم دریغ از وقت که بتونم بخورم.ساقه طلایی نخورین که تشنتون میکنه وحشتناک...........................

* Nafise *

عضو جدید
کاربر ممتاز
میدونین اون دنیا این گلابچی میبرن توی یه اتاق حبس میکنن این 30 تا کتابشو میزارن جلوش میگن باید حفظ کنی اونم نه یه بار به تعداد دانشجوها ازت امتحان میگیریم

بابا هر چقد میخونم تموم نمیشه مرورشون
گلابچی من میخواستم ساعت 9 بگیرم بخوابم خدا خفه ات نکنه

سجی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
میدونین اون دنیا این گلابچی میبرن توی یه اتاق حبس میکنن این 30 تا کتابشو میزارن جلوش میگن باید حفظ کنی اونم نه یه بار به تعداد دانشجوها ازت امتحان میگیریم

بابا هر چقد میخونم تموم نمیشه مرورشون
گلابچی من میخواستم ساعت 9 بگیرم بخوابم خدا خفه ات نکنه
البته تا اون موقع دیگه 30 تا نیس شونصت تاست..........:D چن وقت پیش یه سمینار اومده بود کرمانشاه خواستیم خفتش یه ملت راحت شن نامردا نزاشتن.........مگه خسته میشه از 9 صبح تا بوق شب یه ریط حرف میزد

آخرین ویرایش:

nani_67

عضو جدید
کاربر ممتاز
بعله...........آخر جلسم جواباتو بنویس پشت کارتی که چسبوندن رو نیمکت که بتونی کلیدا اومد چک کنی..آب باهاتون باشه
و شکلات
من امروز کلی خوراکی بردم دریغ از وقت که بتونم بخورم.ساقه طلایی نخورین که تشنتون میکنه وحشتناک...........................
واااای کارت ملیم ندارم؟؟چیکارکنم!!؟؟خاهرم دیروز رفتهذبود نخاسته بودن اخه

mahyarSAMSUNG

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ولی میشه اونایی که مطمین هستینو بگید لطفا:cry:

یک۳
دو۲
سه۱
چهار۴
شش۲
هفت۳
ده۴
هفده۴
هجده۳
بیست سه ۱
بیست نه ۳
سی یک۳
سی دو۱
سی چهار۲
سی پنج۴
سی شش۲
سی هفت ۱
سی هشت ۲
۳۹یک
۴۰چهار
۴۱ سه
۴۲ سه
۴۳یک
۴۴ چهار
۴۵ دو
۴۶دو
۴۷ یک
۴۸ چهار
۴۹ یک
۵۱دو
۵۲دو
۵۳سه
۵۴ سه
۵۵چهار
۵۶چهار
۵۷سه
۵۸دو
۵۹یک
۶۰چهار
۱۱۱یک
۱۱۲سه
۱۱۳سه
۱۱۵دو
۱۱۶ چهار
۱۱۷دو
۱۱۸چهار
۱۱۹سه
۱۲۰یک
۱۲۱یک
۱۲۲چهار
۱۲۳سه
۱۲۴دو
۱۲۵دو
۱۲۶دو
۱۲۷سه
۱۲۸سه
۱۲۹دو
۱۳۱دو
۱۳۲یک
۱۳۳سه
۱۳۴چهار
۱۳۵یک
۱۳۶دو
۱۳۷دو
۱۳۸دو
۱۳۹سه
۱۴۱ دو
۱۴۲سه
۱۴۴ یک
۱۴۵ سه
۱۴۷ چهار
۱۴۸یک
۱۴۹دو
۱۵۰سه
۱۵۱ یک
۱۵۲چهار
۱۵۳ سه
۱۵۴دو
۱۵۵یک
۱۵۷یک
۱۵۸دو
۱۵۹چهار
۱۶۰چهار

صالحی-م

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنون لنا جون..من نمی تونم زبانای 4ش رو دان کنم و خیلییییییییییی نیاز دارم..میشه باشگاه اپ کنی؟

سجی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
واااای کارت ملیم ندارم؟؟چیکارکنم!!؟؟خاهرم دیروز رفتهذبود نخاسته بودن اخه
عیب نداره بابا شناسنامه ای چیزیم باشه ایراد نداره حتی اگه هیچیم نبود یارو چش داره چهرتو با کارت تطبیق میده دیگه

بهتره بری کنار شومینه و با خیال راحت یه قهوه داغ بخوری :D

سجی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
کوه کندن از این رس خوندن راحت تر جونم در اومد
برای اولین بار نغ بشنوید از زبان نفیسه.این نفیسه کولاک میکنه تا میتونین الان باش بحرفین که دیگه بعدا جواب سلاممونم نمیده.....

وضعیت
موضوع بسته شده است.