بررسی | سوالات آزمون معمــــــاری ارشد 94

وضعیت
موضوع بسته شده است.

فاطیما8

عضو جدید
بچه ها سوال اینه گزینه 4 صددرصد درسته نمیدونم چرا میگین گزینه 3 یکم عاقلانه فکر کنین توی تصویر گزینه 4 هم پلان هست هم شکل اینه اینه تغییر میکنه باشه ولی خود پلان که تغییر نمیکنه توی پلان دست راست بالاس پلانو ک نمیشه عوض کرداون ادم داره از پایین به اینه نگاه میکنه یعنی ادمی ک تو عکسه خودشه و عکسش تو اینه رو به ما نشون ندادن فقط در و نشون دادن که تو اینه افتاده درواقع اون ادم توی گزینه ها خودپلانه و اگه یه عکس دیگه بالاترش بود میشد عکس العمل اینه ولی الان اون ادم داره از پایین نگاه میکنه با اینه ولی تصویر خودشو تو اینه نکشیدن تو شکل ها فقط تصویر اینه رو تو گزینه ها کشیدن بنابراین اون ادم با دست راست بالا رفته ادم تو پلانه و عین همون شکل پلان میشه....برام عجیبه متوجه سوال نمیشین شما برو تو اینه دست راستتو ببر بالا دست چپت تواینه میشه درسته ولی قرینه همون دستت میشه نه اینکه دستت سمت راسته تو اینه عکسش اون طرف بیفته توی سوال هم ک اصلا تصویر ادم و تو اینه نزاشتن فقط تصویر در و تو اینه گذاشتن....

puyan khan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
:eek:مملکته داریم ما؟؟!!!!
سوال آینه رو من خودم 4 زدم ولی با خوندن حرفای شیرین جان دوباره امتحان کردم ,وقتی سرمون به سمت در اتاق باشه و تو اینه تصور کنیم دقیقا گزینه 3 درسته , ولی , همینطوری که تو پلان میبینیم سر شخص انتهای اتاقه که در این صورت گزینه 4 درست میشه

بچه ها سوال اینه گزینه 4 صددرصد درسته نمیدونم چرا میگین گزینه 3 یکم عاقلانه فکر کنین توی تصویر گزینه 4 هم پلان هست هم شکل اینه اینه تغییر میکنه باشه ولی خود پلان که تغییر نمیکنه توی پلان دست راست بالاس پلانو ک نمیشه عوض کرداون ادم داره از پایین به اینه نگاه میکنه یعنی ادمی ک تو عکسه خودشه و عکسش تو اینه رو به ما نشون ندادن فقط در و نشون دادن که تو اینه افتاده درواقع اون ادم توی گزینه ها خودپلانه و اگه یه عکس دیگه بالاترش بود میشد عکس العمل اینه ولی الان اون ادم داره از پایین نگاه میکنه با اینه ولی تصویر خودشو تو اینه نکشیدن تو شکل ها فقط تصویر اینه رو تو گزینه ها کشیدن بنابراین اون ادم با دست راست بالا رفته ادم تو پلانه و عین همون شکل پلان میشه....برام عجیبه متوجه سوال نمیشین شما برو تو اینه دست راستتو ببر بالا دست چپت تواینه میشه درسته ولی قرینه همون دستت میشه نه اینکه دستت سمت راسته تو اینه عکسش اون طرف بیفته توی سوال هم ک اصلا تصویر ادم و تو اینه نزاشتن فقط تصویر در و تو اینه گذاشتن....

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه ها....من کل تاپیک رو خوندم و دیدم بیشترین بحث سر سوال 98 یا همون آینه هستش...راستش من خودم گزینه 4 یادم میاد زدم...ولی دقیق باز یادم نیست....مراقب ورقه رو از زیر دستم کشیید....ولی قبل از استدلال دوستان هم به گزینه 3 رسیدم...به نظرم استدلالشون و شکلایی که کشیدن کاملا گویای مطلب هست...ولی یه چیزی که هست اینه که چون ما با این دید که گزینه 4 درسته به قضیه نگا میکنیم نمیتونیم موقع استدلال یعنی جلوی آینه وایستادن به نتیجه درست برسیم....کلا جلو آینه وایستادن تو این سوال غیر منطقیه و خیلی سخت میشه به جواب رسید...
پیشنهاد من اینه که همگی که سوال جلومونه دست راستمون رو ببریم بالا....ببینیم با کدوم گزینه منطبق میشه...صد درصد گزینه 3 درست درمیاد.....دور از تعصب قضاوت کنیم دیگههه...ناسلامتی بزرگ شدیم ارشد دادیم :smile:حتی اگه سنجش بگه گزینه 4 و ما گزینه 4 رو زده باشیم باید بریم کل سازمان رو رو سرشون خراب کنیم و شعورشون رو زیر سوال ببریم:biggrin:....چون تابلوئه....:Dفقط امیدوارم گزینه 3 رو زده باشم...ولی احتمال 90 درد 4 زدم:cool:
خوبی شیرین جون؟گلم منم با شما موافقم.کلا به نظر من این سوال رو از مجله ریاضی دانان جوان یا کتاب هوشی جایی ورداشتن. کلا خیلی رو مخم فشار آوردم و به این نتیجه رسیدم که این سوال طوری طراحی شده که وقتی سعی می کنی همه داده های مساله رو یه جا جم کنی و احساس می کنی که داری حلش میکنی، همه اطلاعات از ذهن آدم پاک میشه...یه جورایی میشه گفت من به شخصه گیج میشم
........ولی..................گزینه سه درسته. چرا؟ چون تصویر تو آینه تخت وارونی جانبی جسمه(بر طبق گفته کتاب فیزیک اول دبیرستان).....یعنی وقتی دست راستمون رو میبریم بالا تو آیینه میشه دست چپمون، درست؟ ولی سمتی که دستمون رو میبریم بالا عوض نمیشه که! حالا اوضاع موقعی قاطی پاتی میشه که پلان و میاریم وسط ینی به پلان نگا می کنیم.داده های پلا رو بگیرین و دیگه نگاش نکنین. فک کنین تو کف یه اتاق دراز کشیدیم و دست راستمونم بالاس و یه درم سمت راستمونه، سقف اتاق کوفتیمونم یه آینس! از رو بیکاری زل زدیم به آینه، هر سمتی که دستتون رو بلند کردی همون سمتم تو آینه دستت میره بالا.یه مثالم میزینم. فک کنین یه پیرهن پوشیدین که دست راستش آستین نداره! دست راستتون رو میبرین بالا.به آینه نگا کنین. یه خط عمود فرضی از دست راستتون تا آینه بکشین متوجه میشین سمت راستتون دست تو آینه رفته بالا.ینی همون دستی که آستین نداره(کاریم به این نداریم که اون شخص مجازی که تو آینس و تصویر مجازی شماس دست چپش میشه اما بدون آستین!!!) امیدوارم نظرم تغییر نکنه

عزیزم وقتی روی سوال میگه کدام مورد به آنچه وی میبیند شبیه تر است ینی خودتو بذار جای طرف!اطلاعتی که پلان بهت داده رو به ذهنت بسپر، به این صورت که من تو یه اتاقیم که سمت راستم یه دره و دست راستم بالاس، سقف اتاقمم یه آینس.شما میگی گزینه 4 چون به جای اینکه خودتو بذاری جای طرف از بیرون گود به آینه و آدم نگا میکنی.

mrabie

عضو جدید
IMAG3347.jpg
دوست عزیز جای اینکه بحث کنی بهتر نیست یه بار بری یه جعبه برداری با همون شرایط توی سوال . جای صورت آدمهه رو هم خالی کنی لنز دوربینو بذاری. بعد جلو آینه ازش عکس بگیری..اونوقت شاید متوجه بشی عاقلانه یعنی چی :lol:

shirin.mohandes

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سوال آینه رو من خودم 4 زدم ولی با خوندن حرفای شیرین جان دوباره امتحان کردم ,وقتی سرمون به سمت در اتاق باشه و تو اینه تصور کنیم دقیقا گزینه 3 درسته , ولی , همینطوری که تو پلان میبینیم سر شخص انتهای اتاقه که در این صورت گزینه 4 درست میشه
خب تو سه هم سر شخص انتهای اتاقه...!!!میشه با شکل توضیح بدی؟؟؟اینجا میگه دید شخص به کدام نزدیکتره؟؟؟نگفته عییین اونه....انعکاس دست خیلی مهم تر از سر شخصه به نظرم!!!

فاطمه جووون من کاری که من گفتم رو انجام دادی؟؟؟:eek:نگو آره :surprised:....بابا تو داری با دید شخص به آینه نگا میکنی....یعنی از پایین....یعنی تو الان دس راستت رو ببری بالا با دست گزینه 3 رو هم منطبق میشه....اصلا رو زمین دراز نکش و سقف اتاقتو آینه نکن....خودتو جای اون شخص تصور نکن.....تو آینه خودتو نگا نکن....سوالو بذار جلوت دست راستتو ببر بالا....ای بابا...!!!
یواش یواش دارم احساس میکنم همه یه گزینه مد نظرمونه فقط گزینه ها جا به جاس...:surprised:چون دیگه چه منی که غلط زدم و چه دوستانی که درست زدن همه سعیمونو کردیم که مطلبو برسونیم....آسونترین روشم روشه من بود....حالا خود دانید...چه به این سوال اعتراض بشه چه نشه گزینشو اصلاح میکنن...

aozita

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببین من خودم 4 رو زدم اما چند بار امتحان کردم دیدم 3 شد...........
مثلا یه بار ایینرو گرفتم رو به پلان سوال رو به لبتاپ یعنی بعد تو ایینه نگاه کردم دیدم شبیه گزینه 3 شده شکل پلان.....

aozita

عضو جدید
کاربر ممتاز
من دارم دیوونه میشم...............یعنی کسی که سوالو طرح کرد نمیدونس جواب چی میشه که حالا باید اصلاح بشه42.gif42.gif42.gif

مارال 110

عضو جدید
سلام به همه یه پیشنهاد سوالاتی رو که با منبع دقیق میتونیم روش اعتراض کنیم بی زحمت یکی بدار تا اونایی هم که اعتراض نکردن با منبع بفرستن .به جز سوالات تحلیلی چون فایدش بیشتر ممنون

shirin.mohandes

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من دارم دیوونه میشم...............یعنی کسی که سوالو طرح کرد نمیدونس جواب چی میشه که حالا باید اصلاح بشهمشاهده پیوست 232710مشاهده پیوست 232710مشاهده پیوست 232710

آزیتا نمیدونی چقققدر خوشحال شدم دیدم زده 4...:( ولی بلافاصله کاری که گفتمو انجام دادم و دیدم زهی خیال باطل...غلط زدم:(بهت قول میدم طراح سوالم غلط جواب داده و بعد مثل من گفته زهی خیال باطل...:biggrin:

aozita

عضو جدید
کاربر ممتاز
آزیتا نمیدونی چقققدر خوشحال شدم دیدم زده 4...:( ولی بلافاصله کاری که گفتمو انجام دادم و دیدم زهی خیال باطل...غلط زدم:(بهت قول میدم طراح سوالم غلط جواب داده و بعد مثل من گفته زهی خیال باطل...:biggrin:
طراح سوال ک نباید اشتبا کنه....:confused:الکی ک نیس یه ملت عمرشونو گزاشتن برا جواب دادن ب سوالا اون اونوق......
واقعا هیچی تو این مملکت سر جای خودش نیس......
شایدم کلیدارو اشتبا میدن که ذهن ماهارو مشغول کنن سرگرم اعتراض و اینجور چیزا شیم.....:razz:
به نظرم باید به جا سوالا ب بیکفایتی طراحا سوال و سنجش اعتراض کنیم......

puyan khan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اوه اوه قضیه جدی شد خخخخخ
علکی جو نده
اما من حاضرم قسم بخورم خود طراح هم نمیدونسته که گزینه 3 جواب درست هست ....شما برو گزینه هارو ببین تنها گزینه متفاوت هستش
تازه من سر سوال ژئودزیک فن گفتم طراح دیوانه نیست که سوال اینجوری طرح بکنه یه گزینه دیگه زدم خخخخخخخ
برو جلو سازمان خودتو به آتیش بکش خخخخخخخ هاهاهاهاهاهاها
طراح سوال ک نباید اشتبا کنه....:confused:الکی ک نیس یه ملت عمرشونو گزاشتن برا جواب دادن ب سوالا اون اونوق......
واقعا هیچی تو این مملکت سر جای خودش نیس......
شایدم کلیدارو اشتبا میدن که ذهن ماهارو مشغول کنن سرگرم اعتراض و اینجور چیزا شیم.....:razz:
به نظرم باید به جا سوالا ب بیکفایتی طراحا سوال و سنجش اعتراض کنیم......

puyan khan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
کلیدا اصلاح میشه حتما سال پیش هم اون میدان شاه جوابش عوض شد

aozita

عضو جدید
کاربر ممتاز
اوه اوه قضیه جدی شد خخخخخ
علکی جو نده
اما من حاضرم قسم بخورم خود طراح هم نمیدونسته که گزینه 3 جواب درست هست ....شما برو گزینه هارو ببین تنها گزینه متفاوت هستش
تازه من سر سوال ژئودزیک فن گفتم طراح دیوانه نیست که سوال اینجوری طرح بکنه یه گزینه دیگه زدم خخخخخخخ
برو جلو سازمان خودتو به آتیش بکش خخخخخخخ هاهاهاهاهاهاها
چرا خودمو ب اتیش بکشم؟؟؟؟؟...........برا اعتراض ب این وض میام رو سرو صورت تو اسید میپاشم.....خخخخخخخخخخخخخخخخ
از سربازی هم معاف میشی اونوق.....

puyan khan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
:biggrin:
بریم اطلاع بدیم عاملشو یافتیم خخخخخخ
بیا بپاش ولی باز فک کنم معاف نشم خخخخخخ
چرا خودمو ب اتیش بکشم؟؟؟؟؟...........برا اعتراض ب این وض میام رو سرو صورت تو اسید میپاشم.....خخخخخخخخخخخخخخخخ
از سربازی هم معاف میشی اونوق.....

فاطیما8

عضو جدید
مشاهده پیوست 232703
دوست عزیز جای اینکه بحث کنی بهتر نیست یه بار بری یه جعبه برداری با همون شرایط توی سوال . جای صورت آدمهه رو هم خالی کنی لنز دوربینو بذاری. بعد جلو آینه ازش عکس بگیری..اونوقت شاید متوجه بشی عاقلانه یعنی چی :lol:

من با کسی بحثی ندارم منم مثل بقیه نظرمو گفتم اما شما مثل اینکه جای طراح سوال با من دعوا داری..فکر کنم منم مثل شما عقل دارم و میدونم باید عملی ببینم همین کارم کردم ..شما نظرتو میگی منم همینطور بقیه به همین سبک نمیدونم جبهه گرفتنش چیه .. جوری حرف میزنین انگار من کلید سنجش وعوض میکنم....به نظر هم دیگه احترام بزارین خواهشا.. به جای این حرفا گزینه درست تو دفترچه رو بزارین تا مشخص شه دقیق کدوم عکس میگین شاید گزینه ها عوض شده باشه تودفترچه ها...
امیدوارم گزینه 3 باشه وسنجش اصلاح کنه زودتر تا همه رتبه هاتون 2رقمی شه..

فاطیما8

عضو جدید
خوبی شیرین جون؟گلم منم با شما موافقم.کلا به نظر من این سوال رو از مجله ریاضی دانان جوان یا کتاب هوشی جایی ورداشتن. کلا خیلی رو مخم فشار آوردم و به این نتیجه رسیدم که این سوال طوری طراحی شده که وقتی سعی می کنی همه داده های مساله رو یه جا جم کنی و احساس می کنی که داری حلش میکنی، همه اطلاعات از ذهن آدم پاک میشه...یه جورایی میشه گفت من به شخصه گیج میشم
........ولی..................گزینه سه درسته. چرا؟ چون تصویر تو آینه تخت وارونی جانبی جسمه(بر طبق گفته کتاب فیزیک اول دبیرستان).....یعنی وقتی دست راستمون رو میبریم بالا تو آیینه میشه دست چپمون، درست؟ ولی سمتی که دستمون رو میبریم بالا عوض نمیشه که! حالا اوضاع موقعی قاطی پاتی میشه که پلان و میاریم وسط ینی به پلان نگا می کنیم.داده های پلا رو بگیرین و دیگه نگاش نکنین. فک کنین تو کف یه اتاق دراز کشیدیم و دست راستمونم بالاس و یه درم سمت راستمونه، سقف اتاق کوفتیمونم یه آینس! از رو بیکاری زل زدیم به آینه، هر سمتی که دستتون رو بلند کردی همون سمتم تو آینه دستت میره بالا.یه مثالم میزینم. فک کنین یه پیرهن پوشیدین که دست راستش آستین نداره! دست راستتون رو میبرین بالا.به آینه نگا کنین. یه خط عمود فرضی از دست راستتون تا آینه بکشین متوجه میشین سمت راستتون دست تو آینه رفته بالا.ینی همون دستی که آستین نداره(کاریم به این نداریم که اون شخص مجازی که تو آینس و تصویر مجازی شماس دست چپش میشه اما بدون آستین!!!) امیدوارم نظرم تغییر نکنه

ارزو جون منم با حرف شما هم نظرم و گزینه 4 من با این حرف شما جور درمیاد ...شاید گزینه ها جابه جاس چون تحلیلی ک نوشتین درسته ومن هم روی همین اصل گزینه رو انتخاب کردم عزیزم...

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز
ارزو جون منم با حرف شما هم نظرم و گزینه 4 من با این حرف شما جور درمیاد ...شاید گزینه ها جابه جاس چون تحلیلی ک نوشتین درسته ومن هم روی همین اصل گزینه رو انتخاب کردم عزیزم...
میدونی کجای این قضیه ترسناکه؟ اون جاش که برداشتی که ما ها (شرکت کننده های کنکور) از سوالا داریم با برداشتی که طراح محترم سوال داره فرق کنه؟!!!

shirin.mohandes

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من با کسی بحثی ندارم منم مثل بقیه نظرمو گفتم اما شما مثل اینکه جای طراح سوال با من دعوا داری..فکر کنم منم مثل شما عقل دارم و میدونم باید عملی ببینم همین کارم کردم ..شما نظرتو میگی منم همینطور بقیه به همین سبک نمیدونم جبهه گرفتنش چیه .. جوری حرف میزنین انگار من کلید سنجش وعوض میکنم....به نظر هم دیگه احترام بزارین خواهشا.. به جای این حرفا گزینه درست تو دفترچه رو بزارین تا مشخص شه دقیق کدوم عکس میگین شاید گزینه ها عوض شده باشه تودفترچه ها...
امیدوارم گزینه 3 باشه وسنجش اصلاح کنه زودتر تا همه رتبه هاتون 2رقمی شه..
پس اینطور که میگی امتحانش کردی حتتتتما به گزینه 3 ما یا 4 خودت رسیدی....و گزینه ها جابه جا گفته میشه
این گزینه مد نظر ماست http://s4.picofile.com/file/8172463592/Capture1.PNG
درسته من غلط زدم ولی هرکی دورقمی هم نیاره سرنوشت ساز میشه واسش....مهم تر از اون شعور یه سازمان گنننده که همه آزمونا دست اونه کلللا زیر سوال میره اگه اصلاح نشه...
در ضمن ما با کسی دعوا نداریم....داریم بحث میکنیم که اتفاقا خیلی هم خوبه....تو دنیای مجازی نباید لحن رو قضاوت کرد دوستم...:smile:

shirin.mohandes

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
میدونی کجای این قضیه ترسناکه؟ اون جاش که برداشتی که ما ها (شرکت کننده های کنکور) از سوالا داریم با برداشتی که طراح محترم سوال داره فرق کنه؟!!!
این سوال مسئله آکوستیک یا کفسازی بیمارستان نیست که مسئله برداشت وسط باشه....یک سوال هوشیه و ربطی به معماری نداره کلا:Dیه مسئله عینی و ملموسه...شاید کسی که معماری هم نمیخونه بتونه به این سوال جواب بده ولی خب ذهنش رو بیشتر مغشوش میکنه تا کسی که معماری خونده...یکی سر جلسه موضو رو میگیره یکی مثل من 3 4 روز بعد کنکور و...
ولی در کل در عین گیج کنندگی قبول کنین سوال نمره بیار و آسونی بود...من حیف کردم:( آخه بحث استرس و خستگی و عجله برای رسیدن به مابقی سوالا باعث شد کمی بی دقتی کنیم....کلا طراح سوال خیلی زرنگ بود ...خوب میدونست کجا سوالو قرار بده ...نه اولش که همه عین هلو قورتش بدن نه آخر که بدون استرس بقیه سوالا راحت بشه بهش فکر کرد...
ولی اونایی که درست زدن 6 درصد تو درکشون فرق میکنه....یه دونه از غلط کم میشه و درحقیقت 3 تا به درست اضافه میشه!!!....نوش جوون اونایی که دقت کردن;)
به هر حال گذشت...:smile:

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز
این سوال مسئله آکوستیک یا کفسازی بیمارستان نیست که مسئله برداشت وسط باشه....یک سوال هوشیه و ربطی به معماری نداره کلا:Dیه مسئله عینی و ملموسه...شاید کسی که معماری هم نمیخونه بتونه به این سوال جواب بده ولی خب ذهنش رو بیشتر مغشوش میکنه تا کسی که معماری خونده...یکی سر جلسه موضو رو میگیره یکی مثل من 3 4 روز بعد کنکور و...
ولی در کل در عین گیج کنندگی قبول کنین سوال نمره بیار و آسونی بود...من حیف کردم:( آخه بحث استرس و خستگی و عجله برای رسیدن به مابقی سوالا باعث شد کمی بی دقتی کنیم....کلا طراح سوال خیلی زرنگ بود ...خوب میدونست کجا سوالو قرار بده ...نه اولش که همه عین هلو قورتش بدن نه آخر که بدون استرس بقیه سوالا راحت بشه بهش فکر کرد...
ولی اونایی که درست زدن 6 درصد تو درکشون فرق میکنه....یه دونه از غلط کم میشه و درحقیقت 3 تا به درست اضافه میشه!!!....نوش جوون اونایی که دقت کردن;)
آره، راس میگی دو سه تا سوال درست یه پرش چند گام ایجاد میکنه تو درصدا.....منم وقتی آه از نهادم براومد که وقتی کلیدا اومد نشستم درک زدم شد 50%
.....البته بقیه درسا واقعا درصدام کم شد.....

fzgnj

عضو جدید
بچه ها منم خيلي اعتراض دارم اما چندروزه مريضم اصلا حال تايپ كردن ندارم
هركي ميخاد اعتراضاشو بفرسته به خصوصي من منم اونارو همرو يكي كنم بفرستم منم ،خلاصه يه نفرم يه نفره

shirin.mohandes

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
راستی سوال 104 رو هم گزینه 2 زدم و تو یه حرکت چرخشی 3 و 4 رو حذف کردم...چون بحث سالن نمایش نیست که بخواد دید مهم باشه...تو سالن اجتماعاتی که صدا ناواضح برسه دید به درد نمیخوره به نظرم...
ولی اگه یکم دقت کنیم میبینیم که آکوستیک نیاز به طراحی اساسی نداره....یعنی با جاذب صدا و منعکس کننده صدا میشه صدارو کنترل کرد...ولی دید رو نه....کاش اینا سر جلسه به ذهنم میرسید:cry:

shirin.mohandes

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
راستی سوال 104 رو هم گزینه 2 زدم و تو یه حرکت چرخشی 3 و 4 رو حذف کردم...چون بحث سالن نمایش نیست که بخواد دید مهم باشه...تو سالن اجتماعاتی که صدا ناواضح برسه دید به درد نمیخوره به نظرم...
ولی اگه یکم دقت کنیم میبینیم که آکوستیک نیاز به طراحی اساسی نداره....یعنی با جاذب صدا و منعکس کننده صدا میشه صدارو کنترل کرد...ولی دید رو نه....کاش اینا سر جلسه به ذهنم میرسید:cry:

اصلا وقتی ما سالن میخواییم طراحی کنیم اول به مسئله آکوستیک توجه میکنیییم؟؟؟:w00: لعنت به فنقل هوش و ذکاوت مننننن:w06:

Aniz

عضو
الان چی شد؟بالاخره قبول کردن 3 درسته؟فعلا که اونایی که 4 زدن افتادن جلو.......نکنه کلیدا رو تصحیح کردن؟؟؟

oham lucky

عضو جدید
من همچنان همون گزینه رو میبینم! شاید مشکل از چشمای منه :D:w19:
داشتم با خودم فکر میکردم کاش طراحا گذرشون به این تاپیک بخوره ببینن حتی یه سوال چقد واسه داوطلبا مهمه که هنوز با گذشت بیشتر از 2هفته ذهنشون مشغول کرده و سرش بحث هس, شاید حداقل از سالای بعد یکم بیشتر به خودشون واسه طرح سوال زحمت بدن:w05:

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها من سه سوالی برام پیش اومده.فک کنین من دفترچه سوالات کنکور ارشد معماری 91 رو دانلود کردم و میخوام با استفاده از کلید سنجش برا ارشد 95 سوالارو مرور کنم.کلیدی که سنجش برا 91 گذاشته، کلید اصلاح شدس؟یا نه؟

shirin.mohandes

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
الان چی شد؟بالاخره قبول کردن 3 درسته؟فعلا که اونایی که 4 زدن افتادن جلو.......نکنه کلیدا رو تصحیح کردن؟؟؟

والا فعلا که اصلاحیه نیومده...البته خودم یادم نمیاد کدوم گزینه رو زدم....احتمال اینکه 4 زده باشم 100 در 95ه....:(
بچه ها یه چیزی میگم منو نزنیناااا:D
الانم میگم 4 درسته:biggrin:...کلا این سوال گیژ کنندس...:confused:
به هر حال ایشالا جوابش دو گزینه ای باشه نه سیخ بسوزه نه کباب:D:)
من تا توضیح و اصلاحیه نیاد همچنان درگیرم....:cool:

وضعیت
موضوع بسته شده است.