بررسی | سوالات آزمون معمــــــاری ارشد 94

وضعیت
موضوع بسته شده است.

arash dtb

عضو جدید
خوب دوست عزیز
شما داری از بالا به این شکل نگاه میکنی توی توضیحاتم گفتم که اول بخونید ببینید توی صورت سوال چی ذکر شده
گفته از دید اون مرد
اول شما باید دید اون فرد رو تجسم بکنید
شما یه کاری بکن
همین الان توی اتاقت مثله اون فرد دراز بکش و به بالا نگاه کن
در هم سمت راست باشه لطفا
آیا جای در عوض میشه؟؟؟؟
این که دیگه توی آینه افتادن نمیخاد که
گفته شما صحیح است فرض کنید سقف اتاق اصلا" آیینه نباشد از دید شخص خوابیده که دارد به سقف نگاه میکند در را سمت راست خودش می بیند (به آیینه هم کاری نداریم) در گزینه 3 در سمت راست (از دیده شخص خوابیده) دیده میشود پس گزینه 3 درست است
با وجود آیینه هم باز گزینه 3 درست است و دلایل دیگری هم دارم ولی این ساده ترین دلیل می باشد ولی چون سوالات درک تجسمی است اثبات صحت وسقم نظر از طریق مباحثه ساده نمی باشد

dreaamlaand

عضو جدید
بچه ها امکان داره بگین با این درصد ها مجاز میشه یا نه؟غیر انتفاعی چی؟

درک منظر11.67./.
تاریخ 3.33./.
بازسازی 15./.
زبان 2.22./.
فن 13.33./.
تاریخ6.67./.
درک 36.67./.

آخرین ویرایش:

ayliin1571

عضو جدید
بچه ها امکان داره بگین با این درصد ها مجاز میشه یا نه؟

درک منظر11.67./.
تاریخ 3.33./.
بازسازی 15./.
زبان 2.22./.
فن 13.33./.
تاریخ6.67./.
درک 36.67./.
میانگینت تقریبا میشه 16 با وضعیت درصدهای امسال امکان مجاز شدنت به نظر من هست

dreaamlaand

عضو جدید
ayliin1571 عزیزم
واااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااای یعنی میشه؟اگه بشه به خدا به خاطر اولین کسی که امیدوارم کردی و گریه شادی کردم برات حسابی دعا میکنم:cry:

ayliin1571

عضو جدید
ayliin1571 عزیزم
واااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااای یعنی میشه؟اگه بشه به خدا به خاطر اولین کسی که امیدوارم کردی و گریه شادی کردم برات حسابی دعا میکنم:cry:
ا
ایشالا که میشی امیدتو از دست نده فقط خیلی زود شروع کن واسه اسکیس تمرین کن چون اسکیست باید خیلی خوب باشه :smile::gol:

amircowboy

عضو جدید
این سوال 82 رو کسی اعتراض نداره ؟! من جزوه pdf داشتم که میگه گزینه 3 درسته ! کسی یه مرجع درست نداره واسش ؟!
سوال 60 هم باز یه جزوه از نت پیدا کردم که میگه گزینه 1 درسته ! واسه اینم منبع معتبر میخوام ! ghotre loole.jpg

reza shah.jpg

rezazilla

عضو جدید
بچه ها يعني واقعا واقعا چرا اخه اينطوري سوال طر ح ميكنن؟؟؟ انگار مثلا با زور سوال طرح ميكنن يا مثلا صبح از زير لحاف كشيدنشون بيرون ميگن بشين اينجا سوال طرح كن،،يا شايدم نشستن دور هم ميگن ميخندن وسطش چنتا سوالم طرح ميكنن،يا مثلا شب قبلش اوني كه قرار بوده سوال طرح كنه زنگ ميزنه ميگه من نميام دعواشون ميشه بعد بچه هاي فاميلشونو دور هم جمع ميكنن يه ورق خودكار ميدن ميگن مثلا معلم بازيه سوال دربياريد..
يني بقران تو كف اين مملكتم كه انققققد واسه جووناييش كه دنبال علمن وقت و تخصص ميذاره ،،يني دمشون گرم
يه دونه باشن
=))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Best post ever !!!

rezazilla

عضو جدید
اندر احوالات بعضیا
چه کتابای جدیدی بنویسم امسال من سروش جووون ، به به =)))
یه کتاب مینویسم که خودمم حال نداشته باشم بخونم... هزار صفحه... اسمشم میذارم ...عاااااام .... لجند ... ویت فور ایت !!!! ... گلابی ! لجندگلابی ! بعدشم از توی مقدمه کتاب دوتا سوال میدیم که احیانا اون یک نفری هم که کتابو شاید بخونه عمرا نتونه جواب بده !=)))))) نظر تو چی کتی ?
کتی و سروش جون : چلنج اکسپتد !!

s-architect

عضو جدید
اینا 100% واسه سال 91 هست. اونروزم نوشتم که شرایط این کنکور مطابق سال 91 بوده. درک و منظر سخت. بقیه دروس هم متوسط. تقریبا میتونم بگم اونایی که میانگینشون بالای 40 هست به احتمال زیاد زیر 100 میارن.

مهندس اگه به گفته شما درصدا مشابه 91 باشه خیلی عالی میشه;)

govashir

عضو جدید
فک کنم طراحای سوال منابع کنکورو بافال حافظ اشتباه گرفتن!!!!شانسی یه صفحه روبازمیکنن و ازتویه خط یه سوال میدن.بی خیال بقیه کتاب:biggrin:
البته بعضیاشون نه همه:D

S.Nazli

عضو جدید
اندر احوالات بعضیا
یه کتاب مینویسم که خودمم حال نداشته باشم بخونم... هزار صفحه... اسمشم میذارم ...عاااااام .... لجند ... ویت فور ایت !!!! ... گلابی ! لجندگلابی ! بعدشم از توی مقدمه کتاب دوتا سوال میدیم که احیانا اون یک نفری هم که کتابو شاید بخونه عمرا نتونه جواب بده !=)))))) نظر تو چی کتی ?

ali budddd! makhsusan unja ke gofti wait fo it! :D :D :D
:biggrin:

puyan khan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
گلابیه دیگه گاهی دلش میخاد دانشجوهاش واسش کتاب ترجمه بکنن ....:biggrin:
اندر احوالات بعضیا

parinush

عضو جدید
من از 11 شهریور خوندم تا اواسط مهر . بعدش هم خیلی دلم میخواست بخونم اما درگیر دانشگاه بودم . دفترچه هم فقط روزانه و شبانه گرفتم و احتمال زیاد مجاز هم نمیشم :دی با این نوع سوال ها آدم نمیدونه سال دیگه چی بخونه از کجا بخونه :-|

منظر 12
زبان 11
فن 55
تاریخ 33
درک 33

ELnur

عضو جدید
کاربر ممتاز
من از 11 شهریور خوندم تا اواسط مهر . بعدش هم خیلی دلم میخواست بخونم اما درگیر دانشگاه بودم . دفترچه هم فقط روزانه و شبانه گرفتم و احتمال زیاد مجاز هم نمیشم :دی با این نوع سوال ها آدم نمیدونه سال دیگه چی بخونه از کجا بخونه :-|

منظر 12
زبان 11
فن 55
تاریخ 33
درک 33

میانگین درصداتون تقریبا33,34میشه احتمال قبولی شبانه زیاد هست اسکیستون خیلی بالا باشه میتونید روازنه هم قبول بشید

آخرین ویرایش:

ELnur

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنون
دوستان کسی از بقیه گرایشا مثل مطالعات و بازسازی خبر نداره؟
بازسازی اسکیس داره؟
مطالعات آزمونش چجوریه؟

من تستای بازسازی رو زدم به نظرم خیلی سخت نیومد اما چون 12 دقیقه وقت گذاشتم زیاد حضور ذهن نداشتم کدوم گزینه رو زدم برا همین درصد حساب نکردم اما حدودی حول و حوش 50زدم اما نمیدونم رتبه ی چند مناسبه برا قبول شدن
اسکیسشم همون اسکیس معماریه یعنی جدا نیست

shirin.mohandes

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام بچه ها....من کل تاپیک رو خوندم و دیدم بیشترین بحث سر سوال 98 یا همون آینه هستش...راستش من خودم گزینه 4 یادم میاد زدم...ولی دقیق باز یادم نیست....مراقب ورقه رو از زیر دستم کشیید....ولی قبل از استدلال دوستان هم به گزینه 3 رسیدم...به نظرم استدلالشون و شکلایی که کشیدن کاملا گویای مطلب هست...ولی یه چیزی که هست اینه که چون ما با این دید که گزینه 4 درسته به قضیه نگا میکنیم نمیتونیم موقع استدلال یعنی جلوی آینه وایستادن به نتیجه درست برسیم....کلا جلو آینه وایستادن تو این سوال غیر منطقیه و خیلی سخت میشه به جواب رسید...
پیشنهاد من اینه که همگی که سوال جلومونه دست راستمون رو ببریم بالا....ببینیم با کدوم گزینه منطبق میشه...صد درصد گزینه 3 درست درمیاد.....دور از تعصب قضاوت کنیم دیگههه...ناسلامتی بزرگ شدیم ارشد دادیم :smile:حتی اگه سنجش بگه گزینه 4 و ما گزینه 4 رو زده باشیم باید بریم کل سازمان رو رو سرشون خراب کنیم و شعورشون رو زیر سوال ببریم:biggrin:....چون تابلوئه....:Dفقط امیدوارم گزینه 3 رو زده باشم...ولی احتمال 90 درد 4 زدم:cool:

oham lucky

عضو جدید
سلام دوستان

سلام دوستان

سوال آینه رو من خودم 4 زدم ولی با خوندن حرفای شیرین جان دوباره امتحان کردم ,وقتی سرمون به سمت در اتاق باشه و تو اینه تصور کنیم دقیقا گزینه 3 درسته , ولی , همینطوری که تو پلان میبینیم سر شخص انتهای اتاقه که در این صورت گزینه 4 درست میشه

وضعیت
موضوع بسته شده است.