بررسی | سوالات آزمون معمــــــاری ارشد 94

وضعیت
موضوع بسته شده است.

puyan khan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ما که بخیل نیستیم ...فقط اونروزای سخته سربازی نقطه ی صفر مرزی یاده ماها افتادین یه آه بکشین به یاده حاله الان ما :w04:
به سربازی رفتن ما میخندی؟؟؟
درد زایمان خودتون هم عوض سربازی رفتن ما
ایشالا 4 قلو بزایی خخخخخخخ

من فرستادم زیاد نگران نباشید :D
7 درصد خیلیییییییییییییییییههههههههههه
من رتبه هایی که بچه ها گذاشتن واسه آکادمیو که دیدم درصدای درک غوغا کردن هرکی بالا زده رتبه اش از این رو به اون رو شده
ای بابا شما سربازی نمیخایین برین احیانا؟!!!بالاخره میرسه اون روز که شما بخایین برین سربازی ...:whistle:
خدمت مقدس خیلی بده خیلیییییی بد :دی

خودم همین الان فرستادم 7% اونم درک کم نیست :D:)
آفرین خسته نباشی

:cry:الهی سربازی برید کنار مناطق مرزی بعدشم داعشیا بتون حمله کنن......حالا من اون کورسو امیدی هم ک داشتم از دس رف:razz:
ایشالا 8 قلو بزایی از درد بترکی خخخخخخ
من کاره ای نیستم دعا کنید من سربازی بیفتم شهر خودم

والا 7 درصد درک اونم تو این شرایط از نون شب واجبتره :D
اصلا یه وضعیه ها

پویان اگه نزاری دعای خیره من بدرقه ی راهه سربازیته ...ایشالا بیفتی یه جای توپ برات بشه عینه کویت:biggrin:ببین ولی اگه بفرستی میفتی نقطه ی صفر مرزی از من گفتن بود:D
یا اکثریت امام زاده هااااااا
من نزاشتم ونمیزارم اما دوستان فرستادن دیگه کاری از دست من برنمیاد میخای یه شکل بکشم اونجوری دربیاد که تو میخای تو هم بفرست سازمان سنجش بلکه فرجی شد
شما دعا کن من بیفتم شهر خودم سربازی منم دعا میکنم ایشالا سنجش اعتراض بچه هارو قبول نکنه (اما احتمال زیاد میکنه )

بچه ها اینارو ول کنید مهمترین نکته که فراموش کردید اسکیسه
به خدا رتبه های داغونتر از من و دوستان اینجا سال پیش با اسکیس خوب رفتن تهران

aozita

عضو جدید
کاربر ممتاز
عزیزم من شوخی کردم اصلا برام فرقی نمیکنه چقد رتبم ازین خرابتر شه هر چی درسته همون جواب باشه.....
درضمن من 8 قلو دوس دارم....تو هم ایشالا ی جا خوش ابو هوا نزدیک ب خونه بیفتی ....

ranaamiri

عضو جدید
کاربر ممتاز

چرا بحثو عوض میکنی ؟!بحثه بررسی سوالاته گرانقدره کنکور ارشد معماری کجا...درد زایمان کجا آخه؟باز در مورده سربازی :w41:حرف بزنیم یه حرفی ای بابا !

puyan khan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

من ک مظمئنم میشه گزینه 4:cool:

مگه شماها معماری نخوندید. بابا یکم تجسم. فکرکنم فرستادینش بره تعطیلاتا.
گزینه 4 درسته

من الان چنبار با ایینه و کاغذ ازمایش کردم نشد..................واقعا مطمعنی:(واقعا تاثیر داره...

بله دقیقا جواب رو میده گزینه 4. من ماکت ساختم براش حتی

اینارو هم از ف ب آوردم واستون
خوب دوستان یه توضیح کلی میدم هرکس خواست قبول کنه نخواست هم قبول نکنه
تصویر اول که با زمینه آبی معلوم شده
تصویر اول سمت چپ از دید پایین هست همون چیزی که سوال خواسته تصویر دوم هم با زمینه آبی انعکاس رو در آینه نشون میده

اما تصویری که با زمینه سبز نمایان شده
3 بعدی از بالا و دید ما هست نسبت به اون شخص و نحوه ی انعکاس رو مشخص کرده (کافیه برید پایین و ازدید اون شخص و بر اساس سوال به بالا نگاه کنید (دوست عزیزی که میگی گزینه 4 درسته اشتباه تو همینجاس وقتی میخای توی آینه انکاسشو ببینی باید از دید اون فرد دراز کشیده به این آینه نگاه بکنی نه از دید تاپ)

تصویر آخری با زمینه خاکستری اون چیزی که شخص میبینه رو کشیده
با توجه به این اتفاقات کدام گزینه درست هست؟؟؟
خوب قبول ندارید من خودم واستون تری دیشو زدم و سقفشم آینه گذاشتم اینم تصویرش http://www.www.www.iran-eng.ir/attachment.php?attachmentid=232295&d=1424093625
بازم قبول ندارید ؟؟؟(ولی با این توضیحات طراح سوال درک قانع شد و رفت توی افق محو شد با گزینه ای که به عنوان کلید درست انتخاب کرده بود
مارال ایندفعه بگی 4 میام ترورت میکنم :دی

ranaamiri

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها ولی ازشوخی گذشته اعتراضم نزنید واسه این سوالا خودشون اصلاح میکنن .پارسالم دقیقا یکی از سوالای واضحی که جوابش تابلو بود رو یه گزینه دیگه درست دونسته بودن که واسه کارنامه نهایی درست شد .ایشالا که هر چی بشه جوابای نهایی به نفعه همه بچه های گل باشگاه باشه ...مخصوصا اوناییکه واقعا به یه دونه سوالم نیاز دارن.

puyan khan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
8 قلو میدونی یعنی چی؟؟؟؟
بیچاره میشی خخخخخخخ:biggrin:
منم شوخی کردم خواستم یکم بخندید
ممنون ایشالا گزینه 4 جواب درست باشه ما که بخیل نیستیم :دی
عزیزم من شوخی کردم اصلا برام فرقی نمیکنه چقد رتبم ازین خرابتر شه هر چی درسته همون جواب باشه.....
درضمن من 8 قلو دوس دارم....تو هم ایشالا ی جا خوش ابو هوا نزدیک ب خونه بیفتی ....

aozita

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها ولی ازشوخی گذشته اعتراضم نزنید واسه این سوالا خودشون اصلاح میکنن .پارسالم دقیقا یکی از سوالای واضحی که جوابش تابلو بود رو یه گزینه دیگه درست دونسته بودن که واسه کارنامه نهایی درست شد .ایشالا که هر چی بشه جوابای نهایی به نفعه همه بچه های گل باشگاه باشه ...مخصوصا اوناییکه واقعا به یه دونه سوالم نیاز دارن.
یعنی چی
یعنی سوال میدن ما باید تو دو ساعت جواب بدیم
بعد خودشون یه ماه وقت میخان تا جوابارو پیدا کنن.......:confused:

puyan khan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
یعنی من شرط میبندم خود طراح سوال هم نمیدونسته این آینه جوابش 3 میشه
میدونی چرا اصلا برو گزینه هارو نگاه کن
اگر میدونست 3 میشه گزینه هاشو اینجوری تابلو نمیداد
به نظر خودش مثلا گزینه 3 همون اول حذف شده بوده :دی خخخخخخ
طراح سواله داریم آخههههههههه
والا خجالت داره خخخخخخ
یعنی چی
یعنی سوال میدن ما باید تو دو ساعت جواب بدیم
بعد خودشون یه ماه وقت میخان تا جوابارو پیدا کنن.......:confused:

puyan khan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
میبینی به چه بحثایی وامیدارن آدمو:biggrin:
خوب مثله بچه آدم بیان 4 تا سوال درست و حسابی طرح کنن چه وضعشه آخه
:w41:

چرا بحثو عوض میکنی ؟!بحثه بررسی سوالاته گرانقدره کنکور ارشد معماری کجا...درد زایمان کجا آخه؟باز در مورده سربازی حرف بزنیم یه حرفی ای بابا !

fzgnj

عضو جدید
بچه ها يعني واقعا واقعا چرا اخه اينطوري سوال طر ح ميكنن؟؟؟ انگار مثلا با زور سوال طرح ميكنن يا مثلا صبح از زير لحاف كشيدنشون بيرون ميگن بشين اينجا سوال طرح كن،،يا شايدم نشستن دور هم ميگن ميخندن وسطش چنتا سوالم طرح ميكنن،يا مثلا شب قبلش اوني كه قرار بوده سوال طرح كنه زنگ ميزنه ميگه من نميام دعواشون ميشه بعد بچه هاي فاميلشونو دور هم جمع ميكنن يه ورق خودكار ميدن ميگن مثلا معلم بازيه سوال دربياريد..
يني بقران تو كف اين مملكتم كه انققققد واسه جووناييش كه دنبال علمن وقت و تخصص ميذاره ،،يني دمشون گرم
يه دونه باشن

Bita.N.Arch

عضو جدید
خوب دوستان یه توضیح کلی میدم هرکس خواست قبول کنه نخواست هم قبول نکنه
تصویر اول که با زمینه آبی معلوم شده
تصویر اول سمت چپ از دید پایین هست همون چیزی که سوال خواسته تصویر دوم هم با زمینه آبی انعکاس رو در آینه نشون میده

اما تصویری که با زمینه سبز نمایان شده
3 بعدی از بالا و دید ما هست نسبت به اون شخص و نحوه ی انعکاس رو مشخص کرده (کافیه برید پایین و ازدید اون شخص و بر اساس سوال به بالا نگاه کنید (دوست عزیزی که میگی گزینه 4 درسته اشتباه تو همینجاس وقتی میخای توی آینه انکاسشو ببینی باید از دید اون فرد دراز کشیده به این آینه نگاه بکنی نه از دید تاپ)

تصویر آخری با زمینه خاکستری اون چیزی که شخص میبینه رو کشیده
با توجه به این اتفاقات کدام گزینه درست هست؟؟؟
خوب قبول ندارید من خودم واستون تری دیشو زدم و سقفشم آینه گذاشتم اینم تصویرش http://www.www.www.iran-eng.ir/attachment.php?attachmentid=232295&d=1424093625
بازم قبول ندارید ؟؟؟(ولی با این توضیحات طراح سوال درک قانع شد و رفت توی افق محو شد با گزینه ای که به عنوان کلید درست انتخاب کرده بود
مارال ایندفعه بگی 4 میام ترورت میکنم :دی

من که بازم میگم 4. خودتم داری نشون میدی اخه
برو جلوی ایینه وایسا به سمت چپ نزدیکتر یه دستت رو هم ببر بالا.ببین جات تغییر می کنه و میری اون طرف ایینه واسی یعنی سمت راست.
بابا منطقی نیست

puyan khan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خوب دوست عزیز
شما داری از بالا به این شکل نگاه میکنی توی توضیحاتم گفتم که اول بخونید ببینید توی صورت سوال چی ذکر شده
گفته از دید اون مرد
اول شما باید دید اون فرد رو تجسم بکنید
شما یه کاری بکن
همین الان توی اتاقت مثله اون فرد دراز بکش و به بالا نگاه کن
در هم سمت راست باشه لطفا
آیا جای در عوض میشه؟؟؟؟
این که دیگه توی آینه افتادن نمیخاد که
من که بازم میگم 4. خودتم داری نشون میدی اخه
برو جلوی ایینه وایسا به سمت چپ نزدیکتر یه دستت رو هم ببر بالا.ببین جات تغییر می کنه و میری اون طرف ایینه واسی یعنی سمت راست.
بابا منطقی نیست

MaRaL.arch

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها من فردا تحویل پروژه طرح 4 دارم.فقط یه پلان کشیدم ولی حالم اینجوریه
....کلا خودم تو کف حسی که توشم موندم!!!

Arezoo1384

عضو جدید
سلام بچه ها خسته نباشیم همگی :(
دوستان یه سوال دارم ممنون میشم جواب بدین
درصدای من با این کلید ۲۸شد متاسفانه :( به نظرتون کلاس اسکیس ثبت نام کنم میتونم امیدوار شم؟ یا به نظرتون الکی هزینه نکنم؟

عزیزم خودتو اذیت نکن و نگران نباش چونکه درصدای هممون نسبت به سال گذشته 20-30 درصد افت کرده این به خاطر اینه که آزمون سخت بود :mad: مشکل تو فقط نیست حتما ادامه بده چون 28 درصد امسال تا جایی که من میدونم همون حول و حوش 40 درصد سال پیشه برای همین تازه ممکنه رتبه خوبی هم بیاری من که جای شما باشم 100 درصد اسکیس رو ادامه میدم.

ArchitecT EhsaN

کاربر بیش فعال
مشاهده پیوست 232380مشاهده پیوست 232381
من چنتا کارنامه داشتم احتمال 90 % برا بچه های 91 باشه...راستش مطمئن نیستم... 92 و 93 نیست پس 91میشه :w20: من که روحیم شاد شد دیدم امیدوارم مفید باشه براتون...

اینا 100% واسه سال 91 هست. اونروزم نوشتم که شرایط این کنکور مطابق سال 91 بوده. درک و منظر سخت. بقیه دروس هم متوسط. تقریبا میتونم بگم اونایی که میانگینشون بالای 40 هست به احتمال زیاد زیر 100 میارن.

saratanha

عضو جدید
کسی میدونه من با این رتبه ها قبول میشم ؟ اصن واسه اسکیس وقت بزارم یا شروع کنم واسه سال اینده برنامه بریزم ؟ خواهش میکنم اگه کسی میدونه راهنماییم کنه...
زبان 0
فن 27.78
تاریخ 20
درک 10
منظر 33.33 البته چندتا سوالم درست بوده که اعتراض کردم

ranaamiri

عضو جدید
کاربر ممتاز
کسی میدونه من با این رتبه ها قبول میشم ؟ اصن واسه اسکیس وقت بزارم یا شروع کنم واسه سال اینده برنامه بریزم ؟ خواهش میکنم اگه کسی میدونه راهنماییم کنه...
زبان 0
فن 27.78
تاریخ 20
درک 10
منظر 33.33 البته چندتا سوالم درست بوده که اعتراض کردم
سارا جان میانگینت 16.97میشه ...که یه چیزی تو مایه های 26-27پارسال شاید در بیاد میتونی تو همین تاپیک کارشناسی ارشد نتایج سال93رو ببینی که پارسال حدودی بامیانگینه 25تا27چه رتبه هایی آوردن...یه چیزی از من به شما نصیحت ...تا خردادم که واسه اسکیس وقت بزاری ...ازخرداد تا بهمن یه دنیا وقت داری واسه بهترین رتبه رو آوردن ...حتی اگه مطمئنم هستی که مجاز نمیشی خدایی نکرده ...امسالو واسه اسکیس از دست نده ..ساله دیگه هزینه ی یه کاغذ چند برابر میشه چه برسه به ماژیک و کلاس و استاد و سایره موارد!

وضعیت
موضوع بسته شده است.