بررسی | سوالات آزمون معمــــــاری ارشد 94

وضعیت
موضوع بسته شده است.

puyan khan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بچه ها حواستون باشه سنجش از امروز تا هفته بعد میتونید برید و به کلید اولیه اعتراض بدید
مخصوصا سوالای درک

saminightstar

عضو جدید
من امروز برای مشاوره درصدام رفته بودم. بهم گفتن که با میانگین 47 درصد امسال رتبم زیر 100 میشه. یعنی این درسته؟ نمیدونم میشه روش حساب باز کرد یا ...؟؟؟ اگه درست باشه که من فردا یه جشن حسابی میگیرم:w40::w14:

puyan khan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ضریب زبان 2
فن 3
تاریخ 2
درک 3
منظر 1
درصد زبان ضربدر ضریبش+درصد فن ضربدر ضریبش + تا آخر کلش تقسیم بر 11 میشه میانگینت حساب بکن اگر حول و حوش 30 بشه احتمالا زیر 1000 میشه رتبت
چقدر مگه می خواد فرق کنه ؟! اینجانب درس با ضریب 5 رو که همه باهاش قبول میشن منفی زدم . واقعا هیچ درصد دیگه ای نمی تونه جبرانش کنه و نمی تونم مجاز بشم . حتی با مجازی واسه پیام نور و غیر انتفاعی هم الان خوشحال نمیشم .
حدود منفی دهه هر دوشون ولی از نظر من واسه اینکه بی خیال مرحله دوم شم کافیه

pzeinali

عضو جدید
چقدر مگه می خواد فرق کنه ؟! اینجانب درس با ضریب 5 رو که همه باهاش قبول میشن منفی زدم . واقعا هیچ درصد دیگه ای نمی تونه جبرانش کنه و نمی تونم مجاز بشم . حتی با مجازی واسه پیام نور و غیر انتفاعی هم الان خوشحال نمیشم .
حدود منفی دهه هر دوشون ولی از نظر من واسه اینکه بی خیال مرحله دوم شم کافیه
من فکر می کنم احتمال مجاز شدن هنوز برای شما هست . به الان فکر نکن . آدمیزاد از آینده هیچ خبری نداره که زندگیش چطوری میشه و چه راهی رو در آینده انتخاب خواهد کرد . فردا برو پیش یکی از مشاورهای این موسسه ها . با یه آدم وارد حرف بزنی بهتر می تونی تصمیم بگیری

saminightstar

عضو جدید
امروز تو مشاوره هر کس یه چیزی میگفت. یه خرده استرس میگرفتم یه خورده امیدوار میشدم :confused: اینایی که میگن میانگین ما 49-50 درصد یا بالاتر از 50 درصده میانگینشونو جداً درست حساب کردن :surprised: یا همینطوری یه حرفی میزنن؟ چونکه تا جایی که من میدونم میانگین بالای 50 درصد خیلی بالاست و امسال که سوالها سخت بود من فکر نکنم این همه میانگین بالای 50 داشته باشیم :question: من خودم حداقل حدوداً به 20 نفر کنکوری برخورد کردم که گفتن میانگینشون بالای 50 است!!!

puyan khan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
منم تا قبل از این که کلیدا بیاد فکر میکردم درصد درکم 80 در میاد اما الان ......
امروز تو مشاوره هر کس یه چیزی میگفت. یه خرده استرس میگرفتم یه خورده امیدوار میشدم :confused: اینایی که میگن میانگین ما 49-50 درصد یا بالاتر از 50 درصده میانگینشونو جداً درست حساب کردن :surprised: یا همینطوری یه حرفی میزنن؟ چونکه تا جایی که من میدونم میانگین بالای 50 درصد خیلی بالاست و امسال که سوالها سخت بود من فکر نکنم این همه میانگین بالای 50 داشته باشیم :question: من خودم حداقل حدوداً به 20 نفر کنکوری برخورد کردم که گفتن میانگینشون بالای 50 است!!!

digitalarch

عضو جدید
کاربر ممتاز
بررسی سوالات آزمون معمــــــاری ارشد 94

بررسی سوالات آزمون معمــــــاری ارشد 94

به نظرتون بی خیال معماری شم و به انرژی فکر کنم در صدام ایناست
زبان 50 ایستایی 75 فنی 42 تنظیم 56
با میانگین 41اونم امسال که همه بد دادن بیخیال معماری شدن کار خیلییی اشتباهیه به نظرم،چون میشه رتبه خیلی خوبی اورد تو معماری
در نهایتم مهمه که گرایشی که انتخاب میکنید رو دوست داشته باشین بعد این همه تلاش

puyan khan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
با میانگین 41اونم امسال که همه بد دادن بیخیال معماری شدن کار خیلییی اشتباهیه به نظرم،چون میشه رتبه خیلی خوبی اورد تو معماری
در نهایتم مهمه که گرایشی که انتخاب میکنید رو دوست داشته باشین بعد این همه تلاش
به نظر من هم رتبه خوبی بیاره
البته اینم بگم باید هر دوتاشو در نظر بگیره و در آخر که نتایج اومد تصمیم بگیره که کدومشو بره

m0nire

عضو جدید
کاربر ممتاز
من کلا توی آزمونها ( چه اونایی که خودم واسه سنجش خودم می زدم چه تو آزمون پارسال و امسال ) درک رو فقط سوالایی که مطمئن بودم درسته رو می زدم . این جوری حدود 50 میاوردم همیشه و بدون هیچ استثنایی . دم طراح سوال گرم که جوری سوال داده بود که من محتاط رو هم گیر انداخت . حالا درسته که دو تا سوال رو مطمئنم از بی دقتی خودم بوده ولی بقیه اش چی واقعا ؟؟؟؟
به شدت حالم گرفته است . میانگینم حدود 23 میشه :cry:

digitalarch

عضو جدید
کاربر ممتاز
هیچکی نمیدونه سال پیش اخرین فرد قبولی میانگینش چند بوده(منظورم غیر انتفاعی و پیام نور نیست)

MaRaL.arch

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
من کلا توی آزمونها ( چه اونایی که خودم واسه سنجش خودم می زدم چه تو آزمون پارسال و امسال ) درک رو فقط سوالایی که مطمئن بودم درسته رو می زدم . این جوری حدود 50 میاوردم همیشه و بدون هیچ استثنایی . دم طراح سوال گرم که جوری سوال داده بود که من محتاط رو هم گیر انداخت . حالا درسته که دو تا سوال رو مطمئنم از بی دقتی خودم بوده ولی بقیه اش چی واقعا ؟؟؟؟
به شدت حالم گرفته است . میانگینم حدود 23 میشه :cry:

منم همه امیدم ب درک بود.بعد تاریخ
فن اصلا نخوندم.فقط درک رفتار سازه ها
حالا درصدامو ببین:|
حتی بعد آزمون گفتم درک بالای 60 میارم
اما مرحله دومی هم هست.مهم مجاز شدنه
با تمرین اسکیسم چیزی از دست نمیدیم.هوم؟

ba.sa

عضو جدید
بچه ها من
زبان ۳۵
فن ۳۶
تاریخ ۱۶
درک ۲۵
منظر ۵
مجاز میشم؟:(

m0nire

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم همه امیدم ب درک بود.بعد تاریخ
فن اصلا نخوندم.فقط درک رفتار سازه ها
حالا درصدامو ببین:|
حتی بعد آزمون گفتم درک بالای 60 میارم
اما مرحله دومی هم هست.مهم مجاز شدنه
با تمرین اسکیسم چیزی از دست نمیدیم.هوم؟

من درصدای معمولم زمین تا آسمون با این درصدایی که آوردم فرق می کرد . به شدت نا امیدم واسه مرحله ی دوم . با این وضع واسه یه دانشگاه معمولی هم باید اسکیس فوق العاده ای بزنم که در خودم نمی بینم راستش

aozita

عضو جدید
کاربر ممتاز
بالای 70 رو چجوری بیارم:confused:
پارسال موضوع به اون آسونی رو 16 درصد زده بودم
امسال حتما برا اسکیسم یه موضوع عجیب و غریب میدن
این که بخای از خودت انتظار 70 داشته باشی فقط خودتو اذیت میکنی....اصلا ب نتیجه فکر نکن برات مهم نباشه هرچه باداباد...برو سراغ اسکیس با این هدف که خودت بیشتر یاد بگیری.....

وضعیت
موضوع بسته شده است.