بررسی | سوالات آزمون معمــــــاری ارشد 94

وضعیت
موضوع بسته شده است.

ترنج

عضو جدید
:confused: من اصلا استرس نداشتم اما استرس شماها بمنم منتقل شده.....

خخخخخخ:D
جالبه که دیگه تا الان جوابا دستم اومده حتی دلیل جوابای درستو میدونم و میدونم افتضاح کردم ولی با این حال بازم منتظر معجزه ام میگم شاید سنجش قاط بزنه بگه اونایی که من زدم درسته!!!!:D:biggrin:

ozra69

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها امروز دفترزچه که سنجش گذاشته را دانلود کردم سی بودش ولی سر جلسه مال من دی بود حالا جوابها که بیاد تکلیف چیه من چیکار کنم اگه بر طبق دفترچه سی زده بود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Bita.N.Arch

عضو جدید
واقعاااااا!!!!:biggrin::biggrin::biggrin:

حالا بیتا تو چ کار کردی کنکورو؟خوب شده؟آخه من خودم واسه سرگرمی منتظرم:Dولی فک کنم تو امسال جز رتبه برترای باشگاهی;)

فقط میخوام که مجاز شم. بقیه اش با اسکیسه نه که خیلی اسکیسم خوبهههههههههههههههههههه

ترنج

عضو جدید
بچه ها امروز دفترزچه که سنجش گذاشته را دانلود کردم سی بودش ولی سر جلسه مال من دی بود حالا جوابها که بیاد تکلیف چیه من چیکار کنم اگه بر طبق دفترچه سی زده بود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

عذرا جان کلیدارو طبق همون دفترچه ای که گذاشته میزنه.ولی یکی از بچه ها روز بعد از کنکور عکس دفترچه دی رو گذاشته بود کیفیتش پایینه ولی فک کنم کارتو را بندازه!

ozra69

عضو جدید
کاربر ممتاز
عذرا جان کلیدارو طبق همون دفترچه ای که گذاشته میزنه.ولی یکی از بچه ها روز بعد از کنکور عکس دفترچه دی رو گذاشته بود کیفیتش پایینه ولی فک کنم کارتو را بندازه!

از کجا پیدا کنمش چون من هیچ کدوم از صفحات بررسی سوالات را نخوندم نمیدونم کجاس ات؟؟؟
خب چرا مال همه کلیدا را نمیزارن ادم بدونه تکلیفش چیه ؟؟؟؟؟؟؟

sahi123

کاربر فعال
دوست عزیزی که گفتند ساعت 6 اون 6 برای انتشار سوالات هستش
برا کلید سوالات اسمی از ساعت تو اطلاعیه سنجش نیستش و فقط زده 26 ام ! :D

شهید یوسف الهی

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن ,
کاربر ممتاز
بچه ها خیییلی استرس دارینا!!!!!حالا یکی دو ساعت اینور اونور تر عیب نداره!!جوابارم که بیشترشو میدونیم!فک کنم شمام مث من انتظار معجزه دارین از سنجش:D
دقیقا.........من که با خودم میگم اینا همشون دارن اشتباه میکنن حرف منو فقط سازمان سنجش میفهمه:D

ترنج

عضو جدید
از کجا پیدا کنمش چون من هیچ کدوم از صفحات بررسی سوالات را نخوندم نمیدونم کجاس ات؟؟؟
خب چرا مال همه کلیدا را نمیزارن ادم بدونه تکلیفش چیه ؟؟؟؟؟؟؟

آره والا.منم 2-3 تاشو نمیدونم چیزی زدم فقط گزینشو دارم!!حالا اونایی که یادت نیستو از بچه ها بپرس شاید یادشون باشه
بذار ببینم صفحشو میتونم پیدا کنم

دقیقا.........من که با خودم میگم اینا همشون دارن اشتباه میکنن حرف منو فقط سازمان سنجش میفهمه:D

:biggrin::biggrin::biggrin:;)

دوست عزیزی که گفتند ساعت 6 اون 6 برای انتشار سوالات هستش
برا کلید سوالات اسمی از ساعت تو اطلاعیه سنجش نیستش و فقط زده 26 ام ! :D

:redface::razz::confused:
دیگه بدتر پس تا 12 شبم وقت دارن!!!:D

ozra69

عضو جدید
کاربر ممتاز
من جواب سوالات را نگاه نکردم گفتم که فقط با کلیدا سنجش چک کنم ...............امیدوارم جواب من و سنجش یکی باشه فقط وگرنه به ناکجا اباد می پیوندیم ..........ما بریم نماز را بخونیم و بیایم

aozita

عضو جدید
کاربر ممتاز
خیلی درست حسابی سوال دادن حالا چرا اذیتمون میکنن....میخان اخر شب جوابارو بدن خابمونو بهم بزنن......

*FARZAN*

دستیار مدیر کتابخانه الکترونیکی
کاربر ممتاز
بچه ها بی خیال شما که اینهمه صبر کردید این چند ساعتم روش..

chobim

عضو جدید
من که تا حالا فکر میکردم درک رو خوب زدم همین حالا با کلیدایی که یکی از بچه ها گذاشته بود فهمیدم خراب کردم.....:w04:

وضعیت
موضوع بسته شده است.