بررسی | سوالات آزمون معمــــــاری ارشد 94

وضعیت
موضوع بسته شده است.

shima 70

عضو جدید
دوستان به همگی خسته نباشید میگم و براتون ارزوی بهترینها رو داااااارم :gol:
عذرا جونم رعنا فرزانه مارال پویان چه طور بود (هر چند میدونم اصلا نمیشه فهمید! ):)
ارامش و موفقیت و شادی تو روحتووووووووووون :w38::w40::heart::w40:

puyan khan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ممنون
من نخونده رفته بودم
خداروشکر بد نبود :دی
ممنون
آرامشو موفقیتو شادی تو روح خودت :دی
دوستان به همگی خسته نباشید میگم و براتون ارزوی بهترینها رو داااااارم :gol:
عذرا جونم رعنا فرزانه مارال پویان چه طور بود (هر چند میدونم اصلا نمیشه فهمید! ):)
ارامش و موفقیت و شادی تو روحتووووووووووون :w38::w40::heart::w40:

Aytakin91

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه آخه گفته بود بنا
میدونم که برای اولین بار تو اون بنا ستون فلزی کار شده
من ک کلا 1 ساله هیچی نخوندم
جواب میشد کتابخونه فک کنم

یه روز دیگه بگذره فک کنم بیتونیم ازت اعتراف بگیریم که خوندی....:D تا دیروز که کنکور نرفته بود......وایسا حالا...............:)))

puyan khan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
به جان خودم قسم نخونده بودم برا همین وقتی سوالارو دیدم اعصابم خورد شد چون تفاوتی واسه کسی که نخونده بود وکسی که زحمت کشیده بود قائل نشده بود
از مارال و بچه های زنگ تفریح باشگاه بپرسی میگن همش زنگ تفریح بودم اینجا میگفتیم میخندیدیم
تازه همین صدیق یه بار گیر داده بود بهم 4 تا یوزر ساختم پشت سرهم اخراج کردخخخخ
یه روز دیگه بگذره فک کنم بیتونیم ازت اعتراف بگیریم که خوندی....:D تا دیروز که کنکور نرفته بود......وایسا حالا...............:)))

مسجد جامع

کاربر فعال
دوستان دست همه درد نکنه. ولی در صورت امکان اگر عکس واضح تر دارید بگذارید . سپاسگذارم.

Aytakin91

عضو جدید
کاربر ممتاز
به جان مادرم قسم نخونده بودم برا همین وقتی سوالارو دیدم اعصابم خورد شد چون تفاوتی واسه کسی که نخونده بود وکسی که زحمت کشیده بود قائل نشده بود
از مارال و بچه های زنگ تفریح باشگاه بپرسی میگن همش زنگ تفریح بودم اینجا میگفتیم میخندیدیم
تازه همین صدیق یه بار گیر داده بود بهم 4 تا یوزر ساختم پشت سرهم اخراج کردخخخخ

پسر خوب ادم جون مادرشو برا همچین چیزی قسم نمیخوره .....:razz:

shima 70

عضو جدید
ممنونمممممممم
رفتی مشهد؟؟؟کاش منم میرفتم غیر انتفاعیو اشتباه کردم

اره رفتم از اونجام تکمیل ظرفیت ثبت نام کردم یزدو اوردم الان اومدم یزد :D خیلی راضیم!اساتیدمون همه اساتید یونی یزدن :)

puyan khan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اره رفتم از اونجام تکمیل ظرفیت ثبت نام کردم یزدو اوردم الان اومدم یزد :D خیلی راضیم!اساتیدمون همه اساتید یونی یزدن :)
دمت گرم
خوش ب حالت
ملت شانس هم دارن خخخخخ هاهاهاها
امسال بسپر بچه ها منو از اینجا بندازن بیرون وگرنه سال بعد بازم میام تحلیل سوالات خخخخخخ

shima 70

عضو جدید
تو ازمون راندو مهمتره یا طراحی؟

توی ازمون اسکیس کنکور هر دوش!
و اینکه طراحی تا یه حد نسبی رسید دیگه از اونجا به بعدو باید راندو که نه بهتر بگیم دستت قوی باشه و ارائت خوب باشه!!اصلا کار راحت تری هم هست تا اینکه بخوای طراحیتو توی همه موضوعات تقویت کنی در اون حد که داورو بین اون همه کار بگیره!!!توی اسکیس کنکور واقعا ارائه خیلی مهمه چون توی تایم کم و بین اون همه کار واقعا باید کارت یه چیز خاصی باشه به نظر من تا میتونی توی مقطع و پلان خودتو تقویت کن و بعدم پرسپکتیو دید ناظر دست قوووووووی خیلی مهمه !!!سرعت مهمه!!!البته اساتیدیم هستن که با خط کش و ..کار میکنن که اونم خوبه!فقط دوستان هر چه میتونید تمرین کنید تمرین حرفه ای !نه اینکه خودتون با خودتون !!!و اگه کلاس هم نمیرید حداقل ورک شاپ رو اگه امکانش هست یه موسسه خوب شرکت کنید ;)

shima 70

عضو جدید
دمت گرم
خوش ب حالت
ملت شانس هم دارن خخخخخ هاهاهاها
امسال بسپر بچه ها منو از اینجا بندازن بیرون وگرنه سال بعد بازم میام تحلیل سوالات خخخخخخ

خداییش رو حساب رتبم خوب اوردم!خدارو هزار مرتبه هم شکررررررررررررر
ولی زحمت و سختی هم کشیدم با رتبه 2600 پا شدم رفتم تهران کلاس اسکیس :biggrin: همه یه جور خاص بهم نگاه میکردن وقتی رتبمو میدیدن :redface::cry: پویان پاشو برو بخون این ارشدووووو بیخی یونی شو بابا...از تهرانو بهشتی و ... که بگذره بقیه یونی ها تو ارشد واقعا فرق نداره چون دستت بازه خودت میتونی جای پیشرفت خودتو باز کنی
انشالله که نتیجه امسالت راضیت کنه :)

mahyarSAMSUNG

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بچه ها چیکار کنیم واسه اسکیس؟ شما سمینار ها رو می رید؟

نه بابا چی مگه میخان بگن . همش میخوام بگن ناراحت باشید اونایی که رتبه 3000 هم شده باشن با اسکیس خوب میتونن جای خوب قبول شن میخوان بگن اسکیس همه چی و از این حرفای تکراری :D

puyan khan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من امسال فقط تهرانو بهشتیو علمو صنعتو مدرسو میزنم نشد بازم سال بعد:دی :biggrin:
خداییش رو حساب رتبم خوب اوردم!خدارو هزار مرتبه هم شکررررررررررررر
ولی زحمت و سختی هم کشیدم با رتبه 2600 پا شدم رفتم تهران کلاس اسکیس :biggrin: همه یه جور خاص بهم نگاه میکردن وقتی رتبمو میدیدن :redface::cry: پویان پاشو برو بخون این ارشدووووو بیخی یونی شو بابا...از تهرانو بهشتی و ... که بگذره بقیه یونی ها تو ارشد واقعا فرق نداره چون دستت بازه خودت میتونی جای پیشرفت خودتو باز کنی
انشالله که نتیجه امسالت راضیت کنه :)

digitalarch

عضو جدید
کاربر ممتاز
بررسی سوالات آزمون معمــــــاری ارشد 94

بررسی سوالات آزمون معمــــــاری ارشد 94

میگم که سپیده فقط ارشدش معماری بوده و لیسانسش نقاشی
یعنی تو کار طراحی زیاد چیز خاصی واسه گفتن نداره اما تو راندو فوقالعادس البته اینم بگم این نظر منه اما دوستانی که کلاسش رفتن همه راضی بودن
اینم سایتشه http://www.noghteh-s-a.com/?p=mohandes
شما کلاس سپیده رو رفتین?کلاس کیا رو کلا رفتین?

puyan khan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من کلاس هیجکدومو نرفتم
اما دوستان با رتبه های مختلف رفتن
مثلا همین کلاس سپیده رتبه 1200 بود فک کنم معماری اسلامی تبریز قبول شد
900 کلاس سپیده کلا مردود شد
من فیلمای کلاس شقاقی رو دیدم
ولی تمرین زیاد نکردم برا همین نتیجه نگرفتم
شقاقی هم خوبه به شرطی که خودتون تمرین بکنید
شما کلاس سپیده رو رفتین?کلاس کیا رو کلا رفتین?

وضعیت
موضوع بسته شده است.