بررسی | سوالات آزمون معمــــــاری ارشد 94

وضعیت
موضوع بسته شده است.

bita-archi

عضو جدید
کاربر ممتاز
12 امام یزد میشد.
جدی؟؟؟کاش جوابا همونی باشه که بچه ها میگن...دارم امیدوار میشم....جوابا لامب خیلی بهم نزدیک بود نمیشد ریسک کرد منم همونایی رو زدم فقط که بلد بودم چند تا از اوناییم که بین دوتا شک داشتم زدم که خدارو شکر تا حالا درست بودن..بچه ها بهتر نیس بعد از چن روز ریکاوری بریم سراغ اسکیس؟؟؟برنامه شما چیه؟؟

ranaamiri

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان بابت کیفیت بدش عذر میخوام
فقط همینارو پیدا کردم براتون
آقا میلاد 1 در دنیا 100در آخرت قسمتت بشه...نمیدوم مثل رو درست گفتم یا برعکسش درسته !:biggrin:خلاصه هرچی میخای به همین زودی برآورده شه.دمت گرم

bita-archi

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها من هنرهای ساخت هم رفتم سرجلسه چند تا سوال داشتم اینکه پذیرش رشته های اون چه جوریه مثلا انرژی ، دیجیتال ، تکنو ، بیونیک هر کدوم چن نفر ور میداره
و اینکه من به همه سوالاش جواب دادم جز مصالح شناسیش حالا من به چند تا رشته میتونم امیدوار باشم

ranaamiri

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستانی که منظر زدن .سوال 125 اون که گفته کوتاهترین مسیر گذر آب عمود بر خطوط تراز میشد درسته؟

milad.arch

عضو جدید
آقا میلاد 1 در دنیا 100در آخرت قسمتت بشه...نمیدوم مثل رو درست گفتم یا برعکسش درسته !:biggrin:خلاصه هرچی میخای به همین زودی برآورده شه.دمت گرم
ممنون :)
امیدوارم دوستانی که زحمت کشیدن این چندماهه و حسابی خوندن، با رتبه های عالی قبول شن

digitalarch

عضو جدید
کاربر ممتاز
بررسی سوالات آزمون معمــــــاری ارشد 94

بررسی سوالات آزمون معمــــــاری ارشد 94

جزوه استاد سروش نیا

http://www.www.www.iran-eng.ir/attachment.php?attachmentid=231325&d=1423257470​
این تو کدوم جزوشون بوده?

ArchitecT EhsaN

کاربر بیش فعال
جدی؟؟؟کاش جوابا همونی باشه که بچه ها میگن...دارم امیدوار میشم....جوابا لامب خیلی بهم نزدیک بود نمیشد ریسک کرد منم همونایی رو زدم فقط که بلد بودم چند تا از اوناییم که بین دوتا شک داشتم زدم که خدارو شکر تا حالا درست بودن..بچه ها بهتر نیس بعد از چن روز ریکاوری بریم سراغ اسکیس؟؟؟برنامه شما چیه؟؟
من فعلا تا 30 بهمن سه تا تحویل پروژه دارم بعدش شروع میکنم ببینم اسکیس باید چیکار بکنم :confused:

ممنون :)
امیدوارم دوستانی که زحمت کشیدن این چندماهه و حسابی خوندن، با رتبه های عالی قبول شن

بنظرم تو این کنکور فقط اونایی موفق هستن که نهایتا 20 30 روز خوندن :mad:

ranaamiri

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها افزایش مرکز گرایی حیاط میشد کاهش ارتفاع ایوانها؟

puyan khan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اینم کلیدای درک پویان خان :دی
91-فضای باز
92 نظافت
93-شرقی غربی
94-من تفکیک سلسله ارزش زدم اما احتمالا سلسله تفکیک ارزش هم میتونه درست باشه
95-داخل اتاق
96-یا 1 زدم یا دو دقیق یادم نیس
97-مترو
98- یادم نمیاد خیلی تحلیل کردم 4 فک کنم نمیدونم
99-15-8 رو زدم
100-2
101-تیرگی روشنایی همه رنگ ها یکسان
اشتباه زدم :دی102-2
103-4
104-اینو آکوستیک دید نور زدم
105-حدود 3
106-از بیرون عرق میکنه زدم
107-توجه به مفهوم پایداری و سنگینی
108-عدم آرامش
109-منطبق بر معیار طبیعی و محیطی
110- پراکندگی(فک کنم اشتباهه)

آخرین ویرایش:

سجی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
عجب آزمون نفس بگیری بود خداییش من هنوز نمیدونم چه دسته گلی به آب دادم ...تاریخشو فک کنم کسی بالای 60 نزنه شایدم برا من خیلی سخت بود.....امیدوارم شما ؟آزمونو خوب داده باشید اینجور که معلومه امسال خیلی تلاش کردن بچه های باشگاه ایشالا که همتون به حقتون میرسین...کلیدا اومده؟؟؟

سجی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اینم کلیدای درک پویان خان :دی
91-فضای باز
92 نظافت
93-شرقی غربی
94-من تفکیک سلسله ارزش زدم اما احتمالا سلسله تفکیک ارزش هم میتونه درست باشه
95-داخل اتاق
96-یا 1 زدم یا دو دقیق یادم نیس
97-مترو
98- یادم نمیاد خیلی تحلیل کردم 4 فک کنم نمیدونم
99-15-8 رو زدم
100-2
101-تیرگی روشنایی همه رنگ ها یکسان
اشتباه زدم :دی102-2
103-4
104-
سلام رفیق چراه میشه باید مث هم بزنیم:D ایشالا مجاز میشیم امسال و باز سر اسکیس میبینمت

ranaamiri

عضو جدید
کاربر ممتاز
عجب آزمون نفس بگیری بود خداییش من هنوز نمیدونم چه دسته گلی به آب دادم ...تاریخشو فک کنم کسی بالای 60 نزنه شایدم برا من خیلی سخت بود.....امیدوارم شما ؟آزمونو خوب داده باشید اینجور که معلومه امسال خیلی تلاش کردن بچه های باشگاه ایشالا که همتون به حقتون میرسین...کلیدا اومده؟؟؟
نیومده کلیدا آقا سجاد.26 بهمن میاد.

ArchitecT EhsaN

کاربر بیش فعال
تابحال اینقدر از درس خوندنم پشیمون نشده بودم :cry: اینهمه زحمت کشیدم اینهمه خوندم اونوقت کسی که 20 روز خونده بهتر از من زده!!! ناسلامتی رتبه تک مرکز بودیم همش هیچ بود :(

سجی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
تابحال اینقدر از درس خوندنم پشیمون نشده بودم :cry: اینهمه زحمت کشیدم اینهمه خوندم اونوقت کسی که 20 روز خونده بهتر از من زده!!! ناسلامتی رتبه تک مرکز بودیم همش هیچ بود :(
این حرفا چیه مرد...شما از کجا میدونی بهتر زده؟؟؟؟؟؟من الان مثلا خوام بگم همه رو بالای 60 زدم تو از کجا میفهمی واقعیتو میگم....اگه خودت سر جلسه بودی مطمئن باش حالا تک رقمی نشی یه دو رقمی تپل میشی من که خیلی خوب ندادم ناراضی هم نیستم چون نتونستم بخونم ولی شما که اماده بودی دیگه از این حرفا نزن

puyan khan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
جعفرو نمیدونم من تو آخرین دقایق که سایت سنجشو میخاستن ببندن ثبت نام کردم و حتی نمیخاستم برم کنکور بدم چون 1 کلمه هم نخونده بودم چ
اما با جعفر ک قبل کنکور حرف میزدم خوب خونده بود نمیدونم مثله اینکه اونایی که خونده بودن ب حقشون نرسیدن (امیدوارم هرکی تلاش کرده ب حقش برسه و یا حداقل حقشو سر اسکیس بگیره)
آرهههههههه بیچاره مهدی:(:cry:
خدارحمتش کنه
ایشالا جعفر چه کرد خبر داری ازرش؟؟؟؟خبر داشتی بابای مهدی فوت شده بود؟

ranaamiri

عضو جدید
کاربر ممتاز
دقیقاااا.فقط میتونم سکوت کنم...!

ranaamiri

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام رعنا جان خوبی؟؟؟؟امتحانت خوب بود؟؟؟راضی هستی که ایشالا
شدیم سالمندای تالار امسال باید دیگه بچه ها از شرمون راحت شن:D
سلام آقا سجاد :smile:زدیم اومدیم دیگه !توکل بر خدا .زیره 1000شیم بریم دنباله اسکیس...
دقیقاااا رواله فرسایشی پیدا کردیم احساس پیری میکنیم .ایشالا ساله دیگه پا تو تاپیکه بررسی سوالات نزاریم صلواتتتتتتتت:biggrin:

سجی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام آقا سجاد :smile:زدیم اومدیم دیگه !توکل بر خدا .زیره 1000شیم بریم دنباله اسکیس...
دقیقاااا رواله فرسایشی پیدا کردیم احساس پیری میکنیم .ایشالا ساله دیگه پا تو تاپیکه بررسی سوالات نزاریم صلواتتتتتتتت:biggrin:
صلوات
پازسال کلاس مهدی کبودی خوب بود؟؟؟؟؟به نظرن می ارزه بیام

zeytoun313

عضو جدید
کاربر ممتاز
من که اصلا پشیمون نیستم ...
اون قدر که تو این مدت چیز یاد گرفتم تو 4 سال دانشگاه یاد نگرفتم ...
اصلا احساس خسران نمی کنم ... چون چیزی رو از دست ندادم ...به بهانه کنکور کلی چیز به دست آوردم
فدای سرمون کنکور ...

puyan khan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آخه پارسال هرچی ما اینجا بررسی کردیم سنجش اومد یه چی دیگه گفد خخخخخ
یادمه سر یه سوال اینجا جنگ بود ....گیسو گیس کشی اصلا یه وضعیا خخخخخخ
همیناش باعث میشه نتونیم از این کنکور مضخرف دل بکنیم حخخخخخ

puyan khan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بچه ها بازم تاکید میکنم جوابایه منو جدی نگیرید همهرو شانسی زدم خخخخخخ

وضعیت
موضوع بسته شده است.