بررسی | سوالات آزمون معمــــــاری ارشد 94

وضعیت
موضوع بسته شده است.

aozita

عضو جدید
کاربر ممتاز
وای سر اون سوال میله و پله ...یه قسمت دفترچمو پاره کردم مثل پله تا کردم بعد مدادو یه سمتش قرار دادم چرخوندمش تا سایه مداد رو پله افتاد بعد گزینمو انتخاب کردم....هههههههه....سر اون سوال ایینه و سقفم دو سات به درو دیوار سقف نگاه میکردم......:Dمراقب همش نگام میکرد که این دنبال چی میگرده رو سقف:D
منو یه دنیا اشتباه....همرو زدم اخه اگه میخاسم اوناایی که شک دارمو نزنم برگم سفید میموند....اخه رو همه شک داشتم.....امیدم به خداست....دیگه هر چی اون بخاد....چون بیشتر ازین نمیتونستم و همه تلاشم همین بود ناراضیم نیسم الان.....فقط کاش تابستون بیشتر میخوندم....

مسجد جامع

کاربر فعال
سوال های توپوگرافی یکی اون که سه تا منحنی شیب رو نشون میده یکی خط عبور آب یکی شیب 10 در صد ارتفاع 1012 و 1000

farzaneh*memary

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
برو تو سوراخ موش قایم شو الان حمله میکنن بهت خخخخخخ
حمله کردن نداره که، کلا سوال معماری همیشه طوریه که هر کی نخونده می گه آسونه! در واقع سرراست به نظر می رسه و همه می گن اگه کتابو خونده بودم الان جواب می دادم، وقتی 100 تا کتاب بخونی و ببینی جواب تو هیچ کدوم نبوده می فهمی کجاش سخت بوده

Mahdis & Hamid

عضو جدید
حمله کردن نداره که، کلا سوال معماری همیشه طوریه که هر کی نخونده می گه آسونه! در واقع سرراست به نظر می رسه و همه می گن اگه کتابو خونده بودم الان جواب می دادم، وقتی 100 تا کتاب بخونی و ببینی جواب تو هیچ کدوم نبوده می فهمی کجاش سخت بوده

ما در عوض بخوایمم آماده و درس خوونده کنکور بدیم، میریم آکادمی معماری که الکی 100 تا کتاب نخوونیم! :دی

farnaz*

عضو جدید
کاربر ممتاز
ما در عوض بخوایمم آماده و درس خوونده کنکور بدیم، میریم آکادمی معماری که الکی 100 تا کتاب نخوونیم! :دی
مطمئنی همینطور که میگیه ؟ :huh:
می خوام بدونم از جزوه ی عظمتی و جاودانی برای منظر اصلا سوال اومد؟
هیچ چیز قطعی نیست... نه موسسات ونه حتی مبنا قرار دادن سوالات کنکور.
شما باید اینقدر ررر منبع خونده باشی تا بتونی جواب درست این سوالات به نظر ساده رو بدید...چون سوالات مفهومی ه نه اینکه جواب مشخص داشته باشه و شما از جزوه پیداش کنی...

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان! امیدوارم همگی کنکور خوبی رو پشت سر گذاشته باشین!

به نظر من واقعاً سوال ها راحت بودن... گرچه من هیچی نخوونده بودم و دست گرمی امسال شرکت کردم، اما سوال ها طوری بودن که کلی غبطه خوردم که کاش میشستم حتی دو ماهم شده میخووندم!

به نظرم سوالات زبانش واقعاً راحت بود (ریدینگ ها)
درک هم خوب بود
در مورد فن نظری ندارم، چون کلاً چیزی نخوونده بودم، اما مطمئناً با یکم مطالعه میشد خیلی از سوالاتش رو جواب داد.
تاریخ هم بد نبود...

دوستم خوبم حکایت شما مثه حکایت چن سال پیش منه....کنکور هیچی نخونده بودم با یکی از دوستام که خیلی خوب خونده بود سوالارو بررسی می کردیم.یادمه همش بهش میگفتم این سوال حله، اون آسونه، به به اینکه اوکیه و ....بعد که نگاه به دوستم کردم فهمیدم به سوالایی که اصلا بلد نیستم حل کنم ولی به چشمم آشنا میان میگم آسون و اون طفلکم که خوب خونده بود و متوجه سختی سوال شده بود چپ چپ نیگام می کرد!!!:D.................

Mahdis & Hamid

عضو جدید
مطمئنی همینطور که میگیه ؟ :huh:
می خوام بدونم از جزوه ی عظمتی و جاودانی برای منظر اصلا سوال اومد؟
هیچ چیز قطعی نیست... نه موسسات ونه حتی مبنا قرار دادن سوالات کنکور.
شما باید اینقدر ررر منبع خونده باشی تا بتونی جواب درست این سوالات به نظر ساده رو بدید...

اصلاً به نظر من کنکور ارشد معماری طوریه که داوطلب باید خودش سطح علمیش بالا باشه، منظورم اینه که طوریه که انگار ریز به ریز مباحثی که استادا توی 4 سال تحصیل گفتن رو خوب یادش بمونه. (خیلی از سوالات واقعاً شبیه مطالبی بودن که استادامون بهمون درس دادن، اما کیه که قدر دانشگاهو بدونه؟ همیشه خوابیم سر کلاس :دی)
کلاس کنکور اتفاقاً به نظر من خیلی موثره، چون علاوه بر اعتماد به نفس دادن، کمک میکنه بیشتر توی روند سوالا بیفتی و ترست بریزه و کمتر وقت خودتو تلف منابعی کنی که اونقدر کاربرد ندارن! در کنار تمام این ها هم اعتقاد دارم کنکور یه جورایی شانسی هم هست!

puyan khan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
منمبه شانسی بودن کنکور مخصوصا معماری صد در 90 اطمینان دارم خخخخ
اصلاً به نظر من کنکور ارشد معماری طوریه که داوطلب باید خودش سطح علمیش بالا باشه، منظورم اینه که طوریه که انگار ریز به ریز مباحثی که استادا توی 4 سال تحصیل گفتن رو خوب یادش بمونه. (خیلی از سوالات واقعاً شبیه مطالبی بودن که استادامون بهمون درس دادن، اما کیه که قدر دانشگاهو بدونه؟ همیشه خوابیم سر کلاس :دی)
کلاس کنکور اتفاقاً به نظر من خیلی موثره، چون علاوه بر اعتماد به نفس دادن، کمک میکنه بیشتر توی روند سوالا بیفتی و ترست بریزه و کمتر وقت خودتو تلف منابعی کنی که اونقدر کاربرد ندارن! در کنار تمام این ها هم اعتقاد دارم کنکور یه جورایی شانسی هم هست!

Mahdis & Hamid

عضو جدید
دوستم خوبم حکایت شما مثه حکایت چن سال پیش منه....کنکور هیچی نخونده بودم با یکی از دوستام که خیلی خوب خونده بود سوالارو بررسی می کردیم.یادمه همش بهش میگفتم این سوال حله، اون آسونه، به به اینکه اوکیه و ....بعد که نگاه به دوستم کردم فهمیدم به سوالایی که اصلا بلد نیستم حل کنم ولی به چشمم آشنا میان میگم آسون و اون طفلکم که خوب خونده بود و متوجه سختی سوال شده بود چپ چپ نیگام می کرد!!!:D.................

الان من کل جوابایی که دوستان توی تاپیک دادن رو خووندم دیدم منم 90 درصد مثل کسایی کنکور دادم که مطالعه کرده بودن! لا اقل در مورد کنکور امسال شاید اینطور به نظر برسه که فرقی بین کسی که خوونده بود و نخوونده بود وجود نداشت.

astronomygirl66

عضو جدید
سلام به همتون انشالا نتیجه زحماتتون و زحماتمونو بگیریم...درکل آزمون سخخختی بود
من که سر خرپا چشام نمیدونم چرا تکیه گاهو غلتکی دید و ناپایدارخارجیو زدم...بعد آزمون یادم اومد که چه گندی زدم
متاسفانه به منظر اصن نرسیدم:(
بعضی سوالاتم علامت زدم بعد برم سراغشون دیگه مراقب بزور برگرو از دستم کشییید.
فقط امیدوارم اشتباهات فاحشی ازین دست نداشته بوده باشم :(

farnaz*

عضو جدید
کاربر ممتاز
سطح علمی بالا = استاد دانشگاهت طراح سوال کنکور باشه...
منم اینو قبول دارم که جزوات اساتید و موسسات موثر هستند چون مباحث و باز می کنند و راحت تر بهت آموزش میدند(بر اساس کتابهای منبع) ولی قطعیت نداره که حتما از همون مطالب سوال بیاد...
خدا رو شکر من یکی که در کنار بچه های گل باشگاه هم از جزوات استفاده کردم و هم از کتابهای منبع...
و نیازی به کلاس رفتن ندیدم...
شما کجا درس خوندی؟

Mahdis & Hamid

عضو جدید
سطح علمی بالا = استاد دانشگاهت طراح سوال کنکور باشه...
منم اینو قبول دارم که جزوات اساتید و موسسات موثر هستند چون مباحث و باز می کنند و راحت تر بهت آموزش میدند(بر اساس کتابهای منبع) ولی قطعیت نداره که حتما از همون مطالب سوال بیاد...
خدا رو شکر من یکی که در کنار بچه های گل باشگاه هم از جزوات استفاده کردم و هم از کتابهای منبع...
و نیازی به کلاس رفتن ندیدم...
شما کجا درس خوندی؟

اون که معلومه، امکان نداره صد در صد سوالاتی بیاد که موسسه ها میدن، اما از این لحاظ مفیده که آدمو از گمراهی و گم شدن توی کلی منبع تموم نشدنی نجات میده و خود کلاس رفتن و رقابتی که تو کلاس بین بچه ها ایجاد میشه واقعاً موثره!

من دانشگاه شریعتی درس خووندم/میخوونم (درسم تموم نشده)

digitalarch

عضو جدید
کاربر ممتاز
بررسی سوالات آزمون معمــــــاری ارشد 94

بررسی سوالات آزمون معمــــــاری ارشد 94

اون که معلومه، امکان نداره صد در صد سوالاتی بیاد که موسسه ها میدن، اما از این لحاظ مفیده که آدمو از گمراهی و گم شدن توی کلی منبع تموم نشدنی نجات میده و خود کلاس رفتن و رقابتی که تو کلاس بین بچه ها ایجاد میشه واقعاً موثره!

من دانشگاه شریعتی درس خووندم/میخوونم (درسم تموم نشده)
اگه اشتباه نکنم اقای سروش نیا اونجا تدریس میکنه

اوا3

عضو جدید
سلام دوستان،خسته نباشید واقعا...بچه ها فقط یه چیزی میخام بگم به نظرم وقتی میگن کنکور اسونه باید کسی این نظر بده که مثلا1.5 ماه نشسته درس خونده رتبش زیر صد شده میتونه بیاد بگه آسونه...سوالا که از فضا نمیاد همش اشناست...نور سایه تاریخ سبک ها و...مباحثی که برای همه ی بچه ها اشناست اما4 گزینه ای جواب دادن یه بحث دیگست من خودم به شخصه حداقل8 سوال بین فقط فقط دو گزینه شک داشتم... نمیخام جبهه بگیرم نسبت به این موضوع لطفا ناراحت نشید...;)

DDDIQ

مدیر ارشد
1

1

سلام دوستان خسته نباشید
برای همگی دوستان از صمیم قلب آرزوی موفقیت میکنم انشالله به خواسته هاتون در این آزمون برسید

در رابطه با سطح سوالات نظر خاصی ندارم چون نظر شخصی هست و ممکن هست نظر افراد مختلف فرق کنه در این رابطه و هر شخصی میتونه برداشتی از این سطح داشته باشه به هر روی امیدوارم نتیجه دلخواه خودتون رو بگیرین

در مورد پست های دوستان تا جایی که دیدم و در جای دیگری پاسخ دادم , پاسخ عرض میکنم
ابتدا عذرمیخوام که سوال مباحث مختلف رو پراکنده پاسخ میدم از ابتدای تاپیک سوالات مطرح شده رو پاسخ دادم

سوال مربوط به سایه بان
منبع سوال کتاب بایونیک در معماری - صفحه 131
الهام از فرم درختان در ساخت سایه بان در وزشگاه اتومبیل رانی

ضخامت دیوار ICF
تصویر منبع از کتاب فناوری نوین معماری صفحه 147
اگر اندازه ها رو جمع کنید 50 + 150+ 50 = 250 میلیمتر یا 25 سانتی متر

تصویر گنبد میسوری بود طراحی باکمینستر فولر ( شبیه گنبد کیسر فولر هست )
نوع سازه گنبد ژئودیزیک آلومینیمی

* در کل گنبد نوع سازه یک چهارم کره بودن و بر روی 5 تکیه گاه ها مشخص بود و مشخصا در تصویر سازه فضاکار دولایه مشخص بود

گنبد دو پوسته پیوسته
منبع تصویر فن شناسی معماری ایران صفحه 161
برش از گنبد خانه مسجد شیخ لطف الله - وضعیت گنبد دو پوسته پیوسته

تصویر مربوط به کاربندی
منبع فن شناسی معماری ایران صفحه 196
اندام و بخش های کاربندی

در مورد پناهگاه نامناسب جواب مجتمع تجاری
به این دلیل که اگر به تاریخ مراجعه بفرمائید در مواقع زیادی از این مکان به عنوان پناهگاه استفاده شده , به عنوان مثال در تاریخ جنگ جهانی دوم که یکی از بحران های اساسی هست از مترو به عنوان پناهگاه استفاده کردن !! در هنگام بحران از مترو استفاده نمیشه چون خدمات امدادی مثل آتشنشانی و آمبولانس و ارتش و ... از مسیر های خیابان استفاده میکنند
و همه بحران ها هم که سیل نیست!!! و همه جا هم سیل نمیاد !!
در مورد دو گزینه دیگر باشگاه ورزشی و ؟؟؟؟ اگر اخبار رو نگاه کنید بعد از هر سیل و زلزله و توفان یکی از مکانهایی که مردم رو اسکان میدن این مکان ها هست

و چرا مجتمع تجاری به این دلیل که این مکان سرمایه و جنس و اموال مردم هست و مخصوصا در مواقع بحران باید از طرف پلیس و ارتش و ... امنیتش تامین بشه و آیا به نظرتان با اسکان مردم در این مکان میشه انتظار تامین امنیت داشت !؟

شعر هم از حضرت سعدی هست

گر دیگران به منظر زیبا نظر کنند . ما را نظر به قدرت پروردگار اوست

http://ganjoor.net/saadi/divan/ghazals/sh93/

کاشی هفت رنگ
یکی از منابع فن شناسی معماری صفحه 365

محوری کاخ خسرو
در کتاب سبک شناسی معماری 129 هم محوری بودن مسیر دسترسی مشخص هست

دو پنجره عمودی ( * با این استدلال که عمق نفوذ وقتی ابعاد یکسان هست به ارتفاع بستگی خواهد داشت و هر چه ارتفاع بیشتر طول بیشتری رو روشن میکنه )

میراگر کاهش شتاب زلزله
منبع طراحی لرزه ای صفحه 276
....به مانند کمک فنرها و ضربه گیر خودرو ..... شتاب و حرکت ناشی از لرزش را کم کرده ...

قاب خمشی و دیوار برشی
منبع طراحی لرزه ای صفحه 108

Dani ruler

عضو جدید
کاربر ممتاز
الان من کل جوابایی که دوستان توی تاپیک دادن رو خووندم دیدم منم 90 درصد مثل کسایی کنکور دادم که مطالعه کرده بودن! لا اقل در مورد کنکور امسال شاید اینطور به نظر برسه که فرقی بین کسی که خوونده بود و نخوونده بود وجود نداشت.

مشکل هم همینه دوست گرامی
مشکل اینه که بناس از منابع سوال بیاد ولی از تجربیاته 4 ساله میاد
خب اگه بناس از تجربیات بیاد چرا دیگه این قد منبع معرفی می کنن
اتفاقا این ایراده کاره که فرقی بین خونده و نخونده نباشه
این که شما تونستین به 90 درصد سوالات جوابی مشابه با جواب ما بدین از توانایی شما ناشی میشه
ولی دلیل نمیشه که این موضوع تاییدی بر درستی رونده آزمون داشته باشه

این که جزوات اساتیدی مثله آقای سروش نیا و غیره می تونه مفیده فایده باشه شکی نیس
برای این که کدوم آدمی تو این دور و زمونه میرسه همه کتابای آقای گلاب چی رو مطالعه کنه و به جمع بندی برسه

ناراحت نشین ولی به نظرم حرفتون آب سردی بود بر تلاش های دوستانی که تو این مدت زحمت کشیدن

hh.architect

عضو جدید
سلام دوستان خسته نباشید
برای همگی دوستان از صمیم قلب آرزوی موفقیت میکنم انشالله به خواسته هاتون در این آزمون برسید

در رابطه با سطح سوالات نظر خاصی ندارم چون نظر شخصی هست و ممکن هست نظر افراد مختلف فرق کنه در این رابطه و هر شخصی میتونه برداشتی از این سطح داشته باشه به هر روی امیدوارم نتیجه دلخواه خودتون رو بگیرین

در مورد پست های دوستان تا جایی که دیدم و در جای دیگری پاسخ دادم , پاسخ عرض میکنم
ابتدا عذرمیخوام که سوال مباحث مختلف رو پراکنده پاسخ میدم از ابتدای تاپیک سوالات مطرح شده رو پاسخ دادم

سوال مربوط به سایه بان

ضخامت دیوار ICF

* در کل گنبد نوع سازه یک چهارم کره بودن و بر روی 5 تکیه گاه ها مشخص بود و مشخصا در تصویر سازه فضاکار دولایه مشخص بود

گنبد دو پوسته پیوسته

تصویر مربوط به کاربندی
اندام و بخش های کاربندی

به این دلیل که اگر به تاریخ مراجعه بفرمائید در مواقع زیادی از این مکان به عنوان پناهگاه استفاده شده , به عنوان مثال در تاریخ جنگ جهانی دوم که یکی از بحران های اساسی هست از مترو به عنوان پناهگاه استفاده کردن !! در هنگام بحران از مترو استفاده نمیشه چون خدمات امدادی مثل آتشنشانی و آمبولانس و ارتش و ... از مسیر های خیابان استفاده میکنند
در مورد دو گزینه دیگر باشگاه ورزشی و ؟؟؟؟ اگر اخبار رو نگاه کنید بعد از هر سیل و زلزله و توفان یکی از مکانهایی که مردم رو اسکان میدن این مکان ها هست

و چرا مجتمع تجاری به این دلیل که این مکان سرمایه و جنس و اموال مردم هست و مخصوصا در مواقع بحران باید از طرف پلیس و ارتش و ... امنیتش تامین بشه و آیا به نظرتان با اسکان مردم در این مکان میشه انتظار تامین امنیت داشت !؟

شعر هم از حضرت سعدی هست

کاشی هفت رنگ

محوری کاخ خسرو

دو پنجره عمودی ( * با این استدلال که عمق نفوذ وقتی ابعاد یکسان هست به ارتفاع بستگی خواهد داشت و هر چه ارتفاع بیشتر طول بیشتری رو روشن میکنه )

میراگر کاهش شتاب زلزله
....به مانند کمک فنرها و ضربه گیر خودرو ..... شتاب و حرکت ناشی از لرزش را کم کرده ...

قاب خمشی و دیوار برشی

اگه ممکنه ادامه بدید - ممنون میشم

MaRaL.arch

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
دنی جان منم باشما موافقم.منم با خوندن پست چندتا از دوستان ناراحت شدم،اما سخت یا آسون،خوب یا بد،حالا ک تموم شده....
ما ماهها کنارهم درس خوندیم.حالا چرا الکی جو رو متشنج کنیم و خاطر همدیگه رو آزرده؟؟
بنظرم بهتره ریلکس کنیم و تمرکزمونو بذاریم رو اسکیس
این بحث سخت و آسونم بذاریم کنار..:|

zahra@

عضو جدید
سلااااااااااااااااااااااااااااااااااااااام به همگی ............................ اصلا به تحلیل کتابا توجه نکنید چون کلید جواب سنجش اصلا با منابع یکی نیست تجربه دارم که می گم سنجش یه بار دیگه هممونو متعجب زده می کنه در آینده می بینید

Mahdis & Hamid

عضو جدید
من نمیدونم چرا اینجا همه همه چی رو به خودشون میگیرن! اسم تاپیک "بررسی سوالات" هستش و هر کسی مختاره نظرش رو بگه! این دیگه دلیل نمیشه نحوه سوالات طرح شده سازمان سنجش و دل چرکین بودنتون از کنکور رو گردن ما بندازید! همه خوب میدونیم که کنکور موضوعیه که نمیشه حدس زد چطور سوال میاد... یه سال آسون میاد، یه سال سخت... اما این دلیلی نمیشه که ناراضی بودنتون از کنکور رو گردن هر کسی جز سازمان سنجش بندازید!
من خودم به شخصه تازه ترم 8 ام شروع شده و صرفاً بخاطر امتحان کردن سطح خودم در این آزمون شرکت کردم و حالا از شانسم یا شایدم از سطح علمیم تونستم "تقریباً" از پسش خوب بربیام...اما دلیل نمیشه که نتونم نظرم رو اینجا بگم!
کاش دل چرکینیتنون رو گردن دیگران نندازین!

puyan khan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اون سوال کاشی پیش بر میشه و کیفیت رنگ هفت رنگ از همشون کمتره
سلام دوستان خسته نباشید

سوال مربوط به سایه بان

ضخامت دیوار ICF

گنبد دو پوسته پیوسته

تصویر مربوط به کاربندی
اندام و بخش های کاربندی

شعر هم از حضرت سعدی هست

کاشی هفت رنگ

محوری کاخ خسرو

میراگر کاهش شتاب زلزله

قاب خمشی و دیوار برشی

amircowboy

عضو جدید
اتفاقا من پاک کنم همین شکلی ذوزنقه بود دیدیم خوب تو دست جا میوفته همینو زدم

اون سوال مداد تراشو ذوزنقرو زدم اخه گفته بود از راست به چپ اگه بخایم بتراشیم....منم اونیو زدم که سمت چپش بزرگتر بود.......وای تحلیلاتونو خوندم خیلی نا امید شدم از خودم:D:redface:...تحلیل من این بود اونی که سمت چپش باز تره دعوت کنندگیشم بیشتره....یعنی ورودی گوچیک بعد بزرگ میشه:).............

amircowboy

عضو جدید
همش درست فقط در مورد کاشی رنگی ! مگه نگفته بود کدوم ترکیب رنگیش با بقیه فرق میکنه ؟!
خب ترکیب اجر بنایی با 3تای دیگه که معرق و 7 رنگ اینا بود فرق میکرد

سلام دوستان خسته نباشید

سوال مربوط به سایه بان

ضخامت دیوار ICF

گنبد دو پوسته پیوسته

تصویر مربوط به کاربندی
اندام و بخش های کاربندی

شعر هم از حضرت سعدی هست

کاشی هفت رنگ

محوری کاخ خسرو

میراگر کاهش شتاب زلزله

قاب خمشی و دیوار برشی

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز
گلم منم تا حدودی با شما موافقم.اما در پاره ای از موارد که شرایط منم جزوشونه استادا یا حرفی برا گفتن ندارن یا زبونشونو دوختن!من کاردانی با کارشناسیم آزادم، این ترم طراحی 4(بیمارستان) داشتم استادم خانم هستن، کل ترم و یک ساعت دیر اومد وقتیم میومد شروع میکرد به گپ زدن با پسرا (البته از بعد منفیش نمیگم.راجع به مسائل اجتماعی!).یه ساعت پایانی زحمت میکشیدن توضیح میدادن.تازه انقد پسرا بلند حرف میزدن نمیشنیدم. یادمه یه بار سر همین طرح یه آقایی صحبت میکردن استادم با خنده میگفت تا صحبت میکنین توضیح نمیدم.منم مودبانه به همکلاسیم گفتم آقای فلانی میشه اجازه بدین استاد توضیح بدن؟ایشونم زحمت کشیدن گفتن خوش نداری از کلاس برو بیرون!!!در کل جو علمی و اجتماعی دانشگاها با هم فرق داره:)
من اون حرف و محض خنده گفتم:D
من نمیدونم چرا اینجا همه همه چی رو به خودشون میگیرن! اسم تاپیک "بررسی سوالات" هستش و هر کسی مختاره نظرش رو بگه! این دیگه دلیل نمیشه نحوه سوالات طرح شده سازمان سنجش و دل چرکین بودنتون از کنکور رو گردن ما بندازید! همه خوب میدونیم که کنکور موضوعیه که نمیشه حدس زد چطور سوال میاد... یه سال آسون میاد، یه سال سخت... اما این دلیلی نمیشه که ناراضی بودنتون از کنکور رو گردن هر کسی جز سازمان سنجش بندازید!
من خودم به شخصه تازه ترم 8 ام شروع شده و صرفاً بخاطر امتحان کردن سطح خودم در این آزمون شرکت کردم و حالا از شانسم یا شایدم از سطح علمیم تونستم "تقریباً" از پسش خوب بربیام...اما دلیل نمیشه که نتونم نظرم رو اینجا بگم!
کاش دل چرکینیتنون رو گردن دیگران نندازین!
دوست خوبم شما مختارید نظر بدین و متقابلا دیگران هم نظراتشون رو میگن.ایشالا امسال رتبه خوبی بیارین.موفق باشین;)

وضعیت
موضوع بسته شده است.