بررسی سوالات آزمون معمــــاری ارشد 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

arefeh

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
عارفه شاید وقتی کلیدارو گذاشتن من نبودم اینترنت.تو خودت به نیابت از من اینجا یه جشن و سرور به پا کن :)
اگه هم جواب جنوب بود بازم جشن و سرو به پا کن چون احتمالا طراح سوال مثله عارف افتاده تو اشتباه . در هر حالت پرچم شمال بالاس :)
شک نکن عزیزم این درسته...اما چشم انجام وظیفه میکنم عزیزم....;)

شما بی نظیرید............................................:D:w36::w36::w33::w33:اینم رقص کردی حسابی به افتخار همتون....:D عارف جان پسر گلم همشهری خوفم آشپزخونه جنوب چرااااااااااااااااا؟ نمیشه برادر من نمیشه..........:D اینم غلط باشه من به..............................رفتم :wallbash:
بله درست میباشد...به عارف نگیاااا...بهش گفتم اون درست میگه...اما منم شمال و شرق رو زدم....:D

مصالح نباید ظرفیت گرمایی بالا داشته باشه ........ چون اختلاف دمای شبانه روز کمه ....... مهمترین مصالح چوبه بعضی جاها رو اون چوبا یه لایه گل میکشن
بازم موافق نیستم...حالا جوابها میاد...نمیگم مهم نی...اما اون سه تای دیگه مهمترن...فکر کن ساختمون رو مربع بگیری یعنی فاتحه اون ساحتمان خونده....تحت هیچ شرایطی نمیتونی کوران درست و حسابی توش ایجاد کنی....وای میستیم جوابها بیاد....اما دیگه اگه منی ک 26 ساله تووو شمال زندگی کنم اینو اشتباه زده باشم ک باید برم ببریم....رجوع کن به کتاب ابنیه سنتی...معتبرتر از این منبع دیگه نیست...بخون ویژگی های اقلیم معتدل جواب سئوال رو میگیری....

arefeh

کاربر ممتاز

عارفه جان 1 میشه..........
عااااااااااااااارف...بیاااااا اینا دارن یه چی میگن ک من اینجوری درصد 51 هم میاد رو 46...من نمیخواااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااام....
کی اینو مطمئینه؟؟؟؟

samaneh.mhsn

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها جون، عزيزاى من بذارين هم من و هم سازمان سنجش عفت كلاممونو حفظ كنيم! رها كنيد اين آشپزخونه رو!!!! رها كنيد!!!!!!!

اونم تيمورى كسى ديگه بحث نكنه! خخخخخخخخخخخخخ

رسکان

عضو جدید
شک نکن عزیزم این درسته...اما چشم انجام وظیفه میکنم عزیزم....;)

بله درست میباشد...به عارف نگیاااا...بهش گفتم اون درست میگه...اما منم شمال و شرق رو زدم....:D

بازم موافق نیستم...حالا جوابها میاد...نمیگم مهم نی...اما اون سه تای دیگه مهمترن...فکر کن ساختمون رو مربع بگیری یعنی فاتحه اون ساحتمان خونده....تحت هیچ شرایطی نمیتونی کوران درست و حسابی توش ایجاد کنی....وای میستیم جوابها بیاد....اما دیگه اگه منی ک 26 ساله تووو شمال زندگی کنم اینو اشتباه زده باشم ک باید برم ببریم....رجوع کن به کتاب ابنیه سنتی...معتبرتر از این منبع دیگه نیست...بخون ویژگی های اقلیم معتدل جواب سئوال رو میگیری....

گستردگی پلان تو گرم و مرطوب مهمه چون نیاز به سایه اندازی هم علاوه بر کوران هست

farzad_fkm

عضو جدید
کاربر ممتاز
بابا ویرندل نبود که!اینطور سوال هر ساله می دن و باید تو دقیق روشو بخونی.ویرندل تو طاهر درست بود و بقیشو می خوندی اشتباه بود.#1809

1.jpg

صفحه 161 کتاب درک رفتار سازه ها گلابچی پارگراف چهارم...
یک قاب ویرندیل دوبعدی درصورتی که تو گزینه دوم گفته قاب فولادی دوبعدی

2.jpg

aytakin69

عضو جدید
عااااااااااااااارف...بیاااااا اینا دارن یه چی میگن ک من اینجوری درصد 51 هم میاد رو 46...من نمیخواااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااام....
کی اینو مطمئینه؟؟؟؟
این 1 مطمئنم....اون روز تو گروه فیسبوکم عکس کاتبشو گذاشت 1 درست بود....یعنی خیلی نزدیک بودنا خیلیا اشتبا کردن.....

arefeh

کاربر ممتاز
فک کنم منم یک زدم.تو عکس سمت راستیه، تو تقاطع ها گوله سیاه گذاشته ولی تو چپیه سادست.چپیه ستون قوی و تیر ضعیفه.

:wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash: بازم بی دقتی.....اااااااااااااااه...بمیرم با این بی دقتیهام....آقا کنکور لوووو رفته کی میخواد اعتراض کنه؟؟؟من هستم:D

ex5*ser

عضو جدید
کاربر ممتاز
مشاهده پیوست 196224

صفحه 161 کتاب درک رفتار سازه ها گلابچی پارگراف چهارم...
یک قاب ویرندیل دوبعدی درصورتی که تو گزینه دوم گفته قاب فولادی دوبعدی

مشاهده پیوست 196225
فرزاد، یک این دفترچه نیست که!
یکی که من می گم همونیه که نوشته قاب فولادی گرداگرد مجموعه اجرا شده.یعنی تو سوالی که تو دادی می شه گزینه 2.
تو اون یکی دفترچه می شه 1.

puyan khan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بله تایید می شه!
گزینه 1 درسته!همه تو گزینه 2 ویرندل برشی رو دیدن و اونو زدن فارغ از این که ما تو اون ترمینال دو نوع قاب ویرندل داریم.یکیش دوبعدی و گرداگرد مجموعست بجز گوشه ها.
4 تا قاب ویریندل سه بعدی هم تو گوشه هاست.تو 2 گفته ستون ها بوسیله ویرندل به هم چسبیده اند که غلطه محضه!تو گزینه یک به جای ویرندل گفته قاب فولادی ، واسه همین خیلی ها متوجه اون نشدند.
ایوووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللل
هوررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
عاررررررررررررررررررررررررررررررررررررففففففففففففففففففففففففففففففففففففففففففف بووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسس
مااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااچچچچچچچچچچچچچچچچچچچچچچچچچچچچچچچچچچچچچچچچچچچچچچچچچچچچچچچچچچچچچچ
دمت گرم من هرچی گفتم نتونستم فرزاد -قاصدک و هانیه و جمع کثیری از دوستان قانع کنم که گزینه 1 درسته
عارف تو هم صفوی زدی آیا ..........عایا
عایا؟؟؟؟

ex5*ser

عضو جدید
کاربر ممتاز
:wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash: بازم بی دقتی.....اااااااااااااااه...بمیرم با این بی دقتیهام....آقا کنکور لوووو رفته کی میخواد اعتراض کنه؟؟؟من هستم:D
تو کتاب درک رفتار سازه ای ، گلوله های توپر یعنی مفصلی و تو خالی یعنی صلب

ex5*ser

عضو جدید
کاربر ممتاز
ایوووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللل
هوررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
عاررررررررررررررررررررررررررررررررررررففففففففففففففففففففففففففففففففففففففففففف بووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسس
مااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااچچچچچچچچچچچچچچچچچچچچچچچچچچچچچچچچچچچچچچچچچچچچچچچچچچچچچچچچچچچچچچ
دمت گرم من هرچی گفتم نتونستم فرزاد -قاصدک و هانیه و جمع کثیری از دوستان قانع کنم که گزینه 1 درسته
عایا؟؟؟؟
منم گیج کردین رفت!
بابا جوابش می شه.
نوشته قاب فولادی گرداگرد مجموعه اجرا شده.دیگه نمی دونم کدوم گزینه.هرکی یه دفترچه میاره!گیج شدم.........خخخخخخخخخخخخخخخخ

puyan khan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
یکی که من می گم همونیه که نوشته قاب فولادی گرداگرد مجموعه اجرا شده.یعنی تو سوالی که تو دادی می شه گزینه 2.
اصلا خیلیاااااااااااااااااااااا این سوال رو به محض دیدن ویرندیل زدن ولی غافل از اینکه طراح رو جو گرفته بود و یه گزینه دیگه که درست بود تو جوابا داشت
آخه اگه خوب بخونی متوجه میشی که ستون ها به هم وصل نیستن و خود ستون ها ویرندیلن

puyan khan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
منم گیج کردین رفت!
بابا جوابش می شه.
نوشته قاب فولادی گرداگرد مجموعه اجرا شده.دیگه نمی دونم کدوم گزینه.هرکی یه دفترچه میاره!گیج شدم.........خخخخخخخخخخخخخخخخ
مهم اینه که اون گزینه که گفته ویرندیل غلطهههههه

ex5*ser

عضو جدید
کاربر ممتاز
اصلا خیلیاااااااااااااااااااااا این سوال رو به محض دیدن ویرندیل زدن ولی غافل از اینکه طراح رو جو گرفته بود و یه گزینه دیگه که درست بود تو جوابا داشت
آخه اگه خوب بخونی متوجه میشی که ستون ها به هم وصل نیستن و خود ستون ها ویرندیلن
احسنت!تو هم گرداگرد قاب فولادی زدی؟عایا؟

farzad_fkm

عضو جدید
کاربر ممتاز

عایا؟؟؟؟

گفتم که ......
بهتره هر دوتاتون برید صفحه 161 کتاب درک رفتار سازه گلابچی پارگراف چهارم را ده مرتبه بخونید :gol:

از قاب فولادی دوبعدی حرفی نزده و گفته قاب ویرندیل دوبعدی

ex5*ser

عضو جدید
کاربر ممتاز
گفتم که ......
بهتره هر دوتاتون برید صفحه 161 کتاب درک رفتار سازه گلابچی پارگراف چهارم را ده مرتبه بخونید :gol:

از قاب فولادی دوبعدی حرفی نزده و گفته قاب ویرندیل دوبعدی :biggrin:
آخه دورت بگردم تو گزینه تو نوشته ستون ها رو اون ویرندلی ها نگه می دارن!!!!!!!!!!!!!!!!!!
کتاب گفته نیروهای جانبی رو تقویت کرده ، الان این دوتا یکی اند فرزاد خان؟!!!!!!!

puyan khan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
احسنت!تو هم گرداگرد قاب فولادی زدی؟عایا؟
آره من ظهر اومدم گفتم آقا هر کی قاب فولادی گرداگرد زده درسته و ویرندیل زده غلط ....که همه اومدن گفتن تو غلط میگی ولی من گفتم که از یکی از دوستان پرسیدم که هنر ساخت امتحان داده بود من هم خودم اینو زدم

ex5*ser

عضو جدید
کاربر ممتاز
تو کتاب هم نوشته ویرندل مضاعف واسه پایداری در برابر نیروهای جانبیه.
تو سوال گفته مهار رانش داخلی ستون ها.

ex5*ser

عضو جدید
کاربر ممتاز
آره من ظهر اومدم گفتم آقا هر کی قاب فولادی گرداگرد زده درسته و ویرندیل زده غلط ....که همه اومدن گفتن تو غلط میگی ولی من گفتم که از یکی از دوستان پرسیدم که هنر ساخت امتحان داده بود من هم خودم اینو زدم
درود برخودمون!!!!!!!!!!!!:w36:

puyan khan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
گفتم که ......

از قاب فولادی دوبعدی حرفی نزده و گفته قاب ویرندیل دوبعدی
فرزاد شما برید 100 مرتبه بنویسید چون جواب رو درست نخوندین
ببین چی گفته
گفته ستون هارو با قاب ویرندیل به هم وصل کردیم
بابا این ستون ها از هم جدا هستن به خدا قسم جداهستن

hanimemar

عضو جدید
کاربر ممتاز
درود برخودمون!!!!!!!!!!!!:w36:

وضعیت
موضوع بسته شده است.