بررسی سوالات آزمون معمــــاری ارشد 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

3ehn4z!

عضو جدید
سلااااااام :)
خیلی خوش حالم بالاخره تمم شد هووووورااااااا
به نظرم خیلی بد نبود ولی سال پیش فننش راحتتر بود . 16 تا زبان زدم . فن 17 تا . تاریخ 20 تا ( که 2 تا غلطم در اومد :( یکیش اون پلان بودکه با اینکه راحت بود ولی زدم کنستانتین :( ) درک 13 تا . منظر هم 6تا با شک زدم : )))) انصافا منظرش سخت بود البته خودمم کم خونده بودم

سجی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
حالا جوابش چی میشد؟:(
آرت نووو
بچه .راستش الان نمیدونم چیکار کنم.............مث مونگلا شدم بعد این همه مدت فک کنم فرهنگ استفاده از اوقات فراغت رو از دست داده باشم:d.میزنه به سرم برم سازه بخونم.خخخخخخخخخ
فقط دو روز باید کتابامو جمع کنم هر نقطه از خونمون کلی کتاب و جزوه ریخته کسی هم جرات نداشت دست بزنه.............مامانم میگه به خاظر تو این همه مدت نظافت نکردم باید کمک کنی.دخلم اومده بچه ها

ba.sa

عضو جدید
آرت نووو
بچه .راستش الان نمیدونم چیکار کنم.............مث مونگلا شدم بعد این همه مدت فک کنم فرهنگ استفاده از اوقات فراغت رو از دست داده باشم:d.میزنه به سرم برم سازه بخونم.خخخخخخخخخ
فقط دو روز باید کتابامو جمع کنم هر نقطه از خونمون کلی کتاب و جزوه ریخته کسی هم جرات نداشت دست بزنه.............مامانم میگه به خاظر تو این همه مدت نظافت نکردم باید کمک کنی.دخلم اومده بچه ها
خخخخخخخخخخخخخ:biggrin:

3ehn4z!

عضو جدید
آرت نووو
من همشو گذاشتم یه گوشه هفته دیگه مرتب کنم :) دیگه حالم از اتاقم بهم میخوره به خدا. 4ماهه تو اون اتاقم همش ااااه

ba.sa

عضو جدید
منه بیچاره همش درگیر پایان نامه بودم!شاید باورتون نشه اما 2شنبه دفاع کردم!اگه وقت داشتم بیشتر میخوندم:(

hami_sani

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خوش به حالتون که ایم همه درس خوندین.من کلا یه هفته رسیدم بخونم .اونم روزی 2 یا 3 ساعت .حتما قبول میشم نه؟؟؟؟؟؟؟؟:D:D

arefeh

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
یه پرسپکتیو داخلی هم که داده بودن یه میز بود تو اتاق.مربع شکل وسط اتاق میشد
اون ورودی هم که باعث میشد فضاها به اندرونی و بیرونی توی آپارتمان ( اگه آپارتمان نبود به چالش کشیده میشد)تقسیم بشه دیگه تو طرح 5 خوندین از پایین و دقیقا وسط میشد
اون مستطیله واسه ورودی و اندرونی بیرونی رو من مستطیله رو زدم ک از راست ورودی داشت...جوابش چی میشد؟

امسال از هر چی که فک میکردم مهم نیست و سوال نمیاد از اونا داده بودن

هر سال قراره بدتر بشه...چون ارشد رو نمیخوان راحت بدن...بزور باید بگیری...باید در راهش شهید بشی...اسیر بشی...مفقود بشی...

gholamsagi

عضو جدید
دوستان عزیز میگم میشه یه لطفی بکنید خودتون و دوستانتون بیایید به محض راه افتادن سیستم تخمین رتبه ی آکادمی معماری - احتمالن تا آخر امشب- گزینه هاتون رو وارد کنید تا جامعه ی آماری مون بیشتر بشه و تکلیفمون واسه اسکیس روشن تر؟ مرسی

Eshragh-Archi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
معماران گرام ...سلام به همگی
چقدر سریع تایپ میکنید آخه .. بذارید ما هم برسیم دیگه ...

به نظرم نسبت به پارسال بهتر بود ...
اونایی که بیشتر مطمن بودم ج دادم
اونایی که بیشتر رو درست بودنشون شک داشتم
خدا رو شکرتا اینجا بیشتر ج که چک کردم درست بود ..
تا ببینیم بقیه اش چی میشه

کره دوتا بیضی زدم
یکیش هم نسا زدم

یه سوال سایه بود میله استوانه ای ؟؟

نوگیری جنوب شرق - شمال جنوب و ..... ؟

ebram2014

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان:w43:

من با اینکه وقت کمی گذاشتم واسه کنکور ولی خیلی راضیم دوستان همونطور که قول دادم.......تاریخو ترکوندم:w47:

من خرساباد آشور زدم............فک کنم تو مجله اثر دیدم

داداش این سوال دروازه شیران میشد ........البته ما 2 تا دروازه شیران داریم یکی تو کاخ تیرونز یا هرچی یادم نیست.......ولی این یکی واسه قارپوز اباد بود کجا بود:D همون درسته بود که دروازه شیران داشت درکل

الهام جان هممون...افتضاح دادیم...الان غصه نخور...اگه کم ج دادی و مطمئن ک خوب آفرین اگه مثل منه بدبخت کلی شانسی زدی ک باید صبر کنی...
رنسانس سئوال آخرمنظر چی میشه؟ورسای؟

عارفه متاسفانه این سوال مدیچی میشد که من درست زدم:D

خرساباد آشور ک من عکسهای ارگ خرساباد رو دیدم گفتم این پس نمیشه...دروازه شیران هم ک نبود اون ایرانه هم ک نبود در نتیجه اون دروازه شیران اون یکی دیگه رو زدم...آخه شبیه شیر بود:redface:
افرین این رو درست زدی شک نکن

اون نغل درگاه 20 بود یا 25؟؟؟ من 25 زدم

درست زدی

من زدم دسترسی به بزرگراه!:D
منم هیمنو زدم
25 بود مطمئنم.
پارکینگ رو 2.5 4.5 6.5 با 5 متر طول زدی؟

عارف منم همینو زدم؟

من از خود طراحش شنیده بودم ارتفاع زمین واسشون مهم بوده که تو گزینه ها نبود
زدم ارتباز با بزرگراه و اینها
به همچنین
بچه ها گنبد ژئودزیک اتصالاش مفصلیه دیگه؟؟؟؟یه سوال اومده بود گفته بود کدوم مشخصات رو نداره اتصال صلب بود:cry:
یه سوال دیگم اومده بود.راجع به ژئودزیک که عدد بود...چی میشد من زدم سه - پنج و شش

هر دو رو منم به همچنین;)

والا هر سال اینطوری میدن .نمی شه دقیق گفت.ولی کاش اینطور سوال حذف شن.
ولی من یادم نمیاد به عارفه گفته باشم 3 و 5 و7.من اونو حتی تو تاپیک نکات مهم من دیدم که نوشته 2.5 و 4.5 و6.5

عارف خدا کنه درست زده باشیم؟

من بین آشور و خواجه گیر کردم...خواجه رو زدم....

اینم درست زدی

اون گنبد راجع به اکوستیک چی میشد؟؟؟؟ همش از جزوه های ایزدی بود لامصب....کم کردن واخنش

بله دیگه گنبدهای کوچک پشت سرهم واخنش رو کم میکنه

ببینید روستا .چوب.............هدف معماری الان جیه توسعه پایدار.پس به نظرم برخلاف نظر بقیه محیط زیست میشد.برای اینکه مردم روستا درختارو بی رویه قطع نکنن

meeeeeee tooooooooooo

ترنج

عضو جدید
:crying::crying::crying::crying::crying:
افتضااااااح بوووووود.
بچه ها واسه خیره کنندگی نور خداییش از همه بدتر نشیمن نیست؟؟فک کن از صب تا شب نور اذیتت کنه!ولی اون یکیا مقطعین!
اون که کدوم تو طرحی معماری نی بافت و رنگ میشه؟
توسعه فیزیکیم کارخونه میشه؟
واسه اقلیم سرد کدوم پله ها مناسبه؟
اون خرپاهه نیروش چی می شد؟
من اولش هول کردم واسه همین وقت کم آوردم!!!:(

ba.sa

عضو جدید
معماران گرام ...سلام به همگی
چقدر سریع تایپ میکنید آخه .. بذارید ما هم برسیم دیگه ...

به نظرم نسبت به پارسال بهتر بود ...
اونایی که بیشتر مطمن بودم ج دادم
اونایی که بیشتر رو درست بودنشون شک داشتم
خدا رو شکرتا اینجا بیشتر ج که چک کردم درست بود ..
تا ببینیم بقیه اش چی میشه

کره دوتا بیضی زدم
یکیش هم نسا زدم

یه سوال سایه بود میله استوانه ای ؟؟

نوگیری جنوب شرق - شمال جنوب و ..... ؟
نور گیر رو شرق غرب زدم!

mahyarSAMSUNG

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
یه ساعت پیش اومدیم تاپیک قفل بودا حالا ببین چکارش کردن
حالا ندارم همرو بخونم فقط چندتا سوال دارم
اون سوال مناظرها جفتش میشد باغ فین?من جفتشو زدم فین
ایا سوال فن میشد کششی یا حداکثر کششی من زدم حداکثر کشش

* Nafise *

عضو جدید
کاربر ممتاز
اون مستطیله واسه ورودی و اندرونی بیرونی رو من مستطیله رو زدم ک از راست ورودی داشت...جوابش چی میشد؟

هر سال قراره بدتر بشه...چون ارشد رو نمیخوان راحت بدن...بزور باید بگیری...باید در راهش شهید بشی...اسیر بشی...مفقود بشی...

حححححح شاید اسکیس بیفتم چون بلد نیستم تا بخوام کلاس برم چیزی یاد بگیرم ازمون اسکیس میرسه تئوریم از زبان میترسم رتبه ام بالای 300 میشه کلا امیدی ندارم عمرا با این وضع تهران قبول شم هم اسکیس کار میکنم کنار شما هم از همین امروز شروع میکنم برای کنکور 94 با روزی 5 ساعت خوندن آه چه آرزوهاییی داشتم ....

ba.sa

عضو جدید
یه ساعت پیش اومدیم تاپیک قفل بودا حالا ببین چکارش کردن
حالا ندارم همرو بخونم فقط چندتا سوال دارم
اون سوال مناظرها جفتش میشد باغ فین?من جفتشو زدم فین
ایا سوال فن میشد کششی یا حداکثر کششی من زدم حداکثر کشش
من کششی زدم:cry:

Eshragh-Archi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

منم همینو زدم ...
سلام دوستان:w43:
داداش این سوال دروازه شیران میشد ........البته ما 2 تا دروازه شیران داریم یکی تو کاخ تیرونز یا هرچی یادم نیست.......ولی این یکی واسه قارپوز اباد بود کجا بود:D همون درسته بود که دروازه شیران داشت درکل

meeeeeee tooooooooooo

هرچی فک کردم دروازه شیران بقیه اش چی بود یادم نیومد .. خدا خیرت بده ..:smile:

وضعیت
موضوع بسته شده است.