بررسی سوالات آزمون معمــــاری ارشد 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

omid0000

عضو جدید
113 درسته ... جزوه غزااله روحانی هست فک کنم.... بعدم من بین 2 و 3 سر امتحان شک داشتم.... آخر زدم 2... جوابش تو یکی از ریدینگها بود که اکولوژیک میشه

puyan khan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ببین داداشم تو زمستون آفتاب جنوب غرب غروب می کنه. یک ساعت قبلیشو در نظر بگیر سایش میشه رو به شمال شرق
خوب پس اون سایه که نشون داده چی اون گفته پس باید 2 باشه دیگه؟؟؟؟
من نمیدنم
خوب شکل رو برا چی نشون داده

omid0000

عضو جدید
من رو بگو که با درصدام فک کنم تنها گزینه م بشه منظر... لونم بااین ظرفیت کمش

shematik

عضو جدید
حتما فرم تابع عملکرد هم نتیجه تجارب نورمن فاستره؟!!!!
بابا لوکوربوزیه گسست از معماریه دیگه.
اون یکی هم من گوتیک می گم مثل نتردام.تو رمانسک یه مثال بزن که تاکید شده.

تو رمانسک کلا برای اولین بار به جبهه خارجی کلیساها توجه شده بود پس رمانسک میشه
لوکوربوزیه هم گسست نمیشه
این کلید درستههههه
من اینو یه جا خونده بودم اما منبعش یادم نیست
ولی پاسخ صحیحشو زدم
خواهشن سر اینکه یه سوالو اشتباه زدین فکر نکنین اون کلید اشتباهه و اعتراض بزنین
مثل سوال 31 که جوابش تو کتاب طراحی لرزه ای هست و کلیدش درسته
یا سوال درک عمومی که بچه ها میگن اداری نمیشه!... تو کتاب قیابکلو عینا نوشته که بازتاب تو اداری مهمه

ray_arc7

عضو جدید
حتما فرم تابع عملکرد هم نتیجه تجارب نورمن فاستره؟!!!!
بابا لوکوربوزیه گسست از معماریه دیگه.
اون یکی هم من گوتیک می گم مثل نتردام.تو رمانسک یه مثال بزن که تاکید شده.

سلام ، نه رومانسک اولینه ، از سبک نورماندی هم شروع میشه ، دوروم و سن اتین
لوکوربوزیه هم توجه به گذشته به مقتضیات حال میشه ، از اونجایی که به شدت تحت تاثیر روتوندای پالادیو و یونان بود ، من خودم هم نزدم ترسیدم ، ولی آخره جزوه ی حقیر یک چیزایی نوشته بود که به خاطره همون نزدم

puyan khan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سوال 31 - سوال 32 ....بر چه اساسی جواب دادن آخهههههههههههههههههه
لعنت به این سنجش

arefeh

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
چند صفحه قبل نوشتم دیگه!
4 تا زبان
4 تا فن
5 تا درک
شماره هاشو پیدا کنید.

عارف تووو امضات بزار...من ندیدم...حالمم خوب نی ک بخوام بگردم...فقط میخوام اعتراض رو اونم به خاطر شماها بزارم...وگرنه من قبول نمیشم....حداقل شما به خواسته هاتون برسید...منبع اون حداکثر کششی رو بزار....

omid0000

عضو جدید
سوال 34 کلید غلطه ها بچه ها.... نمودار برش توش پرش داره drop داره.... این یعنی نیروی متمرکز

arefeh

کاربر ممتاز
113 درسته ... جزوه غزااله روحانی هست فک کنم.... بعدم من بین 2 و 3 سر امتحان شک داشتم.... آخر زدم 2... جوابش تو یکی از ریدینگها بود که اکولوژیک میشه

من اکولوژیک اقتصاد فرهنگ زدم....چرا احساس؟؟؟؟

arefeh

کاربر ممتاز
سوال 34 کلید غلطه ها بچه ها.... نمودار برش توش پرش داره drop داره.... این یعنی نیروی متمرکز

عزیزم این سئوال رو دیگه خبرمرگش درست زده سنجش....تکیه گاه ساده....گشتاور داریم...

MisyoMasoud

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوستان من ی پیشنهاد دارم .... هر چند که خیلی هم مهم نیست چی میگم اینجا:|
اگه واقعأ مطمئن هستین که ی سوال کلیدش اشتباهه منبع سوال رو بیابید بعد اعتراض کنیم ..
اینطوری که نمیشه من بگم معماری لوکوربوزیه به فلان دلیل گسست از گذشته است یا فلان ....
منبع اصلی سوال رو پیدا کنید بعد میتونیم راحت تر اعتراض کنیم

mehrnaz.architec

عضو جدید
تورو خدا یکی بگه چطور شماره تماس این کلاس اسکیس سپیده محمدعلی زاده رو پیدا کنیم؟

اورایاد...
سلام اقا عارف،سپیده رشتیه نمیدونم سهر شما کلاس میذاره یا نه ولی اگه بخاطرش میخای بلند شی بری تهران(اگه اونجا کلاس بذاره) فک کنم یه ذره بیشتر تحقیق کن،البته نمیخام خدای نکرده زیر سوالش ببرما ولی اگه فک کنی معجزه میکنه نیس دوستای من از قبل از ارشد قبول شدنش میرفتن پیشش اگه کسی استعداد داشته باشه پیشش پیشرفت میکنه،امیدوارم تو اسکیس بهترینها برات رقم بخوره از ته دلم ،برای همهی بچه ها ی اینجا آرزو میکنم به ویژه شما که تو فن هرجور تونستی کمک کردی

aytakin69

عضو جدید
پویان جان در رابطه با سوال 31 :
مشاهده پیوست 196482

من اینو دقیقا بین اون 3 و 4 که همه هم به خاطر شباهت ردش میکردن انتخاب کردم ولی اشتباه شده متاسفانه.........به نظر منم طراح انقد اسکل نیس بیاد دو تا گزینه عین هم بده......همشم فک میکردم یه جا دیدم اینو ممنون بابت عکس...

arefeh

کاربر ممتاز
اینو شک نکن... میگم تو جزوه روحانی هست...بعد من بین اکولوژی و اجتماع شک داشتم... اون ریدینگه نوشته بود توش که منظر به اکولوژی ربط داره

بابااااا..گزینه هارو نیگاه کن...اکولوژیک رو من قبول دارم ک هست...میگم چرا احساس و فرهنگ و اکولوژیک شد....؟؟؟؟چرا اکولوژیک فرهنگ اقتصاد نشد؟؟؟؟؟
اصلا اینجا حرفی از اجتماع نیومده ک اجتماع میگی؟؟؟

nikky321

عضو جدید
کاربر ممتاز
يكي نوشته اشتباه زديم دليل نميشه اعتراض كنيم. من بايد عرض كنم كه درست زدن شما هم دليل نميشه كه ما اشتباه ميكيم. خود عارف ٣ تا دركو اعتراض زده كه من قبول ندارم ولي كاملا موافقم كه اعتراضشو بكنه. حتما دليلي داره واسه خودش. ما فقط به خاطر اشتباه زدن نيومديم اعتراض كنيم.

omid0000

عضو جدید
بابااااا..گزینه هارو نیگاه کن...اکولوژیک رو من قبول دارم ک هست...میگم چرا احساس و فرهنگ و اکولوژیک شد....؟؟؟؟چرا اکولوژیک فرهنگ اقتصاد نشد؟؟؟؟؟
اصلا اینجا حرفی از اجتماع نیومده ک اجتماع میگی؟؟؟
ببین من اینو توجزوه روحانی خونده بودم... احساس وفرهنگ رو مطمئن بودم... سر امتحان شک کردم بین گزینه 2 که اکولوژیک داره با گزینه3 که اجتماع داره... بعد منظر زبانو زدم .... تو این ریدینگ دیدم اکولژی رو آورده... منم شکم برطرف شد و 2 رو زدم

وضعیت
موضوع بسته شده است.