بررسی سوالات آزمون معمــــاری ارشد 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

nani_67

عضو جدید
کاربر ممتاز
سجاد جان ولش کن...تازه وارده...فهمش در حد خودشه....الکی شادیتو خراب نکن...اخظار بده پرتش میکنند بیرون...والا
در ضمن این سئوالهارو ج بده

عارفه چطور برات بود؟؟
بچه ها دعا میکنید منم هرچی زدم درست دربیاد اخه خیلی نزدم فقط اونایی ک مطمن بودمو ب نظرتون انشالاه اگه زبان 25 فن 30تاریخ 50 درک 30 منظر 15 یا 20اردبیل قبول میشم

سجی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بچه ها اون ساختمان بندم خرپای کمربندی و کلاهی با هسته مهار بندی یود.چقد از ساختمانهای بلند آورده بودن..................خوب شد دیشب خوندمش

Art & Design

عضو جدید
من اشتباهی رفته بودم تو تاپیک هنر و ساخت گفتم چرا انقد خلوته!
سوالای فن اون آخریاش ......... آخه چی بود اینا! من که نخونده بودم

سجی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
عارفه چطور برات بود؟؟
بچه ها دعا میکنید منم هرچی زدم درست دربیاد اخه خیلی نزدم فقط اونایی ک مطمن بودمو ب نظرتون انشالاه اگه زبان 25 فن 30تاریخ 50 درک 30 منظر 15 یا 20اردبیل قبول میشم
والا من همه اونایی که شک داشتم زدم و دست بر قضا همشم درسته..آخه تو تستام که تست میزدم اینجوری بود........سوالا تابلو بود دیگه.این بعلبک مال کجا بود؟

nani_67

عضو جدید
کاربر ممتاز
سوال اول درک که صنایع چوبی بود؟
سوال گشتاور و برش فن؟

دقیقاااا..منم کلا بین 2تا می موندم...
منم مثل شماااا....
کنکور جوش ادمو میگیره من الان فهمیدم خیلی سوالارو ححححححح
بچه ها چطوری اسکیس شروع کنم ازکجا ب چ طریقی،من تلاش میکنم شاید قبول شدم خدارو چی دیدید

shematik

عضو جدید
بچه ها اون شکل توق فن دومیش میشد قاب خمشی یکی هم کمربندی؟
درز ساخت هم میشد منطبق بر درزهای دیگر ساختمان
سایه درک میشه به سمت شمال شرق
اونی ک گفته بود ریتم و ترتیب چی زدید؟؟؟من زدم تکرار و نظم بود چی بود؟؟دفترچه d گزینه 3 زدم...ولی دقیق کلمشو نمیدونم
منظر گفته بود چیو کم کنیم هماهنگی و ...من زدم تنوع کم بشه

درسته

ex5*ser

عضو جدید
کاربر ممتاز
انشالاه رتبه ات خوب بیاد فک نکنم صدشی تو 10میشی
فک نکنم.
همون بین 100 تا 200 بیارم خوبه ولی درکل دوس دارم از بیونیک یا دیجیتال قبول شم و نرم اسکیسسسسسسسسسسسسسسسس
اینم ماهاییم در طول این سه ماه.

hanimemar

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها اون ساختمان بندم خرپای کمربندی و کلاهی با هسته مهار بندی یود.چقد از ساختمانهای بلند آورده بودن..................خوب شد دیشب خوندمش

آره منم دیروز خوندمش...جواب همین میشد...

nani_67

عضو جدید
کاربر ممتاز
والا من همه اونایی که شک داشتم زدم و دست بر قضا همشم درسته..آخه تو تستام که تست میزدم اینجوری بود........سوالا تابلو بود دیگه.این بعلبک مال کجا بود؟
خوش بحالت تو شانس دارییییییی من ترسیدم شک هامو نزدم

mehranisfahani

عضو جدید
سجی جان واس رومه فک میکنم!
آخر فصل روم ابراهیم زارعی عکسشو گذاشته

arefeh

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
عارفه چطور برات بود؟؟

عزیزم من شانسی زیاد زدم...اینم بگم فن کلا 18 تا زدم
تاریخ 16
14 درک
10 تا منظر
16تا زبان
زبان ک کلا همش شانسی زدم...دیگه حالا بدونید چ گردم:razz:
حالا حتی اگه همش هم درست باشه بازم عالی نزدم...همشون لب مرز 50 بدون غلط میشه...حالا غلطشو خدا بخیر بگذرونه
بچه ها من کلی از سئوالها رو گفتم کمک کنید بقیه اش هم یادمون بیاد ج بدیم

hanimemar

عضو جدید
کاربر ممتاز

nani_67

عضو جدید
کاربر ممتاز
تو حوزه ای که من بودم همه می نالیدن...همچنین تو فیس بوک:Dتا کلیدا نیا نمیشه قضاوت کرد نانی چون گزینه ها نزیدک به هم زیاد داشت...

اره ...حس خاصی دارم ن خوشحال ن ناراحت ..اما بنظرم راحت نبود گنگ بود چون حس الانم مم حسی گنگیه

سجی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بچه ها اون ورود طیفهای مختلف رنگ چی شد؟؟؟من اول زدم ایلخانی دیدم رنگ مختلف نداشتن زدم صفوی

arefeh

کاربر ممتاز
بچه ها اقتصاد چوب روستا میشد انبارداری و بسته بندی؟؟؟:(
تو اقلیم معتدل مصالح کمتر مهمه؟؟
واسه بازوشها توووو همه اقلیم ها برا تنظیم جرارت دیگه؟؟

memare iran

عضو جدید
من سوال کنکور پاسال که چندروز پیش زدم درصدهام خوب شد اما امروز سرجلسه از سوالها شوک شدم
کی کلیدهارو میزنن؟اون کدوم موسسه بود گفتین درصداحتمالی میگیره؟

hanimemar

عضو جدید
کاربر ممتاز
اره ...حس خاصی دارم ن خوشحال ن ناراحت ..اما بنظرم راحت نبود گنگ بود چون حس الانم مم حسی گنگیه

به نظر منم سوالا آسون نبود...مفهومی بود و شک برانگیز...اما این به نفع کسایی هست که واقعا خوندن چون یه عده سیاه لشکر که الکی میان آزمون میدن از رده خارج میشن...پس نگران نباش...;)

arefeh

کاربر ممتاز
شما ک وضعتون خیلی خوبه...14تا درک ؟؟؟؟میدونی یعنی چی؟؟؟کاش منم میزدم نمیترسیدممم
من 8تا زبان
فن 12
تاریخ 16 درک 7 ومنظر 4

عزیزم مهم اینه همونهایی ک زدی مطمئنی من نیستم...میبینی همش اینجا ک میزارم و منتظرم شما جواب بدید 5 تا صلوات به نظر 5 تن میکنم ک جوابم درست باشه:cry:

nani_67

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها اقتصاد چوب روستا میشد انبارداری و بسته بندی؟؟؟:(
تو اقلیم معتدل مصالح کمتر مهمه؟؟
واسه بازوشها توووو همه اقلیم ها برا تنظیم جرارت دیگه؟؟
خدااااااا ب دادم برس فک کنم برم تایپیک 94،،حححححح
تا کلید نیاد معلوم نمیشه من توامتحان گیج میزدم

وضعیت
موضوع بسته شده است.