بررسی سوالات آزمون معمــــاری ارشد 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

سجی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
چون نانو رو خونده بودم خیلی رو مصرف انرژی رو معماری تاثیر گذاشته همون گزینه ای ک درباره بهینه شدن حرارت مصالح بود رو زدم
فک کنم همون مصالح هوشمنده خودت دقت کن: خود ترمیم شونده..تمیز شونده...حرارت محض انحصاری میشه ولی مصالح هوشمند جامعیت داره : ضد خش...ضد ترک.ضد میکروب و غیره

setareh266

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان ......تفاوت عمده مسجد جامع اصفهان و کرمان چی بود؟

mitra2470

عضو جدید
اون سوال اقتصاد روستایی ک به چوب وابسته هستش درنگاه اول خیلی سخت بود ولی یه خورده دقت کردم دیدم چقدر اسونه . میشد حمل و نقل جاده . برای انتقال این چوبها به محلهای دیگه :)
افرین:D

سجاد این که 30 تا کتاب منبع باشه خوبه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟نه مطمئنن اینجوری نیست
راست میگه:w39:

سجی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اون سوال اقتصاد روستایی ک به چوب وابسته هستش درنگاه اول خیلی سخت بود ولی یه خورده دقت کردم دیدم چقدر اسونه . میشد حمل و نقل جاده . برای انتقال این چوبها به محلهای دیگه :)
متاسفانه من فک نکردم و زدم محیط زیست:D

lena.0

عضو جدید
کاربر ممتاز

حمل و نقل وقتی مهمه که محصول باید سریع به مقصد برسه مث لبنیات که خراب میشه

سجی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
گنبدش

واون سوال ایوان میشه جامع یزد چون ایوانش سه بخشیه
من قاطی کردم برا اینکه وقت کم نیارم منظور سوال رو خوب متوجه نشدم زدم همدان.اخه سه ایوانی اون بود فقط:(مفت از چنگم پرید

puyan khan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من قاطی کردم برا اینکه وقت کم نیارم منظور سوال رو خوب متوجه نشدم زدم همدان.اخه سه ایوانی اون بود فقط:(مفت از چنگم پرید
من رو این 2 تا یزد و ورامین شک دشاتم ورامین زدم یه نگا به ایوان ورامین بندازین

orkide69

عضو جدید

خوب یزدم یک ایوانی بود ولی اون دوتای دیگه 4 ایوانی بودن من که اصلا هرچی بالا پایین کردم نفهمیدم کدوم بود اخرم الکی زدم یزد

Sahar Gh

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه ها.یکی به من میگه اولین کلیدی که قراره بیاد کی هست؟....حالا واسه هر موسسه ای...

MisyoMasoud

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام بر همگی ....
اول از همه برای همتون آرزوی موفقیت دارم ... ایشالا ک مزد زحمتاتون رو میگیرین ..
آقو ما دیر رسیدیم به تاپیک انگار همه سوالا رو برسی کردین ...
من چیزی ک انتظار داشتم نشد ...تاریخ اسلام افتضاح بوووووووووووود :(

lena.0

عضو جدید
کاربر ممتاز

سوال پرسیده بود الگوی طراجی ایوان
نه تعدد ایوان یا رابطه ایوان و سر در و گنبد خانه

arefeh

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
انشالا موفق باشی عزیزم
راستی تاپیک اسکیسو کی راه میندازین؟
ببخشید من تشکر اصلا ندارم برا همین پست میذارم شرمنده
ایشالله یه نفس بکشیم بریم به جتگ اسکیس

جوابای درک من چند تا سوال رو شک دارم ولی خوب زدم ولی خوب من اکثرا 90 درصد میتونم بگم جوابام درسته حالا چک کنید ولی من خودم اینجارو هیچی نخوندم چون کنکور گذشته و ما رفتیم واسه اسکیس
91-1
92-نزدم
93-4
94-2
95-4
96-1
97-4
98-4
992
100-3
101-1
102-3
103-1
104-3
105-4
106-3
107-2
108-1
109-4
110-4
پویان جان 107 متاسفانه غلطه کاملا
104 هم آشپزخنه رو دیگه غرب نمیزارند وگرنه وحشتناک میشه...
95 چرا 3 نشد؟؟؟من با استدلال خودم 3 رو زدم...و فکر کنم درست باشه...
در مورد ایعاد پارکینگ هم شما بودی در آخرین روزها این ابعاد رو گذاشتی؟؟؟درستن؟؟؟منم این گزینه رو زدم اما دوستان میگن 3 میشه...:(
110 فک کنم بشه 3 چون جایگزاری پنجره در همه ی مناطق برای اسایش حرارتی مهمه و مهمترین دلیله اسایش حرارتی هم دما ست
منم 3 زدم
من رو این 2 تا یزد و ورامین شک دشاتم ورامین زدم یه نگا به ایوان ورامین بندازین
خداروشکر اینقدر این سئوال شک برانگیز بود ک جرات نکردم سریع ازش گذشتم

وضعیت
موضوع بسته شده است.