بررسی سوالات آزمـــون ارشـــد 92 ( مجموعه هنرهای ساخت)

وضعیت
موضوع بسته شده است.

nima-sd

عضو جدید
کاربر ممتاز
ولی به نظر من زسوالا خیلی آسون بود...من همش به این فکر میکنم با این سوالای آسون و درصدهای بالا باید چیکار کرد؟؟؟؟ درضمن چندتا سوال مشابه سوالای آزمون های ایوان خانه معمار بود. من نرسیدم همشو بزنم فقط ایستایی های جامع رو زدم ت. همونا چندتا مشابه داشت. این یعنی سروش نیا سوالا رو طرح میکنـــــــــــــــــــــ ـــــه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بنظرتون صحت داره؟گفته ی بچه های انرژیه!!!!
اتفاقا چند تا سوالشم آزمونای مرکز قبلا داده بود سوال 45 تو جزوه طراحی لرزه ای کزازی هم بود یعنی کزازی طراح سوال میشه اونوفت؟!
به این راحتیا که سوال نمیدن کسی طراحی کنه اونم کسی که آموزشگاه درس میده که محاله طراح سوال باشه هر سال دست خود دکترو میبوسه سوالا

sinana

عضو جدید
ولی به نظر من زسوالا خیلی آسون بود...من همش به این فکر میکنم با این سوالای آسون و درصدهای بالا باید چیکار کرد؟؟؟؟ درضمن چندتا سوال مشابه سوالای آزمون های ایوان خانه معمار بود. من نرسیدم همشو بزنم فقط ایستایی های جامع رو زدم ت. همونا چندتا مشابه داشت. این یعنی سروش نیا سوالا رو طرح میکنـــــــــــــــــــــ ـــــه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بنظرتون صحت داره؟گفته ی بچه های انرژیه!!!!

نه بابا این کنکور در انحصار شخص پروفسور گلابچی هست و بس

lena.0

عضو جدید
کاربر ممتاز
اتفاقا چند تا سوالشم آزمونای مرکز قبلا داده بود سوال 45 تو جزوه طراحی لرزه ای کزازی هم بود یعنی کزازی طراح سوال میشه اونوفت؟!

من از یکی از دانشجوهاش پرسیدم گفت دقیقا هرچی سرکلاس گفته بود مهمه اومده بود تمام چیزایی که گفته بود درس دراومد

mahan98

عضو جدید
آقای بهزاد مث اینکه صحت داره الان ماها که کلاس نرفتیم باید تاوانشو پس بدیم

جمع گلابچی تکمیل شد
ما هم کلاس نرفتیم والا!
میبینید که همه ی بچه هایی که اینجان کلاس نرفتن.
من خودم آزمون هم نمیدادم حتی!

abbasbostaniasl

عضو جدید
بچه ها خسته نباشیییییییییییییییییییییییین. فردا هم معماریا دچار این حال و روز هستن:thumbsup2:

lena.0

عضو جدید
کاربر ممتاز
به این راحتیا که سوال نمیدن کسی طراحی کنه اونم کسی که آموزشگاه درس میده که محاله طراح سوال باشه هر سال دست خود دکترو میبوسه سوالا

الان نمیخوام راجب مسایل جاشیه ای بحث کنیم ولی گلابچی که پایان نامه دانشجوهاشو به اسم خودش چاپ میکنه بعید نیست سوالارم بده سروش نیا طرح کنه به اسم خودش

ما هم کلاس نرفتیم والا!
میبینید که همه ی بچه هایی که اینجان کلاس نرفتن.
من خودم آزمون هم نمیدادم حتی!

خیلی هاام رفتن!بچه ها سر کلاسا جا نبود بشینن سر پا وایمیستادند

behzadkhanha

عضو جدید
کاربر ممتاز
الان واقعا مهمه کی سوالا رو طرح میکنه؟!
ضمنا خوبه که اگه مودب نیستیم،لااقل به افراد توهین نکنیم!

این عبارت جمله ایه که خود احسان خان بارها تو کلاس تکرار کردن و این رو نوعی عرض ارادت به آقای گلابچی میدونن. لفظ "خطر" رو هم باز خود جناب آقای دکتر محود گلابچی در برنامه پارک ملت برای خودشن به عنوان شوخی بکار بردن
بنابر این من نه ترک ادب کردم و نه توهین
ممنون

behzadkhanha

عضو جدید
کاربر ممتاز
آقای بهزاد مث اینکه صحت داره الان ماها که کلاس نرفتیم باید تاوانشو پس بدیم
در ضمن سروش نیا سوادش بالاس راجبش قضاوت نکنید
جمع گلابچی تکمیل شد

بله خیلی باسواد هستن و شاید در سالهای آینده این کار رو بکنن ولی الان فعلا گلابچی این کارو میکنن

mahan98

عضو جدید
این عبارت جمله ایه که خود احسان خان بارها تو کلاس تکرار کردن و این رو نوعی عرض ارادت به آقای گلابچی میدونن. لفظ "خطر" رو هم باز خود جناب آقای دکتر محود گلابچی در برنامه پارک ملت برای خودشن به عنوان شوخی بکار بردن
بنابر این من نه ترک ادب کردم و نه توهین
ممنون
باشه اگه خودش راضیه شما بگو.
ولی اگه شما گفتی من فلانم،من باید تکرار کنم که شما فلانی؟
جای فلان عبارت مناسب را خودتان قرار دهید!

sinana

عضو جدید
یه سوال امکانش هست از این سوالا فردا هم استفاده کنن واسه معماری ؟:question::question:

donfidelio

عضو جدید
کاربر ممتاز
برای اینکه به جوابا برسیم اون سوالایی که نظرتون با نظر زننده تستای این فایل متفاوته رو بگین:

سوال 32. 16 میشه دیگه؟

43 گزینه 2

45 ... غلطه! 2 به 2 متناقشن دیگه !

46 گزینه 4

49 گزینه 2 یا همون 4 ؟

51 گزینه 3

53 گزینه 1

58 نیروها رو ورداریم میشه زایس، ولی با نیرو توی کتابم ژئودزیکه:biggrin: یکی از شاهکارای قدیمی عمو گلاب;)

59... این چرخ فلک از تو کتاب داده شده؟ غلطه گزینه هاش:D هرکی مطمئنه بلده توضیح بده.

behzadkhanha

عضو جدید
کاربر ممتاز
برای اینکه به جوابا برسیم اون سوالایی که نظرتون با نظر زننده تستای این فایل متفاوته رو بگین:

سوال 32. 16 میشه دیگه؟

43 گزینه 2

46 گزینه 4

49 گزینه 2 یا همون 4 ؟

51 گزینه 3

53 گزینه 1

58 نیروها رو ورداریم میشه زایس، ولی با نیرو توی کتابم ژئودزیکه:biggrin: یکی از شاهکارای قدیمی عمو گلاب;)

59... این چرخ فلک از تو کتاب داده شده؟ غلطه گزینه هاش:D هرکی مطمئنه بلده توضیح بده.

نقدا 46 میشه 3 ... 51 میشه 4

timaj

عضو جدید
کاربر ممتاز

سوال 32. 16 میشه دیگه؟

43 گزینه 2

46 گزینه 4

49 گزینه 2 یا همون 4 ؟

51 گزینه 3

53 گزینه 1

58 شکل زایس فرق داره
51 من میگم 1
49 میگم 2
46 میشه 3

donfidelio

عضو جدید
کاربر ممتاز
آره 51 گزینه 4 درسته، سریع زدم سوتی دادم حیف....

46 رو از کجا میگین 3؟

behzadkhanha

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها اگه منبع حرفاتونم بگید ممنون میشم.
اگه جواب خودتونو دارید میگید بگید خودم اینو زدم!شاید جواب شما درست نباشه!

نه اینا جوابای من بودن ولی مطمئنم ... من تلفنی هم با چند نفر از بچه ها چک کردم
مسئله اینه که الان نمیشه منبع دقیقی بگم واسشون چون یه چشمم رو جزوه منظره یکی هم به تاپیکه:confused:

timaj

عضو جدید
کاربر ممتاز
بحث تموم شد اما در مورد احسان خان سروش میا بگم که ایشون خییییییییلی با سوادن خودشون میگن طراح نیستن اما یکی از اساتید دانشگامون میگفت هست و همچنین خود سروش نیا تاکید میکرد که جزییات ارتقا رو نخونید نمیاد و دیدید که نیومد!
در ضمن طراح اصلی خود دکتر هست اما همیشه یک گروه طراحن (از قول دکتر متدین) بنابراین احتمال بودن ایشون در گروه ظراحان هست حالا اگرم نباشه ارتباط تنگاتنگش با گلابچی باعث میشه بدونه که پروفسور از چه بخشایی معمولا سوال میاد
بگذریییییییییییییییییییییییییییییییییم بریم برا معماری بخونیم!

shina88

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها نخندین بهم!:mad:
اخه گنبد زایس طبق شکل صفحه 258 آرایش مثلث هاش همینطوریه اما نیم کره اس! حالا اینو از کتاب درک داده و 3/4 هست! یکی بم بگه زایس چه فرقی میکنه؟؟
:wallbash:

mehrazin_f

عضو جدید

سوال 32. 16 میشه دیگه؟

43 گزینه 2

46 گزینه 4

49 گزینه 2 یا همون 4 ؟

51 گزینه 3

53 گزینه 1

۵۳ میشه ۱؟؟؟؟؟؟ من زدم ۳

وضعیت
موضوع بسته شده است.