بررسی ازمون کارشناسی ارشد معماری دانشگاه آزاد93 - تست و اسکیس

وضعیت
موضوع بسته شده است.

reza_memar

عضو جدید
کاربر ممتاز
مرسی عجب سرعتی داری رضا;)فکر کنم با اون بنده خدا قرارداد داری که تند تند براش سئوال بفرستی سه سوته جواب بگیریا :biggrin:
دمت گرم...مرسی
اینقدر این چند روزه مخصوصا امروز فشار روشون زیاده که حد نداره...اره قرارداد که دارم مگه نمیدونستی عارفه!!:D
با این وضع تکمیل ظرفیت مهر چی میشه؟ عقب میفته!؟ کنسل میشه!!؟ :question:

اگه تکمیل ظرفیتی واسه مهر باشه میزارن....تا اخر شهریور هم وقت هست...فک کنم پارسال 28 شهریور بود که ثبت نام تکمیل ظرفیت انجام شد و نتایج اون تو مهر ماه اعلام شد......
خود من الان خیلی از انتخاب شهرهایی که کردم رو نمیخوام و قصد دارم اگه اونا رو قبول شدم بزارم تکمیل ظرفیت....البته یه ریسکه...!!بازم توکل به خدا ببینیم اون چی میخواد

karanka

عضو جدید
اینقدر این چند روزه مخصوصا امروز فشار روشون زیاده که حد نداره...اره قرارداد که دارم مگه نمیدونستی عارفه!!:D

اگه تکمیل ظرفیتی واسه مهر باشه میزارن....تا اخر شهریور هم وقت هست...فک کنم پارسال 28 شهریور بود که ثبت نام تکمیل ظرفیت انجام شد و نتایج اون تو مهر ماه اعلام شد......
خود من الان خیلی از انتخاب شهرهایی که کردم رو نمیخوام و قصد دارم اگه اونا رو قبول شدم بزارم تکمیل ظرفیت....البته یه ریسکه...!!بازم توکل به خدا ببینیم اون چی میخواد

داداش پارسال که آزاد دو مرحله ای بود، جواب اسکیس تو مهر اومد!!!...حواس نداریـــا...;)
پارسال فقط بهمن تکمیل ظرفیت بود که خیلییم ناجور شده بود...تراز قبولی تکمیل ظرفیت قزوین از خود کنکور بیشتر شده بود!!!

reza_memar

عضو جدید
کاربر ممتاز
داداش پارسال که آزاد دو مرحله ای بود، جواب اسکیس تو مهر اومد!!!...حواس نداریـــا...;)
پارسال فقط بهمن تکمیل ظرفیت بود که خیلییم ناجور شده بود...تراز قبولی تکمیل ظرفیت قزوین از خود کنکور بیشتر شده بود!!!

عزیزم من تکمیل ظرفیت ارشد دانشگاه ازاد ورودی مهر ماه پارسال رو گفتم...!!که حدودا 28 شهریوربود...اینو گفتم که اگه باشه همین حدود هاس.
پارسال فقط معماری و رشته های که دو مرحله ای بود تکمیل ظرفیت مهر نداشتند چون زمانی که تکمیل ظرفیت بود بچه های معماری هنوز جواب کنکورشون نیومده...ولی تمام رشته های دیگه تکمیل ظرفیت داشتند..

اگه ارسال های من خونده باشی بارها در مورد اینکه پارسال معماری فقط یه تکمیل ظرفیت داشت صحبت کردم...پس حواس سرجاشه;)

karanka

عضو جدید
عزیزم من تکمیل ظرفیت ارشد دانشگاه ازاد ورودی مهر ماه پارسال رو گفتم...!!که حدودا 28 شهریوربود...اینو گفتم که اگه باشه همین حدود هاس.
پارسال فقط معماری و رشته های که دو مرحله ای بود تکمیل ظرفیت مهر نداشتند چون زمانی که تکمیل ظرفیت بود بچه های معماری هنوز جواب کنکورشون نیومده...ولی تمام رشته های دیگه تکمیل ظرفیت داشتند..

اگه ارسال های من خونده باشی بارها در مورد اینکه پارسال معماری فقط یه تکمیل ظرفیت داشت صحبت کردم...پس حواس سرجاشه;)

حیف شد...فک کردم مچتو گرفتم..:D

reza_memar

عضو جدید
کاربر ممتاز
داوطلبان نگران تاخیر نتایج دانشگاه آزاد نباشند/ متقاضیان ارشد و دکتری می‌توانند با تاخیر ثبت نام کنند

رئیس سازمان سنجش کشور گفت: با توجه به نگرانی داوطلبان در خصوص زمان ثبت نام دانشگاه سراسری و تاخیر در اعلام نتایج دانشگاه آزاد، داوطلبان می‌توانند با تاخیر ثبت نام کنند.
ابراهیم خدایی رئیس سازمان سنجش کشور در گفتگو باخبرنگار دانشگاهی باشگاه خبرنگارانگفت: در رابطه با نگرانی داوطلبان کارشناسی ارشد و دکتری دانشگاه آزاد باید بگویم که با همکاران خود در دانشگاه آزاد مباحثی مطرح شده است و این مشکل برطرف می‌شود.

خدایی در پاسخ به سوال خبرنگار باشگاه خبرنگاران مبنی بر اینکه ر‌اهکار مورد نظر برای حل این مشکل چیست، اظهار داشت: ما به داوطلبان و دانشگاهها اعلام می‌کنیم که با توجه به تاخیر در اعلام نتایج و ثبت نام مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری، داوطلبان می‌توانند با تاخیر ثبت نام خود را انجام دهند.

خب پس اونایی که میخواستن بین ازاد و دولتی یکی رو انتخاب کنن دیگه نگرانی نداشته باشن....ثبت نام دولتی هم باتاخیر انجام میشه...حالا میتونین یه تصمیم خوب بگیرین

karanka

عضو جدید
داوطلبان نگران تاخیر نتایج دانشگاه آزاد نباشند/ متقاضیان ارشد و دکتری می‌توانند با تاخیر ثبت نام کنند

رئیس سازمان سنجش کشور گفت: با توجه به نگرانی داوطلبان در خصوص زمان ثبت نام دانشگاه سراسری و تاخیر در اعلام نتایج دانشگاه آزاد، داوطلبان می‌توانند با تاخیر ثبت نام کنند.
ابراهیم خدایی رئیس سازمان سنجش کشور در گفتگو باخبرنگار دانشگاهی باشگاه خبرنگارانگفت: در رابطه با نگرانی داوطلبان کارشناسی ارشد و دکتری دانشگاه آزاد باید بگویم که با همکاران خود در دانشگاه آزاد مباحثی مطرح شده است و این مشکل برطرف می‌شود.

خدایی در پاسخ به سوال خبرنگار باشگاه خبرنگاران مبنی بر اینکه ر‌اهکار مورد نظر برای حل این مشکل چیست، اظهار داشت: ما به داوطلبان و دانشگاهها اعلام می‌کنیم که با توجه به تاخیر در اعلام نتایج و ثبت نام مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری، داوطلبان می‌توانند با تاخیر ثبت نام خود را انجام دهند.

خب پس اونایی که میخواستن بین ازاد و دولتی یکی رو انتخاب کنن دیگه نگرانی نداشته باشن....ثبت نام دولتی هم باتاخیر انجام میشه...حالا میتونین یه تصمیم خوب بگیرین

خدا رو شکر...حال میتونیم بین دانشگاه تهران و علوم تحقیقات یکی رو انتخاب کنیـــم...:)

vahid_shah

عضو جدید
آخه خود سایت سنجش باید اطلاعیه بزنه که تاریخ ثبت نام تمدید شده و اینا ...
منم غیرانتفاعی قبول شدم منتظر آزادم هنو ثبت نام نکردم :(

reza_memar

عضو جدید
کاربر ممتاز
آخه خود سایت سنجش باید اطلاعیه بزنه که تاریخ ثبت نام تمدید شده و اینا ...
منم غیرانتفاعی قبول شدم منتظر آزادم هنو ثبت نام نکردم :(
عزیزم خبرگزاری صداسیما که خبر دروغ تولید نمیکنه...منبع بسیار معتبره
حالا امیدوارم تا اخر این هفته بیاد...ولی طبق اخرین مصاحبه هایی که بوده خود رییس سازمان سنجش گفته که ثبت نام ها با تاخیر هم انجام میشه...
واسه اطمینان بیشتر با سازمان سنجش تماس بگیر...
اخبار شبانگاهی 22 هم یه گزارشی از نتایج ازمون های دانشگاه ازاد پخش کرد که متاسفانه دقیق نفهمیدم چی گفت...نتایج یه کنکوری هم گفت دوشنبه وسه شنبه اعلام میشه حالا واسه چه مقطعی نمیدونم....!فک کنم سراسری بوده(لیسانس

vahid_shah

عضو جدید
حالا امیدوارم تا اخر این هفته بیاد...ولی طبق اخرین مصاحبه هایی که بوده خود رییس سازمان سنجش گفته که ثبت نام ها با تاخیر هم انجام میشه...
اخبار شبانگاهی 22 هم یه گزارشی از نتایج ازمون های دانشگاه ازاد پخش کرد که متاسفانه دقیق نفهمیدم چی گفت...نتایج یه کنکوری هم گفت دوشنبه وسه شنبه اعلام میشه حالا واسه چه مقطعی نمیدونم....!فک کنم سراسری بوده(لیسانس
آره درسته رضا جان ,خیلی لطف کردی
اصلا وضعیت جالبی نیست ,کلا تو برزخیم :(

amir71arch

عضو جدید

گزارش شبکه 3 در مورد کارشناسی بود. بدون آزمونش دوشنبه اعلام میشه. با آزمون سه شنبه. در مورد ارشد چیزی نگفت. بالاخره کی می خوان اعلام کنن؟

reza_memar

عضو جدید
کاربر ممتاز
گزارش شبکه 3 در مورد کارشناسی بود. بدون آزمونش دوشنبه اعلام میشه. با آزمون سه شنبه. در مورد ارشد چیزی نگفت. بالاخره کی می خوان اعلام کنن؟

پس خبر خبرنگار خبرگزاری مهر که گفته بود از دوشنبه به تدریج نتایج ازمون های دانشگاه ازاد اعلام میشه درست بود...
امیدوارم حداقل اطلاعیه زمان دقیق اعلام نتایج رو بزنن

eng.anita

عضو جدید
پس خبر خبرنگار خبرگزاری مهر که گفته بود از دوشنبه به تدریج نتایج ازمون های دانشگاه ازاد اعلام میشه درست بود...
امیدوارم حداقل اطلاعیه زمان دقیق اعلام نتایج رو بزنن

من به جاي اخبار ترجيح مي دم اخبار شمارو گوش بدم خيلي به روزين .اگه دوشنبه سه شنبه واسه ليسانس هاست پس چهار شنبه مال ماس پنج شنبه واسه دكترا انشااااااااااااااااااااااااللللللللللللللللللللللههههههههههه;)
آخر سرهم قبول نمي شه يه خاطر اين همه زجري كه كشيديم غصه مي خوريم:cry:

reza_memar

عضو جدید
کاربر ممتاز
زمان انتشار نتایج آزمونهای دانشگاه آزاد اعلام شد/ افزایش 22هزار نفری ظرفیت در تحصیلات تکمیلی

معاون سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اعلام کرد که نتایج پذیرشهای با آزمون و بدون آزمون این دانشگاه در کارشناسی دوشنبه این هفته اعلام می شود.

مجتبی علوی فاضل در گفتگو با خبرنگار مهر، گفت: نتایج دوره های با آزمون و بدون آزمون کارشناسی دانشگاه آزاد از دوشنبه هفته جاری اعلام می شود. سپس نتایج مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری و در نهایت نتایج پذیرشهای پزشکی، اعلام می شود.
وی درباره ظرفیت پذیرش در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری، اظهار داشت: در مقطع دکتری بین 8 تا 10 هزار نفر و در مقطع کارشناسی ارشد 12 هزار نفر به ظرفیت پذیرش پیشین اضافه شده است.

reza_memar

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه خبری هم از قول علوی فاضل منتشر شد که:
در روز دوشنبه 17 شهریور نتایج کارشناسی با آزمون و بدون آزمون، سه شنبه 18 شهریور نتایج دکتری، چهارشنبه 19 شهریور نتایج کارشناسی ارشد و پنج شنبه 20 شهریور نتایج آزمون پزشکی در دسترس داوطلبان قرار می‌گیرد.چقد این خبر صحت داره باید صبر کرد.
.

احتمال زیاد تا ساعات اینده مرکز ازمون اطلاعیه ای جدید منتشر کنه....

s.sahba

عضو جدید
یه خبری هم از قول علوی فاضل منتشر شد که:
در روز دوشنبه 17 شهریور نتایج کارشناسی با آزمون و بدون آزمون، سه شنبه 18 شهریور نتایج دکتری، چهارشنبه 19 شهریور نتایج کارشناسی ارشد و پنج شنبه 20 شهریور نتایج آزمون پزشکی در دسترس داوطلبان قرار می‌گیرد.چقد این خبر صحت داره باید صبر کرد.
.

احتمال زیاد تا ساعات اینده مرکز ازمون اطلاعیه ای جدید منتشر کنه....

آقا اونقدی که تو از اخبار دانشگاه آزاد اطلاع داری رئیس مرکز آزمون نداره!!!:biggrin: دمت گرم، فقط سوالی که اینجا پیش میاد اینه که چرا ارشد افتاد پشت دکتراا؟؟!!! یعنی بازم حرص دراریو اذیت؟؟؟!!!:D

reza_memar

عضو جدید
کاربر ممتاز
آقا اونقدی که تو از اخبار دانشگاه آزاد اطلاع داری رئیس مرکز آزمون نداره!!!:biggrin: دمت گرم، فقط سوالی که اینجا پیش میاد اینه که چرا ارشد افتاد پشت دکتراا؟؟!!! یعنی بازم حرص دراریو اذیت؟؟؟!!!:D
سلام...والا هنوز دقیق مشخص نیست..باید منتظر مرکز ازمون باشیم...خودشون که گفتن اطلاعیه رسانی میکنیم.اگه دکترا زودتر از ما بندازن که نامردیه:D
عقل میگه بعد کارشناسی , کارشناسی ارشد رو اعلام کنن و بعدش دکتری
اخه بچه های ارشد بیشتر تو کف نتایج بودن:D

s.sahba

عضو جدید
سلام...والا هنوز دقیق مشخص نیست..باید منتظر مرکز ازمون باشیم...خودشون که گفتن اطلاعیه رسانی میکنیم.اگه دکترا زودتر از ما بندازن که نامردیه:D
عقل میگه بعد کارشناسی , کارشناسی ارشد رو اعلام کنن و بعدش دکتری
اخه بچه های ارشد بیشتر تو کف نتایج بودن:D

آره خدایی دکترا که یارو باید 70،80 تومن خرج کنه واسش که دیگه نایی واسه دیدن نتایج نداره!!!:biggrin:

reza_memar

عضو جدید
کاربر ممتاز
مجتبی علوی فاضل معاون سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی در گفتگو با خبرنگار دانشگاهی باشگاه خبرنگاران گفت:

از امروز ساعت ۱۵ نتایج کارشناسی ارشد برای ما مشخص می‌شود

علوی فاضل تصریح کرد:
در روز دوشنبه 17 شهریور نتایج کارشناسی با آزمون و بدون آزمون، سه شنبه 18 شهریور نتایج دکتری، چهارشنبه 19 شهریور نتایج کارشناسی ارشد و پنج شنبه 20 شهریور نتایج آزمون پزشکی در دسترس داوطلبان قرار می‌گیرد.

نتایج کارشناسی با آزمون و بدون آزمون دانشگاه آزاد

در روز دوشنبه ۱۷ شهریور نتایج کارشناسی با آزمون و بدون آزمون

نتایج دکتری دانشگاه آزاد

سه شنبه ۱۸ شهریور نتایج دکتری

نتایج کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

چهارشنبه ۱۹ شهریور نتایج کارشناسی ارشد

نتایج آزمون پزشکی دانشگاه آزاد

پنج شنبه ۲۰ شهریور نتایج آزمون پزشکی

وی در پاسخ به سوال خبرنگار باشگاه خبرنگاران مبنی بر اینکه وضعیت سهمیه دانشجویان به چه صورت مشخص می‌شود اظهار داشت: سهمیه دانشجویان در تمام مقاطع از دیروز اعلام شد و میزان این سهمیه را نیز داوطلبان می‌توانند همزمان با مشخص شدن نتایج مشاهده کنند.

منبع خبر:باشگاه خبرنگاران

دوستان منتظر اطلاعیه مرکز ازمون باشیم....

metalika777_h_g

عضو جدید
سلام منم تو مرکز آزمون سوال گذاشته بودم که چرا نتایج ارشد اعلام نمیشه که جواب دادن:

اعلام نتایج آزمون دکترا و ارشد تا پایان هفته اطلاع رسانی خواهد شد . تاریخ دقیق از طریق همین سایت اطلاع رسانی می شود . علت تاخیر اعلام نتایج ، رشته محلهای جدیدی است که توسط وزارت علوم به تصویب رسیده است و به تازگی به معاونت سنجش و پذیرش اعلام شده تا داوطلبین در این رشته محلها نیز مورد بررسی قرار بگیرند.

et-rt

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
کسی نمیدونه ثبت نام و شروع کلاسا معمولا تاریخشون کی هس
اخه ما نوزدهم نتیجمون بیاد تا خودمونو جم و جور کنیم دیر شده
:confused:

eng.anita

عضو جدید

حالا بذار بياد اين نتايج نعلتي جمع و جور مي شيم يه روزه نگران نباش. انقدر كه واسه آزاد استرس كشيدم واسه سراسري نكشيدم .

eng.anita

عضو جدید
زمان انتشار نتایج آزمونهای دانشگاه آزاد اعلام شد/ افزایش 22هزار نفری ظرفیت در تحصیلات تکمیلی

معاون سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اعلام کرد که نتایج پذیرشهای با آزمون و بدون آزمون این دانشگاه در کارشناسی دوشنبه این هفته اعلام می شود.

مجتبی علوی فاضل در گفتگو با خبرنگار مهر، گفت: نتایج دوره های با آزمون و بدون آزمون کارشناسی دانشگاه آزاد از دوشنبه هفته جاری اعلام می شود. سپس نتایج مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری و در نهایت نتایج پذیرشهای پزشکی، اعلام می شود.
وی درباره ظرفیت پذیرش در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری، اظهار داشت: در مقطع دکتری بین 8 تا 10 هزار نفر و در مقطع کارشناسی ارشد 12 هزار نفر به ظرفیت پذیرش پیشین اضافه شده است.

آخه به چه دردمون مي خوره ميان واسه هر جاي در پيتي ارشد ور مي دارن.لااقل ظرفيت دانشگاهاي خوب رو افزايش بدن :cry:

reza_memar

عضو جدید
کاربر ممتاز

سلام...بعضی دانشگاهها که تو برنامه خودشون تاریخ انتخاب واحد و ثبت نام ورودی های جدید رو اوردن...همه ثبت نام ها از شنبه انجام میشه...
علوم تحقیقات تهران هم واسه ورودی های جدید اطلاعیه زده...http://www.srbiau.ac.ir/fa/news/5/b...ه.شدگان.جدید.مقاطع.کارشناسی.ارشد.و.دکتری.html
در کل اطلاعیه های تکمیلی رو همراه با اعلام نتیج ارشد خودشون میگن...همینطور ظرفیت های اعلام شده و کد رشته محل های جدید

reza_memar

عضو جدید
کاربر ممتاز
زمان دقیق اعلام نتایج آزمون‌های دانشگاه آزاد اعلام شد

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، زمان دقیق اعلام نتایج آزمون‌های مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری دانشگاه آزاد اعلام شد.

بر اساس این گزارش، نتیجه پذیرفته شدگان کارشناسی پیوسته و ناپیوسته بدون آزمون ساعت 14 امروز از طریق سایت مرکز آزمون دانشگاه آزاد اعلام می‌شود.

همچنین نتایج پذیرفته شدگان کارشناسی ارشد فردا سه شنبه 18 شهریور و نتایج پذیرفته شدگان دکتری چهارشنبه 19 شهریورماه منتشر می‌شود.
شایان ذکر است، نتایج کارشناسی باآزمون دانشگاه آزاد که از طریق کنکور سراسری در آزمون شرکت کرده‌اند نیز روز پنج‌شنبه 20 شهریورماه اعلام می‌شود.

منبع :خبرگزاری فارس.
93/06/17 - 09:34چ

اینجور که مشخصه هنوز دقیق مشخص نیست فردا نتایج دکتری قراره اعلام بشه یا نتایج کارشناسی ارشد...به هر حال امروز باید مرکز ازمون اطلاعیه بزنه که قراره فردا نتایج چه مقطعی اعلام بشه...

karanka

عضو جدید
زمان دقیق اعلام نتایج آزمون‌های دانشگاه آزاد اعلام شد

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، زمان دقیق اعلام نتایج آزمون‌های مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری دانشگاه آزاد اعلام شد.

بر اساس این گزارش، نتیجه پذیرفته شدگان کارشناسی پیوسته و ناپیوسته بدون آزمون ساعت 14 امروز از طریق سایت مرکز آزمون دانشگاه آزاد اعلام می‌شود.

همچنین نتایج پذیرفته شدگان کارشناسی ارشد فردا سه شنبه 18 شهریور و نتایج پذیرفته شدگان دکتری چهارشنبه 19 شهریورماه منتشر می‌شود.
شایان ذکر است، نتایج کارشناسی باآزمون دانشگاه آزاد که از طریق کنکور سراسری در آزمون شرکت کرده‌اند نیز روز پنج‌شنبه 20 شهریورماه اعلام می‌شود.

منبع :خبرگزاری فارس.
93/06/17 - 09:34چ

اینجور که مشخصه هنوز دقیق مشخص نیست فردا نتایج دکتری قراره اعلام بشه یا نتایج کارشناسی ارشد...به هر حال امروز باید مرکز ازمون اطلاعیه بزنه که قراره فردا نتایج چه مقطعی اعلام بشه...

بابام میگه شماره مرکز آزمون رو بده کارشون دارم...

وضعیت
موضوع بسته شده است.