بررسی ازمون کارشناسی ارشد معماری دانشگاه آزاد93 - تست و اسکیس

وضعیت
موضوع بسته شده است.

amir71arch

عضو جدید
نتایج آزمون دکتری دانشگاه آزاد اسلامی اوایل هفته آینده اعلام خواهد شد.مجتبی علوی فاضل ، رئیس مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی ، در گفتگو با خبرنگار مهر درباره زمان اعلام نتایج پذیرشهای این دانشگاه، گفت: نتایج نهایی ارشد و دکتری همچنین آزمون سراسری بین روزهای ۹ تا ۱۰ شهریورماه اعلام می شود.

reza_memar

عضو جدید
کاربر ممتاز
نتایج آزمون دکتری دانشگاه آزاد اسلامی اوایل هفته آینده اعلام خواهد شد.مجتبی علوی فاضل ، رئیس مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی ، در گفتگو با خبرنگار مهر درباره زمان اعلام نتایج پذیرشهای این دانشگاه، گفت: نتایج نهایی ارشد و دکتری همچنین آزمون سراسری بین روزهای ۹ تا ۱۰ شهریورماه اعلام می شود.
اگه 9 شهریور باشه چی میششششه...تولد منه این روز...
میشه لینک خبر رو بزاری؟مرسی

has ti

عضو جدید
کاربر ممتاز

reza_memar

عضو جدید
کاربر ممتاز

s.sahba

عضو جدید
سلام..مرسی دوست عزیز:gol:
زنده باشی

سلام دوستان عزیز منتظر!!!من چنتا سوال دارم خواهشا هرکی میدونه جواب بده...

1-کسی که تو تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد شرکت کنه و قبول شه از مهر میره سر کلاس یا بهمن؟؟
2-چه تو آزاد و چه تو سراسری میشه ترم اولو مرخصی گرفت؟؟
3-تقریبا با چه درصدهایی میشه آزادهای تهران مخصوصا علوم تحقیقاتو قبول شد؟؟
4-آزاد قزوین بهتره یا تهران ها؟
5-من تو انتخابام تهران جنوبو قبل تهران مرکز زدم اشتباه کردم؟؟:Dیا نه؟

reza_memar

عضو جدید
کاربر ممتاز

1-کسی که تو تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد شرکت کنه و قبول شه از مهر میره سر کلاس یا بهمن؟؟
سلام
1-دانشگاه ازاد معمولا هر ساله 2 بار تکمیل ظرفیت میزاره...تکمیل ظرفیت اول معمولا ثبت نامش 2هفته بعد از اعلام نتایج و ثبت نام دانشگاه ها شروع میشه و دانشجوها مهر میشینن سر کلاس...یه تکمیل ظرفیت هم واسه بهمن انجام میشه. که ثبت نام تکمیل ظرفیت واعلام نتیجه اون قبل از ثبت نام کنکور ارشد ازاد 94 انجام میشه...
2بله.این امکام وجود داره و شما باید شهریه ثابت رو پرداخت کنی...بازم اخرین ایین نامه هارو باید یه نگاه کنی
3-دانشگاههای تهران بالاترین تراز رو تو کشور دارن..تراز ها هم هر ساله جابه جا میشه...پارسال تقریبا اونایی که بالایی 6500 بودند تونستند قبول بشند..البته پارسال با امسال متفاوته همه چیز...چون امسال تک محله ای بود ولی پارسال دو مرحله ای
4-مطمئنا ازاد تهران..متقاضی ازاد تهران هم بیشتره سطح بالایی هم داره...ولی به این هم توجه کن که سطح دانشگاه ازاد قزوین هم بالاس و جز دانشگاههای خوب ایرانه و از امکانات عالی برخورداره...در کل قزوین هم خوبه...
5-معمولا دانشگاه علوم تحقیقات و تهران مرکز رو دانشگاه اول میزارن بعد بقیه دانشگاه رو اولویت بندی میکنن...

s.sahba

عضو جدید
سلام
1-دانشگاه ازاد معمولا هر ساله 2 بار تکمیل ظرفیت میزاره...تکمیل ظرفیت اول معمولا ثبت نامش 2هفته بعد از اعلام نتایج و ثبت نام دانشگاه ها شروع میشه و دانشجوها مهر میشینن سر کلاس...یه تکمیل ظرفیت هم واسه بهمن انجام میشه. که ثبت نام تکمیل ظرفیت واعلام نتیجه اون قبل از ثبت نام کنکور ارشد ازاد 94 انجام میشه...
2بله.این امکام وجود داره و شما باید شهریه ثابت رو پرداخت کنی...بازم اخرین ایین نامه هارو باید یه نگاه کنی
3-دانشگاههای تهران بالاترین تراز رو تو کشور دارن..تراز ها هم هر ساله جابه جا میشه...پارسال تقریبا اونایی که بالایی 6500 بودند تونستند قبول بشند..البته پارسال با امسال متفاوته همه چیز...چون امسال تک محله ای بود ولی پارسال دو مرحله ای
4-مطمئنا ازاد تهران..متقاضی ازاد تهران هم بیشتره سطح بالایی هم داره...ولی به این هم توجه کن که سطح دانشگاه ازاد قزوین هم بالاس و جز دانشگاههای خوب ایرانه و از امکانات عالی برخورداره...در کل قزوین هم خوبه...
5-معمولا دانشگاه علوم تحقیقات و تهران مرکز رو دانشگاه اول میزارن بعد بقیه دانشگاه رو اولویت بندی میکنن...

خیلی ممنون رضا جان واقعا لطف کردی، حالا به نظرت دانشگاه سوره قویتره یا آزادای تهران؟؟؟؟؟؟؟؟

reza_memar

عضو جدید
کاربر ممتاز
خیلی ممنون رضا جان واقعا لطف کردی، حالا به نظرت دانشگاه سوره قویتره یا آزادای تهران؟؟؟؟؟؟؟؟

خواهش میکنم..دانشگاه سوره هم از دانشگاه های بسیار خوبه...به نظرم اینجور موارد رو باید از دانشجوهای هر دو دانشگاه پرسید و همینطور ازشون پرسید که نظرشون در مورد فلان دانشگاه چیه.اینجوری خیلی اطلاعات خوبی میگیری...اینکه هر کی اومد از دانشگاه خودش تعریف کرد بسنده نکن ازش بخواه که نظرشو در مورد فلان دانشگاههای دیگه هم بگه...

karanka

عضو جدید

تو تکمیل ظرفیت پارسال آزاد که خبری از دانشگاههای تهران نبود...از قزوین به بعد شروع میشد...

reza_memar

عضو جدید
کاربر ممتاز
رضا جان اون سوال منو هنوز جواب ندادن؟؟؟!!!!!!!!!

جوابی که میدن همینی هست که گذاشتم...اینجور که مشخصه تازه اول باید اطلاعیه بزنن که چه روزی قراره نتایج اعلام کنن...وتا امروز خبری از اطلاعیه نیست

eng.anita

عضو جدید
این آزاد حسابی مارو سرکار گذاشته آخه چی می شه نتایج رو بدن جوری لفت می دن که انگار نشستن دارن ورقه اصلاح می کنن بابا یه سیستم دیگه.کم کم دارم از ارشد منصرف می شم.:cry:

arefeh

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
این آزاد حسابی مارو سرکار گذاشته آخه چی می شه نتایج رو بدن جوری لفت می دن که انگار نشستن دارن ورقه اصلاح می کنن بابا یه سیستم دیگه.کم کم دارم از ارشد منصرف می شم.:cry:

من شنیدم اینقدر دیر اعلام میکنند دو دلیل داره...دارن گزینه های سفید رو توی برگه یه سری داوطلبین سیاه میکنند و دومیش...اساتید مصحح اسکیس نشستن اسکیسها رو با هم کامل میکنند که ببینند وقتی تموم میشه نتیجه اش چی قراره بشه...آیا ارزش داره درصد بالا بدن یا خیر:cool:

memarmemar

عضو جدید
کاربر ممتاز
من شنیدم اینقدر دیر اعلام میکنند دو دلیل داره...دارن گزینه های سفید رو توی برگه یه سری داوطلبین سیاه میکنند و دومیش...اساتید مصحح اسکیس نشستن اسکیسها رو با هم کامل میکنند که ببینند وقتی تموم میشه نتیجه اش چی قراره بشه...آیا ارزش داره درصد بالا بدن یا خیر:cool:
عارفه جون شوخی میکنی؟اینقدرجدی گفتی باورم شد.

arefeh

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
عارفه جون شوخی میکنی؟اینقدرجدی گفتی باورم شد.

دقیقا به صورت جدی داشتم شوخی میکردم....
هاهاهاهاهاها:biggrin:1 % فکر کن این کارو میکردن ...کل داوظلبین درصدد ترور این افراد دست به اقدام همه جانبه میزدن

s.sahba

عضو جدید
Picture1.jpg
اینم از جواب ما!!!!!!!!!! بچه ها خواهشا دیگه سوال نکنید هر دفعه سوال کنید یه یه هفته ای میفته عقب اعلام نتایج!!!!!!!!!!!!!!!!

reza_memar

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینم از جواب ما!!!!!!!!!! بچه ها خواهشا دیگه سوال نکنید هر دفعه سوال کنید یه یه هفته ای میفته عقب اعلام نتایج!!!!!!!!!!!!!!!!
یعنی بدون اینکه رشته محلی تو اولویت هامون گذاشته باشیم تو اون گزینش میشیم؟!:surprised:چه جالب
باید ببینیم امسال چه خوابی واسمون دیدند...!

آخرین ویرایش:

s.sahba

عضو جدید
یعنی بدون اینکه رشته محلی تو اولویت هامون گذاشته باشیم تو اون گزینش میشیم؟!:surprised:چه جالب
باید ببینیم امسال چه خوابی واسمون دیدند...!

نمیدونم والا این دیگه چه جورشه!!!!!اینهمه سوال کردی تا حالا این ورژن از جواباشونو ندیده بودی نه؟؟!!:biggrin:

reza_memar

عضو جدید
کاربر ممتاز
نمیدونم والا این دیگه چه جورشه!!!!!اینهمه سوال کردی تا حالا این ورژن از جواباشونو ندیده بودی نه؟؟!!:biggrin:

اره تعجب کردم...البته اینکه رشته محل های جدید اومده خوبه چون باعث افزایش ظرفیت میشه...ولی اخه وقتی ما اون رشته محل ها رو انتخاب نکردیم چجور قراره تو اون گزینش بشیم..!
قبل از هفته سوم هم که میشه همین هفته...!

s.sahba

عضو جدید
اره تعجب کردم...البته اینکه رشته محل های جدید اومده خوبه چون باعث افزایش ظرفیت میشه...ولی اخه وقتی ما اون رشته محل ها رو انتخاب نکردیم چجور قراره تو اون گزینش بشیم..!
قبل از هفته سوم هم که میشه همین هفته...!

لابد مثل کارشناسیه دیگه که یه انتخاب هفتم داشت خودش انتخاب میکرد!!!پوله مهمه قبولت میکنن که پولرو بدی،دیگه نمیدونن سراسری زده رو دستشون تا رتبه 4000هم راحت غیرانتفاعی قبول شده اگه دیر اقدام کنن واسه جوابا همینم از دستشون میپره...!!!

memar_w

عضو جدید
دوستان کسی میدونه جوابا کی میاد:que:
من از استرس دارم دیونه میشم
خدا کنه قبول شم ابروم میره دیگه تو فامیل همه سراسری تهران قبول شدن اونوقت من تو آزاد شک دارم.....:cry:

darkwater

عضو جدید
حالا این رشته محل های جدید واسه معماری هم هست؟؟ باشه که از یه طرف خوبه ظرفیتا بیشتر میشه

s.sahba

عضو جدید
حالا این رشته محل های جدید واسه معماری هم هست؟؟ باشه که از یه طرف خوبه ظرفیتا بیشتر میشه

به نظر زودتر اومدن این جوابا خیلی مهمتر از زیاد شدن دانشگاهها و رشته هاست،من به شخصه اگه تو 4،5 انتخاب اول قبول نشم قید انتخابای دیگمم میزنم چه برسه به اینکه حالا خودشون بخوان برام جایی انتخاب کنن!!!!دانشگاه دارقوز آباد سفلی دیگه به چه دردی میخوره آخه!!!!!!!!

وضعیت
موضوع بسته شده است.