بررسی ازمون کارشناسی ارشد معماری دانشگاه آزاد93 - تست و اسکیس

وضعیت
موضوع بسته شده است.

TARANE-ARCH

عضو جدید
بچه ها بیاین درمورد سوالای تاریخ هم بگیم
خانه احمد ابادلوکوربوزیه.....پلان ازاد
داوینچی
زیباشناسی میشد اکسپرسیونیسم
لوکوربوزیه میشد پویسمو نفان چون گزینه 4 جفتشم برا لوکوربوزیه بود
پویاییی پلانو نما باروک
پارک لاویلت ترکیب بندی
یه سوالم بود پویایی و تقاطع که اونم میشد گوتتیک
دیگه سوالا یادم نیست همینا رو فکرکنم درست زدم امیدوارم درست باشت
:cry:

TARANE-ARCH

عضو جدید
میگم با حد اقل چه درصدایی ترازمون میرسه به 6000 یاا 5000 اخه من رفتم این تاپیکک ترازارو دیدم همه خیلی کم زدن مثل سراسری رنج درصدا بالانبود:biggrin:

reza_memar

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها کسی به یه جمع بندی کامل واسه 3 درس تاریخ فن و درک رسیده؟؟؟
اگه موافق باشین یه پاسخنامه واسه کنکور امسال بزنیم؟

TARANE-ARCH

عضو جدید
راســــــــــــــــــــــــــــــــــــــی اگه بمونیم برا تکمیل ظرفیت حتما ورودی بهمن میشیم ؟یا برا ورودی مهربودن هم تکیل ظرفیتی وجود داره

reza_memar

عضو جدید
کاربر ممتاز
میگم با حد اقل چه درصدایی ترازمون میرسه به 6000 یاا 5000 اخه من رفتم این تاپیکک ترازارو دیدم همه خیلی کم زدن مثل سراسری رنج درصدا بالانبود:biggrin:
یکی از دوستان پارسال زبان رو سفید تاریخ رو منفی یک درک رو حدود 30 تا 38 بود فن هم حدود 20تا 26 بود...تارازش حدود 5280 بود...مرحله اول
البته باید اینو بدونیم..که این اسکیس خیلی ترازها رو جا به جا میکنه..وامسال از پارسال متفاوته
شاید کسی تست ضعیف زده باشه ولی با اسکیس تراز نهایی بالا بیاد
راســــــــــــــــــــــــــــــــــــــی اگه بمونیم برا تکمیل ظرفیت حتما ورودی بهمن میشیم ؟یا برا ورودی مهربودن هم تکیل ظرفیتی وجود داره

واسه مهر هم تکمیل ظرفیت هر ساله داشتیم;)
البته پارسال معماری و رشته های ازمون عملی فقط بهمن تکمیل ظرفیت داشتن

farzaneh si

عضو جدید

پارسال واسه مهرم داشت.دانشگاه ازاد 2 بار تکمیل ظرفیت می زاره که همه رو بگیره:biggrin:

آذرهانا

عضو جدید

من پاسخهایی رو که زدم ، سر آزمون یادداشت کردم . اینجا می نویسم شما اصلاح کنید که به یه پاسخنامه برسیم
21-2
22-3
23-3
24-
25-1
26-
27-
28-3
29-1
30-3
31-2
32-4
33-2
34-3
35-3
36-1
37-
38-
39-1
40-1
------------
41-4
42-2
43-1
44-4
45-
46-4
47-2
48-4
49-
50-
51-1
52-
53-2
54-4
55-
56-1
57-
58-
59-1
60-2
----------------
61-4
62-2
63-1
64-4
65-4
66-4
67-1
68-4
69-4
70-3
71-2
72-2
73-2
74-2
75-4
76-3
77-2
78-2
79-1
80-1

Thearchi

عضو جدید

من که ترجیح میدم جوابا رو ندونم ... اینطوری کمتر حرص میخورم...:w22:
یعنی اگه من دستم به اون طراح سادیسمی سوالات میرسید...:w43:
من بیشترین وقتو روی مبانی نظری گذاشته بودم ... نه یه سوال از پیش از اسلام نه پس از اسلام... نه یونان ، نه معاصر... هیـــــــــــــــــــــچ!
یعنی واقعا برا من خوندن و نخوندنش یکی بود...

آذرهانا

عضو جدید
سولایی که شک ندارم درستن با رنگ قرمز مشخص کردم.
21-2
22-3
23-3
24-
25-1
26-
27-
28-3
29-1
30-3
31-2
32-4
33-2
34-3
35-3
36-1
37-
38-
39-1
40-1
------------
41-4
42-2
43-1
44-4
45-
46-4
47-2
48-4
49-
50-
51-1
52-
53-2
54-4
55-
56-1
57-
58-
59-1
60-2
----------------
61-4
62-2
63-1
64-4
65-4
66-4
67-1
68-4
69-4
70-3
71-2
72-2
73-2
74-2
75-4
76-3
77-2
78-2
79-1
80-1

ka ti

عضو جدید
کسی به درصد تقریبی رسیده؟
من خيلي مطمئن نيست چون ممكنه بعضي سوالا حذف شه بعضيارم كه جوابشو نميدونيم ولي من درصدامو حساب كردم پايينترينشو معيار گرفتم كه بعدا نا اميد نشم:
زبان ٥٠٪ تاريخ ١٥٪ فني ١٢٪ درك ٢١٪

ka ti

عضو جدید
کسی به درصد تقریبی رسیده؟
واسه سراسريم من درصدامو حداقلشو حساب كردم بعدا كه جوابا اومد خيلي از سوالارو حذف كرده بودن ، منم باورم نميشد درصدام خيلي بالاتر از اون چيزي شده بود كه فكر ميكردم واسه همين نگران نباشين اسكيسم كه بيشترين ضريبو داره تاثيرش خيلي بيشتر از تئورياس

فاطیما8

عضو جدید
منم با توجه به جوابایی ک تا الان چک کردیم زبان 60% فن 40% تاریخ ک گند زدم 15% خدا لعنت کنه طراح سوال تاریخ رو....درک هم 60% تقریبی این درصدامه ....البته معلوم نیست بعد تصحیح چقدر بالا پایین بشه با این تصحیح کننده های عجیب ازاد....

alfa65

عضو جدید
من که رشته ام معماری نبود بگم :redface::
فن و درک رو بالا زدم !!!:smile:
زبان و تاریخ خوب نبود:razz: .
اسکیس هم که اگه نمره منفی نگیرم شانس آوردم :confused:
و یه خبر خوب واسه بچه ها من از دانشگاهی که اولویت اول زدم ، سوال کردم و گفتن ظرفیتها امسال بالاست و اکثرا قبول میشن :) پس زیاد فکرشو نکنید .
در ضمن خیلی از سوالهای فن مشکل داشت نمونش سوال 21 !!!

آخرین ویرایش:

reza_memar

عضو جدید
کاربر ممتاز
و یه خبر خوب واسه بچه ها من از دانشگاهی که اولویت اول زدم ، سوال کردم و گفتن ظرفیتها امسال بالاست و اکثرا قبول میشن :) پس زیاد فکرشو نکنید .

اسکیس هر طرحی رو که بزنی خودش نمره داره..
فن و درک چون ضریب 3 داره پس ترازت رو بالا میبره..!
چه دانشگاهی گفت ظرفیت بالاس امسال؟

chantic

عضو جدید
کاربر ممتاز
اسکیس هر طرحی رو که بزنی خودش نمره داره..
فن و درک چون ضریب 3 داره پس ترازت رو بالا میبره..!
چه دانشگاهی گفت ظرفیت بالاس امسال؟
سلام آقا رضا باورت میشه اصلا دوست ندارم ج سوالا رو بدونم خیلی بهم ریخته ام خیلی.

reza_memar

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام آقا رضا باورت میشه اصلا دوست ندارم ج سوالا رو بدونم خیلی بهم ریخته ام خیلی.

سلام...خودتو ناراحت نکن..منم کنکور رو بد دادم..توکل کن به خدا..ایشالا قبول میشی..:smile:
اگر هم نشد تکمیل ظرفیت قطعی قبولی
دانشگاه تهران رو میخواستی؟

farzaneh si

عضو جدید
سلام...خودتو ناراحت نکن..منم کنکور رو بد دادم..توکل کن به خدا..ایشالا قبول میشی..:smile:
اگر هم نشد تکمیل ظرفیت قطعی قبولی
دانشگاه تهران رو میخواستی؟

من انتخاب اولما خیلی خوش خیال زدم تهران مرکز :biggrin::biggrin::biggrin: کسی می دونه تراز چند قبوله؟

holooooooo

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز

من که ترجیح میدم جوابا رو ندونم ... اینطوری کمتر حرص میخورم...:w22:
یعنی اگه من دستم به اون طراح سادیسمی سوالات میرسید...:w43:
من بیشترین وقتو روی مبانی نظری گذاشته بودم ... نه یه سوال از پیش از اسلام نه پس از اسلام... نه یونان ، نه معاصر... هیـــــــــــــــــــــچ!
یعنی واقعا برا من خوندن و نخوندنش یکی بود...

منم دوست ندارم بدونم، من تا جوابا بیاد منتظر میشم، الان هر کسی یه چیزی میگه، بدتر آدم میپوکه...:eek:

reza_memar

عضو جدید
کاربر ممتاز
چند تا از بچه ها تو فیسبوک در مورد داوری اسکیس که ظاهرا مطلع بودن اینجوری میگفتن:

1راندو تا جایی مهمه که داور برای اولین بار برگه رو که میبینه نظرشو جلب کنه چون نحوه داوری اینطوریه که تو مرحله اول همه شیتا رو نمره نمیدن یه سریا رو از همون اول یه طرف پرت میکنن چون اصلا ارزش داوری نداره مرحله دوم که تعداد کمتر شد شروع میکنن به داوری تو مرحله دومه که راندو تاثیرش نصف میشه ومبانی نظری میاد رو ولی درنهایت بازم راندو یه درصد خاصی داره اصلا شک نکنید

2تا جایی که من میدونم و از استاد شنیدم در مرحله اول تصحیح تمام کاغذ ها کنار هم روی زمین چیده میشن.همونجور که ......... گفت اول اونهایی که ارزش داوری ندارن کنار گذاشته میشن و بعد بین بقیه کارها اونهایی که بیشتر تو چشم میان و به نظر برتر هستند بیرون کشیده میشن.مسلما تو این مرحله یه راندو خوب و قوی میتونه کار شما رو شاخص کنه بین بقیه کارها و حداقل باعث بشه که داورا با دقت بیشتری به کارتون نگاه کنن.تو این مرحله فقط باید بتونید یه راندو خوب انجام بدید.راندو خوب هم میتونه با یک رنگ باشه میتونه با 2.3 تا رنگ خوب

has ti

عضو جدید
کاربر ممتاز
یکی از دوستان پارسال زبان رو سفید تاریخ رو منفی یک درک رو حدود 30 تا 38 بود فن هم حدود 20تا 26 بود...تارازش حدود 5280 بود...مرحله اول

تراز 5280 ؟ کجا قبول شده ؟؟؟

پارسال واسه مهرم داشت.دانشگاه ازاد 2 بار تکمیل ظرفیت می زاره که همه رو بگیره:biggrin:

سال قبل مهر نداشت فقط بهمن تکمیل ظرفیت گرفت ...

منم با توجه به جوابایی ک تا الان چک کردیم زبان 60% فن 40% تاریخ ک گند زدم 15% خدا لعنت کنه طراح سوال تاریخ رو....درک هم 60% تقریبی این درصدامه ....البته معلوم نیست بعد تصحیح چقدر بالا پایین بشه با این تصحیح کننده های عجیب ازاد....

درصدات خوبه که ...
قبولی عزیزم ...

کدوم دانشگاه گفته ؟؟؟
من انتخاب اولما خیلی خوش خیال زدم تهران مرکز :biggrin::biggrin::biggrin: کسی می دونه تراز چند قبوله؟

من خوش خیال تر علوم تحقیقات زدم :w25::w25:

reza_memar

عضو جدید
کاربر ممتاز
تراز 5280 ؟ کجا قبول شده ؟؟؟

یزد رو قبول میشد ولی فقط تهران زده بود واسه همین مرحله دوم هم نرفت..
اگه یزد وجاهای دیگه زده بود میرفت مرحله دوم اونوقت میتونست تکمیل ظرفیت هم شرکت کنه
این اشتباهه که بعضی ها فقط تهران میزنن..

has ti

عضو جدید
کاربر ممتاز
یزد رو قبول میشد ولی فقط تهران زده بود واسه همین مرحله دوم هم نرفت..
اگه یزد وجاهای دیگه زده بود میرفت مرحله دوم اونوقت میتونست تکمیل ظرفیت هم شرکت کنه
این اشتباهه که بعضی ها فقط تهران میزنن..

سال قبل تنها سالی بود که تکمیل ظرفیت بهمن از مرحله اول ترازش بالاتر بود
یعنی اصا پارسال خیلی روش مزخرفی بود شانس من بیچاره :( تهرانم که اصا تکمیل ظرفیت نداشت :(

karanka

عضو جدید
اینجوری که به نظر میاد زبان امسال تاثیر زیادی رو ترازای قبولی میذاره...فکر کنم ترازای قبولی بین 100 تا 200 تا نسبت به چند سال قبل بیشتر بشن...

تراز کارشناسی ارشد معماری دانشگاه ازاد.jpg

farzaneh si

عضو جدید
بچه ها شمام شنیدین که اگه ارشد ازاد بخونیم نمی تونیم دکترا دولتی بخونیم و ااصلاً مدرکمون ارزش نداره به جز دانشگاه های مطرح و بین المللی .

وضعیت
موضوع بسته شده است.