بررسی ازمون کارشناسی ارشد معماری دانشگاه آزاد93 - تست و اسکیس

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Mahsa_re

عضو جدید
یعنی اگه در به تو باز بشه بو نمیاد؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اگر در به بیرون باز بشه فشار مثبت ایجاد می شه و بوی سرویس بیرون میاد به همین دلیل در به سمت داخل سرویس باز می شه اینم مدرکش

پیوست ها

• 15.jpg
    15.jpg
    91 کیلوبایت · بازدیدها: 0
  • securedownload.jpg
    securedownload.jpg
    68.2 کیلوبایت · بازدیدها: 0

فاطیما8

عضو جدید
من پرس که کشیدم رو کامل براساس زیرزمین بودن کشیدم ولی وقت نکردم دیوار دورش بزارم که بگم تو زمینه...توضیحاتشم نوشتم که زیرزمینه و تهویه گذاشتم و اینا...ینی نمره نمیدن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟حتی اگه درصدام خوب باشه هم علوم تحقیقات قبول نمیشم؟؟؟؟؟؟؟

farzad_fkm

عضو جدید
کاربر ممتاز
پاسخ تشریحی زبان تخصصی انگلیسی آزمون ارشد دانشگاه آزاد 1393

مجموعه معماری

http://www.www.www.iran-eng.ir/show...رشد-سراسری-و-آزاد/page4?p=7639908#post7639908

arefeh

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
من c زدم :( اخه خونه های جنوبی نورگیریشون بهتره :(

اونی که از شرق و جنوب میگرفت پاسخ صحیح بود فکر کنم d بود

68 سرویس عمومی گزینه 2
28 حد تسلیم گزینه 1

68 - اداری
28- ارتجایی
حد ارتحاعی درسته و اونم سرویس بهداشتی

کلاااااا وای چرا این سوالای مزخرفو داده بودن!! زبانشو میدیدم میخواستم خودمو تیکه تیکه کنم کلش تاریخ بود که ترجمه شده بود!!!!!
یعنی ذلیل بشن کلا
عارفه نیست بیاد حرص بخوره :)
اوووووف من که هستم الان کلا هنگم نمیدونم امیدم به سراسریه....ولی اینگار سئوالهای سراسری خیلی باحالتر بود....قشنگ بود سئوالات...استانداردتر بود....نمیگم آسون بود یا سخت اما تاریخشو از توی منابع داده بودن خداقل

با این استدلالایی که میکنین میزنم تو سرماااااااااا
به خاطر اینکه اگه یه معلول تو یرویس بهداشتی باشه نمیتونه درو به تو باز کنه ...به بیرون باز میشه ...
اداری جواب درسته
پویان حان سرویس بهداشتی درسته....همه دربها به داخل باز میشه فقط درب سرویس معلول به بیرون باز میشه...طراح منظورش اگه سرویس معلول بود میگفت....
اداری چون ممکنه یه اتاقی بالغ بر 15 تا آدم توش مدتی رو بمونن...مثل کلاس درس باید به بیرون باز بشه...و اینکه میگن ارباب رجوع میخوره به درب...درب ادارات اکثرا یه پبنجره کوچیک داره...پنجره که نه شیشه....مثل درب کلاسها

یعنی من دارم میـــــــسوزما!!!!!
اونایی روکه شک داشتم یه سری زدم یه سری نزدم...
اونایی که زدم غلط بوده اونایی که میخواستم بزنم و نزدم درست....
لـــــــه شدم .... لــــــــــه....
دقیقااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا...منم همینطورم تازه من جواب عدد 3 میشد گزینه 3 زدم در این خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخرررررررررررررررررررررررم:mad:

holooooooo

کاربر ممتاز
یعنی من دارم میـــــــسوزما!!!!!
اونایی روکه شک داشتم یه سری زدم یه سری نزدم...
اونایی که زدم غلط بوده اونایی که میخواستم بزنم و نزدم درست....
لـــــــه شدم .... لــــــــــه....

آروم باش، همه همین وضعیتو دارن، هر چی صلاح باشه همون میشه...

ex5*ser

عضو جدید
کاربر ممتاز
به چطوری اوغلانننننننننن
عارف اسکیسش سخت بود نه؟؟؟
اکثر بچه ها شاید 90 درصدشون تو حوزه ی ما روی زمین کشیده بودن .....
خط مقطع و اون چاله 1800 مترمربعی به عمق 9 متر رو ندیده بودن؟
من یه پل کشیدم که مردم از شمال میان تو و بعد از 2.5 متر کاهش ارتفاع وارد مجموعه دو طبقه ای میشن.
تو کارم باغ مجسمه و آمفی تئاتر روباز و کالری نیمه روباز و یه درخت کهن سال 12 متری هم گذاشتم.

puyan khan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بچه ها نگران نباشید همونطور که گفتم من و شاید 5 یا 6 نفر دیگه تو زیر زمین کشیده بودیم ....من کاراشونو که دیدم خندم گرفته بود......همه داغووووووووووووووون بودن

holooooooo

کاربر ممتاز

Thearchi

عضو جدید
دقیقااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا...منم همینطورم تازه من جواب عدد 3 میشد گزینه 3 زدم در این خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخرررررررررررررررررررررررم:mad:

خخخخخخخخخ.... این دیگه خیلی رو اعصابه ، برا منم قبلا پیش اومده...:w15:

TARANE-ARCH

عضو جدید
خخخخخخخخخ.... این دیگه خیلی رو اعصابه ، برا منم قبلا پیش اومده...:w15:

دوستان دوستان خواهشا یکی به من بگه من تو شیت اولم پلانو با مبانی نظری نوشتم اشاره کردم به داشتن رمپو پلهو حتی ایده 4 باغ برا محوطه و شاخص بودنو ایجاد دعوت کنندگی و دیاگرام فضایی هم کشیدم نوشتم از اصول معماری ایرانی اسلامی هم بهره بگیریم و اینا ولی توشیت دم گگند زدم پرپسکتیو طوری کشدیم که رو طح زمینه یعنی اصلا اسککیسم میشه صفر به کل؟
:cry::cry::cry:توروخدا یکی بگه بابا همه طرح زمین بودن

reza_memar

عضو جدید
کاربر ممتاز

دوستان دوستان خواهشا یکی به من بگه من تو شیت اولم پلانو با مبانی نظری نوشتم اشاره کردم به داشتن رمپو پلهو حتی ایده 4 باغ برا محوطه و شاخص بودنو ایجاد دعوت کنندگی و دیاگرام فضایی هم کشیدم نوشتم از اصول معماری ایرانی اسلامی هم بهره بگیریم و اینا ولی توشیت دم گگند زدم پرپسکتیو طوری کشدیم که رو طح زمینه یعنی اصلا اسککیسم میشه صفر به کل؟

نه بابا صفر چیه...همین که یه طرحی زدی خودش نمره داره!!

puyan khan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

کشیدن 4 تا خط تئو آزمون اسکیس آزاد یعنس 20 درصد نمره

arshadememari

عضو جدید
ضرایب

ضرایب

سلام دوستان یکی میگه چه جوری ضرایب حساب میشه! :warn::surprised: تعدادصحیح*3-غلط/3*تعداد سوالات درس

TARANE-ARCH

عضو جدید
نه بابا صفر چیه...همین که یه طرحی زدی خودش نمره داره!!
اخیــــــــــــــــــــــــــــــــش باز از هیچی بهتره دستت دردنکنه رضا من میگفتم تورتبه یک میشی یادته؟والی ابزم میگم اما الان تو و هستو پویا نفرات اولین ولی دستت دردنکنه فکرمیکردم کلا میزارن کنار

Thearchi

عضو جدید
نخير، بيماري روحي ندارن كه مي خوان ببينن شما معمار وقتي ميگين ٩ متر طرحو زير زمين اجرا كنين عقلتون ميرسه يه دسترسي زير زميني به مترو هم در نظر بگيرين!
كجاي طرح نوشته بود تا مترو ٦٠ متر فاصله داره؟ معماري كه فقط نقاشي نيست كه، امروز آزمون ارشد ميدين فردا ميخواين پايه ٣ طراحي بگيرين عزيزان. اون موقع بايد تو ٨ ساعت يه ساختمون رو ضوابط طراحي كنين،
دوستان عزيز سعي كنين يه كم با ديد بازتر و اجرايي تر به قضايا نگاه كنين، ان شالا همتون قبول ميشين ولي مهم اينه كه طراحاي خوبي باشين، نه نقاش

نه عزیز من اشتباه میکنی ... اتفاقا اگه معمار باشی ، باید بتونی بفهمی که چطور ازدحام خروجی مترو و ورودی نمایشگاه رو حل کنی... نه اینکه تازه به هم متصلشون کنی... آخه میدونی چه اتفاقی میافته از ازدحام؟!!! و در ضمن اگر بخوای فنی تر به قضیه نگاه کنی باید یه تدبیری هم برای جداره سمت مترو می اندیشیدی... لرزش و ...
شما اگه همچین حرکتی تو امتحان نظام بزنی که از صفحه ی روزگار محوت میکنن...
نه! واقعا دسترسی زیر زمینی؟!!! .... وااااااااااااااای!!:w09:

آخرین ویرایش:

Thearchi

عضو جدید
اخیــــــــــــــــــــــــــــــــش باز از هیچی بهتره دستت دردنکنه رضا من میگفتم تورتبه یک میشی یادته؟والی ابزم میگم اما الان تو و هستو پویا نفرات اولین ولی دستت دردنکنه فکرمیکردم کلا میزارن کنار

نه بابا فقط احتمالا یه درصدی کم کنن...

beni belazi

کاربر بیش فعال
دوتام بزن تو گوشش...

شما که از مترو ورودی مستقیم به نمایشگاه میگیری نمیگی اون سیل جمعیت یهو بریزن تو نمایشگاه چی میشه .....یا مثلا یه دست فروشی از مترو بیاد تو نمایشگاه یهو متحول شه تبدیل به یک انسان فرهیخته بشه...!!

میخوای انقدرام دیدتو باز نکن..

نخير، بيماري روحي ندارن كه مي خوان ببينن شما معمار وقتي ميگين ٩ متر طرحو زير زمين اجرا كنين عقلتون ميرسه يه دسترسي زير زميني به مترو هم در نظر بگيرين!
كجاي طرح نوشته بود تا مترو ٦٠ متر فاصله داره؟ معماري كه فقط نقاشي نيست كه، امروز آزمون ارشد ميدين فردا ميخواين پايه ٣ طراحي بگيرين عزيزان. اون موقع بايد تو ٨ ساعت يه ساختمون رو ضوابط طراحي كنين،
دوستان عزيز سعي كنين يه كم با ديد بازتر و اجرايي تر به قضايا نگاه كنين، ان شالا همتون قبول ميشين ولي مهم اينه كه طراحاي خوبي باشين، نه نقاش

طراحی با ضوابط ساده تر از طراحی معمارانه است.... + مشخص که طرح سایتی که دادن تناسبات نداره... همونطور که مستطیلی که کشیدن نسبت 1به 2 نداره... ولی میشه از رو همون نقشه هم به این نتیجه رسید که فاصله بیشتر از 20 متر... به علاوه دقیقا به دلیل همون ضوابط شخصا نمیدونم آیا وقتی از ما میخوان که ما جایی رو طراحی کنیم اجازه داریم توی عمق 9 متری زیر ایستگاه مترو یه تونل به اونجا بزنیم یا نه میتونیم آیا؟؟؟ اگه راه رو گذر بود قطعا مشکلی نبود ولی این یه زیر گذر..... اگر هم از نظر ضوابط اشکالی نداشته باشه یه انتخاب...ایده بدی هم نیست. میشه اگه آدم وقت داشته باشه از راه نمایشگاه بیاد بیرون. (توی محوطه نه لابی) کلا آدم توی مترو زیاد راه میره 30 متر دیگه هم روش عوضش یه دوری توی نمایشگاه زدی.....

TARANE-ARCH

عضو جدید
میگم یعنی الان اینا که خجالت میکشن کلیدارو رو کنن خب پس خودشون چجوری میخوان از رو چی میخوان جوابای مارو تصحیح کنن لابد ده بیست سی چهل میکنن :w32:یاهم بین خودشون سنگ کاغذ قیچی :w31: بعد هرکی برنده شد گزنه ای رو به شانس میگه خدابخیر کنه اینا دیگه خیلی نابغهن باور کنین سراسری سوالاش اسون تر بود باز ادم میدونست منبعش کجاست ؟راسی اینو که بخوایم بدونیم دانشگاهمون با چه ترازی میشه جز قبولیاش شدو از کجا میشه کشفید ؟مثلا علوم تحقیقات ارومیه؟:surprised:

TARANE-ARCH

عضو جدید
ولی میگم خلاصه راحت شدیم هاااااااااااا ایشالا همه هرجای یکه میخوان و به صلاحشونه قبول بشن من که سرنماز برا همه دعامیکنم شماهم دعا یادتون نره :w30:

TARANE-ARCH

عضو جدید
دستت دردنکنه thearch اخه من فکرکدم کلا صفرمیدن بعد اسکیس ضریب 5 پرید کنکورپرید ولی خدایی خیلیا یعن من شدن باورکنi

reza_memar

عضو جدید
کاربر ممتاز

من قبول بشم تو تکمیل ظرفیت هنر کردم..
کنکور خیییلی بد دادم:(

ka ti

عضو جدید
من c زدم :( اخه خونه های جنوبی نورگیریشون بهتره :(

68 سرویس عمومی گزینه 2
28 حد تسلیم گزینه 1

منم حد تسليم زدم چون فاطمي تو جزوش گفته بود: فولاد تا نقطه تسليم ارتجاعي است و بعد از آن نيست يعني اگه تنش را قطع كنيم برميگرده سر جاي خودش ولي بعد از نقطه تسليم وارد مرحله خميدگي ميشه و نميتونه برگرده سرجاش(مرحله پلاستيك)

وضعیت
موضوع بسته شده است.