بررسی ازمون کارشناسی ارشد معماری دانشگاه آزاد93 - تست و اسکیس

وضعیت
موضوع بسته شده است.

reyhann123

عضو جدید
به نظر من باید تا امدن نتایج صبر کرد واسه اینکه باید دید بقیه ی شرکت کننده ها چطور امتحان دادن

حساب کردن درصد الان دردی دوا نمی کنه:(

فاطیما8

عضو جدید
سرویس بهداشتی اول کاشی دیوار....شیب لوله فاضلاب 1.5...جلوگیری از رطوبت سنگ ازاره....بندرعباس جداره بیرونی داخلی...سیمان به ماسه فک کنم 3به 1

reza_memar

عضو جدید
کاربر ممتاز
مطمئن هستین کاشی میشه؟؟؟؟؟؟؟
من یه جا خونده بودم ابتدا کاه توالت رو جا گذاری میکنن بعد بقیه..!!!نمیدونم والا
بندر عباس که هوا گرمه عایق حرارتی به نظرم از بیرون کفایت میکنه..داخل رطوبتی بزنن دیگه

sam architect

عضو جدید
مطمئن هستین کاشی میشه؟؟؟؟؟؟؟
من یه جا خونده بودم ابتدا کاه توالت رو جا گذاری میکنن بعد بقیه..!!!نمیدونم والا
بندر عباس که هوا گرمه عایق حرارتی به نظرم از بیرون کفایت میکنه..داخل رطوبتی بزنن دیگه
بله کاشی میشه شما اونجا اشتباه خوندی.

sam architect

عضو جدید
بچه ها اون سوال موزه نور از کدوم سمت میگیره من اون گزینه که هیچ نور نمیگیره رو زدو درسته بنظر شما؟

arefeh

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
من سنگ توالت رو زدم
بندرعباس رو به بیرون به سمت گرما
نسبت 6 به 1 میشد یا 1 به 6؟؟؟از راست فارسی میخونن از چپ به عدد مینویستن؟؟؟

بابالنگ دراز

کاربر بیش فعال
دوست عزیز درز میشه 60 یعنی باید یک صدم مجموع دوتا ارتفاع رو میگرفتی داداش.

عزیزم یک صدم ارتفاع بلندترین ساختمان صرف نظر از اینکه ساختمان کوچک چه ارتفاعی رو داره..اون ساختمون کوچیکه نکته انحرافیش بود;)

beni belazi

کاربر بیش فعال
من زبان اینا رو زدم.
1. 4 (درستش 2)
2. 4
3. 2
4. -
5. 3
6. 1
7. 1
8. 3
9. 2
10. -
11. 1
12. 3
13. 4
14. 1
15. 2
16. 4
17. 2
18. 3
19. 4
20. 2

آخرین ویرایش:

darab1360

عضو جدید
دوست عزیز درز میشه 60 یعنی باید یک صدم مجموع دوتا ارتفاع رو میگرفتی داداش.

فکر می کنم 50 درست باشه

برای جلوگیری از خسارت و کاهش خرابی ناشی از ضزبه ساختمانهای مجاور به یکدیگر، بویژه در زمان

وقوع زلزله ، ساختمانهایی که دارای ارتفاع بیش از 12 متر یادارای بیش از 4 طبقه هستند ، باید به

وسیله درز انقطاع از ساختمانهای مجاور جداشوند ؛ همچنین حداقل درز انقطاع در تراز هر طبقه

برابر 100/1 ارتفاع آن تراز ازروی شالوده است . این فاصله را می توان در محلهای لازم با مصالح کم

sam architect

عضو جدید
عزیزم یک صدم ارتفاع بلندترین ساختمان صرف نظر از اینکه ساختمان کوچک چه ارتفاعی رو داره..اون ساختمون کوچیکه نکته انحرافیش بود;)
مهندس جان شما جزوه و مباحث ازمون طراحی نظام مهندسی رو بخون متوجه میشی ، تازه الان تو اجرا تو تا ساختمون کنار هم که میسازن هرکدوم جداگانه درز میگیرن.

arefeh

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
کلا دیشب نخوابیدم تا صبح حالم اصلا خوب نبود...
زبان ببینید حداقل اینهارو درست زده باشم خدا کنه.....
1)2
3)2
8)4
15)2
16)4
19)4
20)2

beni belazi

کاربر بیش فعال
اخه دوستان موزه که نور احتیاج نداره.

موزه نور مستقیم طبیعی احتیاج نداره...ولی نور احتیاج داره..اگه مقطع خیلی از موزه ها رو ببینی..مثل هنر های معاصر دقیقا به همین روش نور گرفتن... من شمال زدم چون گفت کدوم بهتر؟؟ و چون همیشه در مورد مظرات اشعه و تغیرر کیفیت نور توی طول روز میگن من شما رو انتخاب کردم...

darab1360

عضو جدید
موزه نور مستقیم طبیعی احتیاج نداره...ولی نور احتیاج داره..اگه مقطع خیلی از موزه ها رو ببینی..مثل هنر های معاصر دقیقا به همین روش نور گرفتن... من شمال زدم چون گفت کدوم بهتر؟؟ و چون همیشه در مورد مظرات اشعه و تغیرر کیفیت نور توی طول روز میگن من شما رو انتخاب کردم...

اتفاقا من موزه هنرهای معاصر تو ذهنم بود.. به نظم نور غیر مستقیم می خواد

وضعیت
موضوع بسته شده است.