بررسی آزمون نظارت خرداد 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

aiman1234

عضو جدید
کاربر ممتاز
دیگه فک نمیکنم الان به اعتراضی ترتیب اثر بدن!برای اینکه.کلیدا 11هم اومده الان 24مه! دیگه خیلی گذشته!
بی خیال هلو خانم منو دوستام هر کدام از چندین طریق به این سوال که یکی از طرق همین تحلیل مستند و منطقی مهندس ریاحی است اعتراض زدیم و به لطف خدا امیدواریم که اصلاح گردد .

آخرین ویرایش:

HEDI MORADI

عضو جدید
سلام دوستان چهارشنبه 22مرداد بعد از ظهر نتایج تستی ها رو میزنن ب جز طراحی ب سایت مقررات ملی مراجعه کنید به امید خبرهای خوش

arefeh

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
تبریک میگم مهندس منم بعد 3 بار ازمون بالاخره با 51 قبول شدم

تبریک میگم عزیزم خیلی خوشحال شدم...اما جای تعجب داره من قبول نمیشدم اما با حدنصاب قبولی 37/5 قبول شدم...داستانش چیه؟؟؟

i'm ok

عضو جدید
سلام
دوستان من با 49 افتادم
اما سوال 31 رو زده 3؟؟!!! کسی دفترچه c نظارت رو داره؟؟؟؟؟

memarimemar

عضو جدید
جناب سلام تبریک یه سوال اگه یه سوال که جواب درست دادید حذف بشه و نمره به همه داده بشه اون نفری که با اون سوال 50 شده بوده حالا که اون سوال اصلاح شده یکی از پاسخ های صحیحش کم میشه اینجا تکلیف چیه ؟

memarimemar

عضو جدید
جناب سلام تبریک یه سوال اگه یه سوال که جواب درست دادید حذف بشه و نمره به همه داده بشه اون نفری که با اون سوال 50 شده بوده حالا که اون سوال اصلاح شده یکی از پاسخ های صحیحش کم میشه اینجا تکلیف چیه ؟

EHSAN.1984

عضو جدید
سلام من با 49% 30 درست و 2 تا غلط رد شدم واسه اعتراض باید چی بنویسم؟ شنیدم بالای 48% قبول میکنن؟:cry:

arefeh

کاربر ممتاز
سلام من با 49% 30 درست و 2 تا غلط رد شدم واسه اعتراض باید چی بنویسم؟ شنیدم بالای 48% قبول میکنن؟:cry:

دوست عزیز اگه قبول میکردن بنده که دوره آذر پارسال امتحان داده بودم و با 49 رد شدم قبول میکردن....هر چی هم اعتراض زدم و خودمو کشتم تاثیر نداشت....حتی به دکتر هوایی هم اعتراض کتبی فرستادم

EHSAN.1984

عضو جدید
دوست عزیز اگه قبول میکردن بنده که دوره آذر پارسال امتحان داده بودم و با 49 رد شدم قبول میکردن....هر چی هم اعتراض زدم و خودمو کشتم تاثیر نداشت....حتی به دکتر هوایی هم اعتراض کتبی فرستادم
پس اینایی که میگن قبولمون کردن دروغ میگن؟

arefeh

کاربر ممتاز
پس اینایی که میگن قبولمون کردن دروغ میگن؟

آره بابا...این نوع قبولیها برای زمانی بود که مصححش نظام بود و با بند پ و دوز و کلک قبول میشدن...بعد از اون همه گندی که بالا اوردن این شد که الان حتی 1 نمره هم دیگه نمیدن به ماها....مگر اینکه اونقدر خوش شانس باشی که اگه سئوالی رو که شما غلط زدید توی حذفیات بره ....یا ج شما رو قبول کنن...

vertex

اخراجی موقت
قبولی در آزمون

قبولی در آزمون

دوستان سعی کنند در وحله اول به اونهایی که قبول شدن تبریک بگن و در ثانی به اونهایی که به هر شکل مردود شدن دلداری بدند و کمک کنند که ان شا الله در آزمون بعدی موفق بشن . اینکه دائما آزمون رو زیر سوال ببریم اصلا کار درستی نیست . در هر صورت یه عده زحمت زیادی برای قبولی کشیدند . انصاف نیست با بی ارزش شمردن آزمون زحمت دوستان زیر سوال بره . در هر صورت در نهایت ، بالاخره به هر صورت ممکن ... همه در آزمون قبولیم پس بیایم ارزش مدارکی رو که کسب میکنیم پایین نیاریم . اگر کسی دوست نداشته باشه و این مدارک و پروانه از نظرش یه تیکه کاغذ پاره باشه خوب میتونه اینهمه زحمت نکشه و توی آزمون شرکت نکنه . که بعدش بخواد واسه یه نمره خودشو بکشه و بره از دکتر هوایی تمنای نمره بکنه . کسی رو که اجبار به معماری خوندن و امتحان نظام نکردند . شاید در جای دیگر موفقیت بیشتری کسب بشه . در هر صورت جلوی ضرر رو از هر جایی بگیرین منفعته .

vertex

اخراجی موقت
هیچکسو حتی اگه 49 هم باشه قبول نمیکنن من خودم پارسال 49 شدم رد شدم
بله دوست عزیز خیلی ها رو با 49 رد میکنند چند نفر از دوستان بنده هم با همین 49 رد شدند . ان شا الله دوره بعد حتما قبولین . چند ماه بیشتر نمونده . امیدوارم اینبار موفق بشین .

shimagr

عضو جدید
سلام دوستان
کسی می دونه واسه اعتراض حضوری به نتایج آزمونها کجا باید رفت؟ و اینکه اصلا تاثیر داره یا نه؟ واسه کساییکه ۴۹ شدن!!!
ممنون

amin16228

عضو جدید
من جالبه با 47 قبول شدم چون حد نصاب برام 37/5 بود البته من پارسال امتحان اجرا رو قبول شده بودم و از بعضی از دوستان شنیده بودم که برای امتحانهای دیگه یه درصدی تاثیر داره . میتونه تو امتحان طراحب هم تاثیر داشته باشه؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.