بررسی آزمون نظارت خرداد 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

سپیدی

عضو جدید
ایمیل رو ساده تر بنویسیم:(متن طولانی باشه. هم بطور کامل بهشون میرسه دیگه،نه:(:()!!!!!!!

با سلام
این توضیحات برای نمونه دفترچه ایی که گروه A را گذاشتید،داده و برای گروه بندی های دفترچه های دیگر آزمون نظارت ( B تا E )سوالات جابجا و ترتیب سوالات متفاوت میباشد.بنابراین منظور ما نوع سوال که در مورد "ظرفیت پناهگاه" که پاسخ 40 متر مربع میباشد و نیز در مورد "نقش الیاف بتن" داده شده که پاسخ همه ی موارد ،می باشد.
در مورد "بیمه ،هرگاه کسی در معبر عام مانعی ایجاد کند..." و مورد بعدی در مورد "قانون،کارفرمایی که مشمول قانون کار هستن..."جز منابع آزمون نظارت نبود.(کتاب قانون و بیمه جز موارد امتحانی اجرا بود)/
شماره 60 : پاسخ درست گزینه 1 است و شماره 31 هم پاسخ درست گزینه 4 است.

شماره 31 در مبحث 5 صفحه 67 بند پ،که جواب گزینه 4 یعنی همه موارد میشود/شماره 60 هم در مبحث 21 صفحه 24 در جدول هستش و جواب 40 مترمربع میشود//
اما سوال های 48 و 49 همانطور که گفته شد،جز منابع امتحانی نظارت معماری نبود//بنابراین در پاسخنامه که در سایت گذاشته شده سوالات 31 و 60 غلط نوشته شده و سوال 48 و 49 اصلا جز منابع نبوده//ممنون میشویم یا اصلاحش کنید یا در تصحیح اوراق حتما حتما لحاظ کنید/
با تشکر

holooooooo

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
راست میگن،حتما این دو سوال هم اضافه کنین که جز منابع نظارت نبوده:(
متنو حضوری دوستمون delava زحمت بردنشو میکشن،در مورد سوال 48،49اگه دقیق میتونستیم کتابشو مشخص کنیم خوب بود،من اصلا این 2تا کتابو که میگن ندیدم

الان قراره این متن حضوری برده شه یا چجوریاست?

holooooooo

کاربر ممتاز

دوستانی که میخوان در اعتراضی که به صورت کتبی به دفتر مقررات ملی می بریم همکاری کنن و اسمشون در نامه ذکر بشه،لطفا نام و نام خانوادگی و شماره داوطلبی و شماره عضویت نظام مهندسی خود را برای من پیام کنن،لطفا هرچه سریعتر اقدام کنند...

دریا 62

عضو جدید
متنو حضوری دوستمون delava زحمت بردنشو میکشن،در مورد سوال 48،49اگه دقیق میتونستیم کتابشو مشخص کنیم خوب بود،من اصلا این 2تا کتابو که میگن ندیدم

این سوالات (48و49) در هر حال از موضوعات قانون کار و بیمه اومده که جزءمنابع نبوده احتمال زیاد در کتاب قانون کا ر و بیمه هم پاسخش وجود داره غیر ازمنابعی که من معرفی کردم.

سپیدی

عضو جدید

دوستانی که میخوان در اعتراضی که به صورت کتبی به دفتر مقررات ملی می بریم همکاری کنن و اسمشون در نامه ذکر بشه،لطفا نام و نام خانوادگی و شماره داوطلبی و شماره عضویت نظام مهندسی خود را برای من پیام کنن،لطفا هرچه سریعتر اقدام کنند...

سوال 48 و 49 رو هم به متن تون اضافه کردین??این دو سوال اصلا جز منابع نظارت نبود باید حذف شه:-\ //همین جا اسممون اینا رو بفرستیم براتون ?

آخرین ویرایش:

سپیدی

عضو جدید
آخر متن نباید مثلا یه جمله هایی شبیه اینا که بنویسین حتما رسیدگی کن یا سوال 31 و 60 رو چون جوابش در گزینه ها بود مثبت در نظر بگیرننننن و اون سوالات 48 و 49 رو چون جز منابع امتحانی نظارت نبود،حذف کنننن????:(:(

سپیدی

عضو جدید
من به هر کدوم از دوستان که اطلاع دادم شماره عضویت نظامشون رو بفرستن،میگن همون اسممون رو بنویسین کافیه!!!و خیلی مودبانه میفهمونن که شماره رو نمیدن!!!احتمالا یا اعتماد ندارن یا فکرمیکنن جواب نتایج بیاد،میریم چک میکنیم!!!:) /البته همشون،ایمیل زدن و این سوالات 31 و 60 و 48 و 49 رو به عنوان اعتراض واردکردن//من یه پشنهاد دیگه دارم اگه موافقین انجام بدین: من میگم نام و نام خانوادگی باشه و بجای شماره عضویت نظام،محل نظام رو بدن یعنی مثلا اسم رو که گفتن بعد بنویسن نظام مهندسی تهران یا مازندران و حتی ممکنه مربوط به شهرستان باشه بنویسن نظام مهندسی تنکابن یا رامسر یا هرجایی که هستن دیگه،هان???راحتر و بهتر نیست آیا??میگم چون الان حدود 10 نفر از درستام رو گفتم که شماره عضویت بدن،...جواباشون که نوشتم براتون!!که منم این ایده به ذهنم اومد/چیکار کنیم?اگه موافقین،بگین کجا اسم اینا رو بفرستیم به شما?

hasty_65

عضو جدید
untitled1.JPGuntitled.JPG
سوال 37 آره خطی و سطحیش مورد داره!! ولی من همون همون 3 لایه زدم رفت!! (نظام مهندسی از این برهان خلفا زیاد داره، اگر فکرم مثل پارسال بود این سوالو جواب نمیدادم، اما چون عادت کرده بودم به این حرکاتشون میدونستم اگه جواب ندم سوالو از دست میدم جوابشو دادم) الان باید چیکارش کنیم بگیم حذفش کنن؟؟؟
سوال 6 رو هم با ذکر دلیل دقیق بگید و صفحشو هم بگید و توضیح بدید تا به متن اضافه کنمش..
این عکسارو ببینید.

hasty_65

عضو جدید
سوال 37 آره خطی و سطحیش مورد داره!! ولی من همون همون 3 لایه زدم رفت!! (نظام مهندسی از این برهان خلفا زیاد داره، اگر فکرم مثل پارسال بود این سوالو جواب نمیدادم، اما چون عادت کرده بودم به این حرکاتشون میدونستم اگه جواب ندم سوالو از دست میدم جوابشو دادم) الان باید چیکارش کنیم بگیم حذفش کنن؟؟؟
سوال 6 رو هم با ذکر دلیل دقیق بگید و صفحشو هم بگید و توضیح بدید تا به متن اضافه کنمش..
سوال 37 هم الان واستون میفرستم که فنر وجود داره .شاید تو کتاب نباشه اما نباید در این سوال موردی بیارن که وجود داره اما تو کتاب نیسuntitled2.JPG

holooooooo

کاربر ممتاز
عزیزم من میدونم شما چی میگی ، من خودم سوالوو با برهان خلف جواب دادم، همون جا هم فهمیدم، اشتباه تایپی داره، همه ی بچه ها هم بعد از آزمون همینو میگفتن، اگر این سوال حذفم بشه واسه من فرقی نداره، فقط چون بعضی از دوستان این سوالو واسه اعتراض اعلام کردن نمیتونم تو اعتراض کتبی بیارمش، فقط سوالاتی که صد درصد همه موافقن 31 و 60..... ما درواقع داریم به کلید اعتراض میکنیم، در مورد ایراداتی که در سوالات هست میتونیم ایمیل بزنیم، من خودممم همینکارووو میکنم، یادمه پارسال با دوستان 5تا 6 تا سوالو تصویب کردیم بعد ایمیل زدیم...
دوستان در تایپیک
[h=1]اعتراض به کلید آزمون نظارت خرداد 93[/h]به ادامه ی بحث بپردازید.......

دریا 62

عضو جدید
توجه توجه: دوستا ن عزیز مجدد به کلید مقررات ملی مراجعه کنید سوال 31 اصلاح شده اما سوال60 همان گزینه 2 می باشد که در پاسخنامه تشریحی یکی از سایت ها نیز گزینه 2 درست اعلام شده است .

HEDI MORADI

عضو جدید
توجه توجه: دوستا ن عزیز مجدد به کلید مقررات ملی مراجعه کنید سوال 31 اصلاح شده اما سوال60 همان گزینه 2 می باشد که در پاسخنامه تشریحی یکی از سایت ها نیز گزینه 2 درست اعلام شده است .

چ بد پس بگردیم دنبال ی سوال دیگه خخخخخخخخ

HEDI MORADI

عضو جدید
بچه ها ب نظر من همیشه هر سال ی سوال رو اشتباه میزنن ک واسه اونایی ک سرمرزن ی کمکی بشه چون قبلا از یادتون باشه اونا هایی ک نمرشونون 45 ب بالا میشد ی دوره ای میگذاشتن ک طرف قبول شه فک میکنم این سوال 60 رو واسه اون موقع گذاشتن در هر صورت اعتراض کنیم

دریا 62

عضو جدید
- حداقل مساحت مفید مورد نیاز یک پناهگاه به ارتفاع 2.30 متر، برای یک ساختمان مسکونی 12 طبقه
که افراد ساکن آن به تعداد 120 نفر می باشند چقدر است؟
1 ) 56 مترمربع 2 ) 40 مترمربع
3 ) 44 مترمربع 4 ) 38 متر مربع
پاسخ: گزینه 3 - مبحث 21 – صفحه 24 جدول 21 - 2 - 2 و صفحه 25 بند 21 - 2 - 5 - 6 - 5 .
با استفاده از جدول 21 - 2 - 2 ظرفیت پناهگاه یک سوم 120 نفر یعنی 40 نفر می باشد و با توجه به بند 21 -
2 - 5 - 6 - 5 که حجم هر نفر را 5 / 2 مترمکعب بیان میکند پس می شود:
100 متر مکعب = 50 / 2 * 40
2.30 / 100 = 43.47
مقدار حجم پناهگاه ) 100 متر مکعب( را بر ارتفاع که 30 / 2 می باشد تقس م ی کنیم 43.47 بدست می آید که
مقدار گردشده آن 44 میشود

akropolis

عضو جدید
!!!!! نه کلیداشون دقیق عین هم نیست!!! سوال 31 رو اشراق زده گزینه 4 ولی مقررات ملی زده گزینه 1!!!!
و طبق ص 94 گزینه 4 صحیحه...
در مورد سوال 60 هم من 40 متر زدم!!

سوال 31 تصحیح شد. گزینه صحیح گزینه 4 است

hasty_65

عضو جدید
عزیزم من میدونم شما چی میگی ، من خودم سوالوو با برهان خلف جواب دادم، همون جا هم فهمیدم، اشتباه تایپی داره، همه ی بچه ها هم بعد از آزمون همینو میگفتن، اگر این سوال حذفم بشه واسه من فرقی نداره، فقط چون بعضی از دوستان این سوالو واسه اعتراض اعلام کردن نمیتونم تو اعتراض کتبی بیارمش، فقط سوالاتی که صد درصد همه موافقن 31 و 60..... ما درواقع داریم به کلید اعتراض میکنیم، در مورد ایراداتی که در سوالات هست میتونیم ایمیل بزنیم، من خودممم همینکارووو میکنم، یادمه پارسال با دوستان 5تا 6 تا سوالو تصویب کردیم بعد ایمیل زدیم...
دوستان در تایپیک
اعتراض به کلید آزمون نظارت خرداد 93

به ادامه ی بحث بپردازید.......

خب حالا شما تو اعتراض بنویسید.ضرر نداره شاید قبول کنن حذف بشه

HEDI MORADI

عضو جدید
بچه ها بیاین ب نتیجه ای برسیم بچه ها اینا اگه بخوان همه سوالا رو تصحیح کن ک ب هیچ کدوممون نمره اضافه نمیشه ممکن شما درست زده باشید باید حذف بشن ب نظر من 58 بهترین سوال

SBARZEGAR

عضو جدید
سوال 31 کیا جواب دادن همه موارد؟؟؟
توکلید اشتباه زدن.
جوابش میشه همه موارد.
اینم آدرسش مبحث 9 صفحه94 خط سوم وچهارم.
خدایی نامردیه چرا اینجوری میکنن اینا:wallbash:
من که اعتراض میکنم:w39:

سلام...من الان كليدو ديدم زده گزينه 4!!
مطمينين درست چكردين؟؟؟

holooooooo

کاربر ممتاز
سلام...من الان كليدو ديدم زده گزينه 4!!مطمينين درست چكردين؟؟؟
شما یکم دیر رسیدین،اول که کلید اومد سوال 31 روزده بود گزینه 1! تازه درست شده، من کلید قبلی رو دارم بخواید براتون آپلود میکنم.

i'm ok

عضو جدید
.

سوال 37 اشتباهه چون گفته چگالی خطی نه
سطحی

خب حالا شما تو اعتراض بنویسید.ضرر نداره شاید قبول کنن حذف بشه

منم به این سوال اعتراض دارم
فکر هم نمیکنم تعداد افراد معترض به این سوال کم باشه
اگه امکانش هست بنویسید توی نامه شاید حذف بشه یا همون همه نمرشو بگیرن

holooooooo

کاربر ممتاز
منم به این سوال اعتراض دارم
فکر هم نمیکنم تعداد افراد معترض به این سوال کم باشه
اگه امکانش هست بنویسید توی نامه شاید حذف بشه یا همون همه نمرشو بگیرن
من همکاری ای از این افراد معترض ندیدم!
5 روزه تایپیکه اعتراض ایجاد شده!!!
اعتراضات خود را به آدرس های زیر ایمیل کنید:
daftar@Inbr.ir
Tarvij@inbr.ir

arc.shima

عضو جدید
هلوووووووو جان نمیشه این سوال 37 حذف شه منم موافقم..نمیشه تو اون نامه اعتراض این سوال رو هم اضافه کنید که حذف شه؟؟؟؟؟؟؟من گیر فقط یک سوالم..دفعه پیش با 49 رد شدم میترسم ایندفعه هم باز اینطوری شه:(

holooooooo

کاربر ممتاز
ر سوال 58 موارد 1 تا 5 روی دتایل درج نشده است،در گزینه 1 چوب چهارتراش عنوان شده که خود باعث گمراهی می شود که شاید یکی از این عدد ها مربوط به جای دیگری از این دتایل باشد، با اعتراض و حذف این سوال ، نمره سوال به همه تعلق خواهد گرفت، لطفا سوال 58 رو جدی بگیرید، روی لایه های سقف هیچ عددی ذکر نشده است و در سوال، راجب لایه های سقف چیزی گفته نشده، لطفا سوال 58 رو جدی گرفته و در لیست اعتراض قرار دهید
از کجا باید دونست که این اعداد 1 تا 5 به ترتیب بوده، یا اینکه هر 5 تا مربوط به لایه های سقف بوده اند، وقتی در گزینه ها از چوب چهار تراش اسم برده، از کجا باید دونست که یکی از این اعداد متعلق به چوب مربوط به آبچک با ورق گالوانیزه نیست، اگر با تعداد بالا به این سوال اعتراض شود بدلیل ناقص بودن اطلاعات سوال حذف خواهد گردید. لطفا سوال 58 را جدی بگیرید
مثل اینکه هنوز نیفتاده نه؟!!!
هلوووووووو جان نمیشه این سوال 37 حذف شه منم موافقم..نمیشه تو اون نامه اعتراض این سوال رو هم اضافه کنید که حذف شه؟؟؟؟؟؟؟من گیر فقط یک سوالم..دفعه پیش با 49 رد شدم میترسم ایندفعه هم باز اینطوری شهhttp://www.www.www.iran-eng.ir/images/smilies/frown.gif
من که کاره ای نیستم!! به همون 2 تا آدرس ایمیل بزن...
کسی که قرار بود نامه رو ببره فعلا نیست!!

hasty_65

عضو جدید
هلوووووووو جان نمیشه این سوال 37 حذف شه منم موافقم..نمیشه تو اون نامه اعتراض این سوال رو هم اضافه کنید که حذف شه؟؟؟؟؟؟؟من گیر فقط یک سوالم..دفعه پیش با 49 رد شدم میترسم ایندفعه هم باز اینطوری شه:(
این کار رو بکنید بچه ها! منم گیر همین سوالم

4fafa

عضو جدید
کاربر ممتاز
مثل اینکه هنوز نیفتاده نه؟!!!

من که کاره ای نیستم!! به همون 2 تا آدرس ایمیل بزن...
کسی که قرار بود نامه رو ببره فعلا نیست!!
هلو جون میشه سوالایی رو ک من جواب ندادمم حذف کنی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:redface:

وضعیت
موضوع بسته شده است.