بررسی آزمون ارشد معماری 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

arcdoc

اخراجی موقت
کسی نمیشناسه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
کتاب های معروفی هست میتونی تهیه کنی....دی وی دی ...رسمی من چیزی ندیدم....ولی فیلم کلاسهای استاد صدیق هست....خیلی هم زیاده....از دوستای معمارت پرسو جو کن حتما ببین.

arefeh

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
??????چی شد پس؟

ای بابا شما ها که درصداتون خوبه
به نظرشما من مجاز حدود چند میشم و اسکیس باید چند بزنم تا دانشگاه روزانه قبول شم؟؟؟کمااینکه دوستان پارسالم میگفتن تاثیر اسکیس به دلیل اعتراض داوطلبینی که مرحله اول رو خیلی خوب داده بودند کمتر کرده بودند.
اینو واسه این میگم ک دوستم رتیه مرحله اولش 400 و با اسکیس 50 % شده بود 200 و روزانه شاهرود قبول شد
من درصدام افتضاح اما میخوام بدون امیدواری نظر بدین ممنون
زبان 37
فن 26
تاریخ 26
درک 15
منظر 33

HOTT

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینو همینجوری گذاشتم
درصدای پارسال من
فن 8
زبان 10
تاریخ 20
درک 30
منظر 20
بازسازی50
رتبه 5000

beni belazi

کاربر بیش فعال
من نمیدونم تاثیر میدن یا نمیدن(البته مطمئنا نمیان یهو 7-8 تا سوالو عوض کنن یا حذف کنن) ولی یه اصل نانوشته برای من هست که همیشه درصد کارنامه پایینتر میاد ولی بالاتر نمیره:D

نکته انحرافی فرم اعتراض میدونین چیه؟ 80 جور گزینه داره که سوال ایراد داشته باشه، ولی 1 گرینه اختصاص نداده به اینکه جواب اعلام شده غلط است! احسنت به این روحیه همیشه صحیح:D

دقیقا...ولی به نظر من باید اعتراض کنیم تا بفهمن نباید اینجوری سوال طرح کنن اونم سوال درک....یک سال وقت دارن واسه طرح 20 تا سوال درک تازه با بانک سوالای سالای قبل بعد یه سری سوال میدن که هر کی یه جوری میخونش...یا از اساس ایراد داره یا بیشتر از دو گزینه صحیح داره...

arcdoc

اخراجی موقت
به نظر من رتبه ی منظرت بهتر از معماریت میشه....چون توی منظر فن و درک ضریب 1 دارند....چون میانگین تاریخ امسال کمتره و زبانتم نسبتا خوبه....اگه جدی منظر کار کنی میتونی امیدوار باشی...ولی معماری یکم سخته....

arefeh

کاربر ممتاز
درسته دوست عزیز اما برای معماری امیدی نی؟
من پارسال شرکت کردم اما متاسفانه اصلا نخوندم امثال بهتر از پارسال خوندم و شاید اگه استرس سر جلسه نبود بهتر میزدم مخصوصا که رو فن و تاریخ وقت گزاشته بودم اما نمیدونم چی شد؟؟؟:cry:
برای سال بعدم اگه برم سر کار که یه سال علاف نباشم میخونم اما نمیخوام ناامید امثال شم حتی اگه یه روزنه شانسی هم بوده باشه.
خوشم میاد اینقدر رفتم تو عمق رشته ام که جمله بندیم می لنگه:biggrin:

به نظر من رتبه ی منظرت بهتر از معماریت میشه....چون توی منظر فن و درک ضریب 1 دارند....چون میانگین تاریخ امسال کمتره و زبانتم نسبتا خوبه....اگه جدی منظر کار کنی میتونی امیدوار باشی...ولی معماری یکم سخته....

nani_67

عضو جدید
کاربر ممتاز
ده بودم؛اما اخه با ی سوال. با ی سوال به کجا میخام برسم؟؟با درصدای من و نطر خیلیا و خودم من حتی مجازم نمیشم

nimaart

کاربر بیش فعال
این سوالم غ است اخه من با خط کش همه خطارو بردم به گریز و فقط در الف درست بود
اینم بره جزو اعتراضیا نه؟؟

منم نظرم مثل شماست. تعجبم چرا هیچکی تو سوال 101 شک نداره!. باز هم میگم تو مورد "ج" اولین پله نردبان داره از خط پایین مربع دور میشه یعنی واگرا است و به گریز نمیرسه. اگه یه نردبون رو کج بزاریم رو زمین یعنی یه پلش رو هوا باشه این شکلی دیده میشه.

pyramids

عضو جدید
کاربر ممتاز
کم کم شروع کنیم اسکیسو سنجش هر غلطی میخواد بکنه من سوال باغ ایرانی رو اعتراض بزنم دیگه میرم واسه اسکیس
با این نظام آموزشی با این اساتید طراح سوال اگه آدم قبولمم نشه هیچ چیزی رو از دست نداده
ایشالا که اصلاح که اصلاح میکنن همین 5-6 تا سوال اگه اصلاح شه میانگین من تا 38 میرسه و امیدم ئاسه منظر خیلی میره بالا اما اگه نشه هم خدا بزرگه
معمار باید معمار باشه کسی که دروغ میگه تا بقیه رو نا امید کنه نمیتونه معمار خوبی باشه و شک نکنید خط های ما از روحیه ما سرچشمه میگیرن
ایشالا که هر کس جایی بشینه که استحقاقشو داره

یا علی :gol:

naser1990

عضو جدید
منم نظرم مثل شماست. تعجبم چرا هیچکی تو سوال 101 شک نداره!. باز هم میگم تو مورد "ج" اولین پله نردبان داره از خط پایین مربع دور میشه یعنی واگرا است و به گریز نمیرسه. اگه یه نردبون رو کج بزاریم رو زمین یعنی یه پلش رو هوا باشه این شکلی دیده میشه.

منم گزینه الف رو زدم و هنوز یه جواب قانع کننده برای گزینه ج پیدا نکردم..

Paradiso100

عضو جدید
اعتراض به سوال 155
عکس مورد نظرسوال115 مربوط به چهار قطعه پایه ستونهایی که به صورت مجسمه‎های شیر و انسان در چهار گوشة استخر کاخ چهلستون است میباشد.
لازم بذکر است که در 4گزینه اعلام شده از سوی سازمان سنجش3مورد به سرستون اشاره شده است و از آنجایی که این مجسمه پایه ستون میباشد 3گزینه سرستون اشتباه میباشد و مجسمه فواره هایی که هم اکنون در کنار حوض کاخ چهلستون موجود است جواب صحیح میباشد.
و از آنجایی که سازمان سنجش گزینه سرستون عمارت سرپوشیده را صحیح اعلام کرده است لازم بذکر است که درگذشته این مجسمه فواره ها بعنوان پایه ستون در این کاخ مورد استفاده قرار میگرفته ایند نه سرستون لاجرم این گزینه نمیتواند صحیح باشد و تصویر ارائه شده از سوی سازمان سنجش مربوط به مکان فعلی فواره در کنار استخر چهلستون میباشد.
باغهای ایرانی پیرنیا صفحه 48 که اشاره به پایه ستون بودن دارد

کاملا موافقم ، توی سایت سنجش به این تست هم اعتراض کنیم

fereshte1111

عضو جدید
برید تاپیک بچه های پارسالو ببینید چقد بهم کمک کردن سر اسکیس چقد باهم بودن والا به قولی اینجا شده ابورچوخلاریسمی یه عده فقط دنبال عقب انداختن بقیه ان نه پیشرفت خودشون
من از فردا اسکیسمو از سر میگیرم.نشد ایشالا سال بعد

pyramidsجان. منم با تو از اول موافق بودم. چرا دعوا میکنی:biggrin:

pyramids

عضو جدید
کاربر ممتاز
pyramidsجان. منم با تو از اول موافق بودم. چرا دعوا میکنی:biggrin:

از دیشب فقط 2لیوان شربت اونم زوری مامانم ریخته توحلقم
کتابایی که لای پر قو نگه میداشتمشونو الان باید تا کنم که بتونم اسکنشون کنم:cry:(الان واقعا قیافم اینشکلیه)
اینم سوال تنوع رنگی در باغ ایرانی از زبان غلامرضا نعیما(صفحه35باغ ایرانی) و آزاده شاهچراغی(مقاله ای به اسم تحليل فرآيند ادراك محيط باغ ايراني براساس نظري هروانشناسي بوم شناختي)
محض رضای خدا با دلیل اعتراض کنید نه سوالایی که اشتباه زدیدو:crying2:

پیوست ها

• Scan-130219-0002 - Copy.jpg
    Scan-130219-0002 - Copy.jpg
    32.3 کیلوبایت · بازدیدها: 0
  • Untitled.jpg
    Untitled.jpg
    71.2 کیلوبایت · بازدیدها: 0

hooman_archi

عضو جدید
خوشم میاد همتون رو دست طراحان سازمان سنجش بلند شدینا !!!!:D
سال بعد قبل طرح و دادن کلید باید با پشت کنکوری ها یک صلاح مشورتی کنن:biggrin:

elahe66

عضو جدید
کاربر ممتاز
اعتراض به سوال 155
عکس مورد نظرسوال115 مربوط به چهار قطعه پایه ستونهایی که به صورت مجسمه‎های شیر و انسان در چهار گوشة استخر کاخ چهلستون است میباشد.
لازم بذکر است که در 4گزینه اعلام شده از سوی سازمان سنجش3مورد به سرستون اشاره شده است و از آنجایی که این مجسمه پایه ستون میباشد 3گزینه سرستون اشتباه میباشد و مجسمه فواره هایی که هم اکنون در کنار حوض کاخ چهلستون موجود است جواب صحیح میباشد.
و از آنجایی که سازمان سنجش گزینه سرستون عمارت سرپوشیده را صحیح اعلام کرده است لازم بذکر است که درگذشته این مجسمه فواره ها بعنوان پایه ستون در این کاخ مورد استفاده قرار میگرفته ایند نه سرستون لاجرم این گزینه نمیتواند صحیح باشد و تصویر ارائه شده از سوی سازمان سنجش مربوط به مکان فعلی فواره در کنار استخر چهلستون میباشد.
باغهای ایرانی پیرنیا صفحه 48 که اشاره به پایه ستون بودن دارد
155 na
115

fereshte1111

عضو جدید
از دیشب فقط 2لیوان شربت اونم زوری مامانم ریخته توحلقم
کتابایی که لای پر قو نگه میداشتمشونو الان باید تا کنم که بتونم اسکنشون کنم:cry:(الان واقعا قیافم اینشکلیه)
اینم سوال تنوع رنگی در باغ ایرانی از زبان غلامرضا نعیما(صفحه35باغ ایرانی) و آزاده شاهچراغی(مقاله ای به اسم تحليل فرآيند ادراك محيط باغ ايراني براساس نظري هروانشناسي بوم شناختي)
محض رضای خدا با دلیل اعتراض کنید نه سوالایی که اشتباه زدیدو:crying2:

نباید اینطوری بکنی با خودت دوست خوبم. اینا فقط اتفاقات کوچیک زندگیه. نگرانیت یه جوریه انگار بعد از اسکیسه. محکم باش بابا

fereshte1111

عضو جدید
بچه ها من دفترچه سوالو ندارم میخوام به هرم تو درک اعتراض بزنم چطوری بگم چه سوالی؟؟؟

arefeh

کاربر ممتاز
بچه ها بیخیال این گذشته اعتراض می کنیم اگه مفید بود بهتر اما دلمونم نباید خوش کنیم بهش...همبشه باید بدترین حالت رو در نظر گرفت که بعدش داغون تر نشیم...
حالا حداقل بیاین برای اسکیس برنامه بریزین...نمی خواین یه تاپیک مفید بزاریم و شروع کنیم؟؟؟:)

beni belazi

کاربر بیش فعال
خوشم میاد همتون رو دست طراحان سازمان سنجش بلند شدینا !!!!:D
سال بعد قبل طرح و دادن کلید باید با پشت کنکوری ها یک صلاح مشورتی کنن:biggrin:

لازم نیست با پشت کنکوری ها مشورت کنن ولی میتونن بدن چار تا دانشجو ارشد یا دکترا امتحانا رو چک کنن ببینم برداشتشون نسبت به سوالا چیه...آحه 24 هزار نفر میان سر جلسه که 5 6 هزار تاشون جدین و 500 600 تاشون کلاس رفتن و کلی هزینه و یه سال از زندگی رو نگه دار نرو سر کار پایان نامه رو به تعویق بنداز که آقایون نمیتونن 20 تا سوال بدن که آدم حداق بگه باشه اگه من اشتباه جواب دادن یا جواب ندادن چه حیف که همچین چیزی رو بلد نبودم.... نه اینکه آدم میمونه چی بگه....آخه سر جلسه ما خط کش داریم که همچین نمونه ای واسه پرسپکتیو میده...آخه اگه آدم اشتباه کنه از ندونستن قوانین پرسپکتیو نیست...........

TUliP

عضو جدید
درمورد تنوع رنگی یالای باغهای ایرانی کسی منبعی میشناسه من دیگه حال دنبال رفرنس گشتن ندارم
:cry:

با توجه به مقطع طولی محور اصلی در باغ های ایرانی، یک سرو، یک کاج و یک چنار به نوبت کاشته شده و دالان زیبایی به وجود می آمد؛ تغییر شکلی که درختان چنار در چهار فصل سال از نظر رنگ برگها و یا ریزش آنها دارند ، در مجاورت درختان سرو و کاج که همواره برگ داشته و سبز رنگ هستند، تنوع زیادی در رنگ و طرح و حجم باغ ایرانی به وجود می آورد.
از این لینک برای اعتراض استفاده کنید
http://92.242.195.67/noetrequest/

من قبلا هم گفتم...توی مقاله های دکتر منصوری گفته شده باغ ایرانی تنوع رنگی زیاد ندارد.

pyramids

عضو جدید
کاربر ممتاز
من قبلا هم گفتم...توی مقاله های دکتر منصوری گفته شده باغ ایرانی تنوع رنگی زیاد ندارد.

عزیز جان میشه بگید کدوم صفحش؟؟
منم از کتاب نعیما دارم منبع میزارم نه مقاله بدون شک از کتاب سوال طرح میکنن نه مقاله درضمن مقاله دکتر شاهچراغی هم هستا
یجور میگید انگار آیه نازل شده من 2تا منبع گذاشتم چرا باید حرف شما رو قبول کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

pyramids

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها بیخیال این گذشته اعتراض می کنیم اگه مفید بود بهتر اما دلمونم نباید خوش کنیم بهش...همبشه باید بدترین حالت رو در نظر گرفت که بعدش داغون تر نشیم...
حالا حداقل بیاین برای اسکیس برنامه بریزین...نمی خواین یه تاپیک مفید بزاریم و شروع کنیم؟؟؟:)

http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/433731-شروع-تمرین-اسکیس-برای-سال-92
شما یسر به اسن تاپیک بزن تا یکم خط بکشی ماهم میایم

وضعیت
موضوع بسته شده است.