بررسی آزمون ارشد معماری 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

baharestan.f

کاربر بیش فعال
مرکزگرایی با ساختار کدام بنا منافات دارد؟ مسجد - مقبره - کاروانسرا - مدرسه
من زدم مقبره چون اون سه تا درونگرا هستن. فقط مقبره برونگراست.
اما حالا میبینم مسجد میشده.:crying:

آخرین ویرایش:

memar-86

عضو جدید
من با قاطعیت هرم وکره رو رد کردم ولی بین مکعب و مخروط موندم و زدم مخروط.
ولی ظاهرا میشه مکعب.
دوست عزیز اگه دقت کرده باشین میبینین که مرکز مخروط کمی مایل هستش در حقیقت این تصویر یک پلان پرسپتکیوه که علاوه بر مکعب کره هم شامل میشه پس از نظر من هرم غلط....توجه کنید هدف از طراحی همچین سوال اسون توجه به نکته اون هستش و گرنه با نگاه اول مثل روز مشخه مکعب میشه

farid_ghasemi

عضو جدید
ش

ش

دوست عزیز اگه دقت کرده باشین میبینین که مرکز مخروط کمی مایل هستش در حقیقت این تصویر یک پلان پرسپتکیوه که علاوه بر مکعب کره هم شامل میشه پس از نظر من هرم غلط....توجه کنید هدف از طراحی همچین سوال اسون توجه به نکته اون هستش و گرنه با نگاه اول مثل روز مشخه مکعب میشه

موافقم باهات دوست من ، گفته بود ما عمود نگا میکنیم و در مورد نحوه قرار گیری احجام چیزس نگفته بود

آخرین ویرایش:

sayeh69

عضو جدید
کاربر ممتاز
سوال 39 چی میشه من زدم 2 ولی فکر کنم 1 میشه

nimaart

کاربر بیش فعال
بچه ها جواب هرم میشد. درواقع تو این شکل ناظر رو بالا و وسط حجم ها فرض کرده که اگه تر ی دی هم بکشین میبینین هرم درسته.
Untitled.jpg

203_fariba

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بجه اميدوارم ازمونو خوب داده باشيد واسه من كه بيشتر رو تاريخ سرمايه گذاري كرده بودم خيلي بد بود به نظرتون بيشتر سوالا از جزو متدين نبوده؟؟؟ من متدين و نرسيدم بخونم نظرتون راجع به تاريخ جي بود؟؟؟

Rrana

عضو جدید
دوستان یکی به من کمک کنه من زیر پاسخبرگ از بس استرس داشتم یادم رفت امضا کنم این مشکل ساز میشه این همه ظحمت کشیدم لطفا یکی جوابم بده

arch_boy

عضو جدید
بچه ها جواب هرم میشد. درواقع تو این شکل ناظر رو بالا و وسط حجم ها فرض کرده که اگه تر ی دی هم بکشین میبینین هرم درسته.
مشاهده پیوست 135716

ولی اگه ناظرو وسط احجام فرض کرده باشه باید یه بخشی از قسمت پایین کره رو هم میکشید..اما نکشیده....شاید همین کره جواب باشه...
درست نمی گم ؟
شما چون تری دی که زدین حجمیه این نکترو ندیدین...

..........(هر چند که خودمم فکر میکنم منظور طراح احتمالاً هرم بوده باشه)...

آخرین ویرایش:
وضعیت
موضوع بسته شده است.