برای قبولی تو کنکور کاردانی به کارشناسی ساخت وتولید(دولتی) چه کنم؟

raminbabak

اخراجی موقت
بابام يه كنكوره هاااااااااا
امتحان بدين بره ديگه كارداني به كارشناسي اين همه مصيبت نداره كه...

pooooooya

کاربر فعال
اگه شما هم مثل ما استرس اینکه باید بین 90 نفر اول باشی تا بتونی دولتی قبولشی تازه اونم اگر قبول نشی باید تشریف ببری سربازی 2 سال بیگاری ازت بکشن بعد از سر بازی برگردی دیگه هیچی توی ذهنت نمی مونه بعدش از فشار زندگی بری معتاد بشی و....................................... داشتی اینطوری نمی گفتی گل پسر

raminbabak

اخراجی موقت
من سربازي رفتم اونم لب مرز 3 ماه هم اضافه كشيدم بعد اومدم وارد دانشگاه شدم حين تحصيل هم كار مي كنم ..معتاد هم نشدم اين چيزا رو بي خيال...... فقط سعي كنيد به هدفتون فكر كنيد اينا مهم نيستن....

اگه شما هم مثل ما استرس اینکه باید بین 90 نفر اول باشی تا بتونی دولتی قبولشی تازه اونم اگر قبول نشی باید تشریف ببری سربازی 2 سال بیگاری ازت بکشن بعد از سر بازی برگردی دیگه هیچی توی ذهنت نمی مونه بعدش از فشار زندگی بری معتاد بشی و....................................... داشتی اینطوری نمی گفتی گل پسر

bihal_gua jingg

عضو جدید
حالا که بخوای ثبت نام کنی اکثر موسسات 2تا 3 تا از ازمون هاش برگزار شده به نظر من برو ببین کدوم موسسه هنوز برگزار نشده یا کمتر از ازمون هاش برگزار شده بعد همونجا ثبت نام کن
سلام

راست می گی همه شروع شده...

دوستونraminbabak نابغه تشریف دارن فکر می کنن همه هم مثل ایشون هستن..
این حرفی که شما زدی درسته به ادم استرس وحشتناکی وارد می شه..

Ka!SeR

عضو جدید
نشا
با سلام اون سالی که ما امتحان دادیم دانشگاه شهید رجایی برای اولین بار دانشجو برنداشت وکل بچه هایی که روتبمون زیر حدودا 40 بود مجبور بودیم که دانشکده منتظری رو بزنیم به همین خاطر من اونجا خوندم البته 6 تا 7 ماهی میشه که فارغ التحصیل شدم . امسالم واسه ارشد امتحان دادم که اگه خدا کمک کنه احتمالا قبول شم . پیروز باشید .
انشاالله قبول شید اونم شریف . شما هم موفق باشید:gol:

taha894

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام لطفا" منو برای قبولی تو کنکور کاردانی به کارشناسی ساخت وتولید(دولتی)ماشین

ابزار راهنمایی کنید. ;) ;) ;) ;)

سلام
فقط در مورد دروس عمومی نظرم رو میگم .

فکر نکنید که همیشه فقط دروس تخصصی مهم هستن چون ضریب عمومی ها کم هستن .

من کتاب مدرسان شریف " کتاب جامع عمومی " رو به دوستم معرفی کردم ایشون هم هم رشته شما بودن ... خدا رو شکر خیلی هم راضی بودن .

با آرزوی موفقیت ;)

Ka!SeR

عضو جدید
راستی دوستان کسی از سهمیه بندی خبر نداره میگن امسال پیشتر دانشگاهها سهمیشون را برای فرهنگیها گذاشتن .

mashti

عضو جدید
با سلام اون سالی که ما امتحان دادیم دانشگاه شهید رجایی برای اولین بار دانشجو برنداشت وکل بچه هایی که روتبمون زیر حدودا 40 بود مجبور بودیم که دانشکده منتظری رو بزنیم به همین خاطر من اونجا خوندم البته 6 تا 7 ماهی میشه که فارغ التحصیل شدم . امسالم واسه ارشد امتحان دادم که اگه خدا کمک کنه احتمالا قبول شم . پیروز باشید .
اول بحث از سایر دوستان عذر میخوام که سوالم خارج از موضوع تاپیکه. شاید به درد بقیه هم بخوره
میشه در مورد ارشد یه کم توضیح بدید البته میدونم مطرح کردنش اینجا بحثو منحرف میکنه
تاپیک مخصوص خودشم داره. اگه اونجا نظر دادید خواهشا آدرسشو بذارید . اگرهم خواستید با ایمیل جواب بدید
من برا امسال دارم برنامه ریزی میکنم احتمالا ریاضی برم پارسه البته اگه دکتر معتقدی باشند آخه میگن امسال آخرین سالی بود که ایشون بعنوان استاد با پارسه کار کردند بقیه دروس رو هم میخوام برم مهستان یانصیر آخه هزینه شون خیلی کمتره و امار یکی دو تا از استاداشونم دارم استادای خوبین . مثل دکتر نایی برا استاتیک مقاومتو... تخصصی هارو هم میخوام جزوه های امیر کبیر و یکی دوتا جزوه تبریزو بخونم اینا برنامه تابستونمه از اول مهر هم ازمونای پارسه شرکت میکنمو جمع بندی میکنم.کلا یه ترم مرخصی گرفتمو میخوام 7-8ماه بخونم نظرتون چیه؟
salehi650(at)yahoo.com

آخرین ویرایش:

mashti

عضو جدید
من تبلیغاتی نمی بینم....
من فقط نظرتون رو می خوام....
البته هر کس از یکیش خوشش میاد...
می شه در مورد پارسه توضیحات بیشتری بدی؟؟؟؟
چند مرحله داره؟؟؟؟
ما کانون من که تو کاردانی شرکت کردم خیلی راضی هستم ولی کارشناسی رو نمی دونم؟؟؟؟؟؟؟؟
الان دقیق نمیدونم چند مرحله داره میتونید تو سایتش ببینید یا اینکه حضوری برید بپرسید ولی خوب ما 8تا ازمون دادیم فکر کنم اگر الان هم به همون منوال باشه تاحلا یه آزمون یک چهارم اول جزوه هاش اجرا شده و اواخر این ماه ازمون یک چهارم دومو بگیرن. کلا 4 تا ازمون یک چهارم داره دو تا نیمه و دوتا جامع هنوزم خیلی دیر نشده
اینقدر از ازمون کارشناسی نترسید مطمئن باشید همین دو سه ماهه رو خوب بخونید قبولید
خیلی پراکنده نخونید وقتتونو میگیره
همون کتابای مدرسان و بعضا جزوه های پارسه رو کامل و چند دور بخونید قبولید
من توهمین مدت یعنی بعد عید با ازمونای پارسه سه دور مطالبو دوره کردم
ریاضی و استاتیک مقاومتو اکثرا مشکل دارن نا امید نباشید اگه اینارو خوب نمیزنید از برنامه مطالعاتیتون حذف نکنید ولی روی عمومیا بیشتر وقت بذارید
گفتم برنامه مطالعاتی ، من خودم این کارو با ضریبی که درسا داشتن شروع کردم مثلا وقتی زمان تعیین میکردم برا اختصاصیا ضریب 4 میدادم البته بعدا خیلی برنامه زمان بندی رو تغییر دادم چون میدیدم از ادبیات خیلی خوب تو پارسه نتیجه میگیرم و وقت بیشتری هم لازم داره زمانشو بردم بالا اخرم تو کنکور هشتادو خرده ای زدم . اما برا شروع توجه به ضریب دروس ایده آله. برا شروع هم از روزی 5-6 ساعت بیشتر وقت نذارید اما وقتی شروع کردید خیلی زود خودتونو باهاش وفق بدید و زمانو ببرید بالا چون خیلی تا کنکور نمونده اگه ازمون شرکت کنید خیلی به زمانبندی کمک میکنه چون شما کل مطالبو به قسمتهای کوچیکتر تقسیم میکنید و مثلا از الان تا 2 هفته دیگه فقط باید یک چهارم دومو بخونید حالا این یک چهارمو راحت تو دوهفته تقسیم میکنید همین...
ان شالله این جواب عوض اون سوال بیربطم باشه
موفق باشید

...pianist

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان من سرفصل دروس امتحاني رو ميخوام. کسي داره؟؟؟

bihal_gua jingg

عضو جدید
الان دقیق نمیدونم چند مرحله داره میتونید تو سایتش ببینید یا اینکه حضوری برید بپرسید ولی خوب ما 8تا ازمون دادیم فکر کنم اگر الان هم به همون منوال باشه تاحلا یه آزمون یک چهارم اول جزوه هاش اجرا شده و اواخر این ماه ازمون یک چهارم دومو بگیرن. کلا 4 تا ازمون یک چهارم داره دو تا نیمه و دوتا جامع هنوزم خیلی دیر نشده
اینقدر از ازمون کارشناسی نترسید مطمئن باشید همین دو سه ماهه رو خوب بخونید قبولید
خیلی پراکنده نخونید وقتتونو میگیره
همون کتابای مدرسان و بعضا جزوه های پارسه رو کامل و چند دور بخونید قبولید
من توهمین مدت یعنی بعد عید با ازمونای پارسه سه دور مطالبو دوره کردم
ریاضی و استاتیک مقاومتو اکثرا مشکل دارن نا امید نباشید اگه اینارو خوب نمیزنید از برنامه مطالعاتیتون حذف نکنید ولی روی عمومیا بیشتر وقت بذارید
گفتم برنامه مطالعاتی ، من خودم این کارو با ضریبی که درسا داشتن شروع کردم مثلا وقتی زمان تعیین میکردم برا اختصاصیا ضریب 4 میدادم البته بعدا خیلی برنامه زمان بندی رو تغییر دادم چون میدیدم از ادبیات خیلی خوب تو پارسه نتیجه میگیرم و وقت بیشتری هم لازم داره زمانشو بردم بالا اخرم تو کنکور هشتادو خرده ای زدم . اما برا شروع توجه به ضریب دروس ایده آله. برا شروع هم از روزی 5-6 ساعت بیشتر وقت نذارید اما وقتی شروع کردید خیلی زود خودتونو باهاش وفق بدید و زمانو ببرید بالا چون خیلی تا کنکور نمونده اگه ازمون شرکت کنید خیلی به زمانبندی کمک میکنه چون شما کل مطالبو به قسمتهای کوچیکتر تقسیم میکنید و مثلا از الان تا 2 هفته دیگه فقط باید یک چهارم دومو بخونید حالا این یک چهارمو راحت تو دوهفته تقسیم میکنید همین...
ان شالله این جواب عوض اون سوال بیربطم باشه
موفق باشید

دست درد نکنه برای راهنمای که کردی خیلی خوب بود...
راستی یه سوال در مورد استاتیک و مقاومت؟؟؟؟؟
جدا جدا بخونم یا اول استاتیک بد مقاومت؟؟؟؟؟

mashti

عضو جدید
اگه مشکل اساسی داری که خوب برو کلاس اگرهم بلدی که خودت بهتر میدونی چه طوری بخونی بازهم میگم ازمون شرکت کن باهاش برو جلو الکی دچار استرسم نمیشی که چی بخونی چی نخونی
در نهایت خوب اول استاتیکو بخون بعد مقاومت

ssb

عضو جدید
سلام. منم مثل خودتم فقط میخوام بدونم برای کارشناسی رشته ی مارو کدوم دانشگاه دولتی داره؟

ssb

عضو جدید
خدا خیرت بده منم نمیدونم چه کار کنم راستی رشته ی مارو کدوم دانشگاه دولتی داره(واسه کارشناسی)

bihal_gua jingg

عضو جدید
می دونی که شایعات زیاده
بعضی از بجه ها می گن که امسال بر نمی داره و از این حرفا ...
خیلی ها هم نگاه نمی کنن
ولی من تصمیم دارم بخونم حتی اگه بر نداره...

pooooooya

کاربر فعال
افرین درستشم اینه اگه درسو واسه علمش بخونی موفق تری

امیوارم که امسالهم دولتی برداره تا همه کسایی که دوست دارن درس بخونن به حق مسلمشون برسن:cry:

bihal_gua jingg

عضو جدید
افرین درستشم اینه اگه درسو واسه علمش بخونی موفق تری

امیوارم که امسالهم دولتی برداره تا همه کسایی که دوست دارن درس بخونن به حق مسلمشون برسن:cry:
داری متلک میندازی؟؟؟؟
یعنی بر نمی دارنن دیگه ...
پس دفتر چه ها رو برا چی دادن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

آخرین ویرایش:

Ka!SeR

عضو جدید
اخر کسی از این سهمیه بندی ها به صورت دقیق خبر نداره

Design.Ra

عضو جدید
سر فصل دروس کنکور ساخت و تولید

سر فصل دروس کنکور ساخت و تولید

دوستان من سرفصل دروس امتحاني رو ميخوام. کسي داره؟؟؟

سر فصل کاردانی به کارشناسی ؛ دروس عمومیpdf

Omomi.pdf:gol:

باسلام سر فصل مجموعه رشته ساخت وتولید( نقشه کشی ؛ قالبسازی و...)pdf
سر فصل سنجش ودانش تخصصی.pdf

اینها + نمونه کارنامه رتبه دوم نقشه کشی در ص 4 موجود بود لطفا قبل از تقاضا دادن تاپیکها رو نگاه کنید.:que:
http://www.iran-eng.com/showthread.php?p=1447116#post1447116

pooooooya

کاربر فعال
اینم ظر فیت دانشگاه ها در سال88

دوره/گرایش
ماشین‌ابزار
طراحی و نقشه‌کشی صنعتی
قالبسازی
جوشکاری
جمع
روزانه
155
85
30
-
270
شبانه
295
255
40
-
590
غیرانتفاعی
480
80
80
160
800
جمع
930
420
150
160
1660​

طرفیت دولتی روزانه
دوره
کد محل تحصیل
نام موسسه
ظرفیت پذیرش
جنس پذیرش
ملاحظات
نیم‌سال اول
نیم‌سال دوم
زن
مرد
روزانه
2021
دانشگاه زابل
-
35
زن
مرد

روزانه
2022
دانشگاه صنعتی ارومیه
-
10
زن
مرد

روزانه
2023
آموزشکده فنی و حرفه‌ای شماره 1 تبریز
30
-
-
مرد
ویژه فرهنگیان شاغل رسمی و یا پیمانی آموزش و پرورش
روزانه
2024
آموزشکده فنی و حرفه‌ای شماره 1 شیراز(شهید باهنر)
30
-
-
مرد
روزانه
2025
آموزشکده فنی و حرفه‌ای شماره 1 مشهد(شهید منظری)
20
-
-
مرد
روزانه
2026
آموزشکده فنی و حرفه‌ای پسران نیشابور
30
-
-
مرد
206-کارشناسی ناپیوسته مهندسی تکنولوژی طراحی و نقشه‌کشی صنعتی
روزانه
2027
آموزشکده فنی و حرفه‌ای دختران تهران(ولی عصر(عج))
30
-
زن
-
روزانه
2028
آموزشکده فنی و حرفه‌ای شماره 1 یزد(شهید صدوقی)
25
-
-
مزد
روزانه
2029
دانشکده تربیت دبیر فنی و حرفه‌ای دختران تهران(شریعتی)
30
-
زن
-
206-کارشناسی ناپیوسته مهندسی تکنولوژی ساخت و تولید-قالبسازی
روزانه
2030
دانشگاه صنعتی بیرجند
30
-
زن
مرد

ظرفیت شبانه

206-کارشناسی ناپیوسته مهندسی تکنولوژی ساخت و تولید-ماشین ‌ابزار
دوره
کد محل تحصیل
نام موسسه
ظرفیت پذیرش
جنس پذیرش
ملاحظات
نیم‌سال اول
نیم‌سال دوم
زن
مرد
شبانه
2529
دانشگاه صنعتی ارومیه
-
15
زن
مرد

شبانه
2530
40
-
-
مرد
پذیرش با شرایط خاص
شبانه
2531
-
80
-
مرد
پذیرش با شرایط خاص
شبانه
2532
40
-
-
مرد
پذیرش با شرایط خاص
شبانه
2533
-
40
-
مرد
پذیرش با شرایط خاص
شبانه
2534
آموزشکده فنی و حرفه‌ای شماره 1 مشهد(شهید منتظری)
20
-
-
مرد
پذیرش با شرایط خاص
شبانه
2535
آموزشکده فنی و حرفه‌ای شماره 1 مشهد(شهید منتظری)
-
30
-
مرد
پذیرش با شرایط خاص
شبانه
2536
آموزشکده فنی و حرفه‌ای پسران نیشابور
-
30
-
مرد
پذیرش با شرایط خاص
206-کارشناسی ناپیوسته مهندسی تکنولوژی طراحی و نقشه‌کشی صنعتی
شبانه
2537
آموزشکده فنی و حرفه‌ای دختران تهران(ولی‌عصر(عج))
40
-
زن
-
پذیرش با شرایط خاص
شبانه
2538
آموزشکده فنی و حرفه‌ای دختران تهران(ولی‌عصر(عج))
-
80
زن
-
پذیرش با شرایط خاص
شبانه
2539
35
-
-
مرد
پذیرش با شرایط خاص
شبانه
2540
-
40
-
مرد
پذیرش با شرایط خاص
شبانه
2541
30
-
زن
-
پذیرش با شرایط خاص
شبانه
2542
-
30
زن
-
پذیرش با شرایط خاص
206-کارشناسی ناپیوسته مهندسی تکنولوژی ساخت و تولید-قالبسازی
شبانه
2543
دانشگاه صنعتی بیرجند
-
40
زن
مرد

امید وارم تونسته باشم کمکی کرده باشم

mb5324

عضو جدید
سلام

من کاردانیم رو دارم توی علمی و کاربردی میگیرم البته پودمانی
میخواستم بپرسم اگه کارشناسی قبول شم واحد هایی که اینجا پاس کردم رو قبول میکنن ؟

pooooooya

کاربر فعال
اطلاعيه سازمان سنجش آموزش كشور درباره دانش‌آموختگان دوره‌هاي كارداني پيوسته و دوره‌هاي پودماني دانشگاه جامع علمي- كاربردي متقاضي آزمون‌ كارداني به كارشناسي‌ ناپيوسته‌ سال‌ 1389
21/02/89 تاريخ درج خبر
بدين‌ وسيله به اطلاع كليه دانش‌آموختگان دوره‌هاي كارداني پيوسته و دوره‌هاي پودماني دانشگاه جامع علمي- كاربردي كه درآزمون‌ كارداني به كارشناسي‌ ناپيوسته‌ سال1389 ثبت‌نام نموده‌اند، مي‌رساند با توجه به مصوبه جلسه شماره 748 مورخ 17/11/88 شوراي برنامه‌ريزي آموزش عالي، چنانچه معدل دانش‌آموختگان دوره‌هاي كارداني پيوسته و دوره‌هاي پودماني دانشگاه جامع علمي- كاربردي داراي مجوز رسمي از شوراي گسترش آموزش عالي بين 10 تا 99/13 باشد و درصورت قبولي در دوره كارشناسي ناپيوسته دانشگاهها و موسسات آموزش عالي، بايد 24 واحد درسي را طي دو نيمسال، مطابق سرفصل مصوب رشته قبولي، به عنوان دروس جبراني بگذرانند تا به جاي مدرك پيش دانشگاهي آنان ملاك عمل قرار گيرد. بديهي است مدت مذكور به سنوات مجاز تحصيل دانشجو افزوده خواهد شد.

روابط عمومي‌ سازمان‌ سنجش‌ آموزش‌ كشور

pooooooya

کاربر فعال
امیدوارم جوابتونو گرفته باشید راستی یه خبر خوش دیگه هم دارم

امسال رجایی و همه ی اموزشکده ها ورودی دارند

mb5324

عضو جدید
مرسی از جوابتون
این خبر آخریه که عالی بود
فقط 2 تا سوال دیگه
میشه بگید با این که میگید امسال ظرفیت ها بالا رفته حدودا تا رتبه چند رو میگیرن ؟ ( غیر از غیر انتفاعی )
و این که مدرک و اعتبار و سطح آموزشکده با دانشگاه فرق داره ؟
مرسی

pooooooya

کاربر فعال
حدود150 حداکثر روزانه تا 350 هم شبانه
ببین اگه اعتبار مدرک رو از لحاظ سر کار رفتن میخوای که هیچ فرقی نمیکنه ممکنه یه جا بری استخدام مدرکتم از بهترین دانشگاه باشه ولی طرف از رنگ پیرهنت خوشش نیاد قبولت نکنه
از لحظ علمی که اموزش دکه ها افتضاحه چون خودم اموزشکده بودم اینو میگم 500 تا دانشجو بود اونم با 2 تا فرز که هرکدوم 45 سال پیش خریداری شده بود 45 سانتی متر خلاصی داشت غذا که بهیچوجه قابل خوردن نیست از لحاظ تدریس هم صفر بهتر بگم از یک هنرستان هم کم تره

بالا