برای سلامتیه علی دایی اسطوره فوتبال ایران دعا کنیم.

3erERFAN

عضو جدید
[h=1]انتقال علی دایی به بیمارستان لاله تهران با هلی کوپتر
[/h]
[h=4]به گزارش خبرآنلاین؛دکتر سید احمد حسینی گفت:« با هماهنگی انجام شده با سازمان هلال احمر، آقای گل ایران به همراه یک آمبولانس مجهز به امکانات مراقبت های ویژه (ICU) به همراه یک نفر پزشک و دو نفر تکنسین فوریت های پزشکی به مرکز هلال احمر کاشان منتقل شد. پس از انتقال به هلال احمر کاشان علی دایی با همراهی کادر پزشکی مذکور به وسیله بالگرد سازمان هلال احمر از کاشان به تهران انتقال داده شد.»
او این را گفت و ادامه داد:«این اقدام با اجازه پزشکان معالج وی و با رضایت خانواده او صورت می گیرد.حال عمومی علی دایی هم اکنون رضایت بخش می باشد.»[/h]IMAGE634676701175126180.jpg

خدا خیلی رحم کرد.... برو بچ حتما دعا کنید ها:cry:

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
علی دایی : خدا را شکر مشکلی ندارم/ مردم مثل همیشه برایم دعا کنند

علی دایی : خدا را شکر مشکلی ندارم/ مردم مثل همیشه برایم دعا کنند

به گزارش خبرنگار مهر، وی با تشکر از مردم که همیشه یاور او بوده اند گفت: مردم همیشه به من لطف داشته اند و پشت سر من بوده اند. امیدوارم بازهم ما را دعا کنند.

سرمربی تیم فوتبال راه آهن که برای انجام دیدار این تیم برابر سپاهان در هفته بیست و هشتم رقابتهای لیگ برتر راهی اصفهان شده بود، پس از پایان این دیدار با وسیله شخصی به همراه ژلکو میاچ و برادرش محمد راهی تهران شد اما در جاده نطنز به کاشان به علت سرعت بالا و عدم توجه به جلو دچار سانحه شد و اتومبیل او واژگون شد.

پس از این اتفاق علی دایی به وسیله یک دستگاه آمبولانس به بیمارستان شهید بهشتی کاشان منتقل شد و تحت مراقبت های ویژه قرار گرفت. پس از گرفتن اسکن از سر او، سرمربی راه آهن برای ترمیم غضروف گوش و پوست سرش تحت عمل جراحی قرار گرفت و بامداد امروز یکشنبه در بخش مراقبت های ویژه بستری شد.

گروه پزشکی معالج علی دایی قصد داشتند صبح امروز وی را به تهران منتقل کنند اما از آنجایی که هنوز به هوشیاری کامل نرسیده بود تصمیم گرفتند او را چند ساعت بیشتر در کاشان نگه دارند.

با این حال عصر روز یکشنبه و پس از بهبود نسبی وضعیت جسمی علی دایی او با یک دستگاه آمبولانس مجهز و با تدابیر پزشکی لازم به تهران منتقل شد.

http://www.mehrnews.com/fa/newsdetail.aspx?NewsID=1562375

mohammad.md

عضو جدید
انسانه..درسته
ولی فکر نکنم یه آدم عاقل با اون سرعت توی خیابون رانندگی کنه
احتیاط شرط عقله...هرچقدرم که کارت ضروری باشه باید سعی کنی درست برونی نه با 200 تا
بعدم لابد انتظار داری سالم برسی خونه
گفتم برو خدا رو شکر کن ماشین ایرانی نبوده وگرنه الان باید واسش فاتحه میخوندیم عوض دعا برای بهبودیش
در ضمن علی دایی یا هر کس دیگه
اینکه ورزشکار هستش ازش خوشم میاد..نگفتم هم مال کسی رو خورده کلا از پولدار جماعت خوشم نمیاد
منظورم علی دایی یا شخص خاصی نبود

من چند وقت ديگه ميخوام پرايد بگيرم هر كي ام به ماشين ايراني توهين كرد ميگم اكثر مردم ايران اونو دارن .اگه گفتن از اجباري مردم ايران گرفتن پول نداشتن.ميگم خاك بر سر مردم ايران كه امنيتشونو به پول ميفروشن اونم بخطر يه ماشين.

mohammad.md

عضو جدید
آره خوب
من از فوتبالیست جماعت خوشم نمیاد....
مخصوصا وقتی هی پز ماشیناشون رو میدن...

خوب...چیه؟؟؟بدم میاد دیگه
بازم میگم احتیاط شرط عقله...توجیه نمیشه کرد...
درضمن من از دوستانم شنیدم که میگن سرعتش خیلی زیاد بوده...حالا شما نمیخواد دور برداری

يا چشم نداري يه ادم مايه دارو ببيني يا ميگي ادم مايه دار معصومه هرگز اشتباه نميكنه.

خئايي بين پسرا چند نفر هستن ماشين دارن تا حالا وسوسه نشدن با سرعت زياد برن.

thamin

عضو جدید
کاربر ممتاز
بله طرف با سرعت زیاد میگازیده توی خیابون..بایدم ماشین چپ کنه
شانس اورده نمرده

بخدا اگه ماشینش ایرانی بود الان باید واسش فاتحه میخوندیم...

واقعیت دلم نسوخت...از آدمایی که زیادی پولدارن بدم میاد..هرکی میخواد باشه
پولداره چرا نباشه؟ مگه کم زحمت کشیده؟

نرگسیا

عضو جدید
بله طرف با سرعت زیاد میگازیده توی خیابون..بایدم ماشین چپ کنه
شانس اورده نمرده

بخدا اگه ماشینش ایرانی بود الان باید واسش فاتحه میخوندیم...

واقعیت دلم نسوخت...از آدمایی که زیادی پولدارن بدم میاد..هرکی میخواد باشه

چه کاریه خوب؟؟؟؟

معیارتون خیلی بد دوست عزیز.

نرگسیا

عضو جدید
يا چشم نداري يه ادم مايه دارو ببيني يا ميگي ادم مايه دار معصومه هرگز اشتباه نميكنه.

خئايي بين پسرا چند نفر هستن ماشين دارن تا حالا وسوسه نشدن با سرعت زياد برن.

فقط پسرا وسوسه نمیشن منم عشق سرعتم
;)

بالا