برای سلامتیه علی دایی اسطوره فوتبال ایران دعا کنیم.

hamed_hm2

عضو جدید
دیروز پس از بازی تیم های سپاهان و راه آهن علی دایی همراه برادرش و یکی از مربیای خارجی تیمش با ماشین شخصیش راهی تهران میشه که در حوالی کاشان ماشینش بر اثر سرعت زیاد واژگون میشه و آسیب میبینه و به بیمارستان در شهر کاشان منتقل میشه. خداراشکر خطر برطرف شده . خداراشکر این آخر سال خبر ناگواری نشنیدیم. برای سلامتیش دعا کنیم. خواهش میکنم اگه میخوین مسافرت برین مواظب باشید. 1 ساعت 2 ساعت دیر رسیدن هیچ عیبی نداره. قدر سلامتیه خوداتونا بدونید دوستان.

Fateme_bay

عضو جدید
کاربر ممتاز
بله طرف با سرعت زیاد میگازیده توی خیابون..بایدم ماشین چپ کنه
شانس اورده نمرده

بخدا اگه ماشینش ایرانی بود الان باید واسش فاتحه میخوندیم...

واقعیت دلم نسوخت...از آدمایی که زیادی پولدارن بدم میاد..هرکی میخواد باشه

hamed_hm2

عضو جدید
شانس اورده نمرده

خانم عزیز چه پولدا ر په بی پول اسمش انسان. که هست. علی دایی آدم کمی نیس. در ضمن پولداره خداراشکر که پولداره بیشترش کنه مهم اینه که از فکر خودش استفاده کرده از هوش خودش بهره برده مال کسیا نخورده

ghxzy

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن ,
کاربر ممتاز
خانم عزیز چه پولدا ر په بی پول اسمش انسان. که هست. علی دایی آدم کمی نیس. در ضمن پولداره خداراشکر که پولداره بیشترش کنه مهم اینه که از فکر خودش استفاده کرده از هوش خودش بهره برده مال کسیا نخورده
یادمه که اون زمانا که اسمه ایرانو برده بود بالا و همه اونو مدیونه علی دایی می دونستن
حالا چی؟؟....
اینطوری راجع بهش میگن
هنوزم به نظرم ایشون خیلی ادم بزرگی هستن و خیلی برای ایران زحمت کشیدن
ایشالا خدا کمکشون کنه

hamed_hm2

عضو جدید
یادمه که اون زمانا که اسمه ایرانو برده بود بالا و همه اونو مدیونه علی دایی می دونستن
حالا چی؟؟....
اینطوری راجع بهش میگن
هنوزم به نظرم ایشون خیلی ادم بزرگی هستن و خیلی برای ایران زحمت کشیدن
ایشالا خدا کمکشون کنه

علی دایی فقط بنظر من یه شخصیت ورزشی نیست یه شخصیت ملی که برای همه ی ایرانیا اهمیت داره. نظر دوستان محترمه. برای نام ایران زحمت کشیده و هرچیم بدست آورده از خودشه با باند بازی مثل بعضیا که میشناسیمشون ثروت بدست نیاورده.

Fateme_bay

عضو جدید
کاربر ممتاز

انسانه..درسته
ولی فکر نکنم یه آدم عاقل با اون سرعت توی خیابون رانندگی کنه
احتیاط شرط عقله...هرچقدرم که کارت ضروری باشه باید سعی کنی درست برونی نه با 200 تا
بعدم لابد انتظار داری سالم برسی خونه
گفتم برو خدا رو شکر کن ماشین ایرانی نبوده وگرنه الان باید واسش فاتحه میخوندیم عوض دعا برای بهبودیش
در ضمن علی دایی یا هر کس دیگه
اینکه ورزشکار هستش ازش خوشم میاد..نگفتم هم مال کسی رو خورده کلا از پولدار جماعت خوشم نمیاد
منظورم علی دایی یا شخص خاصی نبود

hamed_hm2

عضو جدید
انسانه..درسته
ولی فکر نکنم یه آدم عاقل با اون سرعت توی خیابون رانندگی کنه
احتیاط شرط عقله...هرچقدرم که کارت ضروری باشه باید سعی کنی درست برونی نه با 200 تا
بعدم لابد انتظار داری سالم برسی خونه
گفتم برو خدا رو شکر کن ماشین ایرانی نبوده وگرنه الان باید واسش فاتحه میخوندیم عوض دعا برای بهبودیش
در ضمن علی دایی یا هر کس دیگه
اینکه ورزشکار هستش ازش خوشم میاد..نگفتم هم مال کسی رو خورده کلا از پولدار جماعت خوشم نمیاد
منظورم علی دایی یا شخص خاصی نبود

شما سرعتشا میدونی ؟ هنوز هیچ جا از سرعتش حرفی نزده که چنتا بوده.
آره واقعا خداراشکر که ماشینش ساخت ایران نبوده. خوب شما کلا پس با پولدار مشکل دارین. هرکسی از عقلش میتونه استفاده موقعیت سنج باشه و زحمت بکشه و اموال خودشا زیاد کنه.

Fateme_bay

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما سرعتشا میدونی ؟ هنوز هیچ جا از سرعتش حرفی نزده که چنتا بوده.
آره واقعا خداراشکر که ماشینش ساخت ایران نبوده. خوب شما کلا پس با پولدار مشکل دارین. هرکسی از عقلش میتونه استفاده موقعیت سنج باشه و زحمت بکشه و اموال خودشا زیاد کنه.

آره خوب
من از فوتبالیست جماعت خوشم نمیاد....
مخصوصا وقتی هی پز ماشیناشون رو میدن...

خوب...چیه؟؟؟بدم میاد دیگه
بازم میگم احتیاط شرط عقله...توجیه نمیشه کرد...
درضمن من از دوستانم شنیدم که میگن سرعتش خیلی زیاد بوده...حالا شما نمیخواد دور برداری

ghxzy

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن ,
کاربر ممتاز
همه اینایی که میگی دلیل نمیشه اینطوری فک کنی
انسان دوستیت کجارفته دختر؟؟

hamed_hm2

عضو جدید
آره خوب

درضمن من از دوستانم شنیدم که میگن سرعتش خیلی زیاد بوده...حالا شما نمیخواد دور برداری

جاننننننن؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!
بدتون میاد کسم کاری نمیتونه بکنه. هر جور خودت میدونی .
شمام مطمئن شو رهرو حرف دیگران نباش.

hamed_hm2

عضو جدید
همه اینایی که میگی دلیل نمیشه اینطوری فک کنی
انسان دوستیت کجارفته دختر؟؟

نه خوب هر کسی حق داره هرجوری میخواد فکر کنه. باید احترام گذاشت. ولی به صرف فقط انسان بودنش نه علی دایی بودنش بهش احترام بزاریم.

Fateme_bay

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه خوب هر کسی حق داره هرجوری میخواد فکر کنه. باید احترام گذاشت. ولی به صرف فقط انسان بودنش نه علی دایی بودنش بهش احترام بزاریم.

بابا جان من که نگفتم خدای نکرده حقشه که...
ای بابا
اون که بله...ان شالله زودتر خوب بشه برگرده پیش خانوادش
بالاخره ورزشکار کشورمونه...یه زمانی میگفتیم علی دایی صد تا پله از بغلش میزد بیرون
گفتم کلا از ورزشکار بخصوص قشر فوتبالیست خوشم نمیاد
اما نگفتم حقشه که...

چشم تسلیم..بگم اشتباه کردم راضی میشید...ببخشید دیجه تکرار نمیشه...

hamed_hm2

عضو جدید
بابا جان من که نگفتم خدای نکرده حقشه که...
ای بابا
اون که بله...ان شالله زودتر خوب بشه برگرده پیش خانوادش
بالاخره ورزشکار کشورمونه...یه زمانی میگفتیم علی دایی صد تا پله از بغلش میزد بیرون
گفتم کلا از ورزشکار بخصوص قشر فوتبالیست خوشم نمیاد
اما نگفتم حقشه که...

چشم تسلیم..بگم اشتباه کردم راضی میشید...ببخشید دیجه تکرار نمیشه...

نه بابا منظورم با شما نبود فاطمه جان. شما ببخش که این حسا القا کردم بهت.

*** s.mahdi ***

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
تخطی از سرعت مطمئنه علت تصادف خودروی علی دایی

خبرگزاری فارس: رئیس مرکز کنترل پلیس راه کشور با اشاره به تصادف شب گذشته علی دایی در محور اصفهان - کاشان گفت: علت این تصادف تخطی از سرعت مطمئنه گزارش شده است.

سرهنگ رضا سلبی در گفت‌وگو با خبرنگار انتظامی فارس عنوان کرد: متاسفانه در ساعت 20:10 شب گذشته در کیلومتر 20 محور اصفهان - کاشان خودروی علی دایی دچار تصادف شد.
وی ادامه داد: علت این تصادف تخطی از سرعت مطمئنه گزارش شده است. خودروی شخصی علی دایی پرادو بوده و راننده برادر وی بوده است.

*** s.mahdi ***

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
پدر کاظمیان بر بالین علی دایی/ ملاقات ممنوع

خبرگزاری فارس: پدر مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس بر بالین علی دایی حاضر شد.

به گزارش خبرگزاری فارس، مسئولان ورزش استان اصفهان و کاشان پس از اینکه مطلع شدند علی دایی دچار سانحه رانندگی شده، در چند ساعت گذشته حضور پررنگی در بیمارستان شهید بهشتی داشته‌اند، اما بنا بر دستور کادر پزشکی به غیر از خانواده دایی فعلا هیچ کس نمی تواند برای ملاقات وارد اتاق شوند.
از نکات جالب حضور پدر جواد کاظمیان، مهاجم پرسپولیس بر بالین علی دایی است که از ساعت ابتدایی امروز پشت درب ICU به دنبال ملاقات با سرمربی تیم فوتبال راه آهن است.
قرار است دایی بعد از ظهر امروز با یک دستگاه آمبولانس راهی تهران شود.

*** s.mahdi ***

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
تیم ۷ نفره بالای سر دایی/کمربند ایمنی آقای گل جهان را نجات داد

خبرگزاری فارس: علی دایی شب گذشته زیر نظر تیم ۷ نفره پزشکی مورد عمل جراحی قرار گرفت.

به گزارش خبرگزاری فارس، علی دایی سرمربی تیم فوتبال راه‌آهن پس از شسکت مقابل سپاهان در راه بازگشت به تهران جدا از بازیکنان و عوامل باشگاه به همراه خودروی شخصی خود عازم تهران و در مسیر کاشان خودروی وی چپ کرد.

از همین رو علی دایی سریعا به بیمارستان شهید بهشتی کاشان منتقل شد که پس از بررسی‌های فراوان با نظر پزشکان وی برای از بین بردن پارگی بر روی سر و گوشش به اتاق عمل رفت.
پس از ۴ ساعت حضور در اتاق عمل وی ساعت ۴ بامداد به بخش ای سی یو بیمارستان شهید بهشتی رفت و زیر نظر پزشکان به ریکاوری و رسیدن به حالت عادی رسید.

صبح امروز همراهان دایی تصمیم گرفتند با یک دستگاه آمبولانس یا بالگرد او را به تهران برسانند که قرار است در یک ساعت آینده با نظر پزشکان این اتفاق بیفتد.
مرتضی حسنی، رئیس راهنمایی و رانندگی کاشان به بیمارستان بهشتی رفت و از دایی عیادت کرد.
با توجه به اینکه خودوری وی چپ کرده بود کمربند ایمنی باعت شد تا وی دچار شکستگی و مصدومیت‌های بیشتر نشود.بنا بر اظهارات کارشناسان راهنمایی و رانندگی بستن کمربند جهان آقای گل جهان را نجات داد.
محمد دایی، برادر دایی در خودرو حضور داشت که فقط دچار کوفتکی بدن شد و پس از زدن سرم‌های تقویتی از بیمارستان مرخص شد.
همچنین میاچ مربی راه‌آهن که در خودروی دایی بود مصدومیت برای وی به وجود نیامد.
پس از تصادف دایی مقداری از اموال وی که گفته می‌شود حدود ۵ میلیون تومان است به همراه وسایل شخصی مثل ساعت وی به سرقت رفته که ماموران انتظامی در حال پیگیری این موضوع هستند.

A M I N_BND

عضو جدید
کاربر ممتاز

از امروز هم تمام خبرها رو پیگیری کردم
خوشبختانه مشکلی نداره....بخیر گذشته....

alireza-1991

عضو جدید
وقتی دایی به قانون احترام نمیزاره و با سرعت بالا ویراژ میده تا به مسافرت خارج از کشورش برسه دیگه از افراد عادی چه توقعی هست ؟ من موندم اگه خدای نکرده با این سرعت زده بود به یه ماشین دیگه و چند تا رو کشته بود چه برخوردی میکردند

Fateme_bay

عضو جدید
کاربر ممتاز
وقتی دایی به قانون احترام نمیزاره و با سرعت بالا ویراژ میده تا به مسافرت خارج از کشورش برسه دیگه از افراد عادی چه توقعی هست ؟ من موندم اگه خدای نکرده با این سرعت زده بود به یه ماشین دیگه و چند تا رو کشته بود چه برخوردی میکردند

هیچی

فکر کردی جون افراد در این مملکت مهمه؟؟؟

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آره خوب

با این منطقی داره رشته تحصیلی ات هیچوقت به دردت نخواهد خورد. بیخودی پول و وقتتو تلف نکن.

lars_manson2002

عضو جدید
کاربر ممتاز
دیروز پس از بازی تیم های سپاهان و راه آهن علی دایی همراه برادرش و یکی از مربیای خارجی تیمش با ماشین شخصیش راهی تهران میشه که در حوالی کاشان ماشینش بر اثر سرعت زیاد واژگون میشه و آسیب میبینه و به بیمارستان در شهر کاشان منتقل میشه. خداراشکر خطر برطرف شده . خداراشکر این آخر سال خبر ناگواری نشنیدیم. برای سلامتیش دعا کنیم. خواهش میکنم اگه میخوین مسافرت برین مواظب باشید. 1 ساعت 2 ساعت دیر رسیدن هیچ عیبی نداره. قدر سلامتیه خوداتونا بدونید دوستان.

شانس آورد که با پرادو بود. اگه با خودروی وطنی بود که :D

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
تیم ۷ نفره بالای سر دایی/کمربند ایمنی آقای گل جهان را نجات داد

خبرگزاری فارس: علی دایی شب گذشته زیر نظر تیم ۷ نفره پزشکی مورد عمل جراحی قرار گرفت.

به گزارش خبرگزاری فارس، علی دایی سرمربی تیم فوتبال راه‌آهن پس از شسکت مقابل سپاهان در راه بازگشت به تهران جدا از بازیکنان و عوامل باشگاه به همراه خودروی شخصی خود عازم تهران و در مسیر کاشان خودروی وی چپ کرد.

از همین رو علی دایی سریعا به بیمارستان شهید بهشتی کاشان منتقل شد که پس از بررسی‌های فراوان با نظر پزشکان وی برای از بین بردن پارگی بر روی سر و گوشش به اتاق عمل رفت.
پس از ۴ ساعت حضور در اتاق عمل وی ساعت ۴ بامداد به بخش ای سی یو بیمارستان شهید بهشتی رفت و زیر نظر پزشکان به ریکاوری و رسیدن به حالت عادی رسید.

صبح امروز همراهان دایی تصمیم گرفتند با یک دستگاه آمبولانس یا بالگرد او را به تهران برسانند که قرار است در یک ساعت آینده با نظر پزشکان این اتفاق بیفتد.
مرتضی حسنی، رئیس راهنمایی و رانندگی کاشان به بیمارستان بهشتی رفت و از دایی عیادت کرد.
با توجه به اینکه خودوری وی چپ کرده بود کمربند ایمنی باعت شد تا وی دچار شکستگی و مصدومیت‌های بیشتر نشود.بنا بر اظهارات کارشناسان راهنمایی و رانندگی بستن کمربند جهان آقای گل جهان را نجات داد.
محمد دایی، برادر دایی در خودرو حضور داشت که فقط دچار کوفتکی بدن شد و پس از زدن سرم‌های تقویتی از بیمارستان مرخص شد.
همچنین میاچ مربی راه‌آهن که در خودروی دایی بود مصدومیت برای وی به وجود نیامد.
پس از تصادف دایی مقداری از اموال وی که گفته می‌شود حدود ۵ میلیون تومان است به همراه وسایل شخصی مثل ساعت وی به سرقت رفته که ماموران انتظامی در حال پیگیری این موضوع هستند.
تو کل سونامی ژاپن حتی ده سنت هم به سرقت نرفته .

مهندس نفت

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
این علی دایی تلاش کرده به این جا رسیده اون وقت براش داستان درست میکردند تو ورزشگاه فحش رکیک میدادند بهش کسی نبود که انتقاد کنه
خانم تلاش کرده پولدار شده

Shahab

مدیر تالار عکس
مدیر تالار
کاربر ممتاز
شانس اورده نمرده

متاسفم
ما همه ايراني هستيم:heart:

masoud612

عضو جدید
هر کی میخاد از حال دایی باخبر شه امشب فردوسی پور خبر مبسوطی از جمله ساعت دقیق حادثه، نوع ماشین های طرفین تصادف، اسم بچه دایی ، تاریخ تولد، تاریخ ازدواج ، عکسهای عروسی دایی و کلی اخبار مفید دیگه ارائه میده

بالا